رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 4 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام مجدد خدمت شما

کلا مباحثی مثل فمنیست و ضد نژاد پرستی دیگه خودشون دارن تبدیل به یه معضل بزرگ میشن، چرا که کم کم از یک روش برای حل مشکل به خود مشکل تبدیل میشن! خودم وقتی Triss رو دیدم کاملا نابود شدم 1f605.png اینقدر این بانو خوب و مهربون و دوست داشتنی بود که یک بار هم نتونستم بهش خیانت کنم توی بازی ولی حالا ببین نتفلیکس چطوری داره به ما خیانت میکنه 1f605.png

😅TEAM TRISS FOR LIFE

جدا از گند و مسخره بازی عوض کردن ملیت و ریس شخصیت های اصلی و انتخاب های نچندان جالب دو جادوگر محبوب سری ( و صد البته گرالت 😉)، این تریلر آخری یکم بهم امیدواری داد. قبلش کلا بیخیال این سری شده بودم ولی یه چیزی تو این تریلر بهم حس اون ویچری رو داد که می خواستم.

شاید نور  پردازی و تمرکز روی فضای های دارک و اسرار آمیز  تو این  تریلر این حسو بهم داد ولی در کل کار خودشو کرد و کمی امدیوار تر شدم به این سریال.

اون قضیه آرمور های بد ریختم مثل اینکه رفع شده و زره های شخصیت ها و سربازار و واقعا خوب کار کرده بودن.

به نظرم برای لذت بردن از این سریال باید تمام ذهنیتی رو که بازی ها برامون ساختن فراموش کنیم ( البته سخته، میدونم ولی شدنیه)، شاید او نقدر ها هم که به نظر میاد بد نباشه!!🤔

در  کل امیدوارم با یه سریال خوش ساخت طرف باشیم و دوباره  بتونیم گرالت دوست داشتنتی و ماجرا هاشو این بار تو یه قالب جدید تر دنبال کنیم.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، micpet گفته است :

ولفنشتاین رو یک جورایی بچگانش کردن، اون ابهت قبل رو نداره

داداش ولی خدایی درجه سختی تو بازی حرف اول میزنه

اگه روی hard بازی کنی واقعا خیلی از مراحل چالش های جدی دارن 

ب شخصه از سختی بازی لذت بردم ادم رو خیلی درگیر میکنه 

امیدوارم فقط زود کرک شه!!!

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

خاک تو مخ Devloperهای امروزی و گیمر های نسل هشتمی با لباسای صورتی و کاراکتر های فانتزی 1f611.png

rainbow sixرو سر همین چیزا گذاشتمش ،اون فورتنایت مسخره که کلی دختر تو جمع شده اه.

نسل هشت شده برای مشتی  پسر بچه و دختر نوب رینبو باز فورتنایت باز1f611.png

آقااااااااااااااااااااا

آقاااااااااااااااااااا

مگه دخترا دل ندارن؟؟؟

پ.ن:حالا یکی نیست بگه تو این وسط چیکاره‌ای که حرص میزنی!1f611.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

1f605.pngTEAM TRISS FOR LIFE

جدا از گند و مسخره بازی عوض کردن ملیت و ریس شخصیت های اصلی و انتخاب های نچندان جالب دو جادوگر محبوب سری ( و صد البته گرالت 1f609.png)، این تریلر آخری یکم بهم امیدواری داد. قبلش کلا بیخیال این سری شده بودم ولی یه چیزی تو این تریلر بهم حس اون ویچری رو داد که می خواستم.

شاید نور  پردازی و تمرکز روی فضای های دارک و اسرار آمیز  تو این  تریلر این حسو بهم داد ولی در کل کار خودشو کرد و کمی امدیوار تر شدم به این سریال.

اون قضیه آرمور های بد ریختم مثل اینکه رفع شده و زره های شخصیت ها و سربازار و واقعا خوب کار کرده بودن.

به نظرم برای لذت بردن از این سریال باید تمام ذهنیتی رو که بازی ها برامون ساختن فراموش کنیم ( البته سخته، میدونم ولی شدنیه)، شاید او نقدر ها هم که به نظر میاد بد نباشه!!1f914.png

در  کل امیدوارم با یه سریال خوش ساخت طرف باشیم و دوباره  بتونیم گرالت دوست داشتنتی و ماجرا هاشو این بار تو یه قالب جدید تر دنبال کنیم.

وقتی گفتن از یه بازی سریال میسازیم همیشه تو ذهنمون باید باشه که ۸۰−۹۰٪ احتمال وجود تفاوت های گسترده بین فیلم و بازی هست! نمونه‌هاشم زیاده 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

آقااااااااااااااااااااا

آقاااااااااااااااااااا

مگه دخترا دل ندارن؟؟؟

پ.ن:حالا یکی نیست بگه تو این وسط چیکاره‌ای که حرص میزنی!1f611.png

میان استریم میکنن 400تا ویوو دارن و دونیت میگیرن فقط چون دخترن😑

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

میان استریم میکنن 400تا ویوو دارن و دونیت میگیرن فقط چون دخترن1f611.png

اها اینو موافقم شدید!

مود داشتیم که یه استریمر گیم ایرانی رو صرفا برا اینکه دختر بود میگفت خیلی خفنه بعد یدونه از استریماشو دیدم حالم کلا بد شد!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

میان استریم میکنن 400تا ویوو دارن و دونیت میگیرن فقط چون دخترن1f611.png

داره حسودیت میشه بد!  داره از نقطه ضعف مردهای ایرانی پول پارو میکنه

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، MojArch گفته است :

اها اینو موافقم شدید!

مود داشتیم که یه استریمر گیم ایرانی رو صرفا برا اینکه دختر بود میگفت خیلی خفنه بعد یدونه از استریماشو دیدم حالم کلا بد شد!

همون دختر اول اسم مستعارش T داره؟ 

کار به استریمش ندارم ولی خودش ادم بدی نیست تو یکی از استوری هاش داشت در باره گندکاری و پشت پرده های این مسابقات رو میگفت و اینکه برنده ها از قبل مشخص بودنو این داستانا 

الانم ترکیه رفته 😅

البته شایدم چیزی بهش نرسیده داشته لو میداده

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، memex گفته است :

کار به استریمش ندارم ولی خودش ادم بدی نیست تو یکی از استوری هاش داشت در باره گندکاری و پشت پرده های این مسابقات رو میگفت

🙄عزیز اسم نیار تاپیک به حاشیه میره لطفا پستت رو ویرایش کن که مدیریت ویرایش نکنه

لینک به دیدگاه

سرتون تو کار خودتون باشه شماهام تلاش کنید برین رو استریم چند سال برسه ویو شماهم میرسه به هزارتا، زورشونم میرسه دونیت گنده میزنن شماهم اگ میتونید بسم الله نه که 

من نمیفهم این فرهنگ زشتو که بعضی پسرا اصلا پسربچه ها و دختر هارو تو گیم قبول ندارن 

بسه بابا جهان سومی:/

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

سرتون تو کار خودتون باشه شماهام تلاش کنید برین رو استریم چند سال برسه ویو شماهم میرسه به هزارتا، زورشونم میرسه دونیت گنده میزنن شماهم اگ میتونید بسم الله نه که 

من نمیفهم این فرهنگ زشتو که بعضی پسرا اصلا پسربچه ها و دختر هارو تو گیم قبول ندارن 

تلاش کردن فایده نداره ،باید تغییر جنسیت داد خخخخ

البته من اصلن از این توییچ و اینا خوشم نمیاد،یجور گداییه،یوتیوب خیلی ارزشش بیشتره،کسی دونات نمیکنه،پول رو از تبلیغات در میارن نه از گدایی از مردم

در اخر هم ارزش کارهاشون بیشتره و دیدنی تر و جالب تر

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، memex گفته است :

همون دختر اول اسم مستعارش T داره؟ 

کار به استریمش ندارم ولی خودش ادم بدی نیست تو یکی از استوری هاش داشت در باره گندکاری و پشت پرده های این مسابقات رو میگفت و اینکه برنده ها از قبل مشخص بودنو این داستانا 

الانم ترکیه رفته 1f605.png

خصوصی اسمشو میگم . با احتمال بالا همونی که گفتی هست!

من کاری ندارم که تو مسابقات دست های پشت پرده چه میکنن!

بحث اینه اگه استریمش خوب نباشه(چه از نظر بازی کردن و چه نوع رفتار هاش) از نظر من مردود میشه!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

اروم برادر اروم باش سکته نزنی!

کسی نگفت قبولشون ندارن!
بحث این بود خیلیاشون اصلا استریمر های خوبی نیستن و صرفا به خاطر جنسیتشون مورد توجه عده‌ای قرار میگیرن!

جهان سومی؟ چه ربطی داره؟ واقعا در این حد تفکر دارید؟

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

البته من اصلن از این توییچ و اینا خوشم نمیاد،یجور گداییه،یوتیوب خیلی ارزشش بیشتره،کسی دونات نمیکنه،پول رو از تبلیغات در میارن نه از گدایی از مردم

دقیقا!
من گاهی برنامه میچینم طرف تو کاناداس و استریمش یه چیزی تو مایه های ۵−۶ صبح ما میره رو لاین رو ببینم صرفا چون محتوای با ارزش تو یوتیوبش میذاره!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

بحث اینه اگه استریمش خوب نباشه(چه از نظر بازی کردن و چه نوع رفتار هاش) از نظر من مردود میشه

اونجوری که عزیز نوبن همشون 

فقط پشت دوربین جنگولک بازی درمیارن 

همین... 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

استریمر های مارو نگاه کن همشون جنگولک بازن

یا موشو رنگ میکنه یا میخواد مثلا یه بازی ساده رو ترسناک جلوه بده بازی ای که قبل استریم 20بار رفته تا سوراخ هاشو یاد بگیره

منظورم پسره بود اخه مو رنگ کنی که چی 

اصلا گیمر یعنی چی؟ هرکی گیم بازی کنه گیمره؟ یه جمله هست خیلی قشنگه  حالت ضرب المثلی داره

میگه رپ مثل رقص نیست هرکسی نمیتونه هرکسی شلوار بگ بپوشه نمیخونه

همینو تو این نوب ها تعمیم بده ما قرار نیست یه حوزه رو با تلاش الکی به گند بکشیم

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

داداش عزیزم کی میگه تلاش فایده نداره؟ 😀همین الان چندتا استریم موفق پسر ایرانی رو نام ببرم که تو یه شب پنج ملیون دونیت میشن؟  

درضمن

هرچیزی که ما نمیپسندیم قرار نیست گدایی باشه که 

ویرایش شده توسط HosseinKm
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MojArch گفته است :

اروم برادر اروم باش سکته نزنی!

کسی نگفت قبولشون ندارن!
بحث این بود خیلیاشون اصلا استریمر های خوبی نیستن و صرفا به خاطر جنسیتشون مورد توجه عده‌ای قرار میگیرن!

جهان سومی؟ چه ربطی داره؟ واقعا در این حد تفکر دارید؟

من کاملا تو آرامش این متنو تایپ کردم نمیدنم با چه لحنی خوندی  🙁 

نمیدونم شاید تو اجتماع نیستی یا شاید دو سه تا  استریمر دخترو اینجوری دیدی  

والا  شما که جهان اولی هستی نمیدونم چرا منظورمو نگرفتی یبار با آرامش بخون چیزی نیست که بخوای جهبه بگیری😁

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، HosseinKm گفته است :

من کاملا تو آرامش این متنو تایپ کردم نمیدنم با چه لحنی خوندی  1f641.png 

نمیدونم شاید تو اجتماع نیستی یا شاید دو سه تا  استریمر دخترو اینجوری دیدی  

دوست عزیز شما که تو اجتماع هستی چطور هر چیزی خودت دوست داری به بقیه نسبت میدی؟(مثل اینکه از دیدگاه شما این نرم جامعه است؟)

اگه متن رو میخوندی و کمی دقت میکردی میفهمیدی که من اصلا به استریمر بودن دخترا گیر ندادم بلکه مشکل هایپیه که به خاطر جنسیتشون توسط بعضی از جوانان ایجاد میشه!

برای شخص من مهم نیست چه کسی و با چه جنسیتی استریم میکنه مهم خود محتوا هست که خوب باشه

والا  شما که جهان اولی هستی نمیدونم چرا منظورمو نگرفتی یبار با آرامش بخون چیزی نیست که بخوای جهبه بگیری1f601.png

جبهه گیری؟ من از جبهه گیری شما ایراد گرفتم چون واقعا نمیدونم از کجا بحث جهان سومی رو کشیدی وسط! احساس میکنم یکم بریم جلو تر چیزای بیربط تری رو هم وارد ماجرا میکنی

اصل کلام اینه که به هر کسی به اندازه خودش بها بدید نه بیشتر

لینک به دیدگاه

چرا بحث رو اینقدر پیچیده میکنین 

استریم فقط برای اینکه تماشاچی لذت ببره حالا معیاره لذت چیه به ما چه هرکسی سلیقه خودش رو داره 

استریمری کارش بهتره و سریع تر پیشرفت میکنه که بتونه تعداد بیشتری رو بهشون حال بده حالا از هر راهی 

استریمرا هم چند دسته هستند

یا پروپلیر هستند و ملت بخاطر مهارتشون دنبالشون میکنن 

یا فان هستند و با وجود معمولی یا نوب بودن تو بازی بازم باعث میشن تماشاچی از تماشا لذت ببره 

یا هم هردوتا رو با هم دارن

خودم تو همین آپارت دیدم کسی رو که بازی کنه خیلی حرفه ای هست و جزو تا100های دنیا ولی اخلاق بدی داره و هیمشه استریمش خالی و در مقابل کسی که استریمش شلوغ و بازیش اصلا تعریفی نداره ولی تماشاچی بذت میبره

پس اینکه بگین فلان استریمر به چه علت ویوو زیاد داره اصلا مهم نیست مهم اینکه زیاد داره تنها دلیلی که برای داشتن ویوو زیاد خوب نیست استفاده از مسائل غیر اخلاقی هست که خب هیچ سایت استریمی اجازه اینکار رو نمیده

حالا اگر یک دختر ایرانی با لباس خونه و ارایش بیاد استریم کنه و ویوو زیاد داشته باشه در ایران عجیبه و در دنیا با این چیزا پیشرفت نمیکنه تو استریم 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mitternacht گفته است :

استریم فقط برای اینکه تماشاچی لذت ببره حالا معیاره لذت چیه به ما چه هرکسی سلیقه خودش رو داره 

استریمری کارش بهتره و سریع تر پیشرفت میکنه که بتونه تعداد بیشتری رو بهشون حال بده حالا از هر راهی 

یا فان هستند و با وجود معمولی یا نوب بودن تو بازی بازم باعث میشن تماشاچی از تماشا لذت ببره 

خودم تو همین آپارت دیدم کسی رو که بازی کنه خیلی حرفه ای هست و جزو تا100های دنیا ولی اخلاق بدی داره و هیمشه استریمش خالی و در مقابل کسی که استریمش شلوغ و بازیش اصلا تعریفی نداره ولی تماشاچی بذت میبره

پس اینکه بگین فلان استریمر به چه علت ویوو زیاد داره اصلا مهم نیست مهم اینکه زیاد داره تنها دلیلی که برای داشتن ویوو زیاد خوب نیست استفاده از مسائل غیر اخلاقی هست که خب هیچ سایت استریمی اجازه اینکار رو نمیده

حالا اگر یک دختر ایرانی با لباس خونه و ارایش بیاد استریم کنه و ویوو زیاد داشته باشه در ایران عجیبه و در دنیا با این چیزا پیشرفت نمیکنه تو استریم 

,واقعا
 ؟؟؟؟؟
https://www.youtube.com/watch?v=nRkwuTOESCc
https://www.youtube.com/watch?v=unDHU9xLdwo
https://www.youtube.com/watch?v=cm381eVxbBQ
https://www.youtube.com/watch?v=oZWvEGUrbyk

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mitternacht گفته است :

یوتیوبر montoهست ایشون جدا از فان بودنش بلده بازی کنه هر ویدئوش رو که ببینی کلی چیز یاد میگیری این آقا استاد بازی Dead By Daylightهست با تمام کاراکتر ها و انواع اقسام پرک ها بازی های متفاوت انجام میدی خوره ی این بازی هست

تو همین بازی یوتیوبر دختر هم میشناسم اما آمریکایی اونم فان هست ولی بازیش عااایه  اصلا رد خور نداره!!!!

تو ایران یوتیوبر و استریمرش هیچی جز فان و مسخره بازی نیست این برای پسر ها

دخترا هم فقط به رخ کشیدن وسایل خونه آخ ببینید رفتم دوبی این همه کلکسیون گیم خریدم بسوزید ! ببینید رفتم کانادا این همه وسیله خریدم چقدر زندگی خوبه بعدشم آرایش غلیظ و جزب کردن پسر

تبلیغات و پول بدست آوردن از طریق لایک  پسر بچه های مدرسه ای

مرد حسابی وقتی دختر خودش داره اعتراف میکنه میگی فکر نکنم بتونم همسر آینده خودم رو از بین بیننده ها پیدا کنم یعنی چی ؟ فقط همین یه خط رو توضیح بده😂همون Toxicفلان رو میگم😂طرف معلوم الحال

من شخصا جز montoدیگه سراغ کسی نرفتم هر از چندگاهی هم به صورت تصادفی استریم doc رو دیدم که استوره ی به تمام معناست

بسیاری از مردم توان خرید کنسول رو ندارن باور کن آدم میشناسم میره یوتیوب فقط تماشا میکنه وگرنه دیدن استریم این آدم ها جز اتلاف وقت هیچی نیست بنده خودم تو جمع این استریمر های ایرانی بودم حتی کسی که لیون کامپیوتر حمایتش کرده کلی پشت سر هم تو دیسکورد حرف میزنن دونیت فیک انجام میدن گردنم قطع بشه اگه دروغ بگم😂

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

خودم تو جمع این استریمر های ایرانی بودم حتی کسی که لیون کامپیوتر حمایتش کرده کلی پشت سر هم تو دیسکورد حرف میزنن دونیت فیک انجام میدن گردنم قطع بشه اگه دروغ بگم😂

خخخخخ اینو خوب اومدی

دونیت فیک تو استرین ایرانی زیاده،ماشالا ایرانیا هم استاد این کارا

لینک به دیدگاه

در در 30 تیر 1398 در 08:16، mitternacht گفته است :

.

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...