رفتن به مطلب

Recommended Posts

بازی Destiny 2 بر روی پلتفرم استریم Stadia قابل بازی خواهد بود | وبسایت کوتاکو امروز به طور قاطع اعلام کرد که فردا در کنفرانس گوگل یکی از بازی های بزرگی که خواهیم دید Destiny 2 می باشد.
همچنین بیان شده است که به زودی این بازی از قابلیت cross-save (انتقال ذخیره ی بازی به پلتفرم های مختلف) در تمامی پلتفرم ها پشتیبانی خواهد کرد اما همچنان مشارکت کنسول پلی استیشن ۴ در این روند قطعی نیست.

@GamersParadise

این کنسول هم  امیدی بهش نیست

IMG_20190605_225540_007.jpg

لینک به دیدگاه

بر اساس گزارش برد سمز (تحلیلگر مایکروسافت) مايکروسافت گیم پلی Halo Infinite را در همایش E3 2019 بر روی سیستم کامپیوتر به نمایش خواهد گذاشت، دلیل این امر کیفیت بهتر PC نسبت به کنسول  Xbox One قدیمی برای نمایش در مراسم عنوان شده است.

@GamersParadise

یعنی خودش از رو کنسول رد شد ، خو به جاش وان ایکس میاوردین خب😁😉

IMG_20190605_225658_575.jpg

لینک به دیدگاه

منابع نزدیك به تیم ویندوز سنترال اعلام كرده اند مایكروسافت قرار است تغییراتی در سیستم گیمرتگ خود ایجاد كند و همانند نمونه دیسكورد، اسامی انتخابی بصورت آزادانه و با یك عدد بصورت هشتگ پس از آن شناسایی شوند

به عنوان نمونه:
Xbox#001
Xbox#002

@GamersParadise

IMG_20190605_225843_953.jpg

لینک به دیدگاه

تریلر معرفی بازی مهیج Blasphemous را تماشا کنید | این بازی اکشن پلتفرمر در سال جاری برای همه ی پلتفرم ها منتشر خواهد شد

@GamersParadise

اینم تریلر. و یه نگاه بندازین چسبید عاشق این دو بعدی های  باحالم

لینک به دیدگاه

براساس ادعای یک منبع شناخته شده مکزیکی فیلم اقتباس شده از سری Gears of War توسط نتفلیکس در حال تهیه است و در چند روز اینده اطلاعات بیشتری منتشر خواهد شد | اخرین اعلام رسمی به سه سال پیش زمان عرضه Geow 4 برمیگردد که کمپانی یونیورسال ساخت فیلم گیرز را تایید کرده بود ولیکن حال بعد از سه سال سکوت خبری به نظر شرایط متفاوت رقم خورده است.

یادمه می خواستن باتیستا کشتی کج رو بیارن برا نقش مارکوس

@GamersParadise

IMG_20190605_230145_689.jpg

لینک به دیدگاه

در در 14 خرداد 1398 در 23:06، silvermanhhh گفته است :

:D

نه خاک خاکین زیاد معلوم نیست ،حالا اگ زنی هم دیدی سرتو بنداز پایین پاشو بزن

خخخخ

اگه دیدم نمیشه صلح کنیم ؟ یک تورنومنت تو coh 2 هست به اسم make war not love، من اینو برعکسش میکنم. 

در در 14 خرداد 1398 در 23:18، ShQringQn گفته است :

بله فقط نقشه است، کمی انیمشین های حالت بتل داره اما نه کاملا و مثل total war نیست. 

عجب!!!!!! 

در در 14 خرداد 1398 در 23:37، Coffee Addicted گفته است :

Steel Division normandy 44

اینو یک بار نصب کردم مقیاس همه چیز خیلی ریز بود کور شدم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، micpet گفته است :

اگه دیدم نمیشه صلح کنیم ؟ یک تورنومنت تو coh 2 هست به اسم make war not love، من اینو برعکسش میکنم. 

سلام

دونوع دارن،یه مدل هستن که شکلشون مثل ادمه و نه مردن نه زن،اینا کلا حالشون خرابه هر وقت ببینن میزنن،ولی اولای بازی اون معمولیا که دونوع زن و مرد دارن،تو روز فقط میان و نگاهتون میکنن اگه نزدیک بشین فاصله میگیرن،وقتی اتیش روشن میکنین فاصله بگیرید میان کنار اتیش میشینن عبادت میکنن!ولی وقتی شب میشه،به قولی گشتشون یا همون patrol شما رو ببینن حمله میکنن،سعی کنید جفت دریا بیس رو بسازید به طوری که خونه جفت دریا باشه بعد خونه قایقی رو اب بسازید ایتم ها رو اونجا بزارید که دشمنا خراب نکنن چون نمیتونن شنا کنن،،حیوونا مثل خرگوش و گراز و گوزن شکار کنیدبا  پوستشون میشه ارتقا بدید چیزا رو تیر کمان و سنگ انداز بسازید،پر برای ساخت تیر از کشتن پرنده ها بدست میاد،تیرارو اشتزا کنید که دشمنا قوی تر که موجود هستن فقط با تیر کمون اتیشی میشه کشت،اصلن نزدیک بشید با دو ضربه داغونت میکنن،بار اول که میکشنت ،میبرنت یه غاری اونجا کل غارو بگردید،اگه میبینید خیلی تاریکه برید تو قسمت گرافیک حالت رنگو بزارید روی m213 (دقیق نمیدونم)،،،نقشه و قطب نما ،تبر مدرن و دینامیت حیاتین برا بازی 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، micpet گفته است :

عجب!!!!!! 

اینو یک بار نصب کردم مقیاس همه چیز خیلی ریز بود کور شدم

Wargameآخرین نسخه اش اسمش یادم نمیاد،اونم بازی ای خیلی خوبیه، توش F4 رو میتونی کنترل کنی انیمیشن و مانور های خیلی خفنی داره بیشتر سلاح ها مال بعد جنگ جهانی دوم هست ولی نه به اون صورت پیشرفته ! در واقع مال دوران ایران و عراق،بسیاری از کشور ها رو هم داره اونم امتحان کن

لینک به دیدگاه

پاکش کنم فکر نمی کردم دعوا بشه 🤔

لینک به دیدگاه

در در 10 خرداد 1398 در 22:40، (Naughty boy) گفته است :

https://www.aparat.com/v/Vbuxj

دوستان به نظرتون به چه میزان قدرت پردازشی احتیاج هست تا بازی ها با کیفیتی که در این پیش نمایش مشاهده میکنید در لحظه رندر بشن؟

یه مقاله میخوندم که برای رسیدن به جلوه های واقعی احتیاج به حدود چهل ترافلاپس هست ولی بعید میدونم همین کلیپ اگر در لحظه بخواد رندر بشه حتی دو تا 2080ti هم در حالت 4k بتونن بیشتر از چهار پنج فریم بدن

دیگه حالا واقع گرایانش بماند

نظر شما چیه؟

سلام اصلا زیاد به ترافلاپس ربط نداره

ترافلاپس میشه ضرب هسته در فرکانس ضرب در2

ولی این فقط برای شرایط خام وایده عال هست

شما تاخیر و وابستگی دیتا ها و معماری و ... رو درنظر بگیری اصلا زیاد نمیشه روش مانور داد

برای رندر گیمی در این سطح  اول اینکه رم هایی با پهنای باند بسیار زیاد لازمه(باید حتما quad channel باشن)  به علاوه اینکه ssd ها هم باید  سرعت خوندن نوشتنشون بالا  باشه علاوه بر اون خود گرافیکم باید حافظه زیادی داشته باشه چون این تکسچر ها همشون حجم های زیادی دارن بعد از اون میمونه تکنولوژی پردازش و هسته ها و معماری و api های موتور بازی سازی و محدوده رندر و ...

به نظر من از لحاظ کیفیت مدل سازی در شرایط خوبی هستیم و میتونن بازی هایی با تفکیک خوب بسازن مثل batman arkham knight

با اینکه unreal 3 بود ولی شما ببین چه تمیز دراوردنش

برای ساخت همچین چیزی هم باید تکنیک بهینه سازی خرج بدن تا مرز واقعیت رو بتونن حفظ کنن هم جوری بهینه بشه که پردازش ممکن باشه

پس زمان و دقت کار هم بالا میره

از دید من فعلا یه 6سالی جا داره بتونن نزدیک این سبک بشن خود raytrace خیلی کمک کرد ولی خوب برای پردازش رهگیری نور بیدغدغه باید هسته ها زیاد باشه که خوب اندازه چیپ هم زیاد میشه و گرماش زیاد تر

فعلا مونده تا برسن بهش حتی خود این pci express  هم مهمه و از همه مهم تر کرنل ویندوز و پردازش cpu

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، memex گفته است :

سلام

سلام از ماست

ممنون از اطلاعاتی که دادید

نکته دیگم که خیلی تاثیر داره  تخریب پذیری هست که در حال حاضر در خیلی بازی ها بسیار ضعیفه

ویرایش شده توسط (Naughty boy)
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، (Naughty boy) گفته است :

نکته دیگم که خیلی تاثیر داره  تخریب پذیری هست که در حال حاضر در اکثر بازی ها بسیار ضعیفه

تخریب پذیری بار cpu رو زیاد میکنه باید جوری درستش کنن که رو gpu  بیوفته شاید در اینده هسته مستقل براش تدارک ببینن

میگم فعلا خیلی جا داره هنوزم که هنوزم کیفیت علف و چمن ها خنده داره

لینک به دیدگاه

نسخه PC بازی Journey بر روی Epic Games منتشر و توسط گروه CODEX کرک شد!
(این عنوان پیش از این در انحصار سونی بود)
Journey-CODEX

@DLFOX

IMG_20190607_065140_252.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان این MotoGP 19 چطوریاس؟

ازین شبیه سازی های مسخرس که فقط بدرد حرفه ای ها میخوره یا برا مبتدی ها هم جواب میده؟!

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

نسخه PC بازی Journey

ایول خوراک من اینجور بازیاس😁

https://www.youtube.com/watch?v=bkL94nKSd2M

چیه همش سر و کله زدن با یه مشت زامبی و وحشی بیابونی😅

شما فقط موسقی متنو ببین چه ارامشی میده به ادم

حتما تجربش کنید

https://www.zoomg.ir/2016/1/31/98768/journey-review/

ویرایش شده توسط (Naughty boy)
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

ایول خوراک من اینجور بازیاس1f601.png

https://www.youtube.com/watch?v=bkL94nKSd2M

چیه همش سر و کله زدن با یه مشت زامبی و وحشی بیابونی1f605.png

شما فقط موسقی متنو ببین چه ارامشی میده به ادم

حتما تجربش کنید

https://www.zoomg.ir/2016/1/31/98768/journey-review/

همین دو بعدی ها باحال کلی می چسبه

نمونه معروف unraval 1

limbo و inside هم تاریکش 

واقعا باحالن

مخصوصا شوالیه بیلی 

لینک به دیدگاه

Kingdom Come : Deliverance v1.9  رو نسخه corepack دانلود کردم ولی گویا فضای زیادی برای temporary files نیاز داره، درایو C من 10 گیگ جا داره که کردمش 34 گیگ. به نظر شما کافیه ؟

edit: برای نصبش به 30 گیگ فضا درایو C برای فایل های موقت نیاز هست.

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

در حالی که Red Dead Redemption 2 هنوز برای PC تایید نشده است، مدیر اجرایی Take Two، استراوس زلنیک، در یک کنفرانس سرمایه گذار ادعا کرد که انتشار بازی برای پلت فرم کامپیوتر برای ما بسیار آسان میباشد.
@dlfox

IMG_20190607_222500_547.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 17 خرداد 1398 در 09:57، (Naughty boy) گفته است :

دوستان این MotoGP 19 چطوریاس؟

ازین شبیه سازی های مسخرس که فقط بدرد حرفه ای ها میخوره یا برا مبتدی ها هم جواب میده؟!

سلام

در چند سال اخیر شرکت مایل استون کاری با این بازی سری MotoGP کرده که نه توقعات Sim racer ها رو بر آورده میکنه (از لحاظ فیزیک بی خود و رفتار های غیر منطقی موتور و وجود ریسینگ لاین های عجیب و غیر طبیعی برای کسب زمانهای بهتر!) و نه توقعات افرادی که دنبال یه بازی موتور سواری لذت بخش و Casual هستن :| چون عملا موتورهاش هیچوقت در برابر یک دستور ثابت ، به یک شکل قابل پیشبینی رفتار نمیکنن(مثلا شما برای رد کردن یک پیچ دقیقا به شکل یکسانی جهت و ترمز و گاز میدی ، یکبار خوبه ، یکبار بده، یکبار معمولیه یکبار میری تو دیوار) و حس میکنی همه چیز راندوم اتفاق میوفته که عملا لذت بخش نیست و مسئله بعدی اینه که صرفا 3 کلاس موتور توش هست(moto3 و moto2 و MotoGp) ، فقط پیست های رسمی FIM توی بازی هستن که خیلیاشون چندان جالب نیستن ، و تفاوت های زیادی با نسخه های واقعی همون پیستها دارن (یعنی برعکس Assetto corsa و project cars و دیگر شبیه ساز ها به جای اینکه پیست ها رو کامل اسکن کنن برای اسخت مدل سه بعدی، انگار نشستن پای سیستم طبق تصورات یا ویدیوهایی که دیدن پیست رو بازسازی کردن). نکته بعدی هم اینه که به بدترین شکل ممکن از موتور آنریل انجین استفاده کردن ، خود آنریل آنتی آلیازینگش واقعا بده (از نوع تمپورال) و فقط از راه blurry کردن و محو کردن تصویر سعی در صاف و صوف کردن خطوط داره(فقط مگه روی 4k بازی کنی که خطوط داخل تصاویر خودشون بهبود پیدا کرده باشن و چندان نیاز به استفاده از این متد آنتی آلیازینگ نباشه)... حالا متد مورد استفاده اینا از بدترین نوع همین تمپورال هم بود در نسخه 2018 و با توجه به خساست همیشگی مایل استون که دوست داره بدون کوچکترین تحول و نو آوری هر سال یه بازی از این سری بده بیرون و بفروشه و سابقه بدش در درست کردن باگ ها و... انتظار نمیره این 2019 هم از لحاظ بصری چنگی به دل بزنه 

پیشنهاد من صرفا" بازی Ride هست ، اونم ساخت مایل استون هست اما حداقل موتورهای کلاسهای مختلف و متنوع داره ، معمولا گرافیکش بهتر از سری motoGP بوده همیشه ، مکانهای متفاوت داره با پیست ها و جاده های خیلی خیلی بهتر ، نسخه جدیدش یعنی 3 هم که دمه دسته

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

در چند سال اخیر شرکت مایل استون کاری با این بازی سری MotoGP کرده که نه توقعات Sim racer ها رو بر آورده میکنه (از لحاظ فیزیک بی خود و رفتار های غیر منطقی موتور و وجود ریسینگ لاین های عجیب و غیر طبیعی برای کسب زمانهای بهتر!) و نه توقعات افرادی که دنبال یه بازی موتور سواری لذت بخش و Casual هستن :| چون عملا موتورهاش هیچوقت در برابر یک دستور ثابت ، به یک شکل قابل پیشبینی رفتار نمیکنن(مثلا شما برای رد کردن یک پیچ دقیقا به شکل یکسانی جهت و ترمز و گاز میدی ، یکبار خوبه ، یکبار بده، یکبار معمولیه یکبار میری تو دیوار) و حس میکنی همه چیز راندوم اتفاق میوفته که عملا لذت بخش نیست و مسئله بعدی اینه که صرفا 3 کلاس موتور توش هست(moto3 و moto2 و MotoGp) ، فقط پیست های رسمی FIM توی بازی هستن که خیلیاشون چندان جالب نیستن ، و تفاوت های زیادی با نسخه های واقعی همون پیستها دارن (یعنی برعکس Assetto corsa و project cars و دیگر شبیه ساز ها به جای اینکه پیست ها رو کامل اسکن کنن برای اسخت مدل سه بعدی، انگار نشستن پای سیستم طبق تصورات یا ویدیوهایی که دیدن پیست رو بازسازی کردن). نکته بعدی هم اینه که به بدترین شکل ممکن از موتور آنریل انجین استفاده کردن ، خود آنریل آنتی آلیازینگش واقعا بده (از نوع تمپورال) و فقط از راه blurry کردن و محو کردن تصویر سعی در صاف و صوف کردن خطوط داره(فقط مگه روی 4k بازی کنی که خطوط داخل تصاویر خودشون بهبود پیدا کرده باشن و چندان نیاز به استفاده از این متد آنتی آلیازینگ نباشه)... حالا متد مورد استفاده اینا از بدترین نوع همین تمپورال هم بود در نسخه 2018 و با توجه به خساست همیشگی مایل استون که دوست داره بدون کوچکترین تحول و نو آوری هر سال یه بازی از این سری بده بیرون و بفروشه و سابقه بدش در درست کردن باگ ها و... انتظار نمیره این 2019 هم از لحاظ بصری چنگی به دل بزنه 

پیشنهاد من صرفا" بازی Ride هست ، اونم ساخت مایل استون هست اما حداقل موتورهای کلاسهای مختلف و متنوع داره ، معمولا گرافیکش بهتر از سری motoGP بوده همیشه ، مکانهای متفاوت داره با پیست ها و جاده های خیلی خیلی بهتر ، نسخه جدیدش یعنی 3 هم که دمه دسته

ممنون از توضیحات مفصل و مفیدتون💐💐

پس کلا دانلود نکنم برم سراغRide3 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

تاریخ انتشار سایبرپانک 2077 هم که درومد 15 Apr, 2020 ، الانم روی استیم و GoG برای پیشخرید دردسترسه ، DLC و نسخه خاص هم نداره که گرونتر از 60 دلار در بیاد (فقط نسخه کالکتور ادیشن داره که چندتا چیز فیزیکی بهت میده) ، با رجیون های هند و آرژانتین و روسیه میشه با 30 دلار خریدش . البته اگر در وبسایت GOG بخرید کل مبلغ به CD project Red میرسه (در مقابل استیم که 25 تا 30 درصدش رو بر میداره)

cyberpunk-2077-ps4-playstation-4-1_900x.thumb.jpg.4e8c37723803fd7840adf2ca37ba875e.jpg

keanu reeves هم توی بازی حضور داره :D اونم با ظاهر جان ویک!

screen407.thumb.jpg.8814b814937184e83e74479b3b5cdf61.jpg

اینم رو نمایی بازی :

https://www.youtube.com/watch?v=FwZByksfC4s

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

کاش با دوربین سوم شخص بود

همچین بازی ای با این سبک اصلا با دوربین اول شخص جور در نمیاد

لینک به دیدگاه

سلام

این E3 در نوع خودش بی نظیر بود ....بیشتر بازار شایعات بود تا معرفی و رو نمایی از عناوین .... و از  dragon age هم خبری نبود.... به نظرم بدترینش بود....خلاصه کی اهمیت میده!

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در در 17 خرداد 1398 در 11:55، behnamalizade69 گفته است :

همین دو بعدی ها باحال کلی می چسبه

نمونه معروف unraval 1

limbo و inside هم تاریکش 

واقعا باحالن

مخصوصا شوالیه بیلی 

سلام

به علاوه Gris  ، که به معنای حقیقی کلمه یک اثر هنری بود .

Unravel 2 به نظرم از نسخه یک بهتر بود . با توجه به سبک بازی زیاد نمی تونستند در گیم پلی  مانور بدهند ، به همین خاطر کوتاه و مختصر بودن خط اصلی بازی خیلی به یک تجربه بهتر کمک می کرد ، درعوض با اضافه کردن چالش های واقعا خوب سعی کردند گیمر هایی که از فیزیک و معماها لذت می برند رو راضی نگه دارند.

little nightmares هم اضافه کنیم که تجربه خاص ، ترسناک و غمگین بود.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...