رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 21 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

من که بهت گفتم رفرنس نگیر بهنام جان

به نظرم کارت رو بفروش و یه مدل غیر رفرنس تهیه کن. اون ارزش هزینه اضافی رو داره

اقا تو تاپیک یه سوال پرسیدم جوابمو ندادی لطف کنی جوابشو بنویسی ممنون میشم. راجب خاموش شدن بر اساس داغ شدن. پخ بدی که نور علا نور میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

اقا تو تاپیک یه سوال پرسیدم جوابمو ندادی لطف کنی جوابشو بنویسی ممنون میشم. راجب خاموش شدن بر اساس داغ شدن. پخ بدی که نور علا نور میشه.

حتما ندیدم دوست عزیزم سوالتون رو

پیام خصوصی فرستادم براتون امیدوارم بتونم کمکی بکنم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام مجدد

شما کراس کریدید ؟

اگه بنا بر به صرافت افتادن برای کاهش دما بود اصلا رفرنس رو انتخاب نمی کردید.... برد رفرنس یعنی همین.

اولا بنا بر طراحی هیتسینک رفرنس نمیشه این کار رو کرد. سه راه دارید:

بین تعمیر کاران قطعاتی مثل کارت گرافیک بگردید و یک هیتسینک که به برد شما می خوره پیدا کنید.

یک هیتسینک مثلا arctic سفارش بدید که هم قیمت کارتتون میشه.

تا دیر نشده بفروشیدش و یک rx580  دیگه خریداری کنید.

سلام ، ممنون ، دیگه زورم نرسید

فعلا تا آخر 98 گارانتی داره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

یا گیمینگ ایکس بگیر یا ایسوس استریکس غیر این بخری همین اشه و همین کاسه. نمونش کارت من. یا کلا بیخیالی طی کن

عزیزی ، همون بی خیالی ،

اینها هم تو‌کیس من جا نمی شه

با همین می سازیم  انشاالله

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

من که بهت گفتم رفرنس نگیر بهنام جان

به نظرم کارت رو بفروش و یه مدل غیر رفرنس تهیه کن. اون ارزش هزینه اضافی رو داره

سلام عزیز دلم ، دیگه قسمت نشد  بقیه مدل ها ، دیگه احتمالاً برارم برا بعد عید

این ماین هم اوضاعی به وجود آورده ها

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

یه فن کوچیک دور بالا حلزونی تهیه کن و ورودی هواشو به طرف فن کارت ولی با کمی فاطله نصب کن تا در کار فن اصلی تداخل ایجاد نکنه

این کار باعث میشه سه چهار درجه حتی بیشتر دما بیا پایین

http://rayanelectron.ir/product/فن-حلزونی-12-ولت-7-سانتی/

منظور از حلزونی این مدله ولی قوی ترش

هرچه قوی تر بهتر

یه پا توربو شارژر برا خودش ، این جالبه ، اینجا ناموجود بود ، حالا یه نگاه  بندازم ببین پیدا می شه یا نه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام مجدد

شما کراس کریدید ؟

اگه بنا بر به صرافت افتادن برای کاهش دما بود اصلا رفرنس رو انتخاب نمی کردید.... برد رفرنس یعنی همین.

اولا بنا بر طراحی هیتسینک رفرنس نمیشه این کار رو کرد. سه راه دارید:

بین تعمیر کاران قطعاتی مثل کارت گرافیک بگردید و یک هیتسینک که به برد شما می خوره پیدا کنید.

یک هیتسینک مثلا arctic سفارش بدید که هم قیمت کارتتون میشه.

تا دیر نشده بفروشیدش و یک rx580  دیگه خریداری کنید.

نه کراس نیست ، یه کارت تک هست ، ممنون از پیشنهاد 580 ببینم چی می شه

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

نه کراس نیست ، یه کارت تک هست ، ممنون از پیشنهاد 580 ببینم چی می شه

در حال حاضر مسئله ایی نیست ولی در کل کارت AMD  تا زمانی که به اندازه سر و صداش کارایی داره خوبه بیشتر از کاراییش که شد باید ردش کرد تا بره پیش یک عاشق دیگه‌ :D

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

در حال حاضر مسئله ایی نیست ولی در کل کارت AMD  تا زمانی که به اندازه سر و صداش کارایی داره خوبه بیشتر از کاراییش که شد باید ردش کرد تا بره پیش یک عاشق دیگه‌ :D

عاشقی گفتیو کردی کبابم 😉

لینک به دیدگاه

اپدیت ورژن 1.16 بازی F1 2018 توسط SAM2K8 کرک شد!
(فقل Denuvo بر روی اپدیت جدید به اشتباه حذف شده بود و این نسخه فاقد قفل میباشد.)
@DLFOX

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

اپدیت ورژن 1.16 بازی F1 2018 توسط SAM2K8 کرک شد!
(فقل Denuvo بر روی اپدیت جدید به اشتباه حذف شده بود و این نسخه فاقد قفل میباشد.)
@DLFOX

بازی قفل نداشته چی رو کرک کرده؟

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

بازی قفل نداشته چی رو کرک کرده؟

آپدیت جدیدش فکر کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان سلام

یه سوال 

چطور میشه بدون کاهش کیفیت حجم فیلم هایی که msi afterburner میگیره رو کم کرد؟؟؟

اگه دقت بفرمایید توی عکس زیر من برای مثال یه فیلم 1.5 دقیقه گرفتم که حجمش شده حدود 8 گیگ ، مسئله فکر میکنم از بابت bitrate باشه، این پارامتر روی 700 هزار هست حدودا، که واقعا بی معنی هست.

من قلا فیلم هایی که میگرفتم رو با برنامه photo خود ویندوز باز میکردم و دوباره سیو میکردم که باعث میشن حجم مثلا 8 گیگ برسه به 100 مگ ولی بدون کوچکترین افت فریمی، bitrate هم میشد 20 هزار، حالا میخوام ببینم نمیشه همین کار رو با خود برنامه afterburner انجام بدیم ؟ یجوری که خودش کم حجم تر فیلم بگیره ولی با کیفیت.

Untitled.thumb.jpg.9362df5341002e1e87bffd3914a3799b.jpg

لینک به دیدگاه

كارگردان The Division 2 در سفر خود به استودیو استاد كوجیما بخش هایی از بازی Death Stranding را تماشا كرده است | آقای جولین گرایتی این بازی را "دیوانه كننده" و "فراتر از زمان" خوانده است

@GamersParadise

در اینکه کوجیما کارش درسته اصلا شکی نیست ، ولی دیگه جو رو دارن می برن بالا

IMG_20190314_080633_629.jpg

لینک به دیدگاه

در بروزرسانی جدید برنامه Wireless Display كاربران اكس باكس وان می توانند با استفاده از تكنولوژی میراكست به رایانه شخصی متصل شوند و بازیهای كامپیوتری را تحت استیم یا دیگر پلتفرم ها به راحتی با كنترلر برروی XboxOne اجرا كنند

@GamersParadise

الان این فقط انتقال تصپیر و استفاده از دسته هست

پردازش بازی هنوز با کامپیوتر هست دیگه درسته ؟

IMG_20190314_080906_955.jpg

لینک به دیدگاه

بازی Phoenix point جدیدترین ساخته جولین گالوپ، خالق سری X-Com در زمان عرضه به مدت یكسال انحصاری پلتفرم اپیك خواهد بود | جالب است بدانید این عنوان از ابتدا با هدف گرفتن مقصد استیم و GOG و با سرمایه های مردمی مراحل تولید را پشت سر گذاشته است

@GamersParadise

پول گیمر خوردن ارزش نداره برادر سازنده باری

IMG_20190314_081030_737.jpg

ویرایش شده توسط behnamalizade69
لینک به دیدگاه

مایکروسافت روز گذشته در خبری اعلام کرد که DirectX 12 به ویندوز 7 خواهد آمد | اولین عنوانی که از این API در ویندوز 7 استفاده خواهد کرد، World of Warcraft می‌باشد

@GamersParadise

یعنی از ویندوز ده نا امید شد 😁

حالا جالب می شه بازی از ویندوز ده بیشتر فریم بده روی ویندوز هفت 🤣

IMG_20190314_081234_778.jpg

لینک به دیدگاه

كارت های گرافیكی ٧نانومتری شركت AMD كه براساس معماری NAVI شكل گرفته اند یك ماه پس از نسل سوم پردازنده های رایزن این كمپانی منتشر می شوند | این زمان به اواسط تابستان آینده اشاره دارد و احتمالا در همایش Gamescom 2019 شاهد آن باشیم

@GamersParadise

اینم فکر کنم داستانش مثل وگا بشه ، تک و توک ، قیمت بالا

البته با این سه فن رفرنس فکر کنم جوابگو باشه دیگه نگیم بخاری ، در حد لامپ 100 گرما بده بسه

IMG_20190314_081532_845.jpg

لینک به دیدگاه

اقای برندن گرین که در شبکه های مجازی با نام PLAYERUNKNOWN شناخته میشود اعلام کرد بعد از 5 سال دیگر مسئولیتی در جهت رهبری تیم سازنده پابجی ندارد و به بخش جدیدی منتقل شده است.
این بخش جدید در امستردام با نام "پابجی پروژه ویژه" شناخته میشود که بر روی تکنولوژی های جدید و ارائه مفاهیم جدید برای گیمپلی یک بازی مولتی پلیر تحقیق و توسعه میابد.
براساس اطلاعات منتشر شده به نظر انها در حال مشغول بازسازی کلی بازی از پایه به عنوان PUBG 2 هستند و یا به نظر بر روی یک بازی مولتی پلیر جدید که کاملا میتواند متفاوت باشد مشغول به فعالیت هستند.

شاید به جرات بتوان گفت PLAYERUNKNOWN تاثیرگذارترین فرد صنعت گیم در نسل هشت بود و با خلق ژانر بتل رویال جنبشی بی انتها در زمینه بازیهای مولتی پلیر و مدیوم سرگرمی خلق کرد. حال باید ببینیم در نسل اینده وی بازهم میتواند جنبشی جدید برپا کند؟

تهیه شده در معتبرترین و بروزترین تیم خبری تحلیلی مستقل دنیای بازی‌های ویدیویی
https://telegram.me/joinchat/BXn_9Tv5kmJvfSYlLvaKYA

IMG_20190314_081757_623.jpg

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

دوست عزیز نارنجی 1 درصد پایینی هست. یعنی 99 درصد موارد بیشتر از این فریم میتونید بگیرید. خاکستری میانگینه

در 14 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

بله . خاکستری میانگین فریم هستش .

😄

اصلا حواسم نبود اون نوشته ریز پایینو ببینم

گفتم خب اون بیشتره حداکثره این دو تام...😅

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

یه پا توربو شارژر برا خودش ، این جالبه ، اینجا ناموجود بود ، حالا یه نگاه  بندازم ببین پیدا می شه یا نه

راستی میخواستم بنویسم خروجی هواشو ولی اشتباهی نوشتم ورودی هواشو به طرف فن کارت بگیر

اینم یدونه خفن دور بالا

بیشتر از دو امپر تو این ابعاد یعنی دور وحشتناکی داره

https://diginic.net/shop/فن-حلزونی-۱۲-ولت-دور-بالا/

البته اینجا گرون میده 

برید تو شهر خودتون بازاری که مربوط به قطعات الکترونیکیه

فکر کنم زیر 50 تومن بدرد بخور پیدا بشه

فقط امپرش زیر 1 نباشه و البته متغییر که بتونید تنظیمش کنید

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

كارت های گرافیكی ٧نانومتری شركت AMD كه براساس معماری NAVI شكل گرفته اند یك ماه پس از نسل سوم پردازنده های رایزن این كمپانی منتشر می شوند | این زمان به اواسط تابستان آینده اشاره دارد و احتمالا در همایش Gamescom 2019 شاهد آن باشیم

@GamersParadise

اینم فکر کنم داستانش مثل وگا بشه ، تک و توک ، قیمت بالا

البته با این سه فن رفرنس فکر کنم جوابگو باشه دیگه نگیم بخاری ، در حد لامپ 100 گرما بده بسه

داش بهنام بزنم به تخته فعالیتت بیشتر شده. احتمالا بخاطر بخاریه کمتر گیم میزنی. حاجی کارتای ای ام دی با وایند فورس گیگابایت هم بخاریه چه برسه به فنای رفرنس که نگم بهتره خودتم تجربشو داری.

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

اقای برندن گرین که در شبکه های مجازی با نام PLAYERUNKNOWN شناخته میشود اعلام کرد بعد از 5 سال دیگر مسئولیتی در جهت رهبری تیم سازنده پابجی ندارد و به بخش جدیدی منتقل شده است.
این بخش جدید در امستردام با نام "پابجی پروژه ویژه" شناخته میشود که بر روی تکنولوژی های جدید و ارائه مفاهیم جدید برای گیمپلی یک بازی مولتی پلیر تحقیق و توسعه میابد.
براساس اطلاعات منتشر شده به نظر انها در حال مشغول بازسازی کلی بازی از پایه به عنوان PUBG 2 هستند و یا به نظر بر روی یک بازی مولتی پلیر جدید که کاملا میتواند متفاوت باشد مشغول به فعالیت هستند.

شاید به جرات بتوان گفت PLAYERUNKNOWN تاثیرگذارترین فرد صنعت گیم در نسل هشت بود و با خلق ژانر بتل رویال جنبشی بی انتها در زمینه بازیهای مولتی پلیر و مدیوم سرگرمی خلق کرد. حال باید ببینیم در نسل اینده وی بازهم میتواند جنبشی جدید برپا کند؟

تهیه شده در معتبرترین و بروزترین تیم خبری تحلیلی مستقل دنیای بازی‌های ویدیویی
https://telegram.me/joinchat/BXn_9Tv5kmJvfSYlLvaKYA

جای این کارا بهتر میبود بازی که دادنو یکم روش کار کنن بازیو دادن دیگه ول کردن هر چند وقت یه بار یه اسلحه و ماشین اضاف میکنن با حجم 12 گیگ! من موندم تو کار اینا.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

الان این فقط انتقال تصویر و استفاده از دسته هست      بله

پردازش بازی هنوز با کامپیوتر هست دیگه درسته ؟    بله

امیدوارم به صورت کامل پشتیبانی کنه هفت رو. منم میخام برم هفت بخرم. این ویندو ز ده با هر اپدیت رکورد باگو جابجا میکنه.

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

راستی میخواستم بنویسم خروجی هواشو ولی اشتباهی نوشتم ورودی هواشو به طرف فن کارت بگیر

اینم یدونه خفن دور بالا

بیشتر از دو امپر تو این ابعاد یعنی دور وحشتناکی داره

https://diginic.net/shop/فن-حلزونی-۱۲-ولت-دور-بالا/

البته اینجا گرون میده 

برید تو شهر خودتون بازاری که مربوط به قطعات الکترونیکیه

فکر کنم زیر 50 تومن بدرد بخور پیدا بشه

فقط امپرش زیر 1 نباشه و البته متغییر که بتونید تنظیمش کنید

عزیزی ، دستت درد نکنه ، یه دنیا ممنون ، مثبت هام تموم شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...