رفتن به مطلب

Recommended Posts

Call of Duty Modern Warfare Multiplayer Beta Trailer

برای مشاهده تریلر به منبع مراجعه کنید .

این نسخه ( Beta ) 2 روز دیگه برای PS4 در دسترس قرار میگیره .

لینک به دیدگاه

این ac odyssey چرا کرک نمیشه، dlc ها رو میخوام. خسته شدم از بس war thunder بازی کردم. 

البته control رو هم تموم کردم خیلی عالی بود. 

لینک به دیدگاه

درایور جدید انویدیا :

GeForce 436.30 WHQL driver

این درایور از بازی های:

Call of Duty: Modern Warfare نسخه بتا ، Gears 5 و Borderlands 3

پشتیبانی می کند .

لینک به دیدگاه

بروزرسانی جدید Control مشکلات عمده این بازی را حل می کند

cropped-1500-500-1037075.thumb.jpg.0db42c5b7152d42b56d1f8668987e22e.jpg

چند هفته پیش بود که استودیو Remedy آخرین ساخته خود یعنی کنترل را عرضه کرد، اکنون نیز اولین بروزرسانی بزرگ این بازی با هدف رفع مشکلات عمده‌ای که بعد از عرضه بازی شاهد آن بودیم منتشر شده است. در این بروزرسانی شاهد رفع برخی باگ‌ها و از همه مهم‌تر رفع مشکلات عدم پایداری بازی بر روی تمامی پلتفرم‌ها هستیم. مخصوصا مشکلات افت فریم‌ریت این بازی که بنظر می‌رسد با این بروزرسانی شاهد بهینه‌سازی خوبی در این زمینه بوده است. همچنین از دیگر ویژگی‌های مهم این بروزرسانی می‌توان به قابلیت فعال / غیرفعال کردن قابلیت های Motion Blur و همچنین Film Grain اشاره کرد.

البته لازم به ذکر است که این بروزرسانی فعلا برای کاربران پلی‌استیشن منتشر شده و دارندگان نسخه‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی باید مدت زمانی برای عرضه این بروزرسانی صبر کنند. به گفته استودیو رمدی این بروزرسانی «به زودی» برای سایر پلتفرم‌ها نیز عرضه می‌شود.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

photo_2019-09-11_12-43-562.thumb.jpg.2d74a6ae62a6cbd88ae818890c9dc094.jpg

بلاخره پیداش کردم🥶

چهارتا چاقو دور سرشه😂

در کل من که امیدی به این بازی ندارم😐

راستی این گریز اف وار کی میاد؟یا اومد من خبر ندارم؟فکر کنم تاریخ عرضه 19 شهریور بوددرسته؟خبری نیست ازین بازی؟

ویرایش شده توسط ahmad35
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

راستی این گریز اف وار کی میاد؟یا اومد من خبر ندارم؟فکر کنم تاریخ عرضه 19 شهریور بوددرسته؟خبری نیست ازین بازی؟

سلام دوست عزیز، بله اومد

مقایسه گیرز در تنظیمات مشابه با درایور های مختلف، یکی درایور قدیمی و یکی هم درایوری که دیروز انودیا برای بهینه سازی این بازی ارائه کرد

436.15

Gears5_2019_09_11_18_01_24_114.thumb.jpg.6af0e60209f948abc683ee42b56e244f.jpg

436.30

Gears5_2019_09_11_18_12_19_318.thumb.jpg.9de9bf1fe01fb7f47fca9bd6a64322c4.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

سلام دوست عزیز، بله اومد

همشهری این سری رو استیمم عرضه شده؟من چک نکردم

اگه رو استیم اومده باشه که فکر کنم خیلی سریع تر کرک بشه

این مورتالم که کلا فراموش کردن کرکر ها

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

اگه رو استیم اومده باشه که فکر کنم خیلی سریع تر کرک بشه

سلام برادر، خوبی؟

والا مثل اینکه این سری ماکروسافت یه حرکتایی سر این بازی زده، خبرش رو از یه کانال نقل میکنم، ولی آره روی استیم هست اما فک کنم برای کرک شدن به همون داستان های قبل نیاز داره چون در اصل از داخل استیم به اکانت ماکرو کانکت میشه.

تحلیلگران میگویند بازی Gears 5 تاثیر واقعی خود بر روی اکس باکس گیم پس را نشان خواهد داد | با جزییات گزارش همراه ما باشید

سرویس Xbox Game Pass تقریبا بیش از دوسال است که راه اندازی شده و از سال گذشته با عرضه روز اول انحصاری های فرست پارتی اکس باکس استدیوز بر روی سرویس مذکور وارد فاز جدیدی از صنعت ویدیو گیم شده ایم. 

حال تحلیلرگران میگویند پس از موفقیت های اثار پیشین بر روی گیم پس، Gears 5 جدیدترین اثر اکس باکس گیم استدیوز دستاورد جدیدی در زمینه جذب پلیرها به این سرویس اشتراکی خواهد داشت. به گزارش دنیل احمد عرضه بازیهای فرست پارتی، قیمت رقابتی در کنار یک کتابخانه بزرگ از اثار مختلف باعث شده است گیم پس تاثیر واقعی خود را نشان بدهد.

همچنین دیگر تحلیلگران همچون بنجی اعتقاد دارد Gears 5 اولین عنوانی خواهد بود که مایکروسافت از افت فروش واحدی ان به راحتی گذشته و در عوض از رشد اعضای سرویس اشتراکی گیم پس استقبال خواهد کرد.

نسخه التیمیت بازی Gears 5 توانست در طول هفته گذشته جایگاه اول بیشترین بازی انجام شده در اکس باکس لایو را از فورتنایت پس بگیرد. جالب است بدانید از تابستان سال گذشته تاکنون که شاهد عرضه بازیهایی همچون RDRII و ایپکس لجند بوده ایم، همچین اتفاقی رخ نداده و فورتنایت همیشه جایگاه اول را در اختیار داشته. 

در انتها باید اشاره کنیم براساس شایعات جدید سرویس اکس باکس گیم پس هم اکنون بیش از 9.5 میلیون عضو ماهانه دارد. 

تهیه شده در معتبرترین و بروزترین تیم خبری تحلیلی مستقل دنیای بازی‌های ویدیویی
https://telegram.me/joinchat/BXn_9Tv5kmJvfSYlLvaKYA

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

این مورتالم که کلا فراموش کردن کرکر ها

فکر کنم این بازی هم میره پیش دیابلو ۳ و به تاریخ می پیوندد.

لینک به دیدگاه

این game pass for pc رو کسی میدونه از کجا میشه تهییه کرد. سایتای ایرانی ندارن گویا( xbox شو دارن)

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alireza fattahi گفته است :

این game pass for pc رو کسی میدونه از کجا میشه تهییه کرد. سایتای ایرانی ندارن گویا( xbox شو دارن)

همونه

Use your active Xbox Game Pass for PC membership to play PC games on Windows 10 PC

https://www.seaofthieves.com/forum/topic/39486/i-bought-xbox-game-pass-and-i-cant-play-on-pc/16

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

AMD Radeon Adrenalin Edition 19.9.2 driver

این درایور از بازی Borderlands 3  پشتیبانی می کند و 16 درصد پرفورمنس بیشتر در این بازی را موجب می شود .

این درایور همچنین فناوری Radeon Image Sharpening  را در کارتهای پولاریس فعال می کند .

لینک به دیدگاه

تریلر جدی بازی  Call of Duty: Modern Warfare با همراه فناوری RT :

Call of Duty: Modern Warfare - RTX ON - Gunfight 2v2 MP Gameplay

برای مشاهده تریلر به منبع مراجعه کنید .

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

این درایور از بازی Borderlands 3  پشتیبانی می کند و 16 درصد پرفورمنس بیشتر در این بازی را موجب می شود .

این درایور همچنین فناوری Radeon Image Sharpening  را در کارتهای پولاریس فعال می کند .

توجه کنید که 16 درصد افزایش پرفورمنس مخصوصا کارتهای ناوی و رزولیشن فول اچ دی است . واضح است تحت شرایط متفاوت مقدار فریم دهی متفاوت خواهد بود .

فناوری Radeon Image Sharpening  هنوز توسط سری VEGA پشتیبانی نمی شود اما احتمالا در آینده نزدیک سری وگا نیز این فناوری را ساپورت کند .

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

هولی شتتت

مرسی از خبرت 

باید تست کنمش ببینم چیه 

لینک به دیدگاه

یه بازی دیگه که برای مدتی رایگان شده :

Free to grab: Steam Key for Endless Space – Collection (via Humble)

.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

با forza 4 تست کردم تجربه خوبی بود 

البته باید با بازی ای تست کنم که sampling داشته باشه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

خب خب خب!

کیا بازی Beneath a steel Sky یا  BASS رو بادشون هست؟

الان یه ریبوت با اسم Beyond a Steel Sky در نمایشگاه Gamescom 2019 رو نمایی شد!

Beyond a Steel Sky Gamescom 2019 Preview

اصلاح میکنم نوشتمو این بازی ریبوت نیست بلکه ادامه(sequel) بر بازی قبلی هستش!

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...