رفتن به مطلب

Recommended Posts

دنیای بازی Dying Light 2 حدود ۴ برابر بزرگتر از نسخه اول خواهد بود!

https://wccftech.com/techland-dying-light-2-size/

لینک به دیدگاه

دوستان کسی اینو بازی کرده؟

Remnant from the ashes 

که سازندش همون سازنده dark siders هست ،میگن مثل دارک سولز هست ،خوبه؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

مقایسه کیانو ریوز در تریلر و گیم پلی بازی Cyberpunk 2077 :/

IMG_20190906_194603_618.jpg

این سمت راستی رو ps5 هم نمیتونه 30 فریم بده

مشخصه که چنین جزئیات بالایی پردازش سنگینی رو میطلبه

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، (Naughty boy) گفته است :

امیدوارم برای پیسی همون سمت راستیه بیاد!

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، (Naughty boy) گفته است :

خب همنجور که تو گیمه تو تریلرشم میبود نکه تریلر اینجوری بازی اونجوری

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

در 2 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

سمت راستی تریلر سینماتیک E3 2019  بود عزیزان، سمت چپ نمایش گیم پلی PAX 2019

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سمت راستی تریلر سینماتیک E3 2019  بود عزیزان، سمت چپ نمایش گیم پلی PAX 2019

بله عزیز در جریان هستم منتهی تفاوت دیگه از زمین تا اسمون هست امیدوار بودم حداقل نزدیکش باشه ولی دوباره ...

بازیای اینجوریم زیاد داشتیم که تریلر کجا گیم کجا البته اینم میدونم که اشتباهه اصلا بر اساس تریلر گیمو قضاوت کرد .

منتظر نسل بعدی هستیم 😁

لینک به دیدگاه

یه زمانی عکس یه ایرانی دور رگه رو میذاشتن فیسبوک میگفتن این ایرانی تو CIAکار میکنه اگه ایرانی هستی لایک کن !
خب این الان چه مدل ایرانی ای هست xDیا اینکه فلانی چون ایرانیه داره فلان شرکت کار میکنه بخاطر موفقیت های فردی اون یکسری ها تو کشور بیخود و بی جهت خوشحالن..ناراحتی هم نداره البته ولی من نمیتونم درک کنم که یکسری ها کامنت گذاشتن موقع بازی child of mortaمثلا احساس شعور هیجان بهشون دست داده!!!!!!

دیابلو رو گرفتن پیکسلیش کردن دمشون گرم حداقل زبان فارسی رو اضافه میکردن هم استیم هم تو هیولا میخریدمش این همه بازی غربی خریدیم اینم روش ولی  زبان فارسی باید میذاشتن ،ترکی،پرتغالی و آنگولایی هر چی بگی داره فارسی نداره🙄والا هیچیش به یه گیم ایرانی نمیخوره بعد طرف اومده واسه بازی dark siders 3زبان فارسی اضافه کرده که ایرانی هم نیست الان باید از کدوم بازی حمایت کرد؟😂

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

بله عزیز در جریان هستم منتهی تفاوت دیگه از زمین تا اسمون هست امیدوار بودم حداقل نزدیکش باشه ولی دوباره ...

بازیای اینجوریم زیاد داشتیم که تریلر کجا گیم کجا البته اینم میدونم که اشتباهه اصلا بر اساس تریلر گیمو قضاوت کرد .

منتظر نسل بعدی هستیم 😁

سلام دوست عزیز

همین مورد رو با ویچر سه تجربه کردیم و دیدیم کیفیت نهایی بازی کاهش محسوسی داشت ، ولی این  تصویر مقایسه نوبره ( در واقع مو بَره !! ) :D

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز و عرض تسلیت ایام محرم

نمیدونم چرا هر بازی جدیدتری میاد چک پوینت ها کمتر میشه 😑🤔 نمونش Wolfenstein Youngblood که با اون سختی گرفتن برج های برادر . چک پوینت هاش کمتره نسبت به سختی گرفتنش . تازه مال من مشکل کرکی داشت و بازی رو که Pause میکردم بعد میرفتم و میومدم میدیدم مردم و یک ساعت گیمی که زدم تلف شده و دوباره باید برم . حالا این که خوبه بیدادی داخل Control هست که در 90% اوقات چک پوینت اصلی نداره و تا نرسی به یک Control Point که اونجا میشه چک پوینت در واقع ، توی این گیم بازیت سیو نمیشه .(یه چیزای تک و توکی سیو میشه ولی وقت میمری باید دوباره با کلی انیمی مبارزه کنی)با این وضعیت پیش بره هم باید یادبودی برای اون نوشته ی Checkpoint Reached که هر ده پانزده دقیقه یه باری میومد گوشه ی صفحه بگیریم همم عقیده ای که قبلا بود که گیم زدن چیزی جز وقت تلف کردن نیست ! نصیب خودمونم میشه 😁

ویرایش شده توسط Ratchet Wrench
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

مقایسه کیانو ریوز در تریلر و گیم پلی بازی Cyberpunk 2077 :/

خخخخ

خب سمت راستیه کلا تصویر پیش رندر شده هست و معلوم نیست چند ساعت و در کل چقدر زمان برای هر فریمش صرف شده پس عملی شدنش خیلی توجیه پذیر نخواهد بود!

در 6 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

من فکر میکنم حتی PC تاپ هم نتونه همچین چیزی خروجی بده!

در 6 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

زیاد نباش!

بازیهای زیادی تریلرهاشون خیلی خفن بودن ولی خودشون اونجور نبودن!

در 5 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

خب همنجور که تو گیمه تو تریلرشم میبود نکه تریلر اینجوری بازی اونجوری

هاععععع این هایپ که میگن از همینجا ها شروع میشه!

در 3 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

منتظر نسل بعدی هستیم 😁

نوشته بالایی! :3_grin:

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Ratchet Wrench گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز و عرض تسلیت ایام محرم

نمیدونم چرا هر بازی جدیدتری میاد چک پوینت ها کمتر میشه 😑🤔 نمونش Wolfenstein Youngblood که با اون سختی گرفتن برج های برادر . چک پوینت هاش کمتره نسبت به سختی گرفتنش . تازه مال من مشکل کرکی داشت و بازی رو که Pause میکردم بعد میرفتم و میومدم میدیدم مردم و یک ساعت گیمی که زدم تلف شده و دوباره باید برم . حالا این که خوبه بیدادی داخل Control هست که در 90% اوقات چک پوینت اصلی نداره و تا نرسی به یک Control Point که اونجا میشه چک پوینت در واقع ، توی این گیم بازیت سیو نمیشه .(یه چیزای تک و توکی سیو میشه ولی وقت میمری باید دوباره با کلی انیمی مبارزه کنی)با این وضعیت پیش بره هم باید یادبودی برای اون نوشته ی Checkpoint Reached که هر ده پانزده دقیقه یه باری میومد گوشه ی صفحه بگیریم همم عقیده ای که قبلا بود که گیم زدن چیزی جز وقت تلف کردن نیست ! نصیب خودمونم میشه 😁

یه کلام

F5

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

یه کلام

F5

در مورد این کلید اطلاع دارم مثلا در سری اساسین کرید و ... با این کلید میشه سیو کرد ولی خوب بعضی از بازیها اینو ندارن و بحثم سیو دستی نبود

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر

گوست رکون ویلدلندز ریختم 

حالا این ارور میده چیکار کنم؟

TapScanner_20190908_174116_129.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا این dlfox داره یه حرکت خفن میزنه، بعد از زیرنویس الان داره اقدام میکنه برای دوبله کردن بازی ها 😶

دمشون گرم واقعا

لینک به دیدگاه

Gears 5 PC Performance Explored – Rev Up Those Lancers!

1264365348_Gears5PCPerformanceExplored-RevUpThoseLancers.thumb.png.7c6f0bd7e98000ed1527d8cc64498d4e.png

627310077_Gears5PCPerformanceExplored-RevUpThoseLancers(1).thumb.png.eab66b9fccdf55925b6b312c0f051bba.png 320406525_Gears5PCPerformanceExplored-RevUpThoseLancers(2).thumb.png.8ce7c4195106c7e37fd5a8ff88d06455.png 1808216072_Gears5PCPerformanceExplored-RevUpThoseLancers(3).thumb.png.e112bcf092f4bb7c181c531623a124d9.png  1687916875_Gears5PCPerformanceExplored-RevUpThoseLancers(5).thumb.png.e681689e38526e09ac7b07ff87f3c840.png

.

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

دوست عزیز کلا اخبارت شده انگلیسی

منظورم فقط به این خبر نیست همیشه یه خط انگلیسی میزاری لینک میدی تاپیک آپ بشه

یه توضیح به فارسی هم اضافه کنی بد نیست 

سلام

در این مورد که بنچمارک هستش سایر توضیحات اضافی هستش .

در مواردی مثل اخبار CPU و GPU اگر خبر از ای ام دی باشه سعی می کنم ترجمه کنم . اگر از انویدیا و اینتل باشه بیشتر موارد صرفا بازتاب می کنم . چون بنده تاپیکی برای اخبار این دو شرکت ندارم و فقط به خاطر رقابتشون با ای ام دی اخبارشون رو پوشش میدم .

ضمنن توجه کنید بعضی از اخباری که بنده بازتاب میدم چندان ارزش ترجمه نداره . مثلا عکس از طراحی یه کارت گرافیک نیازی به ترجمه نداره . فقط در حد این که کاربران لیون بدونن این کارت آماده شده و با ظاهرش آشنا بشن کافیه .

لینک به دیدگاه

خبر خوش !

CPY  بعد از یک غیبت طولانی برگشت

خودتون رو  برای کرک شدن بازی های قدیمی و جدید آماده کنید 

اولین بازی OCTOPATH TRAVELER  هست که از قفل Denuvo استفاده می کرد و توسط CPY کرک شد .

لینک به دیدگاه

دو نکته دیگه رو هم اضافه کنم .

امکان ویرایش برای بنده محدود هستش . نمی تونم پست اول رو ویرایش کنم .

الان یه نگاهی به این دوتا پست بندازید :

و

به هیچ وجه نمیخوام ارزش کار دوست خوبم @hd5870 رو پایین بیارم . اما چقدر تفاوت بین این دوتا پست وجود داره ؟ ( تاپیک تیم ترجمه لیون تا الان حدود 60 تا بازدید داشته )

ضمن این که بنده در پست بعدش :

قیمت و تاریخ عرضه رو هم گفتم . البته اصل خبر همون تصویرش بود .

البته این کار مترجم لیون اصلا اشتباه نیست . سایتهای دیگه هم همین کار رو کردن . مثلا :

کارت گرافیک SAPPHIRE Radeon RX 5700 XT NITRO+ OC قدرت واقعی معماری جدید AMD را نشان می‌دهد

( چرت و پرت محض . کاملا واضحه نویسنده فقط میخواسته جو بده . هنوز هیچ بنچمارکی ازش نیومده .)

بنده هم میتونم برای هرکدوم از این عکس ها یه تاپیک بزنم اما بنده جزو تیم ترجمه سایت نیستم و به نظر شخصیم هم این تاپیک ها کاملا بی ارزشه .

الان وارد بخش

مقالات و اخبار سخت افزار و نرم افزار تهیه شده توسط لیون کامپیوتر

بشید و ببیند چندتا تاپیک که توی این هفته یا حتی ماه ساخته شدن بیش از 200 تا بازدید داشته . توی کانل لیون هم این تاپیک ها بازتاب داده میشه . خب تیم ترجمه لیون مجبوره مدام خبر ها رو ترجمه کنه و قرار بده اما بنده خیر . تا ارزش نداشته باشه ترجمه نمی کنم .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

1687916875_Gears5PCPerformanceExplored-RevUpThoseLancers(5).thumb.png.e681689e38526e09ac7b07ff87f3c840.png

.

چقدر مسخرس که چنین گرافیکی حتی با 2080ti تو 4k به 60 فریم نمیرسه!!

این یعنی بهینه نشده وگرنه تو یوتیوب حدود نیم ساعت از گیم پلیش تو مکان های مختلف رو با کیفیت بالا دیدم و تفاوت چندانی با نسخه قبلی نداره

راستی این در نقل قول عکس رو پاک کنید رو خواهشن نگی دوباره😄

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، SWAT_MEHDI گفته است :

خبر خوش !

CPY  بعد از یک غیبت طولانی برگشت

خودتون رو  برای کرک شدن بازی های قدیمی و جدید آماده کنید 

اولین بازی OCTOPATH TRAVELER  هست که از قفل Denuvo استفاده می کرد و توسط CPY کرک شد .

همیشه خوش خبر باشی دادا 🌷, واقعا خوشحال شدم ... بریم برای کرک شدن سه گانه  دیوید کیج 😍...

لینک به دیدگاه

Steam Weekly Top Sellers September 9th 2019

Remnant: From the Ashes
StarLadder 2019 Berlin CS:GO Major Championship Viewer Pass + 3 Souvenir Tokens
The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition
Gears 5 Ultimate Edition China Only
Spyro Reignited Trilogy
Valve Index VR Kit
NBA 2K20
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Grand Theft Auto V
Destiny 2

جی تی ای هنوز توی لیسته 😐 !

لینک به دیدگاه

بازی GreedFall کرک شد

https://crackwatch.com/game/greedfall

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

بازی GreedFall کرک شد

https://crackwatch.com/game/greedfall

امتیاز متاش اومد:۷۵

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...