رفتن به مطلب

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام مجدد

اگر با اعمال شاقه هم می بود باز هم می ارزید که fh3 ultimate رو به صورت تمام و کمال بازی کنیم که کردیم...واسه همین هم که شده باید کلاه مون رو هم بندازیم آسمون. :D 

سلام

دقیقا همینطور هست که می فرمایید. من هم پیش خودم با دیدن تریلر ها گفتم این همون doomه که فقط تم بازی عوض شده. این خیلی بده که بخواهند ولفنشتان و doom و ریج رو به یک چوب برونند.

ریج یک عناصر خوب و منحصر به فرد کم نداشت. در واقع مهم ترین این عناصر منحصر بودن فضا سازی و تم بازی بود...  از ایرادات هم ایراد یکنواختی گیم پلی و سایر ایرادات جزئی به بازی وارد بود .

اما مشکل اصلی بازیکننان و منتقدان با داستان بود. که می تونستند رفعش کنند و نکات مثبت هم کمی شاخ و برگ بدهند تا نسخه یک جبران بشه. فکر کنم چون هیولا های بازی رو زیاد کردند گفتند هیچی دیگه می زنیم تو کار doom  :D.

سلام

بازیش  برای من بوی vampyr می ده بیشتر.

--------------------------------------

آقا من کارت گرافیک می خوام به کی بگم؟ ( نه خودم نه جیبم قبول نمی کنیم که پولی در کار نیست:D  :S)

اون ومپایر که باحال بود خداییش .

اینم حالا ببینیم به کدوم سمت می کشه ، ومپایر یا last us ، خوبه باز کرک شد ، فعلا نسخه رو گذاشته بودن 12 گیگ ، حجمشم خوبه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

حالم از تمام بازی های امروزی بهم میخوره همشون کپی پیست همدیگه اند ،این فار کرای 5رو استیم خریدم 10 دلار نسخه ultimateفکر کنم،بازی far cry 3هم جزش بود

از فار کرای 5 خیلی بدم اومد بازیش شبیه چلنج های هفتگی پاب جیه سی ثانیه بی دردسر نمیشه تو بازیش رانندگی کرد،اونو پاک کردم فار کرای 3 رو نصب کردم انصافا هیچی کم نداره،گرافیک خوب،هوش مصنوعی عالی، داستان فوق العاده،اینا دیگه هیچوقت نمیتونن بازی خوب بسازن

بدتر از فیفا و پس که نداریم ، کپی پست ، یه سری کالاف دوتی هم همینطور ، داستان شدن کلا .

مد مکس رو یه تست بزن ، حال و حوات عوض سه

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

بدتر از فیفا و پس که نداریم ، کپی پست ، یه سری کالاف دوتی هم همینطور ، داستان شدن کلا .

مد مکس رو یه تست بزن ، حال و حوات عوض سه

مد مکس رو رفتم همون قدیما😁

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

اون ومپایر که باحال بود خداییش .

بله ومپایر بازی خوبی بود ولی به قول معروف نیاز به کلی پولیش داشت تا در نوع خودش بی نظیر می شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 ساعت قبل، hosein5 گفته است :

شما باس مانک را زدی ایتم زیر ابی را گرفتی اون مسیر اول بازی جایی که بازی شروع میشه را تا اخر برو باس رو بزن باس میمون را زدی باید خیلی کارا انجام بدی تا تغییرات صورت بگیره

بلخره تموم شد 🙄 وژدانن خستم کرد 😤

لینک به دیدگاه

بجای اینکه سبک جدید بسازن فقط کاپی😅 میکنن

مثل بتل رویال که بعد PUBG ...دن توش! 

فعلا به BF3 هکی سر میکنم ..دردسر اورجین رو نداره

اسم بتل رویال میاد بدم میاد از اون بازی😫

APEX اما یه چیز دیگست ..اونم مشکل با سروراش داریم😥

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

مد مکس رو رفتم همون قدیما1f601.png

الان مترو سه تموم شد

یک رو تموم کردم

الان مترو 2

واقعا خوب ساختن 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

الان مترو سه تموم شد

یک رو تموم کردم

الان مترو 2

واقعا خوب ساختن 

انصافا خدا قوت پهلوون من Exodusرو نصفشم نرفتم😁حوصله ام نمیگیره

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

الان مترو سه تموم شد

یک رو تموم کردم

الان مترو 2

واقعا خوب ساختن 

کاش از 2033 شروع میکردی

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

انصافا خدا قوت پهلوون من Exodusرو نصفشم نرفتم1f601.pngحوصله ام نمیگیره

عزیزی

والا وقت نشد شاید یک ماه بیشتر درگیر بودم تا بازی کنم

دیگه مثل قبلن نیست به کوب می نشستیم پای بازی بدون خستگی

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

کاش از 2033 شروع میکردی

نشد دیگه

وای همین شماره یک دو  یه جا شوکه شدم 

خیای خوب بد

الان 2 رو دارم بازی می کنم 

اولاشم خوش ساخته 

لینک به دیدگاه

دیتا Bethesta.net بازی RAGE 2 که مشخص شد فاقد قفل Denuvo است، توسط هکری به نام BzinhoGames کرک شد!
( قفل Denuvo فقط بر روی دیتا Steam این بازی قرار دارد)

نسخه فشرده به زودی ......
@DLFOX

IMG_20190515_022220_434.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

دیتا Bethesta.net بازی RAGE 2 که مشخص شد فاقد قفل Denuvo است، توسط هکری به نام BzinhoGames کرک شد!

@DLFOX

قبلا واسه کرک کردن بازی ها چند روزی حداقل کرکرها زحمت میکشیدن و وقت میذاشتن و شرک ت سازنده بازی فروش بیشتری میکرد . بیچاره شرکت سازنده چند سال رو بازی کر کردن بعد از 20 ساعت بخاطر یه باگ در قفل Denuvo براحتی کرک شد بازی . یه جورایی دلم واسه سازنده ها سوخت .

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

حالم از تمام بازی های امروزی بهم میخوره همشون کپی پیست همدیگه اند ،این فار کرای 5رو استیم خریدم 10 دلار نسخه ultimateفکر کنم،بازی far cry 3هم جزش بود

از فار کرای 5 خیلی بدم اومد بازیش شبیه چلنج های هفتگی پاب جیه سی ثانیه بی دردسر نمیشه تو بازیش رانندگی کرد،اونو پاک کردم فار کرای 3 رو نصب کردم انصافا هیچی کم نداره،گرافیک خوب،هوش مصنوعی عالی، داستان فوق العاده،اینا دیگه هیچوقت نمیتونن بازی خوب بسازن

البته این حرف شما میتونه مربوط به یه قضیه دیگه هم باشه،اونم اینه که دیگه کلا گیمینگ دیگه اون حال و هوای قدیم و نداره،موقعه ای که دبستان بودم میرفتیم کلوپی ،الون۳ و تیکن انسانی و تیکن حیوانی(خخخخ)واینا بازی میکردیم چنان حالی توش بود،بوی دستگاه و بوی پلاستیک دسته پیچیده بود توی کلوپ ادم انگاری تو این دنیا نبود،الانم نوجوونا و کم سن و سالا،شاید هنوزم با این بازیای الان حال میکنن،این ماییم که دیگه اونقد بازی کردیم دیگه حال نمیده،ولا خودم که هی بازی نصب میکنم دو دورشو میبرم حذف میکنم،بعدی رو میزارم برا نصب،،،الان در حال حاضر برا شخص خودم بازیای زیر نظر warner bros مثل بتمنو میدل ارت هنوزم یه جذابیت دارن،ولی بقیه اصلن

درمورد فارکرای هم خودم اصلن از ۵ خوشم نیومد چون خیلی غیر واقعیه داستانش اسلحه هاشم کمن با اینکه اونجا امریکایه،وکاراکترا غیر جالبش،۳هم اسلحه هاش بیشترن هم شخصیتای بدش بهتر،۴ هم صرفا بخاطر mg42 و شخصیت باحال pagan min(همون موقه ک mg42 اومد دستم دیگه کلا مخفی کاری رو گذاشتم کنار خخخ)

برا من بهترینشون شماره ۲ بود،هم بیشتر به جنگ شبیه بود هم کلا از افریقا بیشتر خوشم میاد جای خاصیه

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

A Plague Tale Innocence هم گروه Codex کرک کرد. به نظر بازی جالب توجهی می رسه 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

البته این حرف شما میتونه مربوط به یه قضیه دیگه هم باشه،اونم اینه که دیگه کلا گیمینگ دیگه اون حال و هوای قدیم و نداره،موقعه ای که دبستان بودم میرفتیم کلوپی ،الون۳ و تیکن انسانی و تیکن حیوانی(خخخخ)واینا بازی میکردیم چنان حالی توش بود،بوی دستگاه و بوی پلاستیک دسته پیچیده بود توی کلوپ ادم انگاری تو این دنیا نبود،الانم نوجوونا و کم سن و سالا،شاید هنوزم با این بازیای الان حال میکنن،این ماییم که دیگه اونقد بازی کردیم دیگه حال نمیده،ولا خودم که هی بازی نصب میکنم دو دورشو میبرم حذف میکنم،بعدی رو میزارم برا نصب،،،الان در حال حاضر برا شخص خودم بازیای زیر نظر warner bros مثل بتمنو میدل ارت هنوزم یه جذابیت دارن،ولی بقیه اصلن

درمورد فارکرای هم خودم اصلن از ۵ خوشم نیومد چون خیلی غیر واقعیه داستانش اسلحه هاشم کمن با اینکه اونجا امریکایه،وکاراکترا غیر جالبش،۳هم اسلحه هاش بیشترن هم شخصیتای بدش بهتر،۴ هم صرفا بخاطر mg42 و شخصیت باحال pagan min(همون موقه ک mg42 اومد دستم دیگه کلا مخفی کاری رو گذاشتم کنار خخخ)

برا من بهترینشون شماره ۲ بود،هم بیشتر به جنگ شبیه بود هم کلا از افریقا بیشتر خوشم میاد جای خاصیه

منو بگو از وقتی dota2 بازی می کنم هر بازی ای نصب می کنم چند وقت بعد بدون اینکه بازی کنم حذفش می کنم دوباره dota2 بازی می کنم.....

هیچی مثل قدیما نیست....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

@DLFOX

IMG_20190515_022220_434.jpg

CODEX

به صورت کامل بازی رو کرک کرد!!!

https://www.downloadha.com/game/rage-2/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان چند مدت پیش یه خبری اومد از metro exodus که یه آپدیت براش اومده و مشکلاتش رو حل کرده، خبری از کرک شدنش نیست؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

دوستان چند مدت پیش یه خبری اومد از metro exodus که یه آپدیت براش اومده و مشکلاتش رو حل کرده، خبری از کرک شدنش نیست؟

سلام نه کرک نشد

من با همون ورزن تموم کردم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

در 4 ساعت قبل، Humanity گفته است :

قبلا واسه کرک کردن بازی ها چند روزی حداقل کرکرها زحمت میکشیدن و وقت میذاشتن و شرک ت سازنده بازی فروش بیشتری میکرد . بیچاره شرکت سازنده چند سال رو بازی کر کردن بعد از 20 ساعت بخاطر یه باگ در قفل Denuvo براحتی کرک شد بازی . یه جورایی دلم واسه سازنده ها سوخت .

یعنی نزاشتن نفس بکشه

یه راه دیدن کلکش رو کندن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام نه کرک نشد

من با همون ورزن تموم کردم

مشکلی چیزی تا آخرش نداشتین که؟ 

سکیرو تموم شد دنبال اینم یه بازی شروع کنم سر چندتا بازی دو دل هستم 

Resident evil 7

Devil my cry 

Metro exodus 

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

Resident evil 7

Devil my cry 

Metro exodus 

مترو خداییش چسبید

نه پرش فریم داشت 

v scrne رو براز half

ولی گذاشتم 30 فریم و کیفیت هم تا دریا خزر روی اکسترامی بود . اونجا دیگه مجبود شدم برازم ultra

مشخصات سیستم هم داخل پیج هست

لینک به دیدگاه

Rage 2 و plagueرو دانلود کردم

plagueشاید یکی از بهترین بازی های عمرم باشه ! گرافیکش بی نظیره ! داستانش هم درباره ی طاعون موش هاست و اینکه یه گروه نظامی فرانسوی بدنبال برادر کوچیکترتونه و معلوم نیست چرا،تا چپتر 4 رفتم بازیش از لحاظ داستانی تاثیر گذاره اگه انگلیسیتون خوبه برید سمتش چون دیالوگ های بازی انگار از روی رمان برداشته شده از روی باد هوا نتخاب نکردن مثل AC odyssey🙄، انیمیشن هاش خیلی رونه،درباره ی گرافیکش بگم به یه قسمتی رسیدم که فقط نشستم برگ درخت ها رو نگاه کردم لامصب انگار واقعی بود،نمیدونم نسل بعد قرار چه بلایی سر گرافیک بازی ها بیاد😯 ولی اینو به دوستانی که بکش بکش بازی میکنن پیشنهاد نمیدم ، خلاصه بگم بعد مدتی بازی خوب هم عرضه شد😁

rage 2هم هنوز نرفتم سراغش،پول بیاد دستم این plagueرو تو تخفیفات از استیم میخرم کاملا ارزشش رو داره

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

Resident evil 7

Devil my cry 

Metro exodus 

اویل 7 رو حتما برو. من مترو لست لایت رو بازی کردم ولی این اگزوداس بهم نچسبید فعلا مونده گوشه ی هارد شاید بعدنا ادامش دادم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

Resident evil 7

Devil my cry 

Metro exodus 

بنظرم فقط اویل 7 رو نرو اصلا ارزش نداره بقیه رو هم نسخه های قبلم یه امتحانی بکن بعد بیا سراغ اینا البته تصمیم با خودت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...