رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 37 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

شایعه : بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۱۸ تیرماه برای رایانه های شخصی منتشر می شود | بنابر ادعای یکی از کاربران 4chan نسخه ی رایانه های شخصی این بازی محبوب در تاریخ ۲ اردیبهشت ماه معرفی شده و انحصارا از طریق فروشگاه Epic Games عرضه می شود.

فکر کنم تو همین تاپیک بود که گفتگویی دیدم در مورد اینکه بازی هایی که از طریق فروشگاه اپیک منتشر شدن و به استیم نیومدن هنوزم که هنوزه کرک نشدن. 
اگر اینطور باشه و واقعا هم بیاد و کرک نشه بد میشه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

فکر کنم تو همین تاپیک بود که گفتگویی دیدم در مورد اینکه بازی هایی که از طریق فروشگاه اپیک منتشر شدن و به استیم نیومدن هنوزم که هنوزه کرک نشدن. 

سلام

آره فکر میکنم گفت و گوی بنده با یکی دیگه از دوستان بودن در زمان ریلیز مترو و دیروز هم دوستان راجع بهش صحبت کرده بودن توی این تاپیک که هنوز که هنوزه چیزی از اونجا کرک نشده... دلیل کرک شدن همون مترو هم این بود که نسخه استیمش در دسترس قرار گرفته بود برای اونهایی که پیش خرید کرده بودن ، یعنی صدقه سری پیش خرید کنندگان مترو روی استیم بود که فایل های استیمش موجود بود اما بازی ای که بلکل روی اپیک باشه هنوز کرک نشده تا جایی که به خاطر دارم ، مگر اینکه روی پلتفرم دیگه ای منتشر شده باشه و بعدش منتقل بشه به اپیک 

الان Anno 1800 هم همچین شرایطی داره که تا روز ریلیز روی استیم وجود داره ، بعدش برای خرید دیگه روی استیم نخواهد بود و فقط پیش خرید کننده ها میتونن همچنان روی استیم بازیش کنن(اما خب به هر حال فایلهای استیمش برای کرک موجود میشه) ، یعنی یوبیسافت عملا میخواست هم پیشخرید های استیم رو داشته باشه و هم فروش بعد از ریلیز روی اپیک استور رو :| 

من که برخی از بازیهام رو اوریجینال میخریدم هم علاقه ای ندارم پول تو حلقوم این هایی بریزم که زیر آبی میرن :D البته اینکه ارزش ریال و پول توی جیبم با خاک یکسان شده هم بی تاثیر نبوده در این تصمیمxD

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

سلام، اره از یه لحاظ خوبه انحصاری میاد ، از یه لحاظ کرک نمی شه تا الان دیگه ، حالا برادران کرک کننده راه خلی پیدا می کنن ، این انحصاری کنسول کم بود. ، انحصاری اپیک هم پیدا شد شر شد روی سیستم کامپیوتر ، داشتیم بازی مون رو می کردیم ها ...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام، اره از یه لحاظ خوبه انحصاری میاد ، از یه لحاظ کرک نمی شه تا الان دیگه ، حالا برادران کرک کننده راه خلی پیدا می کنن ، این انحصاری کنسول کم بود. ، انحصاری اپیک هم پیدا شد شر شد روی سیستم کامپیوتر ، داشتیم بازی مون رو می کردیم ها ...

احتمالشم هست هیچ وقت نتونن کرک کنن

یا مثل داستان استور ویندوز و بازی هاش که بعد چند ماه الی چند سال میان و تازه بعدشم هزارجور مشکل و ایراد برا نصب و بازی دارن

تازه استور رو یه مبلغ کمی میدیم اشتراکی میزنیم

اینا که دیگه...

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

به نظر من امکانش هست پولی به کرک کننده های معروف داده باشن که فعلا بازی هاشون کرک نشه و اینجوری نظر سازنده ها جلب بشه. درصد پایینتر نسبت به ناشر هایی مثل استیم و کرک نشدن دیگه چی میخوان سازنده ها؟!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

• شایعه:
براساس كیت های توسعه دهنده كنسول نسل بعدی اكس باكس مشخصات زیر لو رفته است | این كیت با نام رمز Dante شناخته می شود

CPU: Custom AMD Zen 2 8C/16T @ 3.2GHz
GPU: Custom AMD Navi @ 1475MHz
MEMORY: 48GB GDDR6 @ 672GB/s
STORAGE: SSD 4TB NVMe @ 3GB/s

دوبرابر سرعت حافظه، پهنای باند و قدرت پردازش گرافیكی (حدود ١٢ ترافلاپس) بیشتر از اكس باكس وان اكس

@GamersParadise

IMG_20190406_105436_390.jpg

لعنتی!...

دارم درست مببینم؟ 

48 گیگ رمه؟ یا حافظه گرافیکه؟ اونم ddr6؟هارد 4 ترا اونم ssd؟( الفاتحه مع صلوات) 

پ.ن: قیمتش چقدر باشه نمیدونم! 

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، AJOR گفته است :

به نظر من امکانش هست پولی به کرک کننده های معروف داده باشن که فعلا بازی هاشون کرک نشه و اینجوری نظر سازنده ها جلب بشه. درصد پایینتر نسبت به ناشر هایی مثل استیم و کرک نشدن دیگه چی میخوان سازنده ها؟!

بنظر من اینطور نیست،فعلا دارن روش کار میکنن،چون اکثر بازیاش باید کامل انلاین باشی،برا کرکر ها دردسرساز شده،بعد اونا هم با این پلتفرم اشنایی کامل ندارن،مثل همون قفل دنوو،کرکر ها هم برای اسم در کردن افتادن به جونش

همین الانش مردم شمشیر تیز کردن برا اپیک استور،میخان محصولاتشوتحریم کنن،چقد تاپیک  تو جامعه مجازی ضد سیاست های اپیک نوشته شده،چقد نظر سنجی و...

خلاصه فقط اینو بگم اگه کسی تو غرب بازی کرکی استفاده نکنه،اگه کرک بشن،از سر لج و دشمنی هم که شده بازیا اپیکو کرکی میزنن به بدن

تکلیف اکثر ما ایرانیا هم که معلومه ،میصبریم تا کرک شه

لینک به دیدگاه

سیاست اپیک استور اینه که بازی هارو به صورت DRM-FREE منتشر میکنه

در صورتی که ناشر بخواد روی بازیش قفل بذاره میتونن این کارو کنن مثلا مترو با DENUVO منتشر شد.

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

لعنتی!...

دارم درست مببینم؟ 

48 گیگ رمه؟ یا حافظه گرافیکه؟ اونم ddr6؟هارد 4 ترا اونم ssd؟( الفاتحه مع صلوات) 

پ.ن: قیمتش چقدر باشه نمیدونم! 

این وحشتناک هست اگه واقعی باشه

البته کلا رم کنسول از پلستین ۲

مثلاً ۱۲۸ بود

اینجا ۴ برابر

داخل پلستیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰

۵۱۲ بود

اینجا ۱۶ برابربیشتر

پلستشین ۴ و ایکس باکس حدود ۸ گیگ هست

اینجا ۶ برابر شده

حالا نوشته ۴۸ طبق شایعه

می خوان چی کار کنن ،. به غیر از قطع فورکا و واقیعت مجازی ، دیگه چیزی ندارن ، نوآوربشون ته کشیده ،

این همه رم چه خبره ، این حدود دلار ۱۰۰۰ تا  ۲۰۰۰ تا می شه ، حالا قیمت بازیش بماند چند باشه

ویرایش شده توسط behnamalizade69
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

• شایعه:
براساس كیت های توسعه دهنده كنسول نسل بعدی اكس باكس مشخصات زیر لو رفته است | این كیت با نام رمز Dante شناخته می شود

CPU: Custom AMD Zen 2 8C/16T @ 3.2GHz
GPU: Custom AMD Navi @ 1475MHz
MEMORY: 48GB GDDR6 @ 672GB/s
STORAGE: SSD 4TB NVMe @ 3GB/s

دوبرابر سرعت حافظه، پهنای باند و قدرت پردازش گرافیكی (حدود ١٢ ترافلاپس) بیشتر از اكس باكس وان اكس

@GamersParadise

IMG_20190406_105436_390.jpg

این که توهم

مشخصات اصلی

دو تا کنسول
یه کنسول 300 دلاری با نام Lockhart با پشتیبانی رایانش ابری
Xbox Lockhart specs
CPU: Custom 8 Cores – 16 zen threads 2
GPU: Custom NAVI 4+ Teraflops
RAM: 12GB of GDDR6 memory
Storage: 1TB NVMe 1 + GB / s SSD hard drive
یه کنسول 500 تا 600 دلاری Anaconda با پشتیبانی از ray tracing
Xbox Anaconda specs
GPU: Custom NAVI 12+ Teraflops
RAM: 16GB of GDDR6 memory

هر گیگ GDDR6 بین 9 تا 12 دلار

48 گیگ 🤣 480 دلار 😂

image.thumb.png.836b5f0e8f77fbfab7c986139f518221.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

این که توهم

مشخصات اصلی

دو تا کنسول
یه کنسول 300 دلاری با نام Lockhart با پشتیبانی رایانش ابری
Xbox Lockhart specs
GPU: Custom NAVI 4+ Teraflops
RAM: 12GB of GDDR6 memory
یه کنسول 500 تا 600 دلاری Anaconda با پشتیبانی از ray tracing
Xbox Anaconda specs
GPU: Custom NAVI 12+ Teraflops
RAM: 16GB of GDDR6 memory

هر گیگ GDDR6 بین 9 تا 12 دلار

48 گیگ 🤣 480 دلار 1f602.png

image.thumb.png.836b5f0e8f77fbfab7c986139f518221.png

نوشته بودن شایعه ،

قیمت کیلوی رم گرافیک منو کشت 🌹😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 9 فروردین 1398 در 14:25، Coffee Addicted گفته است :

یه کلام،چون نسخه کرکی هست و تمام بروزرسانی ها رو نداره من همین الانشم دارم بازی میکنم از اینچیزا ندیدم

Resident Evil 2 Remake Glitches

لینک به دیدگاه

4 بار تا الان رزیدنت ایول 2 ریمیک رو تموم کردم حتی 1 باگ هم ندیدم 2 بار با کارت قبلیم 2 بار با کارت جدیدم هردو هم انویدیا

لینک به دیدگاه

🔹یک فرد میلیاردر و ناشناس قصد دارد در جزیره شخصی خود یک بازی بتل رویال ۱۰۰ نفره‌ی واقعی برگزار کند.

🔹این رویداد در قالب یک ورزش برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان با سلاح‌هایی که به حس‌گر مجهز شده‌اند به نبرد با یکدیگر می‌روند و در واقع کسی در این مسابقه آسیب نمی‌بیند. به گفته این فرد، مسابقات بتل رویال به مدت سه روز برگزار می‌شود.

#battleroyale
🎮 @myzoomg 🎥

IMG_20190409_192149_273.jpg

لینک به دیدگاه

1editionthumbnailstandard_mobile_332784.png.07f237058b1bf132750e7b5387fcfe13.png

بنظر میاد که بازی anno 1800هم قراره انحصاریه اپیک شود.

منبع:

https://www.gamespot.com/articles/steam-loses-another-game-presumably-to-epic/1100-6466108/

اخر گنده این اپیک در میاد ببینید کی گفتم

لینک به دیدگاه

photo_2019-04-09_20-45-38.thumb.jpg.4637dd8093b050e9ec5be48da1b21220.jpg

بازی Dangerous_Driving که به صورت انحصاری در فروشگاه Epic Games منتشر شده است ، توسط گروه HOODLUM  کرک شد.

@ pcgame2000

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

بازی Dangerous_Driving که به صورت انحصاری در فروشگاه Epic Games منتشر شده است ، توسط گروه HOODLUM  کرک شد.

@ pcgame2000

به به

خبر های خوب

چسبید

اینم از اپیک

امیدوارم از اینها نباشه که دیتا رو استیم بوده کرک شده باشه

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

به به

خبر های خوب

چسبید

اینم از اپیک

۹۹٪ همونه!
کلا شانس نداریم که!

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

۹۹٪ همونه!
کلا شانس نداریم که!

امید داشته باش

دنوو هم فکر کنم یک یال طول کشید تا کرک راه افتاد ، همه نا امید و دنبال اشتراکی بودن ، فکر کنم جز اولینش هم ریس تومب رایدر قبلی بود کرک شد

لینک به دیدگاه

بازی Sniper Elite V2 Remastered چهاردهم مِی برابر با 24 اردیبهشت منتشر خواهد شد | این بازی در حالت عادی 35 دلار قیمت دارد اما کاربران استیم اگر نسخه اصلی را داشته باشند می توانند این ریمستر را با قیمت 10 دلار خریداری کنند

@GamersParadise

IMG_20190409_225102_267.jpg

لینک به دیدگاه

فرد بسیار پولداری که البته نخواسته اسمش فاش شود، قصد دارد بتل رویال صد نفره ای را در جزیره ای شخصی اجرا کند اما در این راه، از بازیساز با استعدادی خواسته است تا در طراحی این بازی به او کمک کند.
او این تقاضا را در سایت HushHush گذاشته است، سایتی که از آن به عنوان آمازون برای میلیاردر ها شناخته می شود ( برای مثال یک گردن بند زنانه در این سایت با قیمت 92هزار دلار فروخته می شود! ).
این بازی با استفاده از اسلحه های بادی و تیر های حساس به تماس برگزار می شود ( شبیه به بازی پینت بال ) و از 100 نفر ناشناس می خواهد که در این بازی شرکت کنند.
کسی که در این پروژه استخدام شود برای 6 هفته کار 45هزار پوند دریافت خواهد کرد و برنده این بتل رویال هم صاحب صد هزار پوند خواهد شد!
بخش بتل رویال این پروژه در 3 روز اجرا خواهد شد و روزانه شاهد 12 ساعت رقابت خواهیم بود. در شب نیز به بازیکنان غذا و وسایل استراحت از قبیل چادر و پتو داده خواهد شد.
در مورد این پروژه رئیس سایت HushHush آقای آرون هارپین می گوید:
"این چند ساله بازی های بتل رویال بسیار محبوب شده اند و این مشتری ما که طرفدار بزرگ این بازی هاست می خواهد در امن ترین راه این بازی را در واقعیت پیاده کند. اگر این رقابت موفقیت آمیز باشد این پروژه سالانه خواهد شد که بسیار هیجان انگیز است!"

احتمال زیاد این پروژه برای ایرانیان در دسترس نیست اما می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید تا شاید شما هم یکی از صد نفری باشید که در این پروژه شرکت داده می شوید. فراموش نکنید تا 22 آوریل برای ثبت نام فرصت دارید!
🔹yon.ir/gsdme

برداشت از وبسایت DualShockers توسط کانال خبری گیمرز پردایس
https://telegram.me/joinchat/BXn_9Tv5kmJvfSYlLvaKYA

IMG_20190409_225319_793.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

به به

خبر های خوب

چسبید

اینم از اپیک

بازی اصلا هنوز تو استیم منتشر نشده

فعلا انحصار زمانی در اختیار اپیکه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

امید داشته باش

دنوو هم فکر کنم یک یال طول کشید تا کرک راه افتاد ، همه نا امید و دنبال اشتراکی بودن ، فکر کنم جز اولینش هم ریس تومب رایدر قبلی بود کرک شد

نسخهای اولیه دنوو روی فیفا 15 و لور اف فالن بود

بعدا دین قفل خوبیه اومدن طرفش

که اون دو تارم سی پی وای کرک کرد

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

بازی اصلا هنوز تو استیم منتشر نشده

فعلا انحصار زمانی در اختیار اپیکه

پس امیدوار شدیم ، فقط می مونه آنلاین اجبرایی بازی ، همین

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، behnamalizade69 گفته است :

پس امیدوار شدیم ، فقط می مونه آنلاین اجبرایی بازی ، همین

ببین این اپیک گیمز ی جورای مثل gog میمونه رو بازی قفل نمیذاره مگر اینکه خود ناشر بخواد روی بازی قفل بذاره که نمونش ناشر مترو خواست تا بازی با دنوو منتشر بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...