رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، testaccount گفته است :

منظورش اینه که آپدیت آخرش کی کرک میشه 1f605.png

سلام

با تشکر از شفاف سازی :D

در ۱ ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

احتمال داره تو کریسمس تخفیف بخوره؟ روزی 5 تا 8 ساعت توش ولم

سلام مجدد

به تازگی دو تا تخفیف طولانی رو گذرونده ، اولی تخفیفات پاییزی استیم بود که 33 درصد تخفیف خورده بود و دومی هم در زمان مراسم Game awards که هفته پیش بود بازم 33 درصد تخفیف خورده بود ، فکر کنم نوبت بعدی داخل ژانویه باشه یا اواخر همین ماه دسامبر تا روزهای نخستین ماه ژانویه (البته این حدس و گمان هست با توجه به تاریخ فروش های گذشته)، البته با 33 درصد به نظرم نمی ارزه مگه اینکه رجیون آرژانتین و نسخه گلد بخری بلکه بصرفه ، رجیون آرژانتین برای نسخه های بالای بازی های یوبیسافت بهترینه ، نسخه استانداردش از روسی هم گرونتره اما نسخه گلدش بدون در نظر گرفتن تخفیف 42 دلاره اما نسخه گلد رجیون روسیه 57 دلاره! اگه یه تخفیف 50 درصدی بخوره در winter sale نسخه گلد آرژانتین رو میشه با 21 دلار خرید اما با توجه به اینکه همچنان دارن خوب میفروشن شاید همون 33 درصد بمونه که اونطوری میشه 28 دلار، فقط هم به نسخه گلد فکر کن اگه قصد خرید داری  چون نسخه التیمیت اصلا به درد نمیخوره ، نسبت به گلد صرفا محتویات نسخه دلوکس رو بهت میده که دو تا شمشیر و زره کاملا به درد نخور هست که همون اول بازی هم فوری چیزای بهتر گیرت میاد.

من شخصا چون توی استیمم دلار حدود 4 تومنی از قبل داشتم و یک بازی رو هم ریفاند کرده بودم و پولش بهم برگشت داده شده بود برام میصرفید که همون اول نسخه التیمیتش رو بخرم مگرنه با وضع اخیر نمیرم سمت خرید بازی :|  من تا الان 90 ساعت خالص بازی کردم و تقریبا خیلی کوئست جانبی هم باقی مونده اما خب برای من هیچوقت جای چیزی مثل ویچر3 رو نمیگیره ، هم مدت گیم پلی طولانی و هم اینکه همش هم جدید و تازه بود، حتی گاهی فکر میکنم با توجه به منابعی که اودیسه از سیستم مصرف میکنه گرافیکش به خوبی ویچر 3 هم نیست در بیشتر اوقات :| 

اگر دوستان خواستن بدونن قضیه اودیسه و اوریجینز چیه که اونقدر از پردازنده کار میکشه میتونم توضیح بدم براشون ، دلیلش چندان ربطی به اوپتیمایزیشن و اینها نداره ، در نهایت شاید 10 درصدش به اون مربوط باشه 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/09/21, 19:07:30، big VULTURE گفته است :

ایشاالله این مشکلی چیزی نداره که؟

مال من الان 399 هست برای بتل باید آپدیت کنمش 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام کاملا موافقم با شما دو دوست گرامی

به نظرم بیشتر دیالوگ ها جالب بود توی این بازی (قبلی هاش رو بازی نکردم روی کنسول ) ، با توجه به مَثَلِ یک شب هزار شب نمیشه بازی رو خریده بودم روی استیم  تا یک بازی با حال و هوای شرقی رو تجربه کنم و اتفاقا خیلی لذت بردم ازش ، چون دیالوگ ها و مسائلشون زیادی شرقی هست بعضی وقتا عجیب به نظر میاد که اینا فازشون چیه؟ اما در کل جالب بود... در کل تنها مشکلی که با این نسخه 0 داشتم لودینگ اسکرین های وحشتناک پر تعداد هست با اینکه مثلا اوپن ورلد هست اما وسعتش در حد دو سه تا خیابون و کوچست انتظارش رو نداشتم که واسه وارد شدن به مغازه ها هم لودینگ اسکرین لازم باشه و این مسئله تنها گیم بریکر بود برای من... گرافیک خیلی بد بود اما قرار نبوده که شبیه ساز زندگی در ژاپن بوده باشه :D

سلام فرجام جان

در واقع نسخه Zero قبل از تمامی نسخه های Yakuza اتفاق میفته و شروع داستان کیریو و ماجیما رو بازگو میکنه، پس چیزی رو قبل از این از دست ندادی. نسخه بعدی هم که Yakuza Kiwami هست و در واقع ریمیک Yakuza 1 کنسول پلی استیشن 2 محسوب میشه، در تاریخ نامشخصی برای PC منتشر خواهد شد. دیالوگ های بازی واقعا جالب هستن حتما Sub Story ـهای بازی رو دنبال کنید با دیالوگ های جالب تر از این هم مواجه میشید. درباره دنیای بازی باید بگم در واقع یاکوزا بازی اوپن ورلدی مثل GTA و ... نیست و حدود بازی همون محله کاموروچو که خط اصلی داستان درش جریان داره رو شامل میشه.

در مورد گرافیک بازی هم توی چند پست قبل توضیح دادم که چون نسخه PC یه پورت مستقیم از نسخه کنسولی هست و تغییری درش اعمال نشده، انجین اصلی Yakuza 0 هم مربوط میشه به نسخه پنجم بازی که برای کنسول پلی استیشن 3 منتشر شد و در نسخه های Yakuza Kiwami 1 - 2 و Yakuza 6 واقعا از نظر گرافیکی و بصری پیشرفت چشم گیری داشته.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

سلام

نمی دونم .

..............

کسی توی فروم نصب نکرده به این دوستمون کمک کنه ؟

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

برای بتل باید 417.35 رو نصب کنی

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

چند روزی هست نصب کردم مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Erebor گفته است :

برای بتل باید 417.35 رو نصب کنی

آره این آخریه هستش 

در 19 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

چند روزی هست نصب کردم مشکلی نداره

دوست عزیز روی چه کارتی نصب کردین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

1060

ممنون از پاسختون امشب نصب میکنم به امید اینکه کارت نترکه ?

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، testaccount گفته است :

منظورش اینه که آپدیت آخرش کی کرک میشه 1f605.png

دوست عزیز در نقل قول عکسها رو پاک کنید .
الکی مثلا یه بارم ما بگیم:5_smiley:

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، testaccount گفته است :

قفل Denuvo از دو عنوان Dishonored 2 و Dishonored Death of  the Outsider حذف گردید و آخرین نسخه‌ی آن ها توسط گروه PLAZA کرک شد!

بازی شاخیم نبود باووووو

لینک به دیدگاه

درود. دوستان چرا سایتای سازنده ی کارت گرافیک درایورای جدیدترو نمیذارن؟ مثلا برای  کارتgigabyte aorus 580 نسخه ی 17.8.1 رو گذاشته گیگابایت که فک کنم همون درایور اول باشه. میدونم میشه از خود Amd میشه درایورای جدیدو دانلود کرد فقط خواستم ببینم کسی اطلاعی داره؟ یا از کجا میشه درایورای بهینه رو پیدا کرد چون همه درایورا عملکرد مطلوبی ارائه نمیدن متاسفانه.

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

درود. دوستان چرا سایتای سازنده ی کارت گرافیک درایورای جدیدترو نمیذارن؟ مثلا برای  کارتgigabyte aorus 580 نسخه ی 17.8.1 رو گذاشته گیگابایت که فک کنم همون درایور اول باشه. میدونم میشه از خود Amd میشه درایورای جدیدو دانلود کرد فقط خواستم ببینم کسی اطلاعی داره؟ یا از کجا میشه درایورای بهینه رو پیدا کرد چون همه درایورا عملکرد مطلوبی ارائه نمیدن متاسفانه.

مدتی تست میکنن و وقتی از پایداری درایور جدید مطمئن شدن رو سایت قرار میدن

چون ممکنه درایور ها مشکلی ایجاد کنن و حتی اسیب سخت افزاری بزنن

ترجیحا همیشه از سایت سازنده کارت درایوهارو دانلود کنید

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

بیچاره cpu

چشه؟

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

چشه؟

لطفا در نقل قول عکس ها رو پاک کنید .

ممنون .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 47 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

بیچاره cpu

بنازم، الحق که 2500k حقش بود معروف بشه، همچون یک مررررد جلوی گرافیک ۴نسل بعد از خودش سر بلند واستاده ? حیف که مال خودم رو زدم سوزوندم ?

الان داداش gpu تا صد در صد لود میشه؟گلوگاه نمیشه؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

معمولا نمیزارن ولی msi تقریبا همیشه بروز هارو میزاره

برای درایور های بدون مشکل نسخه های whql رو دانلود کنید این درایور ها beta نیستن 

فکرکنم اخرین نسخه whql 18.10.2 باشه

درایور های beta زیاد جالب نیستن...

راستی یه مدل درایور هم داریم mod شده هست یعنی یه گروه یا شخص میان روش کار میکنن تا راندمان بهتری رو شاهد باشیم 

این درایور ها هم بد نیستن از beta ها خیلی بهترن

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

gpu تا صد در صد لود میشه؟گلوگاه نمیشه؟

چرا گلوگاه میکنه نمیدونم چی میزاره رو بازی که پردازنده تا 100 درصد پره

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

لطفا در نقل قول عکس ها رو پاک کنید .

ممنون .

چـــــــشم___چــــــــــــــــــــــــــــــَش?

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

بنازم، الحق که 2500k حقش بود معروف بشه، همچون یک مررررد جلوی گرافیک ۴نسل بعد از خودش سر بلند واستاده 1f60a.png حیف که مال خودم رو زدم سوزوندم 1f601.png

سی پی یو ی خوبیه نسبت به قدیمی بودن.من این چند وقت پیش میخاستم کلا برد و سی پی یو رو نسل جدید کنم000 6-7000 دیدم زیاد فرقی نداره و ارزش هزینه اضافی نداره.در حد سی پی یو 7300-7400 تقریبا یعنی تو تستایی که گذاشته بودن فریم و گلوگاهی تقریبا مشابهی داژت.اصلا گویا سی پی یو های اینتل تا نسل 8 کلا فقط اسم عوض کردن با یکم بهینه سازی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

من از تک پاور آپ میگیرم نسخه استاندارد که تاییدیه مایکروسافت گرفته الان 18.12.2 استاندارد اومده 

Capture.thumb.JPG.5dd54a75eb56cbf2ca7a115863e28378.JPG

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

بنازم، الحق که 2500k حقش بود معروف بشه، همچون یک مررررد جلوی گرافیک ۴نسل بعد از خودش سر بلند واستاده 1f60a.png حیف که مال خودم رو زدم سوزوندم 1f601.png

بله گرافیک تو تمام بازیهایی مه انجام میدم تا 100 و 99 درصد استفاده میشه اما این بازی نباید تا این حد از cpu مصرف کنه.انگار 2 بازی رو داره اجرا میکنه

ارزش داره 300 400 سر بدم 2600k بگیرم؟تاثیری داره؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

بله گرافیک تو تمام بازیهایی مه انجام میدم تا 100 و 99 درصد استفاده میشه اما این بازی نباید تا این حد از cpu مصرف کنه.انگار 2 بازی رو داره اجرا میکنه

ارزش داره 300 400 سر بدم 2600k بگیرم؟تاثیری داره؟

مگه با 300 میشه گرفتش؟ خوبه اره خوب فکر کنم قبلا گفتی بردت اورکلاکم میکنه یه اورکلاک خفیفم میکنی پدر بازیارو درمیاری..3770 بگیر چقدر تفاوت قیمتشه؟ هشت هسته در برابر 4 هسته.

کسی بتل رو نصب نکرد دوتا عکس ازش بزاره؟ و سیستمشو بگه با فرییم؟

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

مگه با 300 میشه گرفتش؟ خوبه اره خوب فکر کنم قبلا گفتی بردت اورکلاکم میکنه یه اورکلاک خفیفم میکنی پدر بازیارو درمیاری..3770 بگیر چقدر تفاوتشه؟

3770 هم خوبه ولی گیرم نمیاد بردم دیگه تا 4.4 اورکلاک خفن به حساب نمیاد...قیمت ندارم 3770

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...