رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 23 دقیقه قبل، micpet گفته است :

kingdom deliverance

سلام

Ssd داری؟حتما روی ssd نصب کن اگه داری،این بازی با اینکه یکی دوسال ازش میگذره هنوزم ایراد داره،از باگ تو خوده بازی بگیر تا مشکل فریم و لود بازی،،از سبک بازیش کسی ایرادی نگرفته همه راضین ،خودم بازی نکردم

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، micpet گفته است :

حتما بازیش کن. جا داره بگم منم مترو رو تموم کردم، خیلی حال داد.

kingdom deliverance رو دانلود کنم ؟ بازیش خوبه یا نه ؟ توی استیم تگ زده بود realistic، موندم در چه حد واقع گرایانه هست چون زیادیش اعصاب خورد کنه.

منم اومدم همین سوال رو بپرسم دیدم شما پرسیدی :D

دوستانی که بازی کردن لطفا نظرشون رو بگن

ویرایش شده توسط SHAKIB
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

سلام

Ssd داری؟حتما روی ssd نصب کن اگه داری،این بازی با اینکه یکی دوسال ازش میگذره هنوزم ایراد داره،از باگ تو خوده بازی بگیر تا مشکل فریم و لود بازی،،از سبک بازیش کسی ایرادی نگرفته همه راضین ،خودم بازی نکردم

چنتایی آپدیت براش اومده، شاید مشکل حل شده باشه. 

در 54 دقیقه قبل، SHAKIB گفته است :

امیدوارم خوب باشه، مردم از بس war thunder بازی کردم.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، SHAKIB گفته است :

سلام دوست عزیز

(چیزی که میگم برای ورژن 1.6 بازیه که خیلی وقت پیش اومده و قبل از انتشار اولین DLC  بازی بوده، پس قطعا خیلی از مشکلاتش رفع شدن و بازی خیلی بهتر شده پس اینو هم در نظر بگیرید)

منم اولش که خواستم بگیرم کمی دو دل بودم . بیشتر به خاطر باگ ها و  مشکلات فنی بازی. ولی آخرسر دانلود کردم و جدا مسحورش شدم. فکر نمی کردم بین این همه گیم که باشه اینقدر  رو این وقت بذارم ولی بازی به قدری  جالب و نو آورانه بود که وقتی میشستم پاش به سختی متوجه گذشت زمان می شدم. شاید بشه گفت بخش بزرگیش به خاطر کارهای زیادیه که تو هر لحظه می تونید با شخصیتتون  و در محیط  بازی انجام بدین. (حدود 400 ساعت بازی کردم )

بازی سعی خودشو کرده تا حد امکان خودشو «واقع گرایانه» معرفی کنه و به نظر من تا حد زیادی هم موفق بوده. خصوصا در کمبت و جنگ هایی که می کنید بیشترین تمرکزشون رو  گذاشتن که جذاب و پویا باشه. مثلا   از 5 جهت مختلف می تونید به دشمنتون ضربه بزنید که هر کدوم تاثیر خاص خودش رو داره  و جنگ هارو خیلی جالب میکنه و حداقل به خاطر همین یه مکانیکشم که شده بازی رو تست کنید. به نظرم اگه از طرز کارکرد و مکانیک جنگیدن بازی خوشتون بیاد، بقیه چیزای بازی هم براتون جالب میشه و حداقل می تونید با هاشون کنار بیاید. (Pro tip: سعی کنید هر روز صبح کله سحر اولین کاری کی میکنید این باشه که برید پیش مربیتون تمرین کنید 😄) هر چقدر بیشتر تمرین کنید هنری از لحاظ چابکی، قدرت، مهارت شمشیر زنی، قدرت دفاعی و خیلی موراد دیگه پیشرفت میکنه.

نکته بعدی شخصیت بازیه که به نظرم جالب  طراحی شده و واقعا می تونید حس کنید که اول بازی چقدر ضعیف و و کم تجربس و وقتی به اوسط بازی می رسید به خودتون افتخار میکنید که چقدر تونستید ارتقاش بدید و حس خیلی خوبی داره. معدود بازی هایی هستن که اینطوری و به این شکل خوب حس پیشرفت و منتقل می کنن و این هم به نظرم از نقاط قوت اصلی و مهم بازیه.( حتی هنری اولش سواد نداره و باید کلی زور بزنید برید پیش یه معلم ازش الفبا یاد بگیرید!)

داستان بازی هم شاید بشه گفت کلیشه است ولی با این وضع هنوز هم بخش های جالب و پلات تویست های خوبی داره. اگر انگلیسستون خوب باشه و البته حال داشته باشید، میشه گفت که با مطالعه نوت های بازی انگار دارید یه کتاب تاریخی جذاب رو در مورد قرون وسطی و سالهای 1400 اروپای شرقی میخونید که به نظرم حتما روش وقت بزارید چون تم بازی رو خیلی بهتر و بیشتر می تونید درک بکنید.

کوئست های جانبی بازی هم رنج متنوعی  داره و اصلا تکراری نیستن و اولین باری که بازی میکنید حسابی سرتون رو گرم میکنن.  البته انتظار چیزی در حد اسکایریم رو قطعا نداشته باشین ولی به نظرم تونستن بازی رو به قدر کافی جذاب نگه دارن.

گرافیک بازی هم واقعا  محشره و خیلی اوقات میخکوبتون میکنه. جنگل ها و دشت های بازی خیلی خوب طراحی شدن و دیزاین فنی و هنری جالب توجهی دارن. البته همین موضوع هم به یکی از نقاط ضعف بازی یعنی سنگین بودن و فریم دهی ناپایدار بازی منجر میشه که کار و تا حدودی خراب میکنه. با گرافیک 1080 رو رزولیشن 1080p رو تنظیمات high و medium بازی خیلی جاها افت فریم قابل توجهی داشت. به نظرم اگر کارتتون زیر 1060 باشه، تو بازی خیلی  اذیت میشید و باید تنظیمات گرافیکو به قدری پایین بذارید که دیگه از زیبایی های بصری های بازی هیچی نمیمونه. به غیر از این مورد خیلی با باگ خاصی مواجه نشدم. (فقط یه بار وارد شهر شدم و دیدم همه مردم به حالت T  سرجاشون  وایسادن و دارن صحبت میکنن جدا ترسیدم😂😅  . ولی مشکل خاص دیگه ای ندیدم)

المان های RPG بازی هم خیلی زیاد و متنوع هستن و میتونید مثل اسکایریم  تا مدت ها  بازی رو انجام بدین و Role Play های جالب و خلاقانه ای رو که دوست دارید پیش ببرید. همین موضوع باعث میشه که بازی رو به این راحتی ها ولش نکنید. برای مثال میتونید هنری رو تبدیل به یه دزد چابک و آدم خوش صحبتی بکنید که میتونه همه رو با حرفاش  قانع کنه و یا حتی اونو به شکل یه شوالیه با زره های درخشان و خفن در آرید که تو هر جنگی حرف اول رو میزنه! دستتون خیلی تو این مورد بازه و آزادی عمل زیادی دارید.

تو بازی سیستم آب و هوا، خواب و تاثیراتش روی بدن هنری ، خوراک (هر خوراکی اثر مخصوصی داره وحتی اگر چیز مسموم بخورید هنری استفراغ میکنه  و خوب نمیجنگه!) ، خسته شدن و زخمی شدن، مجروحیت های متنوع، مریضی های گوناگون، آهنگری و ساخت سلاح های خودتون، آشپزی، شیمی دانی و کلی چیزای ریز دیگه هستن که ممکنه برای بعضی ها تون خیلی تو مخ باشن ولی برای خیلیای دیگه مثل من ارزش بازی رو چندین برابر  بیشتر می کنن. به این مورد هم توجه کنید.

در کل به نظرم KCD ارزش بالایی داره (خصوصا که الان آپدیت های زیادی براش اومده و کلی محتوای جدید به بازی اضافه شده) و طرفدارای بازی های RPG  حتما و بدون هیچ شکی باید تجربش کنن.

ویرایش شده توسط Hadi ABD
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Play A Plague Tale Innocence نصب کردم افت فریم و لگ بدی داشتم تو تنظیمات الترا فریم 30 بعضا زیر 30 هم میاد توی های هم حدود 40-42 بازم لگ داشتم که بعد 5 دقیقه فعلا بیخیالش شدم 

منتظر آپدیت بازی و آپدیت درایور گرافیک استیبل میمونم

کس دیگه ای لگ وافت فریم نداشت ؟

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، micpet گفته است :

اینا چیه میسازن واقعا ؟ خودشون حالشون بهم نمیخوره ؟ اگر دوستان Return to Castle Wolfenstein بازی کرده باشن میدونن چی میگم، اصلا یک ابهتی داشت خفن ولی این نسخه آخری ... هیچی نمیشه گفت 😪

اره انصافا از همون اول بازی که تو قلعه بود، نمیدونم یا زندان بود حس ترسناک و خفنی داشت.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

اره انصافا از همون اول بازی که تو قلعه بود، نمیدونم یا زندان بود حس ترسناک و خفنی داشت.

اره،جا اون فاطی کماندوهاش تو نسخه ها new order به بعد خالی بود

به دوستان علاقه مند به wolfenstein بازی uber soldier 2 رو پیشنهاد میکنم مال۲۰۰۷ هست یادش بخیر اولین بازی ای بود که تو pc بازی کردیم

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، micpet گفته است :

حتما بازیش کن. جا داره بگم منم مترو رو تموم کردم، خیلی حال داد.

kingdom deliverance رو دانلود کنم ؟ بازیش خوبه یا نه ؟ توی استیم تگ زده بود realistic، موندم در چه حد واقع گرایانه هست چون زیادیش اعصاب خورد کنه.

کینگدوم رو تست کردم چند .قت پیش خوشم نیومد . یه جوری بود .

فعلا جنگ جهانی زد اپیزود سوم هستم

تموم شه یه خرده جا باز کنم سیستم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

Play A Plague Tale Innocence نصب کردم افت فریم و لگ بدی داشتم تو تنظیمات الترا فریم 30 بعضا زیر 30 هم میاد توی های هم حدود 40-42 بازم لگ داشتم که بعد 5 دقیقه فعلا بیخیالش شدم 

منتظر آپدیت بازی و آپدیت درایور گرافیک استیبل میمونم

کس دیگه ای لگ وافت فریم نداشت ؟

سلام نصب کردم هنوز استارت نزدم

ببینم این رفرنس چی کار می کنه

درایورتون چن هست ؟

ما من 19.4.1

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام نصب کردم هنوز استارت نزدم

ببینم این رفرنس چی کار می کنه

درایورتون چن هست ؟

ما من 19.4.1

19.4.1

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

19.4.1

ابشه یه تست می کنم 

منم درایورم همینه

داخا آخرین کیفیت ؟!

یولترا 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 4 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

سلام

من همچنان روی SSD و 8700k و 1080Ti لگ دارم وقتی اطرافم رو نگاه میکنم توی اون بازی ، تکسچرهای اچ دی رو هم غیر فعال کردم اما تاثیری نداشت... کاشکی به تازگی اون مشکلاتش بر طرف شده باشه تا بتونم تجربش کنم چون خیلی ازش خوشم اومده بود در اون چند ساعت اول اما خب اون لگ ها خیلی رو مخ بود... مخصوصا اینکه روی اون تنظیمات داری بالای 80 فریم میگیری اما مدام لگ پیش میاد یا مثلا گیاهها و علف ها وقتی بهشون نزدیک میشی شکل واقعیشون رو میگیرن و از دور کوتاه هستن ...که یه کم رو مخم بود با اینکه خود بازی رو خیلی دوست داشتم :( 

امروز نسخه 1.0 ریلیز نهایی بازی Assetto Corsa Competizione روی استیم قرار میگیره و تمامی track ها و ماشین هایی که هنوز به بازی اضافه نشده بودن بهش اضافه میشن (تعداد اونهایی که تا الان اضافه نشده بودن بیشتر از اونهاییه که تا الان توی بازی بودن) مثل porsche و Mercedes و AstonMartin و Audi و McLaren و Lexus و Acura

Track هایی که امروز اضافه میشن هم عبارتند از :

Brands hatch ، Silverstone ، Circuit de Spa Francorchamp و Circuit de catalunya

چون قفل یا DRM  خاصی هم نداره احتمالا همون ساعات اول فایلهاش و کرکش برای دانلود در دسترس قرار بگیره 

ss_befbf5f785d4a08352ec6f47fc9e0a7d49ca1

ss_3ddfb4925feca6c433c80c044abdd591ac60b

ss_0ca18afc7a7993b1a482031e59d8405f1397e

ss_5d2a1dafdda4ff60aa0e06d538a11b4074963

ss_177402c173ce1ae254d1d8099e464ae0a186c

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

19.4.1

اصلا  آهنگش معلومه می خواد بترکونه بازیش 😍

فقط دما 😂

درایور جدید هم تست کنم ؟ بتا هست

APlagueTaleInnocence_x64_2019_05_29_16_07_37_954.jpg

APlagueTaleInnocence_x64_2019_05_29_16_08_54_490.jpg

APlagueTaleInnocence_x64_2019_05_29_16_09_02_426.jpg

APlagueTaleInnocence_x64_2019_05_29_16_09_08_518.jpg

APlagueTaleInnocence_x64_2019_05_29_16_10_51_306.jpg

APlagueTaleInnocence_x64_2019_05_29_16_11_24_706.jpg

APlagueTaleInnocence_x64_2019_05_29_16_12_14_153.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

اصلا  آهنگش معلومه می خواد بترکونه بازیش 1f60d.png

فقط دما 1f602.png

APlagueTaleInnocence_x64_2019_05_29_16_10_51_306.jpg

بازی نکردی هنوز؟!!

گیم پلی خوبی داره و ارتقاها تا اخر بازی هم به شکلی هست که تنوع حفظ میشه

داستان خوبی داره 

گرافیکشم خوبه و زمان معقول

نه زیاد کش میدن و نه خیلی کوتاه

و اما  اینجا بود که فهمیدم بهینه سازی در بازی ها بسیار مهمتر از پردازش و ترافلاپس هاست

این بازی مسلما تو گرافیک نسبت به بازی مثل انچارتد لگاسی کم میاره ولی شما رو 4kبا 1080ti هم نمیتونید بالای 50 فریم بگیرید

مسئله مشکلات این بازی هم نیست و از نظر گرافیکی باگ های کمی داره  ولی درکل بازی های انحصاری ps4 به شکل عجیب و باور نکردنی بهینه میشن و مطمئنم بازی مثل لگاسی اگر بیاد رو پی سی با 2080tiهم به 60 فریم نمیرسه و خب 30 فریم پی سی هم که دیگه تکلیفش مشخصه و تقریبا قابل بازی نیست

به نظر من در هر نسل قدرت پردازشی اسمی یک کنسول  بیش  ازدو برابر همون قدرت پردازش در پی سی هست

ویرایش شده توسط goorani.k65
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، goorani.k65 گفته است :

بازی نکردی هنوز؟!!

گیم پلی خوبی داره و ارتقاها تا اخر بازی هم به شکلی هست که تنوع حفظ میشه

داستان خوبی داره 

گرافیکشم خوبه و زمان معقول

نه زیاد کش میدن و نه خیلی کوتاه

و اما  اینجا بود که فهمیدم بهینه سازی در بازی ها بسیار مهمتر از پردازش و ترافلاپس هاست

این بازی مسلما تو گرافیک نسبت به بازی مثل انچارتد لگاسی کم میاره ولی شما رو 4kبا 1080ti هم نمیتونید بالای 50 فریم بگیرید

مسئله مشکلات این بازی هم نیست و از نظر گرافیکی باگ های کمی داره  ولی درکل بازی های انحصاری ps4 به شکل عجیب و باور نکردنی بهینه میشن و مطمئنم بازی مثل لگاسی اگر بیاد رو پی سی با 2080tiهم به 60 فریم نمیرسه و خب 30 فریم پی سی هم که دیگه تکلیفش مشخصه و تقریبا قابل بازی نیست

به نظر من در هر نسل قدرت پردازشی اسمی یک کنسول  بیش  ازدو برابر همون قدرت پردازش در پی سی هست

نه فقط یه تست زدم در همین حد ، درایو جدید هو بتا عست تست نکردم دیگه اومدم سر کار. ، الان رج2 نصبه ، اینم نصبه ، موندم ، جنگ جهانی زد هم نصفش رو رفتم تموم بشه ، برم سراغ یکی از این دو تا .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Farjam گفته است :

من همچنان روی SSD و 8700k و 1080Ti لگ دارم

😞 هی هی هی

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

اصلا  آهنگش معلومه می خواد بترکونه بازیش 😍

فقط دما 😂

درایور جدید هم تست کنم ؟ بتا هست

یا علی دمااااا من رو 70 میاد تپش قلب میگیرم چرا رو 70عه

وای نمیتونم به عکس نگاه کنم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، memex گفته است :

یا علی دمااااا من رو 70 میاد تپش قلب میگیرم چرا رو 70عه

وای نمیتونم به عکس نگاه کنم

مگه بالاش هشتاد راندماندش درسته ، زیر هشتاد باشه کارت گرافیک راندمان نداره 😉

جان تو دمای پایین هشتاد باشه شک می کنم به کارت ، می گم یه مشکلی هست 😂

خداییش مثل تراکتور کار میده AMD

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

مگه بالاش هشتاد راندماندش درسته ، زیر هشتاد باشه کارت گرافیک راندمان نداره 1f609.png

جان تو دمای پایین هشتاد باشه شک می کنم به کارت ، می گم یه مشکلی هست 1f602.png

خداییش مثل تراکتور کار میده AMD

اگه کارت نمیتونی خمیرشو عوض کنی بیا اندرولت کنمش حداقل نزدیک 80 دماش بشه

واقعا میترسم من زیاده این دما

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، memex گفته است :

اگه کارت نمیتونی خمیرشو عوض کنی بیا اندرولت کنمش حداقل نزدیک 80 دماش بشه

واقعا میترسم من زیاده این دما

عزیزی

دو فن رو دستی تنظیم کردم شده اینقدر .

دیگه دنبال کلاک نرفتم ، تا برج 11 گارانتی داره . دیگه رفرنس همینه ، نهایت با تعویض خمیر  دیگه فکر نکنم تهش دیگه پنج درجه بیاد پایین ، این خمیر گرین خوبه پنجاه تومن بود فکر کنم.

زیر 55 درجه هم فن رو خاموش کردم 😁

لینک به دیدگاه

جدیدترین پوستر های منتشر شده از بازی Death Stranding اثر جدید استاد كوجیما را مشاهده كنید

@GamersParadise

تریلرش هم اومده

9 دقیقه

ببیند تعریف کنید ، من سر کارم ، فردا با اینترنت خونه دانلود کنم ، عکس عای جالبی داره ، به نظر ترکونده کوجیما

IMG_20190529_210925_928.jpg

IMG_20190529_210922_703.jpg

IMG_20190529_210920_394.jpg

IMG_20190529_210917_268.jpg

IMG_20190529_211543_539.jpg

IMG_20190529_211549_734.jpg

IMG_20190529_211553_960.jpg

IMG_20190529_211607_073.jpg

IMG_20190529_211611_142.jpg

لینک به دیدگاه

بازی Sea of Solitude در تاریخ ۱۴ تیر ماه برای سه پلتفرم اصلی توسط EA با قیمت ۲۰ دلار منتشر خواهد شد

@GamersParadise

اینم تریلر رو دیدم باحال بود ، فقط نمی دونم چرا شخصیت ها شبیه بازی rime بود ، حتی هیولاها

لینک به دیدگاه

بازی Journey در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۶ در اپیک گیم منتشر خواهد شد
@dlfox

IMG_20190529_213038_016.jpg

لینک به دیدگاه

تاریخ عرضه بازی Death Stranding مشخص شد؛ ۸ نوامبر امسال (۱۷ آبان ماه)

#deathstranding
🎮 @myzoomg 🎥

IMG_20190529_213720_606.jpg

IMG_20190529_213712_346.jpg

لینک به دیدگاه

این بازی heavy rainیه چک کنید ، واسه من زده غیر قابل دسترس ، نمی دون به خاطر اینکه سیستمم پاینتر هست ، ولی این بازی شوتر جدیده رو دانلود کردم از اپیک ، مسکل نداشنچت duntess بود اگه اشتباه نکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...