رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، memex گفته است :

منظورش تو تنظیمات pc هست 

وقتی عددشو به 2 ببری کیفیت بالاتر رندر میشه و همون رزولوشن شما تحویل میده

من بهشون گفتم بزارن همون 1 باشه کلا دست نزنن

خب این همون down scale میشه!

در 3 ساعت قبل، memex گفته است :

البته تو ssd sequence w/r داریم ولی خوب اونجا سلول حافظه داریم اینجا دیسک صفحه هست  و کلا فرق داره تکنولوژیش 

چیز دیگه اینکه شما از o&o استفاده نکن چون قابلیت خاصی نداره شما از disktrix استفاده کن خیلی قابلیت بیشتر و قویتری داره

دیسک ها هرچی دیتاهاشون از مرکز دورتر  باشن سریعتر هدر میتونه بخونتش اگه درست گفته باشم و دراین برنامه که گفتم شما میتونی با شبیه سازی و دستی برنامه هاتو روی خونه های دیسک قرار بدی که به صورت ui نمایش داده شده

یه قابلیت ویژه هم داره اونم شبیه سازی هست که میتونه تغیراتی رو که دادید رو به صورت شبیه سازی شده مشاهده کنید 

از جمله مزیت های O&O همگام سازی فایلها بر اساس حجم/نام/زمان دسترسی/ریموت دفرگ و خیلی چیزای دیگه هست

این برنامه ای که شما گفتید رو ندیدم (نگاه میندازم ببینم چی به چیه) ولی اون قابلیت منهای شبیه سازی در همین برنامه O&O هم وجود داره!

علاوه بر اون شما میتونید بهش بگید تو تایم مشخص سیستم رو روشن کنه و خودش دفرگ کنه!

به هر حال سالهاست دارم از این برنامه استفاده میکنم(فک کنم از دوره شروع ویندوز ۷ بود دقیق خاطرم نیست) اگه مناسب نبود استفاده نمیکردم

ادیت: اون برنامه رو هم دیدم قبلا تستش کردم(لحظه ای که تصویر محیط برنامه رو دیدم متوجه شدم) و به نظرم جالب نبود!

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

از جمله مزیت های O&O همگام سازی فایلها بر اساس حجم/نام/زمان دسترسی/ریموت دفرگ و خیلی چیزای دیگه هست

این برنامه ای که شما گفتید رو ندیدم (نگاه میندازم ببینم چی به چیه) ولی اون قابلیت منهای شبیه سازی در همین برنامه O&O هم وجود داره!

علاوه بر اون شما میتونید بهش بگید تو تایم مشخص سیستم رو روشن کنه و خودش دفرگ کنه!

به هر حال سالهاست دارم از این برنامه استفاده میکنم(فک کنم از دوره شروع ویندوز ۷ بود دقیق خاطرم نیست) اگه مناسب نبود استفاده نمیکردم

ادیت: اون برنامه رو هم دیدم قبلا تستش کردم(لحظه ای که تصویر محیط برنامه رو دیدم متوجه شدم) و به نظرم جالب نبود!

, مورد اول رو داره

چرا جالب نبود؟

من به شخصه خوشم اومد ازش  حداقل میدونم چی به چیه داخل هارد 

امکاناتش واقعا خوبه زمان بندی هم داره الان دیدمش

شما قشنگ تب هاشو باز کن قشنگ قدرت  انتخاب دستت میاد 

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، memex گفته است :

, مورد اول رو داره

چرا جالب نبود؟

من به شخصه خوشم اومد ازش  حداقل میدونم چی به چیه داخل هارد 

امکاناتش واقعا خوبه زمان بندی هم داره الان دیدمش

شما قشنگ تب هاشو باز کن قشنگ قدرت  انتخاب دستت میاد 

خیلی وقت پیش ازش استفاده کرده بودم که اون موقع جالب نبود!
+ الان همین برنامه O&O همه کارها رو برام به راحتی انجام میده(حتی با SSD هم سازگاری داره و تریم رو روی اون به راحتی انجام میده) پس نیازی به تغییر ندارم

+ افزایش ۴۰۰ تا۶۰۰ درصدی که این برنامه ادعا میکنه عملا چرت و پرت هست! شما هیچ وقت تو هیچ جای دنیا با هیچ سخت افزاری فقط و فقط با توئیک نرم‌افزاری نمیتونید به ۲ برابر پرفورمنس برسید چه برسه ۴ تا ۶ برابر!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MojArch گفته است :

خیلی وقت پیش ازش استفاده کرده بودم که اون موقع جالب نبود!
+ الان همین برنامه O&O همه کارها رو برام به راحتی انجام میده(حتی با SSD هم سازگاری داره و تریم رو روی اون به راحتی انجام میده) پس نیازی به تغییر ندارم

+ افزایش ۴۰۰ تا۶۰۰ درصدی که این برنامه ادعا میکنه عملا چرت و پرت هست! شما هیچ وقت تو هیچ جای دنیا با هیچ سخت افزاری فقط و فقط با توئیک نرم‌افزاری نمیتونید به ۲ برابر پرفورمنس برسید چه برسه ۴ تا ۶ برابر!

کلا سعی در مقاومت داری 

این برنامه ssd هم پشتیبانی میکنه 

اونکه تبلیغه تبلیغم بلخره 10تا دروغ توش هست  هر تبلیغی توش دروغ هست

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، memex گفته است :

کلا سعی در مقاومت داری 

این برنامه ssd هم پشتیبانی میکنه 

اونکه تبلیغه تبلیغم بلخره 10تا دروغ توش هست  هر تبلیغی توش دروغ هست

مقاومت چیه؟

خو برنامه داره برام به بهترین شکل ممکن کار میکنه پس دلیلی نمیبینم تغییرش بدم

الان دقیقا باید به چه دلیلی تغییر بدمش؟ شما یه دلیل منطقی لطف کن من با کمال میل اینکار رو میکنم

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

مقاومت چیه؟

خو برنامه داره برام به بهترین شکل ممکن کار میکنه پس دلیلی نمیبینم تغییرش بدم

الان دقیقا باید به چه دلیلی تغییر بدمش؟ شما یه دلیل منطقی لطف کن من با کمال میل اینکار رو میکنم

تست نکن برای دانای کل هیچ منطقی وجود نداره 🙂

لینک به دیدگاه

دوستان ببخشید اینجا میپرسم به تازگی بازی Watch Dogs 1 رو نصب کردم تا بالاخره تجربه کنیم این بازی رو ولی ابتدای بازی میپره بیرون.

یه نسخه دارم که قبلا روی ویندوز 7 اجرا کرده بودم که اون موقع سیستم خیلی ضعیف بود و نشد درست بازی کنم. الان توی لودینگ اول بازی (به محض کلیک کردن روی New game میپره بیرون. یه نسخه ی دیگه دانلود کردم پس از فیلم اول بازی و بعد از شلیک کردن به اون طرف و وقتی بازی رسما شروع میشه میاد بیرون. 
کسی از دوستان کرک خوبی از این بازی داره یا راه حل؟ 
compability با ویندوز 7 و 8 هم زدم نشد. 

لینک به دیدگاه

Steam Weekly Top Sellers For August 5th 2019

Grand Theft Auto V
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Valve Index VR Kit
Survivor Pass 4: Aftermath
Oxygen Not Included
NieR:Automata
Fallout 4: Game of the Year Edition
Valve Index Headset + Controllers
Total War: THREE KINGDOMS
The Elder Scrolls Online - Crown Packs

.

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

بازی از لحاظ فیزیک  پیشرفت خوبی داشته و روون تر شده و قابل تحمل تر نسبت به نسخه ی قبل. ارزش امتحان کردن داره و من دو سه روزه بازیش میکنم و بسیار امید وار شدم بهش.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، memex گفته است :

تست نکن برای دانای کل هیچ منطقی وجود نداره 🙂

دوست عزیز این حرف شما هم توهین به منه و هم توهین به باقی دوستان!

وقتی شما نمیخوای متوجه بشی که من این برنامه ای که گفتی رو قبلا تست کردم و چیز خاصی ازش ندیدم پس دلیلی نمیبینم بهش مهاجرت کنم مشکل از من نیست!

+ این شما هستی که خودتو دانای کل میدونی و مطمئنی اون برنامه از اینی که من الان دارم استفاده میکنم بهتره! حد اقل قبل اینکه این پیشنهاد رو بدی میرفتی برنامه‌ای که من استفاده میکنم میدیدی بعد میومدی ایراد میگرفتی

صرفا به خاطر یه پیش نمایش منطقی نیست من برنامه ای که کاملا چم و خم اون رو در اثر مرور استفاده بلد شدم ول کنم برم سراغ یه برنامه دیگه در حالی که اون برنامه هیچ مزیتی نسبت به اونچه که درحال استفاده هستم نداره

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

پیر شدیم رفت...

فقط مکس پین بقیشو بنداز بره! :3_grin::4_joy:

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

For Honor رو روی PS4 فرصت نشد

دیروز که خبرشو خوندم اضافه کردم به اپیکم تا بعدا سر فرصت برم سراغش!

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

بازی از لحاظ فیزیک  پیشرفت خوبی داشته و روون تر شده و قابل تحمل تر نسبت به نسخه ی قبل. ارزش امتحان کردن داره و من دو سه روزه بازیش میکنم و بسیار امید وار شدم بهش.

از نظر گرافیک و بهینه سازی میشه بهش امیدوار بود ؟

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

از نظر گرافیک و بهینه سازی میشه بهش امیدوار بود ؟

گرافیک که همونه با همون انجین و بهینه سازی جزیی شده ولی از لحاظ فیزیک بازی پیشرفت چشمگیری داشته تو برخوردها و بازی با توپ و انیمیشنای جدید اضافه شده. در کل برا منی که از فیفا خسته شدم گزینه ی خوبیه. حجمش حدود ۵ گیگه نصب کنید ضرر نمیکنید. درکل نسبت به نسخه ی قبل من امیدوار شدم ولی ازینکه وقتی میتونن بازی خوب بشازن ولی نمیسازن ادم نا امید میشه هر سال قطره چکانی یه سری چیزارو اوکی میکنن در حالی که میتونن خیلی بهتر عمل کنن.

لینک به دیدگاه

در در 14 مرداد 1398 در 04:35، Lovely_killer گفته است :

دوستان ببخشید اینجا میپرسم به تازگی بازی Watch Dogs 1 رو نصب کردم تا بالاخره تجربه کنیم این بازی رو ولی ابتدای بازی میپره بیرون.

یه نسخه دارم که قبلا روی ویندوز 7 اجرا کرده بودم که اون موقع سیستم خیلی ضعیف بود و نشد درست بازی کنم. الان توی لودینگ اول بازی (به محض کلیک کردن روی New game میپره بیرون. یه نسخه ی دیگه دانلود کردم پس از فیلم اول بازی و بعد از شلیک کردن به اون طرف و وقتی بازی رسما شروع میشه میاد بیرون. 

سلام

کرک بازی رو نصب کردید؟

اگه نصب کردید بازی رو از اول نصب کنید.بیشتر موقعه ها این کار جواب میده.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

گرافیک که همونه با همون انجین و بهینه سازی جزیی شده ولی از لحاظ فیزیک بازی پیشرفت چشمگیری داشته تو برخوردها و بازی با توپ و انیمیشنای جدید اضافه شده. در کل برا منی که از فیفا خسته شدم گزینه ی خوبیه. حجمش حدود ۵ گیگه نصب کنید ضرر نمیکنید. درکل نسبت به نسخه ی قبل من امیدوار شدم ولی ازینکه وقتی میتونن بازی خوب بشازن ولی نمیسازن ادم نا امید میشه هر سال قطره چکانی یه سری چیزارو اوکی میکنن در حالی که میتونن خیلی بهتر عمل کنن.

من FIFA و PES باز نیستم(دوستام مجبور کنن منم کمی بازی میکنم) و تنها موردی که از این بازی زیاد دیدم باگ بوده این نسخه چطوره؟

یادمه یه گروهی اومده بودن باگ های فیفا رو با ادم های واقعی باز سازی کرده بودن!(خیلی فان و باحال بود)

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

من FIFA و PES باز نیستم(دوستام مجبور کنن منم کمی بازی میکنم) و تنها موردی که از این بازی زیاد دیدم باگ بوده این نسخه چطوره؟

یادمه یه گروهی اومده بودن باگ های فیفا رو با ادم های واقعی باز سازی کرده بودن!(خیلی فان و باحال بود)

فیفا = باگ

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز

کسی فایل  DLC  رزیدنت اویل ۷ 

banned vol footage 2  داره؟ اگه دارین ممنون میشم فایلشو تو همین تاپیک قرار بدین 💙

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MojArch گفته است :

والا نسخه ی بتا هست طبیعتا باگ زیاد داره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

دوستان عزیز

کسی فایل  DLC  رزیدنت اویل ۷ 

banned vol footage 2  داره؟ اگه دارین ممنون میشم فایلشو تو همین تاپیک قرار بدین 1f499.png

آپ

header.jpg

لینک به دیدگاه

در در 14 مرداد 1398 در 04:35، Lovely_killer گفته است :

سلام 

مشخصات سیستم

بازی عالی هست

اینو نصب کن کامل

ورژنهای 2005-2008-2010-2012-2013-2019 در یک فایل

https://soft98.ir/software/programming/3134-microsoft-visual-c-redistributable.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...