رفتن به مطلب

Recommended Posts

از سیستم مورد نیاز Jump Force رونمایی شد | این بازی همین هفته منتشر خواهد شد

@GamersParadise

IMG_20190211_222710_557.jpg

لینک به دیدگاه

فروش Fallout 76 به حدی در آلمان فاجعه بوده است که با خرید یک عدد هارد پلی استیشن فور به شما یک نسخه رایگان از بازی هدیه می دهند!

@GamersParadise

IMG_20190211_222815_572.jpg

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

البته من واچ داگ یک رو می پسندم به شدت خوب بود ، داخل دو داستان گسترده شده بود ، ولی شخصیت اصلی چنگی به دل نمی زد ،

فقط مثل نسخه ۲ نسازن بقیش مهم نیس، نسخه دومش واقعا بیخود بود ولی یکش عالی. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کسی تونسته روی سوکت 775 اویل 2 بازی کنه ؟ اگه تونسته  با چه پردازنده ای ؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، micpet گفته است :

فقط مثل نسخه ۲ نسازن بقیش مهم نیس، نسخه دومش واقعا بیخود بود ولی یکش عالی. 

خط داستانی یک ، شخصیت اصلی ، داستان انتقامش ، عالی بود .

دو در یک کلام بچه بازی بود

امیدوارم 3 رو خراب نکنن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

البته من واچ داگ یک رو می پسندم به شدت خوب بود ، داخل دو داستان گسترده شده بود ، ولی شخصیت اصلی چنگی به دل نمی زد ،

من واچ داگز 2 رو بازی نکردم و درموردش نظر نمیدم 

ولی واچ داگز 1 رو بازی کردم و خیلی خوشمم اومد هم داستان هم گیمپلی و هم گرافیک همه چیزش درحده عالی بود درسته شاهکار نبود ولی عالی بود نمیدونم چرا دوستان کم لطفی کردن در حقش شایدم بخاطره تبلیغاته زیاده یوبی سافت بود که قبله عرضه خیلی شاخوشونه میکشید

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، zanyar11 گفته است :

ولی واچ داگز 1 رو بازی کردم و خیلی خوشمم اومد هم داستان هم گیمپلی و هم گرافیک همه چیزش درحده عالی بود درسته شاهکار نبود ولی عالی بود نمیدونم چرا دوستان کم لطفی کردن در حقش شایدم بخاطره تبلیغاته زیاده یوبی سافت بود که قبله عرضه خیلی شاخوشونه میکشید

یم خیلی خوبه ، دو هم دیگه با بی علاقه ای تموم کردم ، کلا نپسندیم دو رو ، شاید به ما پیرمرده ها دیگه نمی خورد این بازی ، سطح رو اورده بودن پایینتر ، البته سختی ها ی خودش رو داشت ، ولی شماره یک یه چیز دیگه بود ، دوستان بازی hong kong massacre  رو تموم کردم ، چسبید

ویرایش شده توسط behnamalizade69
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، zanyar11 گفته است :

درود

من که نصبش کردم بنظرم انقدر مضخرف بود ارزش وقت هدر دادن نداشت

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

من که نصبش کردم بنظرم انقدر مضخرف بود ارزش وقت هدر دادن نداشت

نگو داداش دوباره یادم  اومد

لینک به دیدگاه

بازی Apex Legends در حالی که کمتر از یک هفته به صورت رایگان عرضه شده است به رکورد 25 میلیون پلیر ثبت شده و 2 میلیون پلیر  همزمان انلاین رسید | این بازی هم اکنون برای سه پلتفرم اصلی دردسترس میباشد

@GamersParadise

دوستان راه حل کم دردسر کسی پیدا نکرد ، اونهایی که تست مردن اعلام کنن ، بگیریم یا نه ؟

IMG_20190212_031538_642.jpg

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

بازی Apex Legends در حالی که کمتر از یک هفته به صورت رایگان عرضه شده است به رکورد 25 میلیون پلیر ثبت شده و 2 میلیون پلیر  همزمان انلاین رسید | این بازی هم اکنون برای سه پلتفرم اصلی دردسترس میباشد

@GamersParadise

دوستان راه حل کم دردسر کسی پیدا نکرد ، اونهایی که تست مردن اعلام کنن ، بگیریم یا نه ؟

سلام داداش بهنام عزیز. اقا یدونه ازین شیلتر شکن پولیا بگیر باهاش بازی کن حالشو ببر. راه دیگه فعلا موجود نیس.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

سلام داداش بهنام عزیز. اقا یدونه ازین شیلتر شکن پولیا بگیر باهاش بازی کن حالشو ببر. راه دیگه فعلا موجود نیس.

والا من با همونشم امتحان میکنم با انواع پرتوکل ها و ip ها ولی هیچ کدوم جواب نمیده ، خود بازی لود میشه ولی موقع استارت میگه سرور پیدا نشد

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

والا من با همونشم امتحان میکنم با انواع پرتوکل ها و ip ها ولی هیچ کدوم جواب نمیده ، خود بازی لود میشه ولی موقع استارت میگه سرور پیدا نشد

من ازاین استفاده میکنم همیشه هم بدون مشکل میره تو بازی. ک.ر.ی.و یا pptp یا سرورهای دیگشو چک کنید.

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

من ازاین استفاده میکنم همیشه هم بدون مشکل میره تو بازی. ک.ر.ی.و یا pptp یا سرورهای دیگشو چک کنید.

سلام حسین جان ، ممنون همین رو می رم تو کارش

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

دو در یک کلام بچه بازی بود

دقیقا ?

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

بازی Apex Legends رقیب PUBG و فورتنایت به‌زودی به موبایل می‌آید

بازی جدید EA یعنی Apex Legends با عرضه خود سروصدایی به پایه کرده است و موفق شده در هفته اول انتشار 25 میلیون بازیکن را جذب خود کند. Respawn استودیوی توسعه‌دهنده فرانچایز تایتانفال است، Apex Legends که تنها به 72 ساعت زمان نیاز داشت تا 10 میلیون کاربر را جذب خود کند

??
https://www.sakhtafzarmag.com/29258

@sakhtafzarmag

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

بازی Jump Force توسط Codex کرک شد.

دریغ از FH4 ?

لینک به دیدگاه

?بازی Jump Force سه روز قبل از انتشار رسمی توسط 3DM و ALI213 کرک شد!!! (قرار بود بازی از قفل Denuvo استفاده کند اما فاقد این قفل بود)

@DLFOX

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ruby گفته است :

بازی Jump Force توسط Codex کرک شد.

در 53 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

1f4a2.pngبازی Jump Force سه روز قبل از انتشار رسمی توسط 3DM و ALI213 کرک شد!!! (قرار بود بازی از قفل Denuvo استفاده کند اما فاقد این قفل بود)

@DLFOX

به به

حاجی اوردیمون سر حال ❤️

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

به به

حاجی اوردیمون سر حال 2764.png

عزیزی

حالا صبر کن کرک دان 3 و فارکرای جدید هم بیاد ، انتم بعید می دونم کرک بشه فعلاً

این بازی unravel 2 رو هم امروز تموم کردم ، عالی بو اهنگ سازیش و گیم پلی با همکاری دو نفر ، البته من شماره یک رو بیشتر می پسندم ، اهنگ سازیش کولاک بود ، بازی هم طولانی تر بود ، شماره یک قشنگ تر بود از نظر من ، شماره 2 کوتاهتر شده بود ، اومدم رزدینت ایول 2 رو شروع کنم ، گفتم بزار زیر نویس فارسیش اوکی بشه بعد بازی کنم  ، فعلآ little night mare دی ال سی هاش رو بازی می کنم به شدت سخت و ترسناک هست ، حس خوبی داره بازیش .

بازی rage 2 هم هست

ویرایش شده توسط behnamalizade69
لینک به دیدگاه

به گفته اندرو ویلسون مدیرعامل EA انها به دنبال راهی هستند تا بازی Apex Legends را همراه با کراس پلی به گوشی های هوشمند بیاروند | همچنین استفاده از پتانسیل بازار آسیا در برنامه های EA برای این بازی است

@GamersParadise

لینک به دیدگاه

بتای عمومی بازی The Divison 2 برای همه ی پلتفرم های اصلی از تاریخ ۱۰ اسفندماه به مدت ۳ روز در دسترس خواهد بود | این بازی در تاریخ ۲۴ اسفند ماه عرضه خواهد شد

@GamersParadise

لینک به دیدگاه

استودیو BioWare اعلام کرد فیلم لایو اکشن کوتاهی از Anthem ساخته خواهد شد که Conviction نام دارد و دو روز دیگر منتشر خواهد شد| کارگردان این لایو اکشن نِیل بلومکمپ خواهد بود که پیشتر فیلم هایی نظیر Chappie و District-9 را کارگردانی کرده است

بازی World War Z در شانزدهم آوریل برابر 27 فروردین منتشر خواهد شد

به نقل از اکتیویژن، بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy از زمان عرضه‌اش در سال ۲۰۱۷ تا به امروز بیش از ۱۰ میلیون نسخه فروش داشته است.

#crashbandicootnsanetrilogy
🎮 @myzoomg 🎥

تعداد تماشاگرای بازی Apex Legends در قیاس با League of Legends، Dota 2 و Fortnite توی توییچ! نکته جالب، سه برابر بودن تعداد تماشاگرای بازی Apex نسبت به فورتنایته! آیا باید کم کم منتظر خاموش شدن هایپ فورتنایت باشیم؟

#ApexLegends
#Fortnite
🎮 @myzoomg 🎥

بازی Arma 3 به مدت 4 روز رایگان بازی کنید
این بازی در استیم از تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ الی ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ رایگان خواهد شد

@dlfox

لینک به دیدگاه

بازی Eastshade توسط PLAZA کرک و منتشر شد
@Dlfox

IMG_20190213_184050_875.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...