رفتن به مطلب

Recommended Posts

این مقاله قشنگ هست گفتنم برارم لینکش رو خودم تیکه تیکه خوندم

از زومجی

نگاهی به مفهوم امنیت بازیکن در بازی‌های ویدیویی

http://bit.ly/2GlEoeb

#Article
? @myzoomg ?

photo_2019-02-04_13-00-38.jpg

لینک به دیدگاه

سازنده مجموعه بازی Metro هرگز بازار پی سی را رها نخواهد کرد

http://bit.ly/2Bgys2U

لینک به دیدگاه

آقای زامپلا، مدیرعامل استودیو Respawn بصورت رسمی بتل رویال بازی تایتن فال را با نام Apex Legends تایید كرد و قرار است امروز ساعت ١٩:٣٠ عصر به وقت تهران معرفی شود

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

ماد دوربین سنتی رزیدنت ایول ها هم در دسترس قرار گرفت 
@GamePlayIranChannel

http://uploadboy.me/hk1u271u6tr7/+your+cinematics+give+me+that+ol.mp4.html

photo_2019-02-04_12-25-45.jpg

سلام دوست عزیز 

این دوربین سنتی منظور همون دوربین نسخه کلاسیک اویل 2 هست  یا دوربین مشابه اویل 4؟

لینک به دیدگاه

سلام ، نه همون دوربین کلاسیک شماره 2 و 3 هست ، کادر ثابت بود ، توی کار حرکت می

در 30 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

سلام دوست عزیز 

این دوربین سنتی منظور همون دوربین نسخه کلاسیک اویل 2 هست  یا دوربین مشابه اویل 4؟

کرد

لینک به دیدگاه

همون کنترل معروف به کنترل تانکیه فکر کنم. یکی از علت های اصلی ترسی که توی نسخه های قبلی وجود داشت همون کنترل تانکی بود که توی نسخه های قبلی وجود داشت و صحنه ی بعدی دیده نمیشد و نمیشد فهمید که یه مقدار جلوتر چه چیزی انتظار ما رو میکشید!!!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

نوع دوربین رزیدنت  خالی صفر 1 2 3 اگر اشتباه نکنم اسمش دوربین ازومتریک(اشتباه اسمه دوربین (fixed camera systems با توجه ب تحقیقات نوعی دوربین سوم شخصه ک با پیشرفت ب وجود اومده))  بود بعد از 4 تغییر رویه داد و دوربین رفت پشت کاراکتر تا نسخه های بازسازی شده 0 و 1 البته فکر میکنم دلیل اینکه این ریمیک هم دوربین رو پشت گذاشتن  ب خاطر این بوده ک خاطرات نسخه ی 4 همراه با ترس درون ادم رخنه کنه ینی هم هوای هوادارای قدیمیو داشتن با معماهای نسبتا سخت و اتفسمر ترسناک و سیاهو صدای پای مستر ایکس از طرفیم  هوایه طرفدارای جدید رو داشت با وجود دوربین از پشت وجود ایم اسیستو گان پاودر ها و ...

ویرایش شده توسط nightwolf
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

ولی من دوست داشتن دوربین همون نسخه کلاسیک میبود ارزش بازی 2 چندان میشد
خدا کنه نسخه سوم دوربین کلاسیک باشه یا لااقل سوییچ بشه البته اگر بخاد سوییچ بشه ریمیک بازی خیلی طول میکشه 
فکرشو بکن با نمسیس ریمیک خوشحالی شادی داری میری یهویی دوربین عوض میشه میبینی پشت سرت صدای استارز ی دموی چند ثانیه از برادر خوشگلمون و صدای پای بسیار نازنینش اونجاست ک باید دسته رو بکوبی تو دیوارو خلاصه خخخخخ

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

ولی من دوست داشتن دوربین همون نسخه کلاسیک میبود ارزش بازی 2 چندان میشد
خدا کنه نسخه سوم دوربین کلاسیک باشه یا لااقل سوییچ بشه البته اگر بخاد سوییچ بشه ریمیک بازی خیلی طول میکشه 
فکرشو بکن با نمسیس ریمیک خوشحالی شادی داری میری یهویی دوربین عوض میشه میبینی پشت سرت صدای استارز ی دموی چند ثانیه از برادر خوشگلمون و صدای پای بسیار نازنینش اونجاست ک باید دسته رو بکوبی تو دیوارو خلاصه خخخخخ

شماره سه رو گفتی ، یادم افتاد عجب دورانی بود ، سخت و ترسناک ،

شخصا چند جا نایمیس اومد ، شک خوردم ، چه کیفیتی داشت اون موقع ، بعد دسترسی به منبعی تبود خودت باید راه حل دست تنها پیدا می کردی ، هی گذشت روزگار .

اوندوربین هم قشنگه ، فقط دینو کرایسس یک و دو با اون دوربین جواب می داد ، یادش بخیر

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

هی داداش یادش بخیر ی زمانی تو کلوپ بازی میکردیم بدون مموری سیوم نمیکردیم 4 5 نفری میشستیم  ک اگر یکی کم اورد یکی دیگ بشینه و تا تهش بریم 

دینو ک  اونم مثه اویل خدایی بود دوران خودش امیدوارم اون نسخه رو هم ریمیک کنن واقعا ارزش بالا و پتانسیلش رو داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صنعت بازسازی یه طرفش همین کپکام هستش اگه god hand هم مثل اویل2 ریمیک کنن عالی میشه تو سبک خودش عالی بود مخصوصا درجه سختی هاردش که واقعا طاقت فرسا و سخت بود چه زمان هایی توی کازینو سپری میکردیم که شرط ببریم باهاش تکنیکک بخریم کلا از پاسور چیزی سرم نمیشه اون زمان بلک جکت مجبورا اونجا یاد گرفتم سیو میکردیم میبردیم بازم سیو میباختیم لود دوباره از اول :D

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

هی داداش یادش بخیر ی زمانی تو کلوپ بازی میکردیم بدون مموری سیوم نمیکردیم 4 5 نفری میشستیم  ک اگر یکی کم اورد یکی دیگ بشینه و تا تهش بریم 

دینو ک  اونم مثه اویل خدایی بود دوران خودش امیدوارم اون نسخه رو هم ریمیک کنن واقعا ارزش بالا و پتانسیلش رو داره

ویدو کلوپ پلستیش یک یادمه ، ده دقیقه صد تومن بود ، دستگاهش تایمر داشت ، زمان مثل گلوله می رفت ، کرش رو باری می کردن بقیه ادم دهنش باز می موند ، تیکن و فوتبال خدایی می کرد ، پپسی من رو که دیگه نگو ، ولی وقتی پلستشین یک خریدم تازه دو اومده بود ، ولی بازم می وسبیذچر ، روی جلد بازی یک عکس شماره 2 رو می زدن ، ادم گول می خورد ، تا اینکه زدو چشمم به کاد اف وار پلستیش 2 خورد ، اصلا وحشتناک خوب بود مرحله یک ، رفتم پلستیش 2 خریدم ،

درایور رو یادم رفت هی دورانی بود

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

صنعت بازسازی یه طرفش همین کپکام هستش اگه god hand هم مثل اویل2 ریمیک کنن عالی میشه تو سبک خودش عالی بود مخصوصا درجه سختی هاردش که واقعا طاقت فرسا و سخت بود چه زمان هایی توی کازینو سپری میکردیم که شرط ببریم باهاش تکنیکک بخریم کلا از پاسور چیزی سرم نمیشه اون زمان بلک جکت مجبورا اونجا یاد گرفتم سیو میکردیم میبردیم بازم سیو میباختیم لود دوباره از اول :D

گاد هند رو بازی کردم ، سخت بود ، یه خورده جابه جایی هم سخت بود باهاش

لینک به دیدگاه

اوضاع مالی شرکت Capcom بسیار خوب است . این شرکت با فروش بیش از 11 میلیون نسخه از بازی Monster Hunter فروش بسیار خوبی را تجربه کرده است :

Capcom Q3 2018-19 Results – Breaking Records With Monster Hunter World

.

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

.

درود استاد ضمن تشکر بابت زحمات بی دریغ برای اپدیت نگه داشتن دوستان

عرضی بود خدمتت میخاستم ببینم ک بهینه ترین درایور انویدیا برایه سری 1xxx  رو لینک میدین بی زحمت؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

درود استاد ضمن تشکر بابت زحمات بی دریغ برای اپدیت نگه داشتن دوستان

عرضی بود خدمتت میخاستم ببینم ک بهینه ترین درایور انویدیا برایه سری 1xxx  رو لینک میدین بی زحمت؟

سلام

خواهش می کنم .

خدمت شما عرض کنم در اکثر موارد اگر قصد اجرای بازی جدید و به روز ندارید بهتره درایور قبلی رو که امتحانش رو پس داده نگه دارید مگر در مورادی که شرکت سازنده قطعه به خاطر مسائل امنیتی و ... آپدیت ارائه می کنه . از اونجایی که بنده به خاطر ندارم طی چند ماه اخیر چنین درایوری عرضه شده باشه ( بجز مورادی که مشکلی در درایور قبلی بوده و نسخه HotFix منتشر شده ) در صورتی که بازیهای جدید رو اجرا نمی کنید نیازی به نصب درایور به روز هم ندارید .

الان درایور شما چه نسخه ای هستش ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

عرض کنم فل حال ک 390 ایکس رو سیستم بستس ولی فردا پسفردا گرافیک جدید دستم میرسه و چون با انویدیا کار نکردم و نمیدونم جریان درایوراش چطوریه میخاستم از شما ک تجربه داری بپرسم چون خیلی شنیدم درایور هاش مشکل داره از کاهش کارایی بگیر تا ...

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

عرض کنم فل حال ک 390 ایکس رو سیستم بستس ولی فردا پسفردا گرافیک جدید دستم میرسه و چون با انویدیا کار نکردم و نمیدونم جریان درایوراش چطوریه میخاستم از شما ک تجربه داری بپرسم چون خیلی شنیدم درایور هاش مشکل داره از کاهش کارایی بگیر تا ...

گرچه این مورد به صورت رسمی تائید نشده اما دیگه همه میدونن درایور های انویدیا فقط روی کاغذ از کارتهای قدیمی پشتیبانی می کنن . از اونجایی که فریم مناسب در بازی در اکثر موارد نیاز به ساپورت مناسب درایور داره ، بازی های جدید در بسیاری از مواقع فریم خوبی روی کارتهای سابق انویدیا نمیدن و این اجتناب ناپذیره .

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

417.71 آخرین و مثل چند نسخه قبلش بدون مشکل هست

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

گرچه این مورد به صورت رسمی تائید نشده اما دیگه همه میدونن درایور های انویدیا فقط روی کاغذ از کارتهای قدیمی پشتیبانی می کنن . از اونجایی که فریم مناسب در بازی در اکثر موارد نیاز به ساپورت مناسب درایور داره ، بازی های جدید در بسیاری از مواقع فریم خوبی روی کارتهای سابق انویدیا نمیدن و این اجتناب ناپذیره .

شما تا فرصت پیدا مییکنی انویدیا رو بکوب?

بابا ای ام دی دستش به جایی بند نیست و هر کاری میکنه نمیتونه تو  گرافیک خودش رو به انویدیا برسونه وگرنه الان از انویدیا هم بدتر میکرد

حتی در مقابل اینتل هم...

کلا نتونسته جایگاه خودشو تثبیت کنه وگرنه اون هم گرگی هست مثل انویدیا و اینتل

اساس کار کمپانی های بزرگ همینه

یه تعمیر کار اومده بود خونه ما که یه یخچال نسبتا قدیمی سامسونگ روتعمیر کنه

یه المنت ذوب کننده یخ تعویض کرد و گفت نگا کن این قدیمی و جدید رو مقایسه کن ببین کیفیت چقدر تفاوت کرده!الان یخچال های سری جدید خیلی بخوان خوب کار کنن پنج ساله در صورتی که یخچال شما بعد بیشتر از 10 سال اولین باره خراب شده!

یا کیفیت ساخت گوشی هارو نگاه کنید

معمولا کمپانی ها محصولاتشون کیفیت خوب و قیمت پایینی داره تا بتونن بازارو بگیرن و بعدش گند میزنن به همه چیز

در ضمن این درایو های جدید اونقدر هم افت کارایی ایجاد نمیکنه و من رو چندتا بازی چک کردم همین هفته پیش

نگا نکنید به یه سری ویدئو های یو تیوبی که برا جذب مخاطب اختلاف های چشمگیری نشون میدن که ادم شاخ در میاره

در کل یکم فکر کنید ببینید اصلا چرا روی برندی خاص تعصب دارید

بله باز اگه این یک برند ایرانی بود و فروش بیشترش باعث ارز اوری بیشتر برای ما میشد و در زندگی ما تاثیر داشت بله تا حدودی این تعصب منطقی بود

ولی حالا که اگر انویدیا یا ای ام دی میلیارد میلیارد هم بفروشن یه قرونم گیر ما نمیاد و البته هیچ ارزشی هم برای ما ایرانی ها قائل نیستن هیچ دلیلی نداره که...

فقط باید امیدوارم باشیم این ای ام دی یکم بتونه خودشو بکشه بالا تا رقابت شکل بگیره و این قیمت های کذایی انویدیا کاهش پیدا کنه وگرنه به درک که اصلا باشن یا نباشن

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

شما تا فرصت پیدا مییکنی انویدیا رو بکوب1f602.png

بابا ای ام دی دستش به جایی بند نیست و هر کاری میکنه نمیتونه تو  گرافیک خودش رو به انویدیا برسونه وگرنه الان از انویدیا هم بدتر میکرد

حتی در مقابل اینتل هم...

سلام

این که ای ام دی به چه دلیل از قدرت گرافیک هاش کم نمی کنه ربطی به این که انویدیا چیکار می کنه نداره . اتفاقا من در این مورد با ای ام دی هم تعارف ندارم . وقتی گیمر ایرانی که با ریال پول در میاره و با دلار خرج می کنه به خاطر سیاستهای یه شرکت آمریکایی ضرر می کنه نمی تونم ساکت باشم . میخواد ای ام دی باشه میخواد انویدیا . فعلا انویدیا این شکلیه پس از انویدیا انتقاد می کنم . هر وقت ای ام دی هم به این کارها پرداخت سراغ این شرکت هم میرم .

.............................

اگر بحثی باقی مونده یا براش تاپیک بزنید یا در پیغام خصوصی ادامش بدید . تاپیک منحرف نشه .

ممنون

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

این که ای ام دی به چه دلیل از قدرت گرافیک هاش کم نمی کنه ربطی به این که انویدیا چیکار می کنه نداره . اتفاقا من در این مورد با ای ام دی هم تعارف ندارم . وقتی گیمر ایرانی که با ریال پول در میاره و با دلار خرج می کنه به خاطر سیاستهای یه شرکت آمریکایی ضرر می کنه نمی تونم ساکت باشم . میخواد ای ام دی باشه میخواد انویدیا . فعلا انویدیا این شکلیه پس از انویدیا انتقاد می کنم . هر وقت ای ام دی هم به این کارها پرداخت سراغ این شرکت هم میرم .

.............................

اگر بحثی باقی مونده یا براش تاپیک بزنید یا در پیغام خصوصی ادامش بدید . تاپیک منحرف نشه .

ممنون

طرفداری شما فارغ از این حرف هاست? و اینکه گفتم انچنان تفاوتی هم نداره و به نظر میاد به عمد کم نمیکنه بلکه دیگه توجهی به رده های پایین تر نمیکنه  و بهینه سازی انجام نمیده که البته این هم خودش نکته منفی هست!

بله حق با شماست تاپیک به بیراه میره و البته ادامه بحث هم طبق معمول فایده ای نخواهد داشت و بحثو خاتمه میدم

ولی حالا شما رو نمیگم چون شناختی هم ازتون ندارم ولی در کل اینجور مسائل دلایل روانشناختی داره و خود شخص باید بهش برسه

وگرنه یک روز این تیم فوتبال، این برند لباس یا سخت افزار،این خودرو، این منطقه مسکونی و الی آخر

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

ممنون از شما دوسته عزیز

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...