رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 5 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

من هم همچنین الان چند وقته مانیتور hd سر می کنم ، فریم در حد تایتان ایکس ???

من مانیتور فول اچ دی داشتم با کارت 1080 خدایی میکردم

ولی اشتباه کردم 4kگرفتم الان نه تنها کارت من بلکه 1080 tiهم تو خیلی بازیا نمیتونه به 60 فریم برسه

مجبورم خیلی بازی ها رو روی 2k اجرا کنم حتی یه سریام رو فول اچ دی ! برای کاهش پیدا نکردن کیفیت تصویر از حالت فول اسکرین هم در میارم

البته 43 اینچه

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

من هم همچنین الان چند وقته مانیتور hd سر می کنم ، فریم در حد تایتان ایکس 1f60e.png1f609.png1f339.png

?

در 6 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

بله کاملا موافقم

الان من هنوز از درایور 388.43 استفاده میکنم1f605.pngولی سر بتل ناچارم اپدیت کنم

اینکه ام اس ای درایور زیر 400 رو گذاشته برا سری هزار برام جالبه چون فکر کنم این شرکت هم تایید میکنه که در سری های بالاتر انویدیا شروع کرده به کاهش عمدی فریم دهی سری هزار

اره منم همعقیده ام که انودیا درایوراشو انگولک میکنه عمدا کم و زیاد پرفرمنس بده! ولی ما هم مقابله میکنیم و مشت میزنیم در دهانش با دانلود نکردن جدیدتره?

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

من مانیتور فول اچ دی داشتم با کارت 1080 خدایی میکردم

ولی اشتباه کردم 4kگرفتم الان نه تنها کارت من بلکه 1080 tiهم تو خیلی بازیا نمیتونه به 60 فریم برسه

مجبورم خیلی بازی ها رو روی 2k اجرا کنم حتی یه سریام رو فول اچ دی ! برای کاهش پیدا نکردن کیفیت تصویر از حالت فول اسکرین هم در میارم

البته 43 اینچه

ماشاءالله ، خوش به حالت،  فورکا داشتم ،الان شده تلویزیون اصلی  خونه ، ما شدیم فرعی با مانیتور ، خوبه مثال مد مکس رو راحت با 960 2 کا جواب می داد ۳۰ فریم ، واقعا 43 یه چیز دیگست ، البته هیچی الان 19 نمی شه ، از حق نگذریم .??

پیگه با این مانیتور فعلآ دیگه بیخیال اپگرید سیستم شدم  ، همین رو هم خدا رو شکر ، بعضی ها با چه سییتم‌هایی بازی می کنن ، آدم هاج و واج می مونه ، دلش می سوزه خدایی?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

field of view
upscale
هرچی اینارو رو گزینه بیشتر بزاریم بهتره؟ کیفیت بالاتر میره
دوستان اگه یکی جواب بده ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Good gamer گفته است :

بازی BELOW توسط CODEX کرک و منتشر شد

@dlfox تو قسمت DEVELOPER ??? ?

image.png.88bc507ccdfc88d5a36069726958a132.png

ویرایش شده توسط ASTS
لینک به دیدگاه

دوستان مثل اینکه Codex برای بازی Below یه Hotfix منتشر کرده، که البته اون هم برای خیلی از کاربرا جوابگو نبوده و گفتن منتنظر یه کرک Proper باشید. کسی از دوستان تستش کرده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، behy گفته است :

field of view
upscale

وسعت دید یا همون میدان دید ، اگه دقت کنین توی عکسی گه گذاشتم توی عکس اول گه field of view روی حداقل هست مقدار کمی از محیط داخل صفحه مشخصه ولی توی دومی حجم بسیار بشتری از محیط رو میتونین ببینین که تا حدودی باعث افت فریم میشه ولی باعث میشه جزئیاتی مثل شاخ و برگ درختا که تکسچراشون بدشکل هست از نزدیک دیگه دیده نشن و در کل جزییات پوشانده میشن و نمیایی والپیپر مانند به بازی میده.

اما اصل ماجرا upscale هستش که در واقع کار اصلیش پردازش ریزولیشن بالاتر در مانیتور های با ریزولیشن پایین هست و به شدت روی فریم و کیفیت تاثیر میزاره.

در ۱ ساعت قبل، testaccount گفته است :

هیچ ربطی نداره. field of view که زاویه دید دوربین بازی هست. 

upscale هم باید همیشه روی 100 درصد باشه، درصد بیشتر باعث میشه گیم در رزولوشن بیشتر از مانیتوری که داره رندر بشه که باعث کاهش شدید فریم میشه و کیفیت تصویر هم تغییر خاصی نمی کنه چون مانیتورت رزولوشن اش ثابته.

البته شما که خودتون استاد هستین ولی از نظر کیفیت واقعا تفاوت زیادی ایجاد میشه، من گذاشتم روی ۱۵۰ درصد یعنی داره 2k رندر میشه و واقعا روی جزئیات تاثیر داره عکس های بنده رو نگاه کنین، توی عکس اول دانه های برف حالت توری مانند داره ولی وقتی 2k پردازش شده(۱۵۰درصد) کاملا دانه ها تفکیک شده و تو پُر هستن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 31 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

وسعت دید یا همون میدان دید ، اگه دقت کنین توی عکسی گه گذاشتم توی عکس اول گه field of view روی حداقل هست مقدار کمی از محیط داخل صفحه مشخصه ولی توی دومی حجم بسیار بشتری از محیط رو میتونین ببینین که تا حدودی باعث افت فریم میشه ولی باعث میشه جزئیاتی مثل شاخ و برگ درختا که تکسچراشون بدشکل هست از نزدیک دیگه دیده نشن و در کل جزییات پوشانده میشن و نمیایی والپیپر مانند به بازی میده.

اما اصل ماجرا upscale هستش که در واقع کار اصلیش پردازش ریزولیشن بالاتر در مانیتور های با ریزولیشن پایین هست و به شدت روی فریم و کیفیت تاثیر میزاره.

البته شما که خودتون استاد هستین ولی از نظر کیفیت واقعا تفاوت زیادی ایجاد میشه، من گذاشتم روی ۱۵۰ درصد یعنی داره 2k رندر میشه و واقعا روی جزئیات تاثیر داره عکس های بنده رو نگاه کنین، توی عکس اول دانه های برف حالت توری مانند داره ولی وقتی 2k پردازش شده(۱۵۰درصد) کاملا دانه ها تفکیک شده و تو پُر هستن.

عزیز ممنون از توضیحاتت
الان من تا جایی که میشه اینارو بالا ببرم؟
بهتر میشه دیگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، behy گفته است :

عزیز ممنون از توضیحاتت
الان من تا جایی که میشه اینارو بالا ببرم؟
بهتر میشه دیگه

خواهش میکنم 

Field of view بیشتر به سلیقه خودتون بستگی داره زیاد و کمش کنین ببینین با کدوم راحت تر هستین ولی upscale طبیعتا هرچقدر بالاتر باشه بهتره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 50 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

من مانیتورم 2k هست و کارت گرافیکم 1080. خودش به زور از پس این رزولوشن بر میاد من چند تا بازی رندر اسکِیلینگ را بالا بردم فرق زیادی ندیدم اما فریم کلا نابود میشه. به نظرم به هیچ وجه ارزش نداره. البته برای عکس گرفتن از بازی بحثش جداست اون که اشکالی نداره فریم بیاد پایین کیفیت بره بالا.

آره اتفاقا منم کارتم 1080 هست وقتی گذاشتم روی ۱۵۰ درصد که 2k رندر میشه گرافیک برای اجرا روی ۶۰ فریم تا حدود ۸۰ درصد میرفت زیر لود وقتی هم بردم روی 4k اومد رسید به ۵۰ فریم .

اما این upscale به نظرم زمانی خودش رو نشون میده که حداقل ۲برابر بشه نسبت به ریزولیشن مانیتور که خب وقتی شما داری 2k اجرا میکنی باید بزاری روی 4k تا تفاوت احساس بکنی که اونم فریم میاد پایین.

ولی در کل همه اینا بهانس بازی اگه خوب باشه اصلا اینجور چیزا مهم نیست 

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

تنظیمات های

رو اولترا چقد؟

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

چرا dx12 نیست پس

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، memex گفته است :

رو اولترا چقد؟

رو اولترا تقریبا 40 اینا میده ولی نمیدونم چرا باز هی کرش میکنه

ولی روی های مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 53 دقیقه قبل، memex گفته است :

چرا dx12 نیست پس

روی dx12 طبق آمار سایت guru3d افت فریم پیدامیکنه.

دوست عزیزمون کاربر @m!dn!ght در پستی عکسی از بتل قرار دادن که با این سیستم فضایی یخورده عجیب به نظر میاد، ممنون میشیم ازشون توضیحی در این رابطه بدن.

photo_2018-12-15_18-33-28.jpg.610a00db20b5ca8fd6cce514c2bb3d26.thumb.jpg.82bdc66433457e6a26c3bf11ecf1b9a9.jpg

این تصویری هست که این بزرگوار قرار دادن و سوالی که برای من پیش اومده 1.میزان استفاده از رم سیستم هست که به حدود 15 گیگ رسیده، با اینکه من به هیچ عنوان ندیدم از 9 گیگ عبور بکنه، 2.مدل کارت گرافیک و cpu چی هست که با این کولر باز هم cpu به 60 درجه رسیده و کارت گرافیک روی لود صد در صد داره 96 فریم میده.

پست مربوطه :

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

روی dx12 طبق آمار سایت guru3d افت فریم پیدامیکنه.

دوست عزیزمون کاربر @m!dn!ght در پستی عکسی از بتل قرار دادن که با این سیستم فضایی یخورده عجیب به نظر میاد، ممنون میشیم ازشون توضیحی در این رابطه بدن.

photo_2018-12-15_18-33-28.jpg.610a00db20b5ca8fd6cce514c2bb3d26.thumb.jpg.82bdc66433457e6a26c3bf11ecf1b9a9.jpg

این تصویری هست که این بزرگوار قرار دادن و سوالی که برای من پیش اومده 1.میزان استفاده از رم سیستم هست که به حدود 15 گیگ رسیده، با اینکه من به هیچ عنوان ندیدم از 9 گیگ عبور بکنه، 2.مدل کارت گرافیک و cpu چی هست که با این کولر باز هم cpu به 60 درجه رسیده و کارت گرافیک روی لود صد در صد داره 96 فریم میده.

پست مربوطه :

سلام

در مورد استفاده از رم فکر می کنم تمام رم مورد استفاده رو نشون میده نه صرفا رمی که بازی اشغال کرده ( چون توی بک گراند چند برنامه فعال بوده که اونا هم رم رو اشغال می کنن)

خود بازی طبق چیزی که توی تسک منیجر می بینم زیر 5 گیگ مصرف کرده

b5.thumb.jpg.0a61eae2418e70b26ff2d0d2833b145b.jpg

پردازنده 8700 هست روی فرکانس 5Ghz تمام هسته ها

گرافیک هم 1080 FE هست دیفالت بدون اور

تنظمیات بازی هم روی ultra و رزلوشن هم 1080p

اما در مورد دما چون لوپ تازه پر شده بود هنوز بلاک cpu و رادیات ها کاملا هوا گیری نشده بودن

لوپ که جا بیوفته دما در بازی های سنگین معمولا  اطراف 50/55 هست

تصویر زیر بعد از هواگیری لوپ هست

bfv_2018_12_16_08_12_04_520.thumb.jpg.e184e08e4c7067021639c1fd8d45936f.jpg

البته اینم باید اضافه کنم که فن ها روی 800 دور و  پمپ هم روی 40% تنظیم شدن تا سیستم بی صدا باشه

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

اما در مورد دما چون لوپ تازه پر شده بود هنوز بلاک cpu و رادیات ها کاملا هوا گیری نشده بودن

لوپ که جا بیوفته دما در بازی های سنگین معمولا  اطراف 50/55 هست

تصویر زیر بعد از هواگیری لوپ هست

عجب...عکس از کیس میزارید لذت ببریم؟

قیمت ختک کننده ها چقد شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، memex گفته است :

عجب...عکس از کیس میزارید لذت ببریم؟

قیمت ختک کننده ها چقد شده

توی تاپیک عکس های سیستم کاربران قرار دادم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

bfv_2018_12_16_08_12_04_520.thumb.jpg.e184e08e4c7067021639c1fd8d45936f.jpg

سلام

میگم  چرا سیستم ات فریم کمتری میده در صورتی که هم اور کردی و هم سیستمت از من بالاتره ؟!

i7 7700k stock

16 gb ram 

gtx 1070 ti tock

2560*1080 75hz

setting ultra

fov 105-95

چیز دیگه ای نداشت که بزارم روی الترا

چند تا گزینه هم از تنظیمات شما بالاتر گذاشتم

سرکانتر این بلا سرم آمد ( ویندوز ریست کردم و گذاشتم هر گیمی که برنامه های پیش نیاز میخواد دانلود کنه و مشکل افت فریم درست شد )

الان توی پابجی 108 فریم میده ولی قبلا 68 فریم

1.png

2.png

3.png

5.png

6.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، milad zabihi گفته است :

سلام

میگم  چرا سیستم ات فریم کمتری میده در صورتی که هم اور کردی و هم سیستمت از من بالاتره ؟!

i7 7700k stock

16 gb ram 

gtx 1070 ti tock

2560*1080 75hz

setting ultra

fov 105-95

چیز دیگه ای نداشت که بزارم روی الترا

چند تا گزینه هم از تنظیمات شما بالاتر گذاشتم

سرکانتر این بلا سرم آمد ( ویندوز ریست کردم و گذاشتم هر گیمی که برنامه های پیش نیاز میخواد دانلود کنه و مشکل افت فریم درست شد )

الان توی پابجی 108 فریم میده ولی قبلا 68 فریم

من دقیقا متوجه نشدم شما داری روی 2k بازی می کنی 

تصویری که گذاشتم فریم 97 هست توی 1080p ( طبق بچمارک هایی که از سخت افزار مشابه خودم توی سایت های خارجی دیدم فریمی که میگیرم نرماله)

نمونه:

B5.thumb.jpg.3e177f0b29a52a7b8e833f1ecdcfa4f4.jpg

کارت من اورکلاک نشده و حدود 100 فریم میگیرم اورکلاک کنم قاعدتا 10/15 فریم بیشتر میشه گرفت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

سلام

ممنونم از پاسخ، خیلی هم عالی، ما هربار سیستم شمارو میبینیم یه تا فضا میریم برمیگردیم ?

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

من دقیقا متوجه نشدم شما داری روی 2k بازی می کنی 

تصویری که گذاشتم فریم 97 هست توی 1080p ( طبق بچمارک هایی که از سخت افزار مشابه خودم توی سایت های خارجی دیدم فریمی که میگیرم نرماله)

کارت من اورکلاک نشده و حدود 100 فریم میگیرم اورکلاک کنم قاعدتا 10/15 فریم بیشتر میشه گرفت

آره الترا واید هستش 2560*1080

ولی خب روی fhd میشه گفت اندازه سیستم شما فریم میگیرم و کمی بیشتر 

نسخه کرکی داری یا ارجیناله ؟

من فریمی که میگیرم از سایت های یوتیوب و .. کمی بیشتره :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 49 دقیقه قبل، milad zabihi گفته است :

آره الترا واید هستش 2560*1080

ولی خب روی fhd میشه گفت اندازه سیستم شما فریم میگیرم و کمی بیشتر 

نسخه کرکی داری یا ارجیناله ؟

من فریمی که میگیرم از سایت های یوتیوب و .. کمی بیشتره :)

این دیگه از خوش شانسی شماست ولی خوب اصولا تفاوت کارایی زیادی هم بین 1080 و 1070ti نیست

بازی اورجیناله سینگل پلیر دیگه از سن و سال من گذشته ? فقط آنلاین با رفقا بازی میکنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان چه قدر این بازی ادیسه قشنگه 

واقعا دارم لذت میبرم خدا خیرشون بده 

لینک به دیدگاه

Steam Steam Weekly Top Selling Titles December 17th 2018

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Grand Theft Auto V
Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Year 4 Pass
Insurgency: Sandstorm
Stellaris: MegaCorp
Farming Simulator 19
No Man's Sky
Kingdom Two Crowns
MONSTER HUNTER: WORLD
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

.

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/26, 00:14:28، behy گفته است :

دوستان چه قدر این بازی ادیسه قشنگه 

واقعا دارم لذت میبرم خدا خیرشون بده 

قبلا هر کسی از این سری یه بازی جدید می دید و بازی می کرد از تکرار حالش به هم می خورد اما واقعا تو بازی اودیسه شاهکاری خلق کردن که اون سرش ناپیداست.
خبری هست که نسخه ی بعدی قراره تو کدوم کشور باشه ؟ شایعاتی شنیدم که احتمال داره ایران باستان موضوع اصلی باشه درسته؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...