رفتن به مطلب

Recommended Posts

حالت The Ghost Survivors به عنوان DLC رایگان بازی Resident Evil 2 معرفی شد

thumb-1920-954268.thumb.jpg.7e78b2290e8a720ea4d9f674ba8b0a13.jpg

طی استریم زنده امروز شرکت Capcom برای بازی Resident Evil 2، اعلام شد که یک حالت جدید تحت عنوان The Ghost Survivors در زمان عرضه بازی بصورت رایگان برای این عنوان در منتشر می شود. علاوه بر این، اسکین های  نسخه کلاسیک این بازی نیز با عنوان 98 Classic در دسترس خواهند بود.

هنوز جزئیات زیادی از این حالت جدید نمی دانیم، اما با اطلاعاتی که تا کنون در دست داریم، این حالت به شما اجازه تجربه بازی توسط تعداد زیادی از شخصیت های کل مجموعه را خواهد داد. علاوه بر این، بنظرم ی رسد که برخی المان های رندام نیز در آن قرار خواهند داشت، که تجربه بازی دوباره منصفانه ای را در اختیار کاربران قرار دهد.

با اطلاعاتی که تا کنون بدست آمده، می توان گفت این حالت بی شباهت به حالت Raid Mode در نسخه های Revelations نخواهد بود. همچنین این حالت دارای فروشگاه درون بازی نیز می باشد که به شما اجازه تهیه مهمات و آیتم های متنوع از طریق پول درون بازی که از عملکرد شما در این حالت بدست می آید، را می دهد.

Resident Evil 2 در تاریخ 25 ژانویه (5 بهمن) برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود.

لینک به دیدگاه

اسکین های نسخه کلاسیک Resident Evil 2 در زمان عرضه بازی در دسترس خواهند بود

RE2-Classic-Costumes.thumb.jpg.b9088aa038cbb4c2a07ff789c2af34a1.jpg

طی استریم زنده امروز شرکت Capcom برای بازی Resident Evil 2، علاوه بر نمایش برخی بخش ها از گیم پلی و مکانیزم های موجود در بازی، شاهد این بودیم که این عنوان حالت جدید The Ghost Survivors و اسکین های کلاسیک بازی را به عنوان DLC  در زمان عرضه بازی، دریافت خواهد کرد.

به عنوان ادای احترام به طرفداران نسخه کلاسیک پلی استیشن 1 این بازی، این اسکین ها 98 Classic نام خواهند گرفت و با همان حال و هوای مدل سازی چند ضلعی نیز در دسترس قرار خواهند گرفت. هرچند که این اسکین ها در زمان عرضه بازی بصورت رایگان در دسترس نیستند، اما از تاریخ 22 مارچ بصورت رایگان برای تمامی دارندگان بازی منتشر خواهند شد. پس اگر می خواهید پولی خرج نکنید می توانید کمی صبر کنید و آنها را بصورت رایگان دریافت کنید.

Resident Evil 2 در تاریخ 25 ژانویه (5 بهمن) برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود.

لینک به دیدگاه

مراحل ساخت بازی Far Cry: New Dawn به پایان رسید

far-cry-new-dawn-image-2.thumb.jpg.7c207a7cf11b5829fe8c64977dc78233.jpg

تنها کمتر از یک ماه به زمان عرضه جدیدترین ساخته پسا آخر زمانی و دنباله بازی تحسین شده Far Cry 5 یعنی عنوان مورد انتظار Far Cry: New Dawn زمان باقیست، و حال بنظر می رسد که مراحل ساخت این بازی به خوبی طی شده و به پایان رسیده است.

آقای Raphael Parent کارگردان فنی این بازی طی انتشار توئیتی اعلام کردند که روند ساخت این بازی شوتر / جهان باز به پایان رسید و بازی گلد شده است. هرچند که بنظر می رسد شرکت Ubisoft هنوز هم درگیر رفع باگ ها و مشکلات باقی ماند بازی باشد، که البته می توان اینگونه برداشت کرد که این دست مشکلات در بروز رسانی های روز های اول عرضه بازی برطرف شوند چرا که هم اکنون دیسک های بازی در حال آماده سازی برای عرضه به بازار می باشند.

داستان بازی Far Cry: New Dawn دقیقا پس از پایان بازی Far Cry 5 شروع می شود، و تقریبا از همان نقشه Hope County واقع در ایالت Montana که دستخوش تغییراتی شده استفاده خواهد کرد. مثل همیشه تمرکز بازی بر روی شخصیت های منفی این نسخه که این بار خواهران دو قلو یعنی Mary و Lou این بار را به دوش خواهند کشید، می باشد.

همچنین، شرکت Ubisoft اخیرا اعلام کرده که این بازی استفاده کوچکی نیز از المان های نقش آفرینی خواهد داشت. بازی Far Cry: New Dawn در تاریخ 15 فوریه (26 بهمن) برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

لینک به دیدگاه

نمرات بازی Resident Evil 2 منتشر شد

Capture.thumb.PNG.a982d75da468aebe056659be49d800a9.PNG

همانطور که انتظار می رفت با عنوانی  عالی و تحسین شده روبرو هستیم، که حتما باید تجربه شود :D

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Ruby گفته است :

فکر می کنم نسخه سومش بود اون، یادش بخیر تنها Onimusha ای که بازی کردم همون نسخه بود چقدرم خوب بود اون زمان :D

61108-onimusha-3-demon-siege-windows-front-cover.thumb.jpg.89c52000efd33f9f73fdc3e2d915991d.jpg

سلام ، روی پلستیشن همن نسخه ژان رنو رو تموم کردی ، خیلی باحال بود ، چسبید

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Ruby گفته است :

The-Hong-Kong-massacre.thumb.jpg.452cf2fa57b66a3773e77cdbe1b2139f.jpg

بازی The Hong Kong Massacre توسط Codex کرک شد.

سلام یه نسخه بازی هست به اسم mr shifty به شدن بهم چسبید ، اکشن ، موسیقی عالی گیم پلی عالی .

این بازی رو هم باید تست کنم انشاالله

لینک به دیدگاه

دقایقی پیش اعلام شد که بازی Yakuza Kiwami از قفل DENUVO استفاده نمیکند!!!
از موقع معرفی این بازی برای PC قرار بود از این قفل استفاده کند اما حالا SEGA تصمیم به لغو استفاده این قفل را گرفته.

@DLFOX

لینک به دیدگاه

البته یاکوزا 0 رو بازی کردم نچسبید

sleeping dog خیلی خوب هست ، اصلا عالی ، یاکوزا نچسبید

لینک به دیدگاه

کسی Guns, Gore and Cannoli رو بازی کرده ؟ عجب چیزیه، خیلی حال کردم.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، micpet گفته است :

عالیه بازیش

نسخه دوشم برو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 54 دقیقه قبل، micpet گفته است :

سلام یه توضیحی میدین ، بازی چجوریه،  مال چه سالی و چه سبکی و ... ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

عالیه بازیش

نسخه دوشم برو

اونم رفتم، خیلی فان بود،  بنظرم جا واسه نسخه ۳ هم هست.

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام یه توضیحی میدین ، بازی چجوریه،  مال چه سالی و چه سبکی و ... ؟

از این بازی های دو بعدی هست، حجمی نداره من نسخه کورپک دانلود کردم که هر دو نسخش رو داشت ۲.۵ گیگ. حتما امتحانش کنین

https://store.steampowered.com/app/322210/Guns_Gore__Cannoli/

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، micpet گفته است :

اره من وقت کردم شماره دو سه مرحله رفتم

بازی شنک شبیه هش هست

لینک به دیدگاه

Red Dead Redemption 2 پر فروش ترین بازی سال 2018 در آمریکا بوده است

thumb-1920-958091.thumb.jpg.67959750f0bb25e547d3138fffc7bb48.jpg

طبق آخرین گزارش های نهاد آماری NPD از ماه دسامبر سال 2018، که شامل آمار و چارت های فروش در ایالات متحده آمریکا نیز می شود، بنظر می رسد که پر فروش ترین بازی سال 2018 در این کشور عنوان محبوب و تحسین شده Red Dead Redemption 2 بوده است.

از سال 2013 تا کنون این اولین بار است که یک بازی به جز نسخه ای از فرنچایز Call of Duty به آن دست پیدا کرده است. البته ناگفته نماند نکته جالب دیگر این است که در زمان عرضه Grand Theft Auto V نیز بازی Call of Duty: Ghosts نتوانست فروشی بیش تر از این بازی داشته باشد. در ادامه می توانید لیست کامل 20 بازی پر فروش سال گذشته در ایالات متحده آمریکا را مشاهده کنید:

1. Red Dead Redemption 2
  2. Call of Duty: Black Ops 4
  3. NBA 2K19
  4. Madden NFL 19
  5. Super Smash Bros. Ultimate*
  6. Marvel’s Spider-Man
  7. Far Cry 5
  8. God of War 2018
  9. Monster Hunter: World
  10. Assassin’s Creed: Odyssey
  11. Grand Theft Auto V
  12. Mario Kart 8
  13. FIFA 19
  14. Battlefield V
  15. Super Mario Odyssey
  16. Call of Duty: WWII
  17. Dragon Ball: FighterZ
  18. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  19. Super Mario Party
  20. Pokemon: Lets Go Pikachu

لینک به دیدگاه

تریلری از نسخه جدید مترو برای معرفی اسلحه ها :

Metro Exodus "Weapons" trailer

.

لینک به دیدگاه

Resident Evil 2 در زمان عرضه نیاز یک بروز رسانی کوچک خواهد داشت

thumb-1920-943962.thumb.jpg.9aea63c40414a6d4ecaeefd826513052.jpg

جدیدترین ساخته شرکت Capcom که با توجه به نمرات نقد و بررسی های آن به یکی از مورد انتظار ترین بازی های امسال تبدیل شد، فردا در دسترس قرار خواهد گرفت، بدون شک طرفداران این بازی سال ها در انتظار چنین لحظه ای بوده اند. با توجه به قدرت انجین و جلوه های بصری پیشرفته بازی جالب است که بدانید این عنوان به فضای خیلی زیادی برای نصب شدن بر روی سیستم نیاز نخواهد داشت. البته لازم به ذکر است که این بازی در روز عرضه نیازمند به یک بروزرسانی کوچک می باشد، که نیازمند حجم زیادی از دانلود نخواهد بود.

این بروزرسانی با حجم 533 مگابایت منتشر خواهد شد - اما در حقیقت این بروزرسانی برای رفع چه مشکلاتی می باشد؟  خب باید بگوئیم یادداشت های این بروزرسانی چیز خاصی را مشخص نمی کند و فقط شامل دو کلمه "رفع باگ" می باشد. نکته حائز اهمیت این است که خود بازی بطرز شگفت انگیزی بدون مشکل خاصی بنظر می رسد، اما در برخی صحنه های بازی شاهد مشکلات کوچکی در جلوه های بصری هستیم که امکان دارد این بروز رسانی رفع همین موارد را هدف گرفته باشد.

Resident Evil 2 فردا 5 بهمن برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود.

لینک به دیدگاه

هیدتاکا میازاکی از امکان بازسازی بازی Demon's Souls می گوید

thumb-1920-583728.thumb.jpg.97c5ac8f32828424029fcaaae4807119.jpg

بدون شک Dark Souls یکی از محبوب ترین فرنچایز های خلق شده در صنعت بازی های ویدیویی طی دهه اخیر می باشد، اما این مجموعه وجود خود را مدیون عنوانی چون Demon's Souls می باشد. عنوان انحصاری محبوبی که در سال 2009 بصورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 3 توسط استودیو From Software منتشر شد و بنیان گذار بازی هایی چون Dark Souls  و Bloodborne بود، البته این بازی یک هیچوقت یک عنوان عامه پسند نبود و طرفداران و کالت خاص خود را برای طی کردن مسیر موفقیت پیدا کرد.

بدون شک این بازی در قلب طرفداران جایگاه ویژه ای داردو همیشه درخواست های زیادی مبنی بر ساخت یک نسخه بازسازی شده از این عنوان به کارگردان عنوان آقای هیدتاکا میازاکی اعلام شده است. در همین مورد، ایشان در جدیدترین مصاحبه خود با وبسایت Game Informer اعلام کردند:

نقل قول

که زمانی که به عنوان یک سازنده به عقب بر می گردم، دلم می خواد یک بازسازی خیلی خوب را از بازی Demon's Souls شاهد باشم که البته اگر به بهترین نحو انجام شود. البته باید این را هم در نظر بگیرید که در حال حاضر شرکت سونی مالک IP بازی Demon's Souls می باشد و باید صحبت های آنها را نیز در این مورد بشنویم.

بدون شک یک نسخه بازسازی شده بازی Demon's Souls  برای نسل های فعلی چیزی ـست که درخواست بسیار بالایی برای عرضه آن وجود دارد، و با صحبت هایی که تا کنون در این مورد شده بنظر می رسد به زودی شاهد انتشار اخباری از این عنوان خواهیم بود.

لینک به دیدگاه

شرکت Bethesda تایید کرد؛ Fallout 76 به هیچ وجه رایگان نخواهد شد.

thumb-1920-927080.thumb.jpg.1d7d03790302389cc1133fc6886999e1.jpg

بعد از بازخورد های منفی زیادی که پس از عرضه بازی Fallout 76، و همچنین فروشی بسیار کمتر از حد انتظار برای این عنوان را شاهد بودیم این احتمال بوجود آمد که شاید شرکت بتزدا تصمیم به رایگان کردن این عنوان برای افزایش تعداد بازیکنان که به شدت نیز در حال کاهش است، بگیرد. بزرگترین ایرادی که به این بازی وارد است، این بود که این بازی به هیچ وجه لایق هزینه ای که برای آن می پردازید در قبال تجربه ای که از آن کسب می کنید نبوده است.

اخیرا بعد از زمانی که یک خرده فروشی به نام EB Games فروش فیزیکی این عنوان را متوقف کرد، شایعاتی به گوش می رسید که این اتفاق در شرف رخ دادن است. طبیعتاً کسانی که مبلغی برای خرید این بازی پرداخت کرده اند از این امر خوشحال نخواهند شد، اما شرکت بتزدا سریعا در قبال این شایعات اقدام کرد و تایید کرد  که چنین اتفاقی هرگز رخ نخواهد داد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

fallout76  بزرگترین نا امیدی گیمرها در سال 2018 بود

من بشخصه بدجور مشتاق امدنش بودم

همین دویروز دوباره fallout4  رو تموم کردم

لینک به دیدگاه

بازیکنان نسخه بتای بازی Dreams موفق به ساخت عناوینی چون Dead Space و PT شدند

thumb-1920-978380.thumb.jpg.adc3b34bb857451a0fccb912e8bf7868.jpg

جدا از اینکه سال هاست بازیکنان در انتظار عرضه عنوان نو آورانه Dreams می باشند، حالا با تشکر از نسخه بتای بازی خیلی از طرفداران موفق به امتحان کردن ابزار های خلاقانه موجود در این بازی شدند. استودیو Media Molecule بدون شک بخاطر ساخت بازی هایی که اجازه تطبیق پیدا کردن با علایق بازیکنان و دادن اجازه به آنها برای خلق محتویات جدید شناخته شده است، و بازی Dreams جاه طلبانه ترین عنوان آنها تا کنون بنظر می رسد، اما چقدر جاه طلبانه؟

کسانی که موفق به تجربه نسخه بتای بازی Dreams شده اند، ویدیو هایی از ساخته های خود با استفاده از ابزار های موجود در این بازی را در توئیتر به اشتراک گذاشته اند. اولین ویدیو به طرز شگفت انگیزی جذاب است چرا که یکی از کاربران موفق شده راهروی معروف عنوان کنسل شده Silent Hills هیدئو کوجیما که با عنوان PT نیز شناخته می شد، را در این بازی خلق کند. که می توانید در ادامه آن را مشاهده کنید:

در ادامه یکی دیگر از کاربران نیز موفق به ساخت تجربه ای مشابه از مجموعه فوق العاده محبوب و البته کنسل شده Dead Space را داشته است، که واقعا حس جالبی از یک بازی واقعی را به کاربر منتقل می کند. در ادامه نیز می توانید ویدیوی ساخته شده از بخشی از بازی Dead Space را مشاهده کنید:

با در نظر گرفتن این که هر دوی این عناوین در حال حاضر کنسل شده اند، بازی Dreams بهترین چیزی است که می توانیم خاطرات را با آنها مرورکنیم. عنوان Dreams در تاریخ نامشخصی به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

screen260.thumb.jpg.c2f8eaeaab11db413cdd2251b0eb587c.jpg

خود توئیت اسسین کرید چقدر لایک و ریتوئیت خورد ؟ حالا توئیت سایبرپانک در جواب به اسسین کرید چقدر لایک و ریتوئیت خورد xD

لینک به دیدگاه

IMG_20190124_181245_664.thumb.jpg.3c8ef5a9656b951c9840e2196ecbf160.jpg

?ساخت دو بازی Far Cry New Dawn و Anthem به پایان رسید!

این دو بازی به ترتیب 26 بهمن و 3 اسفند بصورت رسمی منتشر خواهند شد.

منبع: DLFOX (تلگرام) 

لینک به دیدگاه

IMG_20190124_182008_300.thumb.jpg.5582eb765f21975dc422297ae32a8d6f.jpg

استودیو Bioware با انتشار این تصویر، به صورت رسمی از به پایان رسیدن مراحل ساخت یا به اصطلاح گلد شدن Anthem خبر داد

این بازی سوم اسفند در دسترس دارندگان PS4 XOne و PC خواهد بود.

لینک به دیدگاه

یادش بخیر خیلی وقت پیش فکر کنم ساله 2013 بود   ازتهران برگشته بودم شهره خودمون سنندج (دانشجو ارشد بودم) عیده نوروز بود

ما خانواده پرجمعیتی هستیم ولی متاسفانه اون عید فقط منو مادرم بودیم داداشام و خواهرم هرکدوم با خانواده همسرشون بودن یکی مسافرت یکی یه شهره دیگه اون دوسه روزه اولو فقط خودمون دوتایی بودیم (نمیدونم چرا اینچیزارو اینجا میگم من خیلی تو نظرات شرکت نمیکنم بهرحال ببخشید اگه سرتونو درمیارم)

تویه نت نوشته بودن که بازیه gone home خیلی خوبه و داستانه خیلی قشنگه داره منم که دلم برایه شلوغیه خونه تنگ شده بود برگشته بودم شهرستان ولی خب کسی نبود گفتم دانلودش کنم

دانلود کردیمو رفتیم تو بازی داستانش درمورده یه دختری بود که بعده دوسال مسافرت  و دوری از خونه برمیگرده خونه یه شبه بارانی

ساعتایه یکونیم شب برمیگرده میبینه که کسی خونه نیستو    اینم چون همیشه طبعه کاراگاهی داره میگرده تو خونه ببینه چه اتفاقایی تو این دوسال افتاده

داستانش خیلی خوب بود طوریکه اخراش من داشتم سکته میزدم  تجربه دوساعته یه خیلی خوبی بود بهتون توصیه میکنم اگه یه وقتایی احساسه تنهایی کردین یا بی حوصله بودین این بازی رو انجام بدین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...