رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 8 ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

سلام دوست گرامی

این لینک https://www.nexusmods.com/metroexodus/mods/9?tab=description  برای ماد مورد نظره و توضیحات کاملی هم خود سازنده ماد ارائه داده. نیازی نیست بازی رو دوباره نصب کنید و فقط باید فایل کم حجمی رو دانلود و به یه قسمت از فولدر بازی اضافه و از ابتدا و با سیو جدیدی بازی رو شروع کنید.

سلام

دستت درد نکنه عزیزم زحمت کشیدی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا این FitGirl اصلا اعصاب نداره ها :42_confused:اولا که ایکسترکتش کردم توی SSD بعد نصبشم کردم توی SSD با این حال 52 دقیقه پشت سر هم CPU 7700 رو روی 100 درصد و رم رو هم روی 10 الی 11 گیگ نگه داشته بود.:44_frowning2:

1.thumb.jpg.9b93a7be01bfc11b741e32b2cfd4f371.jpg

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Ali98 گفته است :

داداش مست وانتد نخاستیم ای کاش بتونن برش گردونن ب دوران قبل تر 

اندرگراند!واقعا عالی بود و بی نظیر ب شخصه ۲ ۳ سال بازی کردم مداوم محشر بود!

بازی ریسینگ ی داستان شاخ نمیخاد گیم پلی میخاد!

این پلیس بازی هم عین اندرگاند حذف میکردن بد نبود 

مخصوصا وقتی ک با یدونه لامبرگینی فرار میکنی و پلیس با فورد سال هزار و نهصد و بوق بهت میرسه!

از وقتی گوست گیم اومد وسط این سری نابود کرد!حتی هات پورشیت ها هم از این ها بهتر بودن !

باشد ک بازی خوبی باشد

زیر زمین که فیزیک محشری داشت ، والا خراب کردن. این فورد ها هم  اکثراً تو پلیس تقویت شده هستن دنیای واقعی . تو بازی هم باید یه چالشی باشه ، مثل ماست نباشه پلیس . یه سری بازی درباره پورشه بود ، خیلی باحال بود ، یا اون‌ دوران طلایی بخیر . باز run هم قابل تحمل بود

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Ali98 گفته است :

خوب واسه کامپیوتر میخام

پیام خصوصی کردم

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

گور باباشون با این کرک کردنشون

آقا جان داریم آماده میشیم برای کارای سربازی یه heavy rainخواستم بازی کنمااااا !

30 دلار داشتم رفتم Sekiroخریدم دو ساعت رفتم هنوز تو شوک بازیشم مو نمیزنه با  گیم Tenchuرو PS 1دیدم سازندش یکیه from software

به یاد خاطرات PS 1دارم سکیرو بازی میکنم بعضیا فکر میکنن سبک جدیده1f910.png

ربطی به مطلب نداره

ولی دفترچه رو فرستادی؟پلیس +۱۰چیزی ثبت کردی؟اگه اره که سربازی خوش بگذره 

اگه نه،خوب بش فکر کن،بعد فرستادن اون دفترچه دیگه سربازی،نری فراری حساب میشی،اگه نفرستی فقط غایبی هیچ کاریم نمیتونن بات بکنن،خوب فکر بکن من رفتم ۱۰ماه پیش تمومش کردم الانم تنها مزیتش، پر کردن جا عابر بانکیه

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

ربطی به مطلب نداره

ولی دفترچه رو فرستادی؟پلیس +۱۰چیزی ثبت کردی؟اگه اره که سربازی خوش بگذره 

اگه نه،خوب بش فکر کن،بعد فرستادن اون دفترچه دیگه سربازی،نری فراری حساب میشی،اگه نفرستی فقط غایبی هیچ کاریم نمیتونن بات بکنن،خوب فکر بکن من رفتم ۱۰ماه پیش تمومش کردم الانم تنها مزیتش، پر کردن جا عابر بانکیه

نه بابا هیچی نفرستادم ! چند ماه هم فرصت دارم تا وارد غیبت نشم ، من کلا خانواده ام مخالف رفتن سربازین ولی نری نمیتونی پاسپورت بگیری که خیلی مهمه😁محدودیت رانندگی کردن که سال 96برداشت شد حتی یک نفر از همکلاسیام سربازی نرفته فقط یکیشون چند روز پیش باهاش صحبت میکردم گفت می خواد بره آلمان به هر دری زد نشد باید بره سربازی بعدشم ادامه تحصیل در اونجا

---------------

برای اینکه اسپم نشه الان این haloخیلی وقته استیم اد شده تاریخ انتشار نداره اینا چرا اینطوری میکنن کی می خواد بیاد یک ماه بیشتر اد شده تو استیم !!

لینک به دیدگاه

2019-08-15_121036.thumb.jpg.54e1f41ca19c023dbd918e9314165a64.jpg

شرکت  THQ Nordic تایید کرد که استودیوی 4A Games هم‌اکنون در حال ساخت نسخه‌ جدید Metro می‌باشد.

2019-08-15_140058.jpg.a903f8d036d7e87b1aa508e1d20b6025.jpg

شرکت کونامی (Konami) یک علامت تجاری را در کانادا برای بازی Silent Hill ثبت کرده است.

comicbook

wccftech

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

آقا این FitGirl اصلا اعصاب نداره ها :42_confused:اولا که ایکسترکتش کردم توی SSD بعد نصبشم کردم توی SSD با این حال 52 دقیقه پشت سر هم CPU 7700 رو روی 100 درصد و رم رو هم روی 10 الی 11 گیگ نگه داشته بود.:44_frowning2:

1.thumb.jpg.9b93a7be01bfc11b741e32b2cfd4f371.jpg

فیت گرل مصیبت عظماست. شده دو تا بسته اینترنتی هدر بده ریلیز حجیم تر دانلود کن ولی سراغ فیت گرل نرو

واسه خودش یه پا furmark ئه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 29 دقیقه قبل، alirezafps1 گفته است :

فیت گرل مصیبت عظماست. شده دو تا بسته اینترنتی هدر بده ریلیز حجیم تر دانلود کن ولی سراغ فیت گرل نرو

واسه خودش یه پا furmark ئه

عمرا فیت گرل دانلود نمیکنم، فقط در موارد خاص مثل این فورزا که کرکشون سرتان هست مجبور میشم.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

عمرا فیت گرل دانلود نمیکنم، فقط در موارد خاص مثل این فورزا که کرکشون سرتان هست مجبور میشم.

موقع نصب نسخه FitGirl این تیک رو بزنید از سخت افزارتون کمتر استفاده میکنه و پایدارتره ولی درعین حال کمی دیرتر نصب میشه...

757781457_Annotation2019-08-15143548.jpg.a957710bb0583848842fa39f764a05b9.jpg

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Ali98 گفته است :

خوب واسه کامپیوتر میخام

u.r.b.a.n .v.p.n رو دانلود کن علامتش ربات صورتی رنگه.u.f.o.هم خوبه عالیه.میتونی کرکی دانلود  هم کنی.b.e.t.t.e.r.n.e.t. v.p.n , و یا a.v.i.r.a. v.p.n هم خوبه کرکی هست

لینک به دیدگاه

چقدر کاور زشتی داره😂امیدوارم بازیش عین کاورش نباشه

ویرایش شده توسط Ali98
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، alirezafps1 گفته است :

در ۱ ساعت قبل، Ali98 گفته است :

چقدر کاور زشتی داره😂امیدوارم بازیش عین کاورش نباشه

دوستان خوبم در نقل قول عکس رو پاک کنید .

با هر دو دوست موافقم .

لینک به دیدگاه

دوستان من امروز نسخه فایت گرل  فورزاهورایزن 4 رو نصب کردم(از دی ال فاکس گرفتم)

دیدم خودش فایل هایی رو که باید ،بلاک کرده تو فایروال

و بازی هم خیلی راحت بدون هیچ کار اضافه با اجرا کردن فایلی که گفته(روش سوم ذکر شده در سایت)اجرا شد

ولی دو تا نکته!

اوی اینکه با افتر برنر مشکل داره و اگه این برنامه در پس زمینه درحال اجرا باشه بازی اجرا نمیشه

دوم اینکه بعضی وقت ها تو بازی شوک فریمی دارم😅

یهو 60 فریمی که ثابت بود در یک ثانیه میاد رو چهل یا سی و دوباره سریع برمیگرده به 60 و ثابت میشه و مشخصه که به خاطر قدرت سخت افزاری نیست و مشکل نرم افزاریه

دوستان در مورد این مشکل دوم اگه راه حلی سراغ دارن بگن

البته خیلی کمه و مثلا شاید تو 10 دقیقه بازی یهو چند ثانیه اینطوری بشه و دوباره درست بشه 

لینک به دیدگاه

آدم میره یه سی دی فورزا میخره یبار نصب میکنه تموم میشه و میره و برای همیشه هم داریش والا منکه خسته شدم از بس کامنت مربوط به نصب نسخه فیت گرل دیدم تو این تاپیک

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

دوستان خوبم در نقل قول عکس رو پاک کنید .

با هر دو دوست موافقم .

شرمنده گوشی من وقتی تو ادیتور وارد نقل قول میشم دیگه خارج نمیشه ، دیدم کمه برای همین پاک نکردم 😅

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

آدم میره یه سی دی فورزا میخره یبار نصب میکنه تموم میشه و میره و برای همیشه هم داریش والا منکه خسته شدم از بس کامنت مربوط به نصب نسخه فیت گرل دیدم تو این تاپیک

حاجی سی دی چی بخرم؟!

منظور نسخه اورجیناله؟یا همین کرکی که دیتاشو سایتا میفروشن

اگه منظورت اورجیناله که قیمت خیلی بالاس و امثال من توان خریدشو ندارن و تازه اونم باید برا پی سی از استور  دانلود کنی یا اشتراکی که فعلا اونم نمیصرفه که بازم دانلودیه

اگرم منظورت دیتای همین کرکی هاست که خب دانلود کردم و دانلود شدش همونه که میریزن تو سی دی و به شما میفروشن و خیلی هم راحت نصب شد بدون مشکل(برعکس نسخه قبلی)

برای چی چند ده هزار تومن پول سی دی بدم وقتی بسته ترافیکی ماهانم بدون مصرف مونده؟!

سی دی رو بخری که دردسرش بیشتره!

الان مشکل نرم افزاری هست که مثلا در مورد همین افتر برنر یکی از دوستان دیگم میگفت مجبور شدم ببندمش تا بازی اجرا شه!

و من هم سر همون اولین بار که اجرا نشد برنامه رو بستم و دیدم جواب میده

بده اطلاعات به اشتراک گذاشته بشه و دیگران هم مطلع بشن؟تاپیک هم که اسمش مشخصه

الان مشکل چیه پس؟!

کامنتم در مورد نصب نیست در مورد مشکل داخل بازی هست که البته جزئیه!

اصلا الان کی دیگه سی دی میخره؟!!شما اورجینالم بخوای دانلود میکنی دیگه!

حرفای عجیب غریب میزنید

ویرایش شده توسط (Naughty boy)
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

حاجی سی دی چی بخرم؟!

منظور نسخه اورجیناله؟یا همین کرکی که دیتاشو سایتا میفروشن

اگه منظورت اورجیناله که قیمت خیلی بالاس و امثال من توان خریدشو ندارن و تازه اونم باید برا پی سی از استور  دانلود کنی یا اشتراکی که فعلا اونم نمیصرفه که بازم دانلودیه

اگرم منظورت دیتای همین کرکی هاست که خب دانلود کردم و دانلود شدش همونه که میریزن تو سی دی و به شما میفروشن و خیلی هم راحت نصب شد بدون مشکل(برعکس نسخه قبلی)

برای چی چند ده هزار تومن پول سی دی بدم وقتی بسته ترافیکی ماهانم بدون مصرف مونده؟!

سی دی رو بخری که دردسرش بیشتره!

الان مشکل نرم افزاری هست که مثلا در مورد همین افتر برنر یکی از دوستان دیگم میگفت مجبور شدم ببندمش تا بازی اجرا شه!

و من هم سر همون اولین بار که اجرا نشد برنامه رو بستم و دیدم جواب میده

بده اطلاعات به اشتراک گذاشته بشه و دیگران هم مطلع بشن؟تاپیک هم که اسمش مشخصه

الان مشکل چیه پس؟!

کامنتم در مورد نصب نیست در مورد مشکل داخل بازی هست که البته جزئیه!

اصلا الان کی دیگه سی دی میخره؟!!شما اورجینالم بخوای دانلود میکنی دیگه!

حرفای عجیب غریب میزنید

باشه حالا منو نزن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

باشه حالا منو نزن

باشه نمیزنم ولی سعی کن سی دی و دی وی دی  رو کنار بزاری!!!

تکنولوژی پیشرفت کرده😄

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

باشه نمیزنم ولی سعی کن سی دی و دی وی دی  رو کنار بزاری!!!

تکنولوژی پیشرفت کرده1f604.png

چشم چون تو گفتی حتما پدر تکنولوژی خاورمیانه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...