رفتن به مطلب

Recommended Posts

https://www.aparat.com/v/Vbuxj

دوستان به نظرتون به چه میزان قدرت پردازشی احتیاج هست تا بازی ها با کیفیتی که در این پیش نمایش مشاهده میکنید در لحظه رندر بشن؟

یه مقاله میخوندم که برای رسیدن به جلوه های واقعی احتیاج به حدود چهل ترافلاپس هست ولی بعید میدونم همین کلیپ اگر در لحظه بخواد رندر بشه حتی دو تا 2080ti هم در حالت 4k بتونن بیشتر از چهار پنج فریم بدن

دیگه حالا واقع گرایانش بماند

نظر شما چیه؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، goorani.k65 گفته است :

دوستان به نظرتون به چه میزان قدرت پردازشی احتیاج هست تا بازی ها با کیفیتی که در این پیش نمایش مشاهده میکنید در لحظه رندر بشن؟

یه مقاله میخوندم که برای رسیدن به جلوه های واقعی احتیاج به حدود چهل ترافلاپس هست ولی بعید میدونم همین کلیپ اگر در لحظه بخواد رندر بشه حتی دو تا 2080ti هم در حالت 4k بتونن بیشتر از چهار پنج فریم بدن

دیگه حالا واقع گرایانش بماند

نظر شما چیه؟

اون مطلبی که فرمایش میکنید رو بنده هم مطالعه کردم . برای رندر در حد ریلستیک و ریل تایم به چیزی در حد 40 تا 45 ترافلاپس قدرت پردازشی نیازه .

ولی این ویدئو گرافیکش با واقعیت خیلی فاصله داره

همین گرافیک 2080ti هم هیچ بازی ای در حدو اندازش منتشر نشده . به عنوان مثال اگر بخوان یه بازی انحصاری و بهینه برای 2080ti  منتشر کنن گرافیک بازی یه مقدار ضعیفتر از این ویدئو میشه.

به نظرم 2 نسل آینده رو اگر PS6 در نظر بگیریم گرافیک بازی ها میتونه به این گرافیک برسه . سرعت پیشرفت علم بسیار زیاده . تا اون موقع هم احتمال رسیدن به 40 ترافلاپس خیلی زیاده . میشه حدودا 8-10 سال دیگه

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mojtabak2 گفته است :

مورتال کمبت 11 کرک نشده هنوز؟؟؟

نه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

همین گرافیک 2080ti هم هیچ بازی ای در حدو اندازش منتشر نشده . به عنوان مثال اگر بخوان یه بازی انحصاری و بهینه برای 2080ti  منتشر کنن گرافیک بازی یه مقدار ضعیفتر از این ویدئو میشه.

2080ti که همین الان تو یه سری بازیا تو 4k رو حداکثر تنظیمات حتی  زیر 60 فریم میده و خیلی دیگه بهینه میکردن میشد مثلا 80 فریم

بهترین بازی های فعلی کیفیت و جزئیات بسیار کمتری از این پیش نمایش  دارن

به  کیفیت بافتها،تخریب پذیری و جزئیات کارکترها بیشتر توجه کنید(البته ویدئو 4k تو یوتیوب هست اونجا خیلی بهتر جزئیات دیده میشه)

یادمه یه دمو برا جنگ ستارگان که جزئیات و کیفیتش در مقابل این چیزی نبود رو با سه تا 2080ti و البته rtx روشن اجرا کرده بودن دیگه اینکه...

حالا شما فکر کن بازی درست کنن که در حد جلوه های ویژه سینمایی امروز باشه

فکر نکنم زیر صد ترافلاپس پاسخگو باشه

الان بهترین بازی ها تو زمینه گرافیکی مثلا ویچر هست!یا مترو

شما اینارو مقایسه کن با این پیش نمایش

البته بعید هست ps6  به این شکل وجود داشته باشه و فکر کنم تا نهایت 10 سال دیگه تمام پردازش ها به شکل ابری انجام بشه و اونوقت به یکباره انقلابی در گرافیک بازی هارو شاهد خواهیم بود

لینک به دیدگاه

بازی استراتژیک Warhammer: Chaosbane توسط CODEX کرک و منتشر شد.

@dlfox

جنگ و دعوا کنسول تموم شد😁

اقا کامپیوتر سیستم اصلی بنده  و پلستیشن هم فقط برا انحصاری و تمام😍

IMG_20190601_110100_113.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

1f60d.png

اهان دعوا که تمامسسس😅

نظر شما چیه؟

برای رسیدن به این سطح از کیفیت و جزئیات و تخریب پذیری پیش نمایشی که در لینک بالا هست به نظرتون به چند ترا فلاپس قدرت پردازشی نیاز هست؟(کنسول و پی سی رو کار ندارم کلا میگم)

یه نکته ای هم که یادم رفت بهش اشاره کنم اینه که اصلا این سطح از نرمی بافت ها نمیتونه رو رزولوشن 4k اجرا بشه و فکر کنم به 8k و حتی بیشتر احتیاج داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، goorani.k65 گفته است :

اهان دعوا که تمامسسس1f605.png

نظر شما چیه؟

برای رسیدن به این سطح از کیفیت و جزئیات و تخریب پذیری پیش نمایشی که در لینک بالا هست به نظرتون به چند ترا فلاپس قدرت پردازشی نیاز هست؟(کنسول و پی سی رو کار ندارم کلا میگم)

یه نکته ای هم که یادم رفت بهش اشاره کنم اینه که اصلا این سطح از نرمی بافت ها نمیتونه رو رزولوشن 4k اجرا بشه و فکر کنم به 8k و حتی بیشتر احتیاج داشته باشه

عزیز ننداز مار وسط دعوا

مثل هالک بیام وسط 😁

بابا همین فول اچ دی هم برا من یکی بسه ، با این گرونی فقط عکس 4 کا یا 8 کا می تونیم نگاه کنیم ، یا مثل همین تریلر نهایت

کلپ رو شب نگاه می کنم 

بابا وگا 64 بسشه می خورتش 😉

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

بازی استراتژیک Warhammer: Chaosbane توسط CODEX کرک و منتشر شد.

@dlfox

جنگ و دعوا کنسول تموم شد😁

اقا کامپیوتر سیستم اصلی بنده  و پلستیشن هم فقط برا انحصاری و تمام😍

IMG_20190601_110100_113.jpg

خداییش فقط هم به درد همون انحصاری می خوره فکر کن مولتی پلتفرمها رو بری بشینی با کنسول با گرافیک و فریم تو دیوار بازی کنی تازه کلی هم پول بالاش بدی😀

دعوایی هم نبوده ایشون یه سری مقایسه عجیب غریب داشتند!ما هم جوابشو دادیم

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، WAR گفته است :

خداییش فقط هم به درد همون انحصاری می خوره فکر کن مولتی پلتفرمها رو بری بشینی با کنسول با گرافیک و فریم تو دیوار بازی کنی تازه کلی هم پول بالاش بدی1f600.png

قطعی و پینگ بالا یادت رفت

اابته تنها بازب ندیدم اذیت کنه آنلاین پلستیشن و رایگان هم هست h1z1 بود

لینک به دیدگاه

سلام 

یه خبرایی داره میاد ک کال اف mw جدید قراره بیاد،لطفا پوشش داده شود :)

خیلی خوب میشه،اگه افلاین باشه

میگن نصف بازی کاراکتر نیروی حرفه ای مثل soap و رفقا دنبال میشه،نصف دیگشم جای این گروهکا داعش و فلان،،خیلی باحال میش

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

سلام 

میگن نصف بازی کاراکتر نیروی حرفه ای مثل soap و رفقا دنبال میشه،نصف دیگشم جای این گروهکا داعش و فلان،،خیلی باحال میش

:ph34r:B|

http://pardisgame.net/story-29604-تماشا-کنید-Call-of-Duty-Modern-Warfare-به-طور-رسمی-معرفی-شد--تاریخ-انتشار.html

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، valizadeh گفته است :

oen5_screenshot_20190601-131857.png

کامنتا فقط خخخخ

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

کامنتا فقط خخخخ

اره دیدم، زود کرک بشه9_9

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

سلام 

سلام خدمت دوست عزیزم

با توجه به تریلری که از بازی منتشر شده و تصاویری که از کاپیتان پرایس اومده، شاهد یه نسخه کاملا جوان از این شخصیت هستیم. فکر نمی کنم این نسخه داستانی باشه که در اون شاهد برگشت شخصیتی مثل Soap McTavish باشیم. اگر یادتون باشه در Call of Duty 4: Modern Warfare شخصیت Soap به تازگی به عضویت Task force 141 در اومده بود. نکته دیگه هم که می تونه در مورد این قضیه صدق داشته باشه عوض شدن صداگذار شخصیت کاپیتان پرایس ـه که دیگه به عهده آقای Billy Murray نیست و این بار Barry Sloane وظیفه صداگذاری این شخصیت رو به عهده داره.

نکته دیگه اینه که نویسنده اصلی داستان بازی هم به این نکته اشاره داشته که داستان وقایع بازی در دنیایی که بازی در اون جریان داره که شامل اتفاقات سال های 2007، 2009 و 2011 بود دیگه به پایان رسیده و واقعا بعد از حمله اتمی روسیه و پایان یافتن جنگ و از بین رفتن بیشتر شخصیت های بازی چیزی برای ادامه دادن وجود نداره. بهترین برداشتی که میشه تا اینجا از تریلر معرفی بازی داشت اینه که داستانی قبل از وقایع Call of Duty 4: Modern Warfare رو روایت کنند.

نکته دیگه ای هم که می تونه خلاف این مورد رو ثابت کنه این هست که سازنده های بازی از جمله: 

.The world we live in right now is more complex than the world was in 2007, or 2009, or even 2011

- استفاده کردند، پس به قطع هم نمیشه گفت که داستان بازی در گذشته و قبل از وقایع اولین نسخه Modern Warfare دنبال میشه. در مراسم E3 امسال هم که شرکت Sony حضور نداره و نمی تونیم در زمان برگزاری نمایشگاه منتظر تریلر جدیدی از بازی باشیم پس یا قبل و یا بعد از مراسم E3 2019 به احتمال خیلی زیاد تریلری از گیم پلی و اطلاعات جدیدبازی منتشر میشه.

طی 2 مرحله ای که خبرنگاران از این عنوان دیده بودن بنظر می رسه یک مرحله در یک ایستگاه پلیس در لندن اتفاق میفته و بازی از دید کاپیتان پرایس و تیم Bravo 6 دنبال میشه که و مرحله دیگه 20 سال قبل از این وقایع از دید دختری به نام فرح که به دنبال برادرش می گرده، که این مرحله بیشتر حالات  مخفی کاری داره و سلاح های گرم از ابتدای شروع این مراحل در اختیار بازیکن قرار نمی گیره.

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، goorani.k65 گفته است :

2080ti که همین الان تو یه سری بازیا تو 4k رو حداکثر تنظیمات حتی  زیر 60 فریم میده و خیلی دیگه بهینه میکردن میشد مثلا 80 فریم

بهترین بازی های فعلی کیفیت و جزئیات بسیار کمتری از این پیش نمایش  دارن

به  کیفیت بافتها،تخریب پذیری و جزئیات کارکترها بیشتر توجه کنید(البته ویدئو 4k تو یوتیوب هست اونجا خیلی بهتر جزئیات دیده میشه)

یادمه یه دمو برا جنگ ستارگان که جزئیات و کیفیتش در مقابل این چیزی نبود رو با سه تا 2080ti و البته rtx روشن اجرا کرده بودن دیگه اینکه...

حالا شما فکر کن بازی درست کنن که در حد جلوه های ویژه سینمایی امروز باشه

فکر نکنم زیر صد ترافلاپس پاسخگو باشه

الان بهترین بازی ها تو زمینه گرافیکی مثلا ویچر هست!یا مترو

شما اینارو مقایسه کن با این پیش نمایش

البته بعید هست ps6  به این شکل وجود داشته باشه و فکر کنم تا نهایت 10 سال دیگه تمام پردازش ها به شکل ابری انجام بشه و اونوقت به یکباره انقلابی در گرافیک بازی هارو شاهد خواهیم بود

تمامی بازی های فعلی در حد کنسول ها ساخته شدن . روی پیسی  فقط کمی سایه بهتری دارن و شارپ تر هستن . هیچ بازی ای برای PC ساخته نشده . 

اینی هم که میبینید روی 2080ti کم فریم میده سیاست بازی ساز ها و سازنده های سخت افزار هست که همیشه گرافیک ها فروش بره

باز هم میگم اگر بازی فقط برای پیسی ساخته بشه و بهینه بشه شرایط خیلی متفاوت میشه

4k رو قبول دارم که سنگینه . رو  رزولیشن پایین تر مثل 2k فکر کنم شرایط برای 2080ti و خلق تصاویر طبیعیتر از بازی های فعلی مهیا باشه .

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

تمامی بازی های فعلی در حد کنسول ها ساخته شدن . روی پیسی  فقط کمی سایه بهتری دارن و شارپ تر هستن . هیچ بازی ای برای PC ساخته نشده . 

اینی هم که میبینید روی 2080ti کم فریم میده سیاست بازی ساز ها و سازنده های سخت افزار هست که همیشه گرافیک ها فروش بره

باز هم میگم اگر بازی فقط برای پیسی ساخته بشه و بهینه بشه شرایط خیلی متفاوت میشه

البته اصل حرفتونو قبول دارما

اما اکثر اوقات قضیه  بیشتر از کمی سایه بهتره!

مثلا این برا اخرای نسل قبله

4.thumb.jpg.3b3f1e6e4e46381408fb4ff9073143a4.jpg

اینم برای این نسله

392436699_MetroReduxVolumetricLightsPC.thumb.jpg.84d5062ce2e406262fc3da8356e9a69d.jpg

gta1.thumb.PNG.bd46d210e43a1aed9742832aff44a442.PNG

تازه قضیه فریم ریت هم هست که از همه چیز مهمتره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

عزیز ننداز مار وسط دعوا

مثل هالک بیام وسط 1f601.png

بابا همین فول اچ دی هم برا من یکی بسه ، با این گرونی فقط عکس 4 کا یا 8 کا می تونیم نگاه کنیم ، یا مثل همین تریلر نهایت

کلپ رو شب نگاه می کنم 

بابا وگا 64 بسشه می خورتش 1f609.png

😄

اصلا دیگه بحث کنسول و پی سی نیست

برام سواله و واقعا میخوام بدونم برا رسیدن به چنین کیفیتی باید چند سال دیگه صبر کنیم و چند ترافاپس قدرت پردازشی رو میطلبه

دوستان کسی تو این خطا نیست؟کسی نمیدونه این تصاویر رو با چه سیستم هایی رندر در لحظه میکنن؟یا کلا فریم به فریم در میارن با نرم افزارهای موجود؟

در ۱ ساعت قبل، WAR گفته است :

1f600.png

دعوایی هم نبوده ایشون یه سری مقایسه عجیب غریب داشتند!ما هم جوابشو دادیم

شما کی جواب منو دادی نفهمیدم

بحث سر همون انحصاریاس دیگه

میگم متاسفانه بازی های زیادی داره فقط در انحصار سونی در میاد که از هر نظر معمولا کیفیت بالایی دارن و از نظر گرافیکی هم به شدت بهینه شدن

ولی شما میخوای انکار کنی و بگی نه بابا دو سه تا بازی بی اهمیت هستن که اونم گرافیکشون چنگی به دل نمیزنه

من که خودم دارم باپی سی بازی میکنم و اتفاقا زورم میاد که چرا این همه بازی بدرد بخور باید فقط برای سونی باشه و ازون بدتر یه سری بازیا برا هر دو کنسول بیاد ولی برا پی سی...

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، WAR گفته است :

خب شما که نظر ایشون رو قبول نداری و البته منم ندارم😄

بدون حاشیه بگو

به نظرت اون پیش نمایشی که لینکشو فرستادم احتیاج به چند ترا فلاپس قدرت پردازشی داره؟و فکر میکنی چند سال دیگه بهش برسیم؟

من به اون حد برسه بازیا تازه میتونم  گرافیکو قابل قبول بدونم

با کنسول و پی سیشم کاری ندارم

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، goorani.k65 گفته است :

1f604.png

اصلا دیگه بحث کنسول و پی سی نیست

برام سواله و واقعا میخوام بدونم برا رسیدن به چنین کیفیتی باید چند سال دیگه صبر کنیم و چند ترافاپس قدرت پردازشی رو میطلبه

دوستان کسی تو این خطا نیست؟کسی نمیدونه این تصاویر رو با چه سیستم هایی رندر در لحظه میکنن؟یا کلا فریم به فریم در میارن با نرم افزارهای موجود؟

شما کی جواب منو دادی نفهمیدم

بحث سر همون انحصاریاس دیگه

میگم متاسفانه بازی های زیادی داره فقط در انحصار سونی در میاد که از هر نظر معمولا کیفیت بالایی دارن و از نظر گرافیکی هم به شدت بهینه شدن

ولی شما میخوای انکار کنی و بگی نه بابا دو سه تا بازی بی اهمیت هستن که اونم گرافیکشون چنگی به دل نمیزنه

من که خودم دارم باپی سی بازی میکنم و اتفاقا زورم میاد که چرا این همه بازی بدرد بخور باید فقط برای سونی باشه و ازون بدتر یه سری بازیا برا هر دو کنسول بیاد ولی برا پی سی...

شما  مغلطه کاری می کنید هیچ از جانب منم حرف میزنید خودتونم جواب میدید!

من گفتم گرافیک بازی انحصاری چنگی به دل نمیزنه!عجب

شما با یه هدف خاصی اومدی اول مقایسه اشتباه کردین بعد بحث انحصاریو پیش کشیدید!

میگم هزارتا بازی انحصاری خفن هم نینتندو داره همچنین اکس باکس و البته خود pc اونها رو زورتون نمییاد که برای سونی نمییاد!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، WAR گفته است :

میگم هزارتا بازی انحصاری خفن هم نینتندو داره همچنین اکس باکس و البته خود pc اونها رو زورتون نمییاد که برای سونی نمییاد!

خب حالا دعوا نکن

بگو نظرت چیه در مورد سوالی که پرسیدم

لینک به دیدگاه

خب شما که نظر ایشون رو قبول نداری و البته منم ندارم😄

بدون حاشیه بگو

به نظرت اون پیش نمایشی که لینکشو فرستادم احتیاج به چند ترا فلاپس قدرت پردازشی داره؟و فکر میکنی چند سال دیگه بهش برسیم؟

من به اون حد برسه بازیا تازه میتونم  گرافیکو قابل قبول بدونم

با کنسول و پی سیشم کاری ندارم

خب چه ربطی داره این سوال هر موقع میخواد برسه!الان من علم غیب دارم یا رئیس انویدیا amd هستم😀

اگه خیلی کنجکاو هستید THE HERETIC: Unity - Tech Demo اومده که ریل تایم روی رایانه اجرا شده و از پیش رندر شده هم نیست

یا اون دموی عجیب و غریب که یوبی سافت تو e3 از بازی watch dogs نشون دارد که هنوزم بازی ایین در اون سطح دمو نداریم ریل تایم روی یه تک gtx680 اجرا می شده!!که بعد به دلیل ضعف کنسولا یه دانگرید اساسی خورد متاسفانه

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، WAR گفته است :

خب چه ربطی داره هر موقع میخواد برسه!

شربت زعفران بخور ارامش بخش و نشاط اوره🤣

نه واسه من خیلی مهمه!گرافیک یکی از رکنای اصلیه

اونی که گفتی

https://www.aparat.com/v/G4Erl

منظورت اینه

این که اصلا قابل مقایسه نیست با دموی گوست رکون

خلاصه دوستان نظر و یا اطلاع دقیق و بدرد بخوری داشتن ممنون میشم به اشتراک بزارن

ویرایش شده توسط goorani.k65
لینک به دیدگاه

شربت زعفران بخور ارامش بخش و نشاط اوره🤣

نه واسه من خیلی مهمه!گرافیک یکی از رکنای اصلیه

اونی که گفتی

https://www.aparat.com/v/G4Erl

منظورت اینه

این که اصلا قابل مقایسه نیست با دموی گوست رکون

خلاصه دوستان نظر و یا اطلاع دقیق و بدرد بخوری داشتن ممنون میشم به اشتراک بزارن

شما علاوه بر ذهن خوانی(چون حرفی از جانب من زدید که من نزدم) از روی نوشته هم میتونید احوالات ادمو درک کنید!!

فکر کنم جواب قبلیم کامل بود بقیش زیاده گوییه!

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، WAR گفته است :

4.thumb.jpg.3b3f1e6e4e46381408fb4ff9073143a4.jpg

اینم برای این نسله

392436699_MetroReduxVolumetricLightsPC.thumb.jpg.84d5062ce2e406262fc3da8356e9a69d.jpg

gta1.thumb.PNG.bd46d210e43a1aed9742832aff44a442.PNG

تازه قضیه فریم ریت هم هست که از همه چیز مهمتره

کدوم یکی از این تصاویر از 11 گیگ Vram استفاده کرده ؟

کدومش از توان پردازشی 2080ti استفاده کرده ؟

و اینکه از کجا میدونین بازی ها برای PC بهینه شده ؟ عکس مترو رو فرستادین که همه دنیا دارن میگن کلا بازیش بهینه نیست . حتی برای کنسول !! عکس سوم هم اگر اشتباه نکنم برای GTA V هست که اونم خیلی بهینه نیست ! GTA هم هدفش کنسول بوده با تاخیر زیاد برای PC عرضه شد . بازی های کنسول ها برای چندین نسل قبل از کارت های گرافیک AMD ساخته شدن . کارتهایی تو زمان خودشون همرده بالا حساب نمیشدن !

کرایسیس 3 چندین سال پیش برای PC اومد که برای پیسی بهینه شده بود . با توجه به سخت افزارهای اون موقع گرافیک فوق العاده ای هم داشت . همون کرایسیس چند سال پیش رو با این تصاویر مقایسه کنید متوجه میشین این عکس ها هیچ حرفی برای گفتن ندارن ! هم از نظر بهینه بودن مقایسه کنید و هم گرافیک ! هر چند همون کرایسیس هم بازم جا برای بهینه شدن داشت .

هیچ کدوم از این تصاویر در حد و اندازه های 2080ti نیست. این مواردکه فرستادین  فقط برای کنسول ساخته شده و روی PC یکسری افکت بهش اضافه کردن ! بهتره بگیم هدف از ساخت این بازی ها عرضه برای کنسول هست . در کنارش برای PC هم منتشر میکنن !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...