رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 42 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

جدیدا آشغال لانچ می کنن و اسمش رو میزارن بازی !

البته برای من همچنان فریم در فول اچ دی ملاک هستش اما بازم فریم ها جالب نیستش .

آشغال بهشون بگی یه جورایی پایین اوردن شخصیت آشغاله!:4_joy::4_joy::4_joy::4_joy:

در 41 دقیقه قبل، mَd گفته است :

قبلا تستامو کردم لازم نیست هرروز بنچمارک بگیرم !

اخه بعضی وقتا ایرادات بنی اسرائیلی میگیری انگار که حالا چه چیز مهمی هست 

البته اون باگ زمانی مهمه 

ایراد بنی اسرائیلی؟؟؟

برادرم ایراد کجا گرفتم؟ نه خدایی به کسی گفتم HPET رو روشن کنه یا خاموش؟

فقط گفتم با خاموش کردنش بنچمارکهاتون از نظر سایتهای بنچمارک ارزش نخواهد داشت.

شما یهویی اومدی در همه چیز شک کردی!

در 39 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

Steam weekly top sellers September 16th 2019

StarLadder 2019 Berlin CS:GO Major Championship Viewer Pass + 3 Souvenir Tokens
GreedFall
MONSTER HUNTER: WORLD
Gears 5
Valve Index VR Kit
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
NBA 2K20
Remnant: From the Ashes
Grand Theft Auto V
Total War: WARHAMMER II - The Hunter & The Beast

.....................................

خب به سلامتی جی تی ای از اون بالا بالاها اومده پایین . البته این مدت بازی های جدیدی لانچ شده و در این نتایج بی تاثیر نیست .

اومدم بگم ای ول GTA رو ول کردن که دیدم ای دل غافل...........(broken heart)

در 21 دقیقه قبل، Games_OD گفته است :

هیچ چیزی رو دست کاری نکرده بودم ، از بازی اومدم بیرون، فرداش ادامه رو خواستم برم اینطوری شده بود.

هاردو چک کن شاید شاید بد سکتور انداخته باشه(بعضا پیش میاد این سکتور ها فلگ برای استفاده نشدن نمیشن)

لینک به دیدگاه

دوستان بازی Journey  رو از دست ندین

https://www.downloadha.com/game/journey/

لینک به دیدگاه

دوستان من بازی Ets2 رو ریختم رو سیستم ولی متاسفانه بعد از یک بار وارد شدن به بازی دیگه نتونستم وارد بشم و ی نسخه از سایت دیگه هم گرفتم بازم همونطوریه 

کرکش گفتم شاید خراب شده کرک ریختم فایده نداشت چاره چیه؟بدون هیچ اروری اجرا نمیکنه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali98 گفته است :

دوستان من بازی Ets2 رو ریختم رو سیستم ولی متاسفانه بعد از یک بار وارد شدن به بازی دیگه نتونستم وارد بشم و ی نسخه از سایت دیگه هم گرفتم بازم همونطوریه 

کرکش گفتم شاید خراب شده کرک ریختم فایده نداشت چاره چیه؟بدون هیچ اروری اجرا نمیکنه

اینطور که بوش میاد کرکتون خرابه!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

اینطور که بوش میاد کرکتون خرابه!

اخه از دو سایت مختلف کرک گرفتم انتی ویروس و ویندوز دیفندر هم افه 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Ali98 گفته است :

اخه از دو سایت مختلف کرک گرفتم انتی ویروس و ویندوز دیفندر هم افه 

نگاه کنید با حالت ادمین اجرا بشه

بعد تو حالت همسازی(compatibility) نسخه های قبلی ویندوز نباشه(اگر این حالت فعال نبود بد نیست با چندتا از این حالات تست کنید)

لینک به دیدگاه

راستی دوستانی که زیاد ویندوز عوض میکنن با مشخصات گرفتن از پوشه مثلا دسکتاپ میتونید مسیر اون رو تغییر بدید که وقتی سیستم ترکید اطلاعاتتون از دست نره(گزینه جابجایی هم داره که اطلاعاتتون رو منتقل به محل جدید کنه)

لینک به دیدگاه

حالت ادمینم اجرا نمیشه 

این حالتی ک گفتید رو متوجه نشدم(همسازی)

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Ali98 گفته است :

حالت ادمینم اجرا نمیشه 

این حالتی ک گفتید رو متوجه نشدم(همسازی)

راست کلیک که بکنی رو فایل اجرایی برنامه یه بخشی داره compatibility mode از اونجا میتونی تعیین کنی که مثلا با مشخصات ویندوز ۷−۸−۸٫۱ اجرا بشه

Compatibility_1.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

همین الان تمومش کردم

بازی جالبیه

مخصوصا موسیقی متن

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

راست کلیک که بکنی رو فایل اجرایی برنامه یه بخشی داره compatibility mode از اونجا میتونی تعیین کنی که مثلا با مشخصات ویندوز ۷−۸−۸٫۱ اجرا بشه

Compatibility_1.jpg

نه مشکل از اینجا نیست

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، MojArch گفته است :

آشغال بهشون بگی یه جورایی پایین اوردن شخصیت آشغاله!:4_joy::4_joy::4_joy::4_joy:

ایراد بنی اسرائیلی؟؟؟

برادرم ایراد کجا گرفتم؟ نه خدایی به کسی گفتم HPET رو روشن کنه یا خاموش؟

فقط گفتم با خاموش کردنش بنچمارکهاتون از نظر سایتهای بنچمارک ارزش نخواهد داشت.

شما یهویی اومدی در همه چیز شک کردی!

اومدم بگم ای ول GTA رو ول کردن که دیدم ای دل غافل...........(broken heart)

هاردو چک کن شاید شاید بد سکتور انداخته باشه(بعضا پیش میاد این سکتور ها فلگ برای استفاده نشدن نمیشن)

برنامه چک سلامت هارد همیشه رو سیستم نصبه و مداوم چک می کنه هاردهارو، این مشکل رو کسایی که ویندوز 7 و روی استیم بازی رو پلی می دن ندارن، اشکال از خود بازی هست که آپدیت داده ظاهرا و با آپدیت ویندوز مشکل داره، خلاصه فعلا که نمیشه پلی داد و تمومش کرد 😐

آپدیت :  خوب بالاخره معلوم شد راه حل چیه! باید اکت مورد نظر رو از اول پلی بدی، یعنی اگر اکتی رو پلی میدی باید تا تهش بکوب بری 😁اگر وسطش به هر دلیلی سر چک پوینت ها از بازی بیای بیرون و بعدا بخوای بری ، امکان پیش اومدن مشکل 100% شدن لود سی پی یو  و  غیر قابل بازی شدنش هست. به هر حال برای من اول اکت آخر بود که این مشکل پیش اومد، مشکل چندانی نداشتم، ولی خوب اگر سر باس فایت آخر اکت ها باشید، کمی اعصاب خوردکن  به نظر میاد این قضیه. پس مطمئنا مشکل از خود بازی هست.

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

برنامه چک سلامت هارد همیشه رو سیستم نصبه و مداوم چک می کنه هاردهارو، این مشکل رو کسایی که ویندوز 7 و روی استیم بازی رو پلی می دن ندارن، اشکال از خود بازی هست که آپدیت داده ظاهرا و با آپدیت ویندوز مشکل داره، خلاصه فعلا که نمیشه پلی داد و تمومش کرد 1f610.png

آپدیت :  خوب بالاخره معلوم شد راه حل چیه! باید اکت مورد نظر رو از اول پلی بدی، یعنی اگر اکتی رو پلی میدی باید تا تهش بکوب بری 1f601.pngاگر وسطش به هر دلیلی سر چک پوینت ها از بازی بیای بیرون و بعدا بخوای بری ، امکان پیش اومدن مشکل 100% شدن لود سی پی یو  و  غیر قابل بازی شدنش هست. به هر حال برای من اول اکت آخر بود که این مشکل پیش اومد، مشکل چندانی نداشتم، ولی خوب اگر سر باس فایت آخر اکت ها باشید، کمی اعصاب خوردکن  به نظر میاد این قضیه. پس مطمئنا مشکل از خود بازی هست.

سلام

اون برنامه چک مداوم هارد چیز جالبی نیست !

......................................

من اگر توی بازی با چنین مشکل رو به رو بشم سریع میرم سراغ ترینر ! 🤣 اصلا حوصله ندارم مرحله ای که تموم کردم رو دوباره برم .

لینک به دیدگاه

چشم انتظار Dying Light 2 ! یک جهان بزرگ پر از وحشت :

Dying Light 2 Gamescom 2019 Preview – The Most Exciting Upcoming Open World

.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

اون برنامه چک مداوم هارد چیز جالبی نیست !

......................................

من اگر توی بازی با چنین مشکل رو به رو بشم سریع میرم سراغ ترینر ! 🤣 اصلا حوصله ندارم مرحله ای که تموم کردم رو دوباره برم .

تشکر ، میتونم بپرسم چرا جالب نیست؟

این مشکل 100%  شدن لود سی پی یو خیلی رو اعصاب بود، من مثل همیشه Continue رو می زدم، امروز تو کامنت یوتیوب دیدم که یه نفر گفته بود باید اکت رو از اول بری اگر به این مشکل خوردی، که خوب من هم اول اکت از بازی اومده بودم بیرون، دقیقا بعد از تموم شدن کات سین که خودش سیو کرده بود. به همین خاطر فکر نمی کردم که ریست کردن اکت مشکل گشا باشه 😀 البته الان که نگاه کردم هر اکتی خودش به چند قسمت تقسیم میشه که شاید لازم نباشه از اول اکت بری و فقط از اول موخرترین بخش بری جوابگو باشه.

لینک به دیدگاه

در در 25 شهریور 1398 در 22:06، WINNER گفته است :

همین الان تمومش کردم

بازی جالبیه

مخصوصا موسیقی متن

سلام داداش/ کجاش باحاله ؟ روند بازی خیلی کنده /پیاده روی بیهوده توی صحرا زیاد داره /سرعت دویدنش کمه/ فیلمهاش هم نمیشه رد کرد/نفس ادم بند میاد

در در 25 شهریور 1398 در 15:45، Hosein Amiri گفته است :

سلام خوبی؟

ادم افسرده میشه با این بازیها. تمدن عربستان رو با چین باستان و ژاپن و اسیای مرکزی قاطی کردن یه چیزی ساختن.

سازندگان بازی شاید میخواستن یک منظوری رو برسونن از پیدایش بشر یا رفتار بشر باهم نوع یا سنتهای قدیمی حالا هرچی ولی روند کند بازی خسته کنندست.

ولی با این حال به نظرتون احترام میزارم شاید یه جذابیتی داره که من متوجه نشدم یا تو موودش نبودم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی Rebel Cops و Devil's Hunt توسط HOODLUM کرک و منتشر شد

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

تشکر ، میتونم بپرسم چرا جالب نیست؟

این مشکل 100%  شدن لود سی پی یو خیلی رو اعصاب بود، من مثل همیشه Continue رو می زدم، امروز تو کامنت یوتیوب دیدم که یه نفر گفته بود باید اکت رو از اول بری اگر به این مشکل خوردی، که خوب من هم اول اکت از بازی اومده بودم بیرون، دقیقا بعد از تموم شدن کات سین که خودش سیو کرده بود. به همین خاطر فکر نمی کردم که ریست کردن اکت مشکل گشا باشه 1f600.png البته الان که نگاه کردم هر اکتی خودش به چند قسمت تقسیم میشه که شاید لازم نباشه از اول اکت بری و فقط از اول موخرترین بخش بری جوابگو باشه.

خواهش می کنم .

من خیلی وقت پیش با این برنامه ها کار کردم . هارد رو سر هیچ و پوچ زیر فشار می برن .

بسیاری از مشکلات هاردها هم سخت افزاری هستش و نرم افزار کارچندانی ازش برنمیاد .

در ۱ ساعت قبل، Mantel گفته است :

سلام داداش/ کجاش باحاله ؟ روند بازی خیلی کنده /پیاده روی بیهوده توی صحرا زیاد داره /سرعت دویدنش کمه/ فیلمهاش هم نمیشه رد کرد/نفس ادم بند میاد

سلام

واقعا حالم از این نکته ای که قرمز کردم بهم می خوره .

بازیساز فکر می کنه ما حتما باید بدونیم توی دنیای مضحکی که ساخته چه خبر .

لینک به دیدگاه

انویدیا بازی COD : MW رو با GPU های سری RTX باندل می کند :

NVIDIA to Bundle GeForce RTX with Call of Duty: Modern Warfare

.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

انویدیا بازی COD : MW رو با GPU های سری RTX باندل می کند :

NVIDIA to Bundle GeForce RTX with Call of Duty: Modern Warfare

.

سلام

من که 2060 دارم میتونم بگیرم؟ یا کسایی که تو یه زمان مشخص بخرن بهشون میدم ؟

دقیقا چطور هست؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، ATER گفته است :

سلام

من که 2060 دارم میتونم بگیرم؟ یا کسایی که تو یه زمان مشخص بخرن بهشون میدم ؟

دقیقا چطور هست؟

سلام .

منبعی که بنده بهش استناد کردم چیزی خاصی در این مورد نگفته .

کارت 2060 شامل این اقدام میشه اما فکر نکنم با توجه به قوانینی که انویدیا در این مورد وضع کرده شامل حال شما هم بشه .

اولا که ما در ایران هستم .

ثانیا که باید از یک فروشنده مورد اعتماد انویدیا ( یا یه چیزی توی همین مایه ها - فکر کنم ) خرید کرده باشید .

برای مطالعه بیشتر :

Digging into the bundle itself, as this is a single game bundle, NVIDIA’s deal is pretty straightforward. The company will be including the game with all of their GeForce RTX cards, from the RTX 2060 up to the RTX 2080 Ti. This offer also applies to many desktop and laptop systems including these cards as well, so long as the vendor is a participating NVIDIA partner.

و

Finally, as always, codes must be redeemed via NVIDIA Redemption portal on a system with a qualifying graphics card installed. More information and details can be found in the terms and conditions. Be sure to verify the participation of any vendors purchased from, as NVIDIA will not give codes for purchases made from non-participating sellers.

کارتتون رو از کجا گرفتید ؟

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام .

منبعی که بنده بهش استناد کردم چیزی خاصی در این مورد نگفته .

کارت 2060 شامل این اقدام میشه اما فکر نکنم با توجه به قوانینی که انویدیا در این مورد وضع کرده شامل حال شما هم بشه .

اولا که ما در ایران هستم .

ثانیا که باید از یک فروشنده مورد اعتماد انویدیا ( یا یه چیزی توی همین مایه ها - فکر کنم ) خرید کرده باشید .

برای مطالعه بیشتر :

Digging into the bundle itself, as this is a single game bundle, NVIDIA’s deal is pretty straightforward. The company will be including the game with all of their GeForce RTX cards, from the RTX 2060 up to the RTX 2080 Ti. This offer also applies to many desktop and laptop systems including these cards as well, so long as the vendor is a participating NVIDIA partner.

و

Finally, as always, codes must be redeemed via NVIDIA Redemption portal on a system with a qualifying graphics card installed. More information and details can be found in the terms and conditions. Be sure to verify the participation of any vendors purchased from, as NVIDIA will not give codes for purchases made from non-participating sellers.

کارتتون رو از کجا گرفتید ؟

یکی از دوستان تو لایف برد کار میکرد برای یکی آورد قیمت خوبی درآمد

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ATER گفته است :

یکی از دوستان تو لایف برد کار میکرد برای یکی آورد قیمت خوبی درآمد

از طریق همین دوستت پیگیری کن .

لینک به دیدگاه

فشار ک بهشون نمیاد

ولی یادمه تو ی فرومی تاریخ 2009 ایران

یکی پرسید تا کی میخاین گیمر باشید؟

بین جواب ها یکی گفته بود

متوسط سن گیمرها تو آمریکا 35 ساله!

هرچند آمریکا با انگلیس فرق داره

ولی خب...

تو ایران شاید اینجوری باشه ک فقط ی اسم cod بسه(واسه بچه پولدارای بالا شهری)

ولی اونجا نه

این مسعله رنج ستی خیلی مهمه براشون 

لینک به دیدگاه

یه بازی رایگان دیگه :

Free to grab: Grand Theft Auto: San Andreas

.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...