رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 4 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

میدونی کارشون خیلی مسخره است کی اهمیت میده؟اینا عمری مورتال کمبت میساختن و هر سری چندتا اضافه میکردن الان برای کاراکتر های قدیمی دونه به دونه تیتر خبری میزنن که خیلی مسخره است1f602.pngانگار دارن اپراتور رینبو عرضه میکنن

معلومه این سری هیچی نداره مورتال کومبت

دست به دامن همه شدن تا راه بیافته

بعید می دونم امیدی باشه به این شماره

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، alireza fattahi گفته است :

این sekiro عجب حال میده . خیلی معتاد کننده س ولی واقعا صبرایوب میخواد حتی از دارک سولزم سختتره بنظرم

اوه اوه نگو در این حد

من هنوز دارک سولز رو استارت نزدم ، فقط یه سری برا تست ، اونم شماره 3

الان مترو آخری رو دارم بازی می کنم ، بعدش برم سراغ شماره های قبلی مترو

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

کاش اول نسخه های قبلی رو بازی میکردی دادا :)

ولی هیچ عیبی نداره، از نظرم هر دو نسخه 1 و 2 شاهکار هس، واقعا دوستش داشتم.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

کاش اول نسخه های قبلی رو بازی میکردی دادا :)

ولی هیچ عیبی نداره، از نظرم هر دو نسخه 1 و 2 شاهکار هس، واقعا دوستش داشتم.

والا وقت نکردم

فایل هم بود  تو سیستم

دیگه گرفتار شماره 3 شدم 😍

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

اوه اوه نگو در این حد

من هنوز دارک سولز رو استارت نزدم ، فقط یه سری برا تست ، اونم شماره 3

منم اول سه رو بازی کردم بعدش بلادبورن. بعدِ سکیرو هم میرم سراغ یک

لینک به دیدگاه

rd52qBYTYkKBqmcqQtVNj9.thumb.jpg.2e9d65ba408ec1d55da47d49f9c80dd1.jpg

نسخه ی بعدی بازی Vampire:The masquerade-Bloodlines سال ۲۰۲۰ برای تمام کنسول ها و pc در تمام استور های استیم،اپیک،gog و پارادوکس عرضه میشه.

نسخه اول این بازی سال ۲۰۰۴ منتشر شد و در سبک اکشن نقش آفرینی میباشد.

حالا شاید خیلیا بازیش نکرده باشن،اما زمان خودش خیلی سر و صدا بپا کرد.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

نسخه ی بعدی بازی Vampire:The masquerade-Bloodlines سال ۲۰۲۰ برای تمام کنسول ها و pc در تمام استور های استیم،اپیک،gog و پارادوکس عرضه میشه.

نسخه اول این بازی سال ۲۰۰۴ منتشر شد و در سبک اکشن نقش آفرینی میباشد.

حالا شاید خیلیا بازیش نکرده باشن،اما زمان خودش خیلی سر و صدا بپا کرد.

من هم در تأیید فرمایش این دوستمون باید بگم که نسخه اول بازی  یعنی Vampire - The masquerade  جزو یکی از بهترین بازیهایی بود که من تا حالا تجربه کردم .. حدود 14 سال پیش ... یادش بخیر اونموقعها جوون بودیم  😄

امیدوارم که نسخه بعدی این بازی در حد و اندازه شماره یکش باشه تا دوباره خاطراتمون زنده بشه

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

بالاخره مترو Exodus رو  بعد از حدود  40 خورده ای ساعت تموم کردم  و باید بگم فوق العاده بود. از تک تک لحظاتش لذت بردم

شصیت پردازی دوستان و همراهانتون  بینظیر کار شده و  اگر به دیالوگ ها و حرفاشون توجه کنید واقعا درگیر محیط و مشکلاتی که درگیرش هستند میشید و لذت بازی دو چندان میشه. اگر به داستان و اتفاقات اطراف و محیط بازی توجه نکنید و فقط برای درگیری و تیر اندازی این عنوان رو بازی می کنید احتمالا از  پایان بندی بازی خوشتون نیاد و نا امیدتون کنه .( البته بعد از سه شماره هنوز با حرف نزدن آرتیوم مشکل دارم و حس میکنم حداقل یه ابراز احساسات ساده به زنش میکرد چیزی ازش کم نمیشد!!)

سعی کنید کل محیطی که توش هستید به خصوص نقشه های باز و گسترده ی کاسپین و وولگا رو  قشنگ متر کنید!! کلی چیز با حال و جالب توش پیدا می کنید و غافلگیر میشید. ( یکسری کتاب ها، نامه ها و نوشته ها هست که داستانای جانبی باحالی و گاهی اوقات در راستای هدف آرتیوم دارن که ارزش خوندن و وقت گذاشتن رو دارند )

انتظار داشتم نیم ساعت آخر بازی بسیار پر سرو صدا و با کلی اتفاق هیجان انگیز تموم بشه ولی با یه چیز خیلی بهتر مواجه شدم که غافلگیرم کرد. درگیری با محیط، آب و هوا، یه موجود جهش یافته واقعا ترسناک جدید و حس هیجان همراه با استرس فراوان که حالا حالا ها از یادم نمیره.( البته تا اواسط مرحله پایانی یکسری درگیری اتفاق میافته که شما رو کاملا راضی نگه می داره و  واقعا عالیه)

20 دقیقه آخر بازی بغض سنگینی گلومو گرفته بود و کم مونده بود گریه کنم!!  واقعا احساسی و عالی تموم شد( هر دو پایان عالی کار شدن ولی سعی کنید پایان بدون خشونت و درگیری رو بدست بیارید که واقعا تاثیر گذار و خوب کار شده)

بجز مشکلات نرخ فریم پایین بازی در فضاهای باز، با مشکل و باگی  مواجه نشدم ( 1060- ryzen 1600- تنظیمات الترا- میانگین تو فضای باز 40- فضای بسته 70-75)

در کل تجربه فوق العاده  و بینظیری بود و به همه  دوستان پیشنهاد میشه.

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

بالاخره مترو Exodus رو  بعد از حدود  40 خورده ای ساعت تموم کردم  و باید بگم فوق العاده بود. از تک تک لحظاتش لذت بردم

شصیت پردازی دوستان و همراهانتون  بینظیر کار شده و  اگر به دیالوگ ها و حرفاشون توجه کنید واقعا درگیر محیط و مشکلاتی که درگیرش هستند میشید و لذت بازی دو چندان میشه. اگر به داستان و اتفاقات اطراف و محیط بازی توجه نکنید و فقط برای درگیری و تیر اندازی این عنوان رو بازی می کنید احتمالا از  پایان بندی بازی خوشتون نیاد و نا امیدتون کنه .( البته بعد از سه شماره هنوز با حرف نزدن آرتیوم مشکل دارم و حس میکنم حداقل یه ابراز احساسات ساده به زنش میکرد چیزی ازش کم نمیشد!!)

سعی کنید کل محیطی که توش هستید به خصوص نقشه های باز و گسترده ی کاسپین و وولگا رو  قشنگ متر کنید!! کلی چیز با حال و جالب توش پیدا می کنید و غافلگیر میشید. ( یکسری کتاب ها، نامه ها و نوشته ها هست که داستانای جانبی باحالی و گاهی اوقات در راستای هدف آرتیوم دارن که ارزش خوندن و وقت گذاشتن رو دارند )

انتظار داشتم نیم ساعت آخر بازی بسیار پر سرو صدا و با کلی اتفاق هیجان انگیز تموم بشه ولی با یه چیز خیلی بهتر مواجه شدم که غافلگیرم کرد. درگیری با محیط، آب و هوا، یه موجود جهش یافته واقعا ترسناک جدید و حس هیجان همراه با استرس فراوان که حالا حالا ها از یادم نمیره.( البته تا اواسط مرحله پایانی یکسری درگیری اتفاق میافته که شما رو کاملا راضی نگه می داره و  واقعا عالیه)

20 دقیقه آخر بازی بغض سنگینی گلومو گرفته بود و کم مونده بود گریه کنم!!  واقعا احساسی و عالی تموم شد( هر دو پایان عالی کار شدن ولی سعی کنید پایان بدون خشونت و درگیری رو بدست بیارید که واقعا تاثیر گذار و خوب کار شده)

بجز مشکلات نرخ فریم پایین بازی در فضاهای باز، با مشکل و باگی  مواجه نشدم ( 1060- ryzen 1600- تنظیمات الترا- میانگین تو فضای باز 40- فضای بسته 70-75)

در کل تجربه فوق العاده  و بینظیری بود و به همه  دوستان پیشنهاد میشه.

منم گرفتارش شدم

الان نقشه کاسپین هستم

نقشه ماهواره ای رو پیش عنکبوت و عقربا پیدا کردم دارم برمی گردم سمت قطار

سیستم 3570

480 8

گرافیک اکسترامی

فریم روی حالت half گذاشتم فریم قفل 30

البته کاسپین محیط باز محبور شدم بیارم روی یولترا

فریم 30

الان خوابیدم روز بشه بیدار شدم چهار تا گولاخ خفتم کردن ، ویش کش می خوان ، یه بار درگیر شدم ، گوجه ام کردن ، دیگه بازی نکردم گذاشم برا بعد

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

البته اگه درست یادم باشه تمام نسخه هاش شخصیت اصلی اخر بازی میمیره  - میشه گفت تقریبا غمگین اما غرور افرین  جونشو میده

کلا بازی هاشون خیلی سنگینه به خاطر موتور بازی سازیشونه من که به شخصه تعجب کردم انقدر خوب پورتش کردن - نسخه قبل  این سری اگه تست کنی میبینی حتی با سیستم بروز حال حاضر هم نمیشه فریم خوبی گرفت

مرحله اخرش که من همه رو مخفی کاری رفتم البته دیدم بعضی از دوستان کلا تو کار مخفی کاری نیستن بیشتر فکر میکنند کالاف یا بتل دارن بازی میکنند اما هیجان و ترس فوقالعاده ای داشت

من از دو تا از موجوداتش خیلی لذت بردم  یکی اون عنکبوت هایی بودن که فقط تو تاریکی حرکت میکردن و یکی هم اون باس های اخرین مرحله بازی 

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

البته اگه درست یادم باشه تمام نسخه هاش شخصیت اصلی اخر بازی میمیره  - میشه گفت تقریبا غمگین اما غرور افرین  جونشو میده

کلا بازی هاشون خیلی سنگینه به خاطر موتور بازی سازیشونه من که به شخصه تعجب کردم انقدر خوب پورتش کردن - نسخه قبل  این سری اگه تست کنی میبینی حتی با سیستم بروز حال حاضر هم نمیشه فریم خوبی گرفت

مرحله اخرش که من همه رو مخفی کاری رفتم البته دیدم بعضی از دوستان کلا تو کار مخفی کاری نیستن بیشتر فکر میکنند کالاف یا بتل دارن بازی میکنند اما هیجان و ترس فوقالعاده ای داشت

من از دو تا از موجوداتش خیلی لذت بردم  یکی اون عنکبوت هایی بودن که فقط تو تاریکی حرکت میکردن و یکی هم اون باس های اخرین مرحله بازی 

شخصيت اصلي كل سري آرتيومه. چطور اخر هر نسخه ميميره؟

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

منم گرفتارش شدم

الان نقشه کاسپین هستم

نقشه ماهواره ای رو پیش عنکبوت و عقربا پیدا کردم دارم برمی گردم سمت قطار

سیستم 3570

480 8

گرافیک اکسترامی

فریم روی حالت half گذاشتم فریم قفل 30

البته کاسپین محیط باز محبور شدم بیارم روی یولترا

فریم 30

الان خوابیدم روز بشه بیدار شدم چهار تا گولاخ خفتم کردن ، ویش کش می خوان ، یه بار درگیر شدم ، گوجه ام کردن ، دیگه بازی نکردم گذاشم برا بعد

ایول. فقط حواستون باشه چندتا آپگرید خوب واسه تجهیزات تو این نقشه هست که اونرو یادتون نره

اون برده های بد بختم نکشید و تا  میتونید آزادشون کنید از قفس که تو پایان بازی تاثیر گذاره

من کلا با 30 فریم نمیتونم بازی کنم خوبه که شما عادت کردین

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

اسپویلللللللللللللللللللل

فقط تو یکی از پایان هاش میمره آرتیوم. اون هم در صورتیه که دوتا از دوستانتون رو از دست بدید

ولی میلر واقعا دلمو شکوند مخصوصا با حرفایی که موقع نجات دادنمون زد😔

به نظرم قهرمان اصلی چپتر آخر میلر بود و پایان بندی فوق العادیه واسه این ژنرال پیر  بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

ایول. فقط حواستون باشه چندتا آپگرید خوب واسه تجهیزات تو این نقشه هست که اونرو یادتون نره

اون برده های بد بختم نکشید و تا  میتونید آزادشون کنید از قفس که تو پایان بازی تاثیر گذاره

من کلا با 30 فریم نمیتونم بازی کنم خوبه که شما عادت کردین

سلام الان بحث چه بازی هستش ؟ 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام الان بحث چه بازی هستش ؟ 

Metro Exodus

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

اسپویلللللللللللللللللللل

فقط تو یکی از پایان هاش میمره آرتیوم. اون هم در صورتیه که دوتا از دوستانتون رو از دست بدید

ولی میلر واقعا دلمو شکوند مخصوصا با حرفایی که موقع نجات دادنمون زد1f614.png

به نظرم قهرمان اصلی چپتر آخر میلر بود و پایان بندی فوق العادیه واسه این ژنرال پیر  بود

برام خیلی عجیب بود-  انتظار پایان دیگه داشتم 

پس چند پایانه هست اصلا خبر نداشتم البته با اینکه بازی رو تموم کردم حذفش نکردم  گفتم بزارم باز از اول برم شاید چند خط داستانی داشته باشه  

میشه برام توضیح بدی چطور میشه به پایانهای دیگش دست پیدا کرد ؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Erryhami گفته است :

شخصيت اصلي كل سري آرتيومه. چطور اخر هر نسخه ميميره؟

Metro تقریبا یادمه نسخه قبل وقتی کلید  انفجار زدم  همه چی منفجر شد!

فکر کردم همه مردن مگه نسخه قبل هم چند پایانه بود؟ البته نسخه قبل خیلی وقت پیش منتشر شده زیاد از داستانش به خاطرم نمیاد مگه نسخه های قبلی هم شخصیت اصلی ارتیوم بود عجب  چطور تو این نسخه اول بازی  دنبال این میگشت که جز اونها کسایی دیگه هم شاید زنده باشن در حالی که تو نسخه قبل میدونست خیلی گروهای دیگه هم هستن باهاشون جنگید

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

برام خیلی عجیب بود-  انتظار پایان دیگه داشتم 

پس چند پایانه هست اصلا خبر نداشتم البته با اینکه بازی رو تموم کردم حذفش نکردم  گفتم بزارم باز از اول برم شاید چند خط داستانی داشته باشه  

میشه برام توضیح بدی چطور میشه به پایانهای دیگش دست پیدا کرد ؟

اره. هر سه نسخه بازی دو نوع پایان بندی داره و مثل اینکه متاسفانه شما همیشه پایان بدش رو بدست آوردید!!

اسپویلللللل

تو هر مرحله متفاوته ولی نکته اصلیش اینه که جاهایی که خود بازی میگه سعی کنید کسی رو نکشید شمام باید با مخفی کاری بازی رو پیش ببرید. اگر حداقل 2 نفر از دوستاتون که تو مراحل باهاتون  همراه هستن آخر بازی زنده باشن بهتون خون کافی میرسه و زنده میمونید ( خیلی جالبه که دقیقا اول بازی دکتری که داره معاینتون میکنه به همین نکته اشاره میکنه و میگه که در صورت ادامه دادن آرتیوم به کاراش و ماجراجویی هاش حتما به دور و اطرافیاش واسه انتقال خون نیاز پیدا میکنه- چون آرتیوم همیشه رایدیو اکتیوی میشده)

تو نقشه Volga همراه اصلیتون Duke هستش و برای گرفتن بهترین پایان بندی بازی باید آخر مرحله باهاتون از رو پل بپره پایین. نکته ای باید رعایت کنید اینه که توی کلیسا نباید کسی رو بکشید- موقع دزدیدن قایق هم باید مخفی کاری و بدون سرو صدا پیشروی کنید و روی پل هم به هیچ کس آسیب نزنید. در این صورت Duke تیر نمیخوره و باهاتو میپره تو قطار

تو کاسپین باید برده ها رو 4 جا از قفس آزاد کنید و اصلا بهشون در طول مرحله آسیب نزنید- اگر اینکارو بکنید دامیر باهاتون میاد و پیش اون زنه نمیمونه

تو نقشه جنگلی که آلیوشا باهاتون میاد هم همینطور و نباید به Pioneer  ها آسیب بزنید و کشت و کشتار راه بندازید- اینطوری آلیوشا زخمی نمیشه و میتونه بهتون خون بده

این کارایی بود که من کردم و پایان خوب و گرفتم . حالا شاید یکسری چیزای دیگه هم  مثل کشتن Tsar Fish تو Volga  تو این موضوع دخیل باشه یا مثلا دادن عروسک یا قمقمه به او دختر کوچولوعه ولی همراه شدن دوستاتون فکر کنم مهم ترین موضوع باشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

اره. هر سه نسخه بازی دو نوع پایان بندی داره و مثل اینکه متاسفانه شما همیشه پایان بدش رو بدست آوردید!!

اسپویلللللل

تو هر مرحله متفاوته ولی نکته اصلیش اینه که جاهایی که خود بازی میگه سعی کنید کسی رو نکشید شمام باید با مخفی کاری بازی رو پیش ببرید. اگر حداقل 2 نفر از دوستاتون که تو مراحل باهاتون  همراه هستن آخر بازی زنده باشن بهتون خون کافی میرسه و زنده میمونید ( خیلی جالبه که دقیقا اول بازی دکتری که داره معاینتون میکنه به همین نکته اشاره میکنه و میگه که در صورت ادامه دادن آرتیوم به کاراش و ماجراجویی هاش حتما به دور و اطرافیاش واسه انتقال خون نیاز پیدا میکنه- چون آرتیوم همیشه رایدیو اکتیوی میشده)

تو نقشه Volga همراه اصلیتون Duke هستش و برای گرفتن بهترین پایان بندی بازی باید آخر مرحله باهاتون از رو پل بپره پایین. نکته ای باید رعایت کنید اینه که توی کلیسا نباید کسی رو بکشید- موقع دزدیدن قایق هم باید مخفی کاری و بدون سرو صدا پیشروی کنید و روی پل هم به هیچ کس آسیب نزنید. در این صورت Duke تیر نمیخوره و باهاتو میپره تو قطار

تو کاسپین باید برده ها رو 4 جا از قفس آزاد کنید و اصلا بهشون در طول مرحله آسیب نزنید- اگر اینکارو بکنید دامیر باهاتون میاد و پیش اون زنه نمیمونه

تو نقشه جنگلی که آلیوشا باهاتون میاد هم همینطور و نباید به Pioneer  ها آسیب بزنید و کشت و کشتار راه بندازید- اینطوری آلیوشا زخمی نمیشه و میتونه بهتون خون بده

این کارایی بود که من کردم و پایان خوب و گرفتم . حالا شاید یکسری چیزای دیگه هم  مثل کشتن Tsar Fish تو Volga  تو این موضوع دخیل باشه یا مثلا دادن عروسک یا قمقمه به او دختر کوچولوعه ولی همراه شدن دوستاتون فکر کنم مهم ترین موضوع باشه

Duke یادمه همراهم پرید پایین و تیر نخورد کسی رو هم نکشتم 

آلیوشا منظورت قسمت اخر مرحله هست که باید با باس شبیه خرس بجگیم  متاسفانه اخر سر دختره خیلی از دستم اعصبانی بود یارم هم با تیرکمان زدنش- خخخ همون موقع متوجه شدم گند زدم مرحله رو 

راستی تو همون مراحل ابتدایی که باید مادر و دختره رو نجات میدادیم اونجا هم نباید کسی رو میکشتم ؟  

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

آلیوشا منظورت قسمت اخر مرحله هست که باید با باس شبیه خرس بجگیم  متاسفانه اخر سر دختره خیلی از دستم اعصبانی بود یارم هم با تیرکمان زدنش- خخخ همون موقع متوجه شدم گند زدم مرحله رو 

راستی تو همون مراحل ابتدایی که باید مادر و دختره رو نجات میدادیم اونجا هم نباید کسی رو میکشتم ؟  

یکی از مواردی که تو گرفتن بهترین پایان تاثیر داره، صبر کردن و گوش دادن به تقریبا تمامی دیالوگ های تکراری و خسته کننده کاراکترهایی هست که باهاشون سرکار دارید. اگر این رو نادیده بگیرید، به احتمال خیلی زیاد حتی اگرخیانتکارها  رو هم نکشید و کارهای دیگه ، پایان خوب رو از دست می دید. من دوک رو نجات ندادم، تو هر کمپی هم که می رفتم دشمن ها را تاجایی راه داشت می کشتم بخاطر لوت بیشتر، حتی بعضی جاها غیرنظامی ها رو هم به اشتباه کشتم 😬  ولی خوب چون به مزخرفات (مخصوصا زن  وراجش که هی یه چیز رو 10 بار تکرار می کرد) گوش دادم، پایان خوب گرفتم.

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

نکشتن افراد کلیساهم تاثیر داره و هر چقدر از افراد سلانتیوس ( اون یارو کشیشه که همرو کنترل میکرد) رو کم تر بکشید شانس زنده موندن Duke بیشتره ( فکر میکنم بازی تعداد افراد کشته شده رو برای این مورد مخصوصا در این مرحله در نظر میگیره)

بیچاره آلیوشا... در راه پیدا کردن دختر مورد علاقش زخمی شد!!😅

ویرایش شده توسط Hadi ABD
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

یکی از مواردی که تو گرفتن بهترین پایان تاثیر داره، صبر کردن و گوش دادن به تقریبا تمامی دیالوگ های تکراری و خسته کننده کاراکترهایی هست که باهاشون سرکار دارید. اگر این رو نادیده بگیرید، به احتمال خیلی زیاد حتی اگرخیانتکارها  رو هم نکشید و کارهای دیگه ، پایان خوب رو از دست می دید. من دوک رو نجات ندادم، تو هر کمپی هم که می رفتم دشمن ها را تاجایی راه داشت می کشتم بخاطر لوت بیشتر، حتی بعضی جاها غیرنظامی ها رو هم به اشتباه کشتم 1f62c.png  ولی خوب چون به مزخرفات (مخصوصا زن  وراجش که هی یه چیز رو 10 بار تکرار می کرد) گوش دادم، پایان خوب گرفتم.

نه دوست عزیزگوش دادن به دیالوگ ها خیلی مهم نیست. شاید تاثیر گذار باشه ولی حیاتی نیست.

مهم اینه که حداقل دو نفر از دوستاتون یعنی دامیر، دوک و آلیوشا یا حتی الامکان هر سه تاشون برای اهدای خون نهایی کنارتون تو قطار باشن تا آرتیوم زنده بمونه

دیالوگ ها هم به نظر بنده بسیار خوب و به جا بودن و شاید در این مورد یک مقداری کم لطفی میکنید! ( نیمی از لذت بازی به گوش دادن به حرفای دوستان و همراهانتون بود به نظرم)

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

نه دوست عزیزگوش دادن به دیالوگ ها خیلی مهم نیست. شاید تاثیر گذار باشه ولی حیاتی نیست.

مهم اینه که حداقل دو نفر از دوستاتون یعنی دامیر، دوک و آلیوشا یا حتی الامکان هر سه تاشون برای اهدای خون نهایی کنارتون تو قطار باشن تا آرتیوم زنده بمونه

دیالوگ ها هم به نظر بنده بسیار خوب و به جا بودن و شاید در این مورد یک مقداری کم لطفی میکنید! ( نیمی از لذت بازی به گوش دادن به حرفای دوستان و همراهانتون بود به نظرم)

اتفاقا، دو سری قبلی خودم تجربه کردم، حتی الامکان از کشتن دوری می کردم ولی به دیالوگ ها اصلا گوش نمی دادم، پایان خوب رو نتونستم باز کنم. که فکر میکنم چون تیم سازنده همونه پس باید سیستم هم همون باشه، به هر حال، در مورد دیالوگ ها هم واقعا بخشی که آنا صحبت می کنه، خیلی تکرار مکررات هست، تمامی حرفایی که گفته شده رو چند بار تکرار می کنه، یا اتفاقاتی رو اخیرا تو بازی تجربه می کنیم هی تکرار میکنه که شدیدا میره روی اعصاب 🤨 گزینه Mute Anna هم نداره 😀

لینک به دیدگاه

بابا یه گپ خصوصی راه بندازید برید در مورد این بازی بحث کنید

این تاپیک مربوط به اخبار  مختصر بازی و کرک و این چیزاس

اعلان رو روشن کردیم

هر دفعه میایم میبینیم یکی  نوشته زن غلام علی زیاد حرف میزد

اون یکی میگه علی و حسن قلی رو جمع نکردی اخر بازی طرف مرد

نقد داستان و دیالوگ می کنید!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...