رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 11 ساعت قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

کدوم یکی از این تصاویر از 11 گیگ Vram استفاده کرده ؟

کدومش از توان پردازشی 2080ti استفاده کرده ؟

و اینکه از کجا میدونین بازی ها برای PC بهینه شده ؟ عکس مترو رو فرستادین که همه دنیا دارن میگن کلا بازیش بهینه نیست . حتی برای کنسول !! عکس سوم هم اگر اشتباه نکنم برای Final Fantasy هست که اونم به هیچ وجه بهینه نیست !

کرایسیس 3 چندین سال پیش برای PC اومد که برای پیسی بهینه شده بود . با توجه به سخت افزارهای اون موقع گرافیک فوق العاده ای هم داشت . همون کرایسیس چند سال پیش رو با این تصاویر مقایسه کنید متوجه میشین این عکس ها هیچ حرفی برای گفتن ندارن ! هم از نظر بهینه بودن مقایسه کنید و هم گرافیک ! هر چند همون کرایسیس هم بازم جا برای بهینه شدن داشت .

هیچ کدوم از این تصاویر در حد و اندازه های 2080ti نیست. این مواردکه فرستادین  فقط برای کنسول ساخته شده و روی PC یکسری افکت بهش اضافه کردن ! بهتره بگیم هدف از ساخت این بازی ها عرضه برای کنسول هست . در کنارش برای PC هم منتشر میکنن !

شما گفتی فرقش در حد یه سایس !!!من گفتم نخیر بیشتر از یه سایه هست غیر اینه!

وگرنه بله میدونم اگه این کنسولای ضعیف نبودند الان داشتیم در حد همون دمویی که اون دوستمون روش قفل کرده بازی میکردیم!

عکس سوم برای gta هست عکس دومم برای مترو قبلیه البته redux که هر دو کاملا بهینه بودند.البته از این مقایسه ها زیاد هست میتونم دهها عکس مقایسه ایی دیگه براتون بگذارم

همون ff قشنگ نسخه پی سی یه نسل جلوتر از نسخه کنسولیشه!

در مورد به هیچ وجه بهینه  نبودن ff هم این نتیجه گیری performance analysis سایت dsog

In conclusion, Final Fantasy XV runs pretty well on the PC… at least for the most part. There are some optimization issues that need to be resolved, so here is hoping that Square Enix will listen to its PC fanbase. However, this is the best FF game on the PC in terms of visuals, performance and control mechanics. Final Fantasy XV looks amazing on the PC platform, and can take advantage of more than four CPU threads. And while may not consider this a generational leap over its console counterpart, it’s undoubtedly a PC showcase

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، WAR گفته است :

شما گفتی فرقش در حد یه سایس !!!من گفتم نخیر بیشتر از یه سایه هست غیر اینه!

وگرنه بله میدونم اگه این کنسولای ضعیف نبودند الان داشتیم در حد همون دمویی که اون دوستمون روش قفل کرده بازی میکردیم!

عکس سوم برای gta هست عکس دومم برای مترو قبلیه که هر دو کاملا بهینه بودند.البته از این مقایسه ها زیاد هست میتونم دهها عکس مقایسه ایی دیگه براتون بگذارم

همون ff قشنگ نسخه پی سی یه نسل جلوتر از نسخه کنسولیشه!

در مورد به هیچ وجه بهینه  نبودن ff هم این نتیجه گیری performance analysis سایت dso

In conclusion, Final Fantasy XV runs pretty well on the PC… at least for the most part. There are some optimization issues that need to be resolved, so here is hoping that Square Enix will listen to its PC fanbase. However, this is the best FF game on the PC in terms of visuals, performance and control mechanics. Final Fantasy XV looks amazing on the PC platform, and can take advantage of more than four CPU threads. And while may not consider this a generational leap over its console counterpart, it’s undoubtedly a PC showcase

عزیز تو متنی که دادید به وضوح داره میگه بازی بهینه نیست :| فقط داره از تعداد هسته های CPU خوب استفاده میکنه .

bandicam-2017-12-16-21-24-44-370.thumb.jpg.e8a171c05fa75b6c0e2e5637fb828e4b.jpg

این بازی روی کنسول ها اونم زمانی که روی 30 فریم قفل شدن با AA خیلی بد ! و فعال بودن داینامیک رزولوشن افت فریم داره . تو این عکس رسیده به 25،  افت فریم های خیلی شدیدتر هم گزارش شده. بازی روی کنسول ها به شدت تار هست. روی میان نسلی ها کمی بهتر شده که باز هم روی کنسول قدرتمند Xbox OneX تو محیط های شلوغ بین 27 تا 30 مدام نوسان میکنه و آزار دهنده هست:D لازمه در مورد بهینه سازی بازی ادامه بدیم ؟

مترو بهینه بود؟ :D

و اینکه مثالی که در مورد Watch Dogs تو چندتا پیام بالاتر گفتید عالی بود . دانگرید بلای جان مستر ریسینگ ها :D

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

به شخصه تا وقتی بازی رو انجام ندم در موردش سکوت اختیار میکنم.هیچوقت تریلر بازی رو مبنای خوب بودنش نمیکنم

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

عزیز تو متنی که دادید به وضوح داره میگه بازی بهینه نیست :| فقط داره از تعداد هسته های CPU خوب استفاده میکنه .

bandicam-2017-12-16-21-24-44-370.thumb.jpg.e8a171c05fa75b6c0e2e5637fb828e4b.jpg

این بازی روی کنسول ها اونم زمانی که روی 30 فریم قفل شدن با AA خیلی بد ! و فعال بودن داینامیک رزولوشن افت فریم داره . تو این عکس رسیده به 25،  افت فریم های خیلی شدیدتر هم گزارش شده. بازی روی کنسول ها به شدت تار هست. روی میان نسلی ها کمی بهتر شده که باز هم روی کنسول قدرتمند Xbox OneX تو محیط های شلوغ بین 27 تا 30 مدام نوسان میکنه و آزار دهنده هست:D لازمه در مورد بهینه سازی بازی ادامه بدیم ؟

مترو بهینه بود؟ :D

مترو رو که زدم redux

ff هم من نتیجه گیری نکردم گفتم این نتیجه گیری اون سایت تخصصی pc

والا من هر چی نگا کردم ندیدم جایی بزنه به هیچ وجه .به هیچ وجه بهینه نیست تا چندتا ایراد  داره خیلی فرق میکنه

Final Fantasy XV runs pretty well on the PC… at least for the most part. There are some optimization issues

البته من فقط نظرم روی pc هست کنسول که همون اول گفتم فریمشون داغونه تازه با کیفیت خیلی پایین تر والا من اصل حرف شما رو قبول دارم هیچ بحثی تو اینکه بازی ایی در حد اندازه 2080ti نداریم، ندارم.

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

به شخصه تا وقتی بازی رو انجام ندم در موردش سکوت اختیار میکنم.هیچوقت تریلر بازی رو مبنای خوب بودنش نمیکنم

ایولا 🌹

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، WAR گفته است :

شما علاوه بر ذهن خوانی(چون حرفی از جانب من زدید که من نزدم) از روی نوشته هم میتونید احوالات ادمو درک کنید!!

فکر کنم جواب قبلیم کامل بود بقیش زیاده گوییه!

جوش نیار بابا

هرچی چیزی نمیگیم بیشتر جو میدی

در 41 دقیقه قبل، WAR گفته است :

گرنه بله میدونم اگه این کنسولای ضعیف نبودند الان داشتیم در حد همون دمویی که اون دوستمون روش قفل کرده بازی میکردیم!

قفل کرده دیگه یعنی چی این چه ادبیاتیه!چون اینطوری حرف میزنی منم اینطوری جوابتو میدم

هرچی باهات مودبانه صحبت میکنیم بیشتر...

میگی من چمیدونم بعد نظر کارشناسی میدی واسه ما

تو که سر درنمیاری پس چطور یهو فهمیدی به خاطر ضعف کنسولاس وگرنه الان اون دمو رو با همین سخت افزارفعلی میتونستیم اجرا کنیم؟!خودشون میگن بیش از چهل ترا فلاپس

دوما plague tale رسما یه تابلوی نقاشیه با یه نور پردازی خارق العاده

سوما این مقایسه عجیب غریب دیگه چه جورشه!!این مدلی که نمیشه مقایسه کرد برادر

شما صبر کنید دیترویت بییاد اونوقت کیفیت اجراش روی رایانه  رو با PS4 مقایسه کنید،نه یه بازی که مختص PS4هست بعدبا یه بازی دیگه از یه سازنده دیگه با یه موتور گرافیکی دیگه!الان همین plague tale رو کنسول چه جوری اجرا می شه!!؟؟تازه plague tale که ساخت یه سازنده کوچیکه رو با ناتی داگ مقایسه میکنید!!

مگه RYSE نبود همون اولا فنای دواتیشه میگفتند اگه این روی PC بییاد با تایتان هم اجرا نمیشه!همین الان من بوکمارک نوشته هاشونو تو بازیسنتر دارم ،بعد که اومد بنچمارکاش دراومد دیدیم  یه 7850 زپرتی بازی رو بهتر از XO اجرا میکنه!!

اگه به انحصاری باشه که تمام انحصاریهای اکس باکس روی رایانه هم هست!تقریبا بالای 80 درصد انحصاریهای ترد پارتی هم که سونی از دست داد و روی رایانه هم اومده!!مگه قراره همه انحصاریها روی یه پلتفرم باشه!

اینم از استدلالات که نمیدونیم بخندیم بهش یا گریه کنیم

یه سریا رو هرچی به روشون بخندی بیشتر جوگیر میشن(البته اصلا منظورم شما نیستیا)

هی به خنده و شوخی بحثو میبریم جلو ولی...

یا روزه ای یا زیاد پای سیستم میشینی و بازی میکنی

فکر نکنم دلیل دیگه ای داشته باشه😄

شایدم سنت کمتر از حد مجازه🤣

ویرایش شده توسط goorani.k65
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، goorani.k65 گفته است :

جوش نیار بابا

...

فکر نکنم دلیل دیگه ای داشته باشه😄

دوستان فقط داریم یه بحث کوچیک انجام میدیم . لطفا احترام همدیگه رو نگه دارید . ممنون

در ادامه صحبت های خودم این ویدئو رو میفرستم

این ویدئو رو احتمالا دیدین . با یک عدد کوادرو 6000 و بصورت Real Time رندر شده !

متن Nvidia رو هم میتونید زیر ویدئو بخونین!

It is powered by a single NVIDIA Quadro RTX 6000 and shows off cinematic-quality rendering in real time

حالا به نظرت روی 2 نسل بعدی کنسول ها (حدود8 تا 10 سال دیگه) و پیشرفت ها و جهش های فوق العاده و هر ساله انویدیا به اون سطح نمیرسیم ؟

لینک ویدئو:

https://www.youtube.com/watch?v=KJRZTkttgLw

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز

اینجا همونطور که از اسمش مشخص هست تاپیک اخبار بازی ـه، لطفا این بحث های کارشناس طور ـتون رو منتقل کنید به پیام و گفتگوی خصوصی و هر بحثی که دارید رو اونجا با هم انجام بدید، مشخصا کسی که میاد توی این تاپیک میخواد اخبار رو بخونه نه مقایسه بی سر و ته و تمام نشدنی نحوه اجرا شدن بازی ها روی کنسول و رایانه های شخصی!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

دوستان عزیز

اینجا همونطور که از اسمش مشخص هست تاپیک اخبار بازی ـه، لطفا این بحث های کارشناس طور ـتون رو منتقل کنید به پیام و گفتگوی خصوصی و هر بحثی که دارید رو اونجا با هم انجام بدید، مشخصا کسی که میاد توی این تاپیک میخواد اخبار رو بخونه نه مقایسه بی سر و ته و تمام نشدنی نحوه اجرا شدن بازی ها روی کنسول و رایانه های شخصی!

بسیار عالی .

فکر کردم قسمت " و . . . " تو عنوان تاپیک شامل بحث هم میشه :D "شوخی "

شما هم کمی تو پیامی که مینویسید آرامش به خرج بدین 🌹

مدیر محترم تاپیک لطفا پیام های نا مرتبط رو پاک کنید 🌹

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، SWAT_MEHDI گفته است :

بسیار عالی .

فکر کردم قسمت " و . . . " تو عنوان تاپیک شامل بحث هم میشه :D "شوخی "

شما هم کمی تو پیامی که مینویسید آرامش به خرج بدین 1f339.png

مدیر محترم تاپیک لطفا پیام های نا مرتبط رو پاک کنید 1f339.png

سلام خدمت دوست عزیزم :x

این پیام رو در آرامش کامل نوشتم، اون علامت تعجب آخرش هم واقعا از روی تعجب بود - چون الان چند وقتی هست که این تاپیک فقط شده بحث هایی از این قبیل. باز هم ببخشید اگر باعث سوء برداشت شد نحوه نوشتارم.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم :x

این پیام رو در آرامش کامل نوشتم، اون علامت تعجب آخرش هم واقعا از روی تعجب بود - چون الان چند وقتی هست که این تاپیک فقط شده بحث هایی از این قبیل. باز هم ببخشید اگر باعث سوء برداشت شد نحوه نوشتارم.

حالا شما بگو چند ترا فلاپس ؟؟؟؟؟😁

در 10 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

دوستان عزیز

درد و بلات بخوره تو سر باعث و بانی گرانی های اخیر😄

چشم

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، goorani.k65 گفته است :

جوش نیار بابا

قفل کرده دیگه یعنی چی این چه ادبیاتیه!چون اینطوری حرف میزنی منم اینطوری جوابتو میدم

هرچی باهات مودبانه صحبت میکنیم بیشتر...

میگی من چمیدونم بعد نظر کارشناسی میدی واسه ما

تو که سر درنمیاری پس چطور یهو فهمیدی به خاطر ضعف کنسولاس وگرنه الان اون دمو رو با همین سخت افزارفعلی میتونستیم اجرا کنیم؟!خودشون میگن بیش از چهل ترا فلاپس

دوما plague tale رسما یه تابلوی نقاشیه با یه نور پردازی خارق العاده

سوما این مقایسه عجیب غریب دیگه چه جورشه!!این مدلی که نمیشه مقایسه کرد برادر

شما صبر کنید دیترویت بییاد اونوقت کیفیت اجراش روی رایانه  رو با PS4 مقایسه کنید،نه یه بازی که مختص PS4هست بعدبا یه بازی دیگه از یه سازنده دیگه با یه موتور گرافیکی دیگه!الان همین plague tale رو کنسول چه جوری اجرا می شه!!؟؟تازه plague tale که ساخت یه سازنده کوچیکه رو با ناتی داگ مقایسه میکنید!!

مگه RYSE نبود همون اولا فنای دواتیشه میگفتند اگه این روی PC بییاد با تایتان هم اجرا نمیشه!همین الان من بوکمارک نوشته هاشونو تو بازیسنتر دارم ،بعد که اومد بنچمارکاش دراومد دیدیم  یه 7850 زپرتی بازی رو بهتر از XO اجرا میکنه!!

اگه به انحصاری باشه که تمام انحصاریهای اکس باکس روی رایانه هم هست!تقریبا بالای 80 درصد انحصاریهای ترد پارتی هم که سونی از دست داد و روی رایانه هم اومده!!مگه قراره همه انحصاریها روی یه پلتفرم باشه!

اینم از استدلالات که نمیدونیم بخندیم بهش یا گریه کنیم

یه سریا رو هرچی به روشون بخندی بیشتر جوگیر میشن(البته اصلا منظورم شما نیستیا)

هی به خنده و شوخی بحثو میبریم جلو ولی...

فکر نکنم دلیل دیگه ای داشته باشه1f604.png

شایدم سنت کمتر از حد مجازه🤣

متاسفم بابت وقتی که برای بحث با شما هدر دادم×××

متاسفانه کار رو به توهین کشو.ندی از جانب ادم دروغ میگی مسخره میکنی من سنم اینقدر هست که خیلی چیزها رو بفهمم ولی مطمئن باش درک و فهم و ادب به سنو سال نیست

اگه جواب درست میتونستی بدی که نمیومدی اینجا توهین کنید!بخندید!با دوتا شکلک گذاشتن مثلا خیلی cool هستی!

حتما سونی  و کنسول جزو داراییهاتون که اینقدر روش تعصب داری!

از قدیم گفتن وقتی حرفی برای گفتن نباشه توهین مییاد وسط!

علم غیب هم دارند بازی ایی که هنوز نیومده رو سیستم براش می بندن ذهن خونی هم بلدن بعد از استدلالات من ایراد میگیرند!

جالب اینجاست که این بحث مقایسه  کنسول با pc رو خودش از صفحه 241 با یه سری پست هدف دار شروع کرده!

از همه به خاطر این بحث معذرت میخوام اگر باز هم توهینی کرد تو پخ جوابشو میدم و اینجا دیگه بحثو با ایشون ادامه نمیدم

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، WAR گفته است :

اوووف😄

قند عسل خودت توهین کردنو شروع کردی که

قفلی چیه اخه

منم اینجوری جوابتو دادم

قبلش به شوخی و خنده بود که جناب بزرگسال

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

بازی استراتژیک Warhammer: Chaosbane توسط CODEX کرک و منتشر شد.

@dlfox

جنگ و دعوا کنسول تموم شد1f601.png

اقا کامپیوتر سیستم اصلی بنده  و پلستیشن هم فقط برا انحصاری و تمام1f60d.png

IMG_20190601_110100_113.jpg

استراتژی 🤣

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، goorani.k65 گفته است :

اوووف1f604.png

قند عسل خودت توهین کردنو شروع کردی که

قفلی چیه اخه

منم اینجوری جوابتو دادم

قبلش به شوخی و خنده بود که جناب بزرگسال

دوست عزیز شما علاقه شدیدی به اخراج شدن دارید . قبلا 3 نام کاربری شما بن شد ، باز هم ثبت نام کردید ، ولی هنوز از رفتارهای خودتون دست برنمیدارید . اگر تمایل به ادامه همین روند دارید ، خیلی راحت بفرمایید تا این نام کاربری شما رو هم بن کنم . اگر میخواهید از انجمن درست استفاده کنید ، مشکلی نیست . ولی کوچکترین بی احترامی به کاربران دیگه ، مساویه برای اخراج شما .

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، HosseinKm گفته است :

دوستان بتلفیلد V با

1050Ti

i3 3460

رو High رون میشه بازی کرد؟ 

فکر کنم پردازنده بهتری بخای،بازیا انلاین پردازنده خوب میخان

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

استراتژی 🤣

فیلمی داریم🌹

دفعه بعد خودم یه ویرایش اناجام میدم

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

فیلمی داریم1f339.png

دفعه بعد خودم یه ویرایش اناجام میدم

اشتباه تایپی نداره

بازیش استراتژی نیست اصلا

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hamed گفته است :

دوست عزیز شما علاقه شدیدی به اخراج شدن دارید . قبلا 3 نام کاربری شما بن شد ، باز هم ثبت نام کردید ، ولی هنوز از رفتارهای خودتون دست برنمیدارید . اگر تمایل به ادامه همین روند دارید ، خیلی راحت بفرمایید تا این نام کاربری شما رو هم بن کنم . اگر میخواهید از انجمن درست استفاده کنید ، مشکلی نیست . ولی کوچکترین بی احترامی به کاربران دیگه ، مساویه برای اخراج شما .

البته سه نام کاربری نبود و همون یک نام کاربری هست و جریان اون دوتای دیگه رو به شخص شما توضیح دادم و اینکه شما قبول نمیکنی مشکل من نیست(به هر حال مسدودشونم کردید و الان یجوری میگید انگار با هر سه نام فعالیت میکردم و مشغول به توهین به دیگران بودم)

در ضمن تمام اون توهین هایی هم که شما میگید هیچ کدوم شروع کنندش من نبودم و سر دفاع از یک سری چیزهایی که اینجا از بابتش متهم به ساندیسی بودن و خیلی چیزهای دیگه میکنن مجبور شدم جوابشون رو بدم!

من نمیتونم هرکس به من توهین کرد بگم اقا اجازه اینا حرف بد زدن لطفا برخورد کنید

در عوض میبینم اونایی که چندین بار بدترین توهین هارو به من کردن و بنده گزارش هم کردم هنوز به فعالیت خودشون در انجمن ادامه میدن و ادبیاتشونم تغییری نکرده

همین الانم دقت کنید من با این شخص با شوخی و خنده صحبت میکردم تا اینکه توهین کرد و شورشو دراورد من هم جوابشو دادم

دفعه اخرم سر همین مسائل سیاسی توهین شد و تذکر سوم داده شد و مدیر سایت اخراج کرد و گفتم باشه پس این اکانت جدید رو ساختم

اصلا میتونستم کاربری دیگه بسازم که شمام متوجه نشی

کاربری قبلی هم که خیلی وقته به اسم خودم نبود و اصراری ندارم که حالا همه منو بشناسن چون نه کسب و کاری دارم در این زمینه و نه خرید و فروشی

همه اینها دلیل نمیشه که شما بخواید تهدید کنید

دفعه قبل هم با اینکه میدونستید بقیه شروع کردن حق رو به اونها دادید و ادبیاتتون همین بود

اهان یه نکته ای هم یادم رفت بگم که الان اضافه میکنم

دو تا اخطار که در مورد همون بحثایی بود که گفتم

اخطار اول یا دوم(یادم نیست)در مورد امتیاز منفی دادن بود که دلیل مسدود شدن و اخطارم همون موقع نوشته شده بود به خاطر امتیاز منفی که در تلافیه امتیاز منفی دیگران دادید

طرف دو تا اکانت ساخته بود((بعدا فهمیدم ولی اون موقع هم مشخص بود که هی الکی دارن منفی میدن و میدونستم کار همین کاربره چون با شخص دیگه ای بحثی نبود)) که سر برخوردی که به دلیل توهینش داشتم بهم منفی میداد

حوصله گزارش و پیگیری نداشتم و منم منفی میدادم که بفهمه دیگه این کارو نکنه(کاربر ویژه بود میدید)

بعد چند وقت که حساب کاربریم مسدود بود دیدم یهو بیشتر از پنجاه تا (شایدم حدود صدتا)از امتیازهای منفیم پاک شد و متوجه شدم دوتا کاربرو اخراج کردن به دلیل امتیاز منفی  دادن که همونجا تو توضیحات اخراجشون نوشته بود به دلیل  امتیازهای منفی که داده بودن اخراج شدن و اون امتیازهام  حذف میشه!خب چطور ممکنه دو نفر که تازه وارد هستن و اصلا منو نمیشناسن و بحثی هم نداشتم باهاشون پشت سر هم منفی بدن؟!مشخصه کار کی بوده!ولی باز من نمیدونم سه ماه یا شش ماه اکانتم مسدود شد

ویرایش شده توسط goorani.k65
لینک به دیدگاه

در در 11 خرداد 1398 در 13:20، silvermanhhh گفته است :

کامنتا فقط خخخخ

......

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

دوستان بتلفیلد V با

1050Ti

i3 3460

رو High رون میشه بازی کرد؟ 

این روون شما 2 تا fps هست..اولی بالای 30 دومی بالای 60 

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

فکر کنم پردازنده بهتری بخای،بازیا انلاین پردازنده خوب میخان

نه آنلاین نمیخوام بازی کنم. 

به صورت کرک شده میخوام بازی کنم. 

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، HosseinKm گفته است :

نه آنلاین نمیخوام بازی کنم. 

به صورت کرک شده میخوام بازی کنم. 

تک نفرش که سه دوره بیشتر نیست،ارزش نداره بگیری

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

تک نفرش که سه دوره بیشتر نیست،ارزش نداره بگیری

حیف چه بد!

تک نفرش چن ساعته کلا ، اطلاعی دارین؟ 

ویرایش شده توسط HosseinKm
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...