رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

1f626.pngفکر کنم زیادی غرق این بازی شدی چون یه افتضاح کامله و یه کپی ناقص از بازی های معروفه خیلی تلاش کرد شبیه witcherبشه متاسفانه مشکلات فنیش سر به فلک کشیده که من هر بار بازی میکنم دارم میبینم تازه نسخه اورجینال هم دارم

https://www.youtube.com/watch?v=xqKQXSc4xrE

آخرین پچی که داده باگ های جدید درست کرده من دیگه حرفی ندارم چون این بازی حتی لایق این نیست که طرف وقتش رو بگیره کرک کنه

https://www.playstationlifestyle.net/2019/10/17/last-assassins-creed-odyssey-patch-bug-issues/

من که روی نسخه PC هیچ باگی ندیدم، نه این نه نسخه ی قبل.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

برا شبیه سازی یه نرم  افزاری به اسم لومیون داریم..خیلی معروفه..فک کن یه سال بود منتظر کرک کردنش بودیم..هرچند تو این مدت چندتا کرک آشغال ازش دادن بیرون

نسخه 10 لومیون که اومد بیرون دقیقا همون روز کرک نسخه قبلی رو سایتا رفت..سایتای تورنت...کرک ساده و سالم و مشتی

بعد اون دیگه فکرم تو اینکه کرکرهارو شرکتا با پول میخرن!

البته اینم هست 👍

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

حاجی 8700K دو سال دیگه از رده خارج بشه؟1f602.png1f602.pngماشین حسابتو عشقه

انقدر خندیدی جلو چشتم نمیبینی

نوشتم یک سال دیگه

الان 7700kمگه چند وقته اومده؟ولی با رده بالاهای نسل فعلی کمی گلوگاهه

نه پس فکر کردی 8700kده سال دیگم برات جواب میده

در 33 دقیقه قبل، AlirezaBaghi گفته است :

در کل  فرق بین PC و کنسول ها مثل فرق بین پراید و یه شاسی بلند نه چندان گرون (مدلای هیوندای) میمونه...

بله پرایدم خرجش کمه ولی یه بار شاسی بلند بگیر سوار شو دیگه سوار پراید نمیشی! (نه اینکه خودم شاسی بلند داشته باشم - ولی 206 دارم دیگه عمرا سوار پراید بشم !)

اهان تو اون ویدئو تفاوت بین پی سی و کنسول مثل پراید و شاسی بلندی مثل مثلا  هیوندای توسان بود؟

عجب

هم کنسول داشتم(ps1،ps2،ps3و ps4 pro)هم همون موقع که 1080tiاومد خریدم ولی کنسول دلمون رو نزد

بزرگترین مشکل هم همین موس و کیبورد تو شوتر بود که ظاهرا تو نسل بعدی بطور کل میخوان این مشکل رو حل کنن تا استفاده از کیبورد و موس های متفرقه هم جوابگو باشه

بازی هایی مثل گاد اف وار هم با اون کیفیت بالا به خاطر بهینه سازی بسیار خوب و عدم فریم های اضافی و پرت در اکثر صحنه ها بسیار روان اجرا میشد

انحصاری هایی مثل انچارتد گرافیکی فوق العاده داشته

بازی های دیگم که الان تفاوتشون رو تو یو تیوب میبینید

حالا شما تا صبح بگو نه نه ببین تفاوت کیفیت خیلی بود!ولی واقعیت عوض نمیشه

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، AlirezaBaghi گفته است :

در کل  فرق بین PC و کنسول ها مثل فرق بین پراید و یه شاسی بلند نه چندان گرون (مدلای هیوندای) میمونه...

🙄

برادر در مثال زدن کمی بیشتر دقت کنید

آنچه ما در ویدئو دیدیم نهایت تفاوت بین پراید و تیبا بود و معطوف به همین یک بازی هم نمی شود

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Unknown Truth گفته است :

1f644.png

آنچه ما در ویدئو دیدیم نهایت تفاوت بین پراید و تیبا بود و معطوف به همین یک بازی هم نمی شود

تیبا از پراید بهتره😁

لینک به دیدگاه

اصلا این بحثا چیه راه انداختین خداییش.بیخیال بابا این بحث کنسول و پی سی هیچوقت تمومی نداره اگه حتی ماهها بحث رو ادامه بدید .درکل کسی که گیمره باید هردوروداشته باشه هم کنسول برای انحصاریاش ، هم پی سی برای بازی درنهایت کیفیت.کسی هم که نداره مثل ماها بهتره با همین شرایط سرکنه چون چیزی که عوض بشو نیست فقط اعصاب همدیگروخرد میکنید.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

1f644.png

کاری به یکی دو بازی ندارم کلی گفتم

هر کنسولی ک میاد تا نسل بعدش تغییری نداره ولی سخت افزار کامپیوتر روز به روز و ماه به ماه ارتقا پیدا می کنه و بازی هاشم متناسبا از همه لحاظ ارتقا پیدا می کنه ... بعدشم اگه فرض کنیم که تغییری پیدا نکنه باز هم اون سخت افزار در اون زمان بسیار سر تر از هر کنسولی هست ...

یکم واقع بین باشین

ویرایش شده توسط AlirezaBaghi
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

ببین من که این اقا رو نمیشناسم!کیه؟حرفش قابل استناده؟

در ثانی اصلا بحث برا چیه؟باز الان حرف این شده که ps4 pro فور کی واقعی میده یا نه!اصلا این موضوع چه اهمیتی داره؟مگه ما میخوایم مشخصات و تنظیماتو بازی کنیم؟یه لینک دادم و این بازی رو روی فور کی و حداکثر تنظیمات با نسخه کنسولی مقایسه کرده

من میگم اقا جان تفاوت زیاد نیست و از طرفی 2080ti این کیفیتی رو که شما تو ویدئو میبینی با چهل و خورده ای فریم و حتی کمتر نشون میده

حالا دیگه فلانی میگه کنسول لاوه و فول اچ دی کنسول فلانستو فلان دیگه حرفه

یا باید بگی این ویدئو داره دروغ میگه و دستکاری کردن تا کیفیت واقعی بازی تو پی سی رو نشون نده و یا باید بگی این مقایسه نشون میده که نه کیفیت ها خیلی متفاوته که بعید میدونم کسی بتونه چنین نظری بده

به هر حال بازم میگم 

فکر کنم یه سال دیگه کنسول نسل جدید بیاد و اونوقت عمرا بتونید با سری هزار حتی بازی هارو روی مدیوم و فول اچ دی بازی کنید

از طرفی بازی ها کم کم دارن کلا انلاین میشن(حتی قسمت داستانی)که نتونن کرک کنن

مشکل دیگه انحصاری هاست که نه کمه نه بی کیفیت

اختلاف کیفیتم که زیاد نیست

الان همین رد دد رو نگا کردم دست دوش برا کنسول سیصد و خورده ای بود و شما بعد بازی نهایت با پنجاه ضرر میتونی بفروشی و ازین مسخره بازی هام نیست که سی چهل تومن پولی بدی تا روزی چهار ساعت و اونم فقط یه ماه بازی کنیم(حالا این بازیو نمیگم منظور کل بازی هایی بود که نیاز به انلاین بودن دارن)

بعیده ps5 بیش از 600 دلار قیمت داشته باشه

بهتره ادم برا بازی بره کنسول بخره و سر هر بازی چهل پنجاه تومن ضرر کنه تا رو پی سی مجبور شه هر سال قطعات رو عوض کنه

بله یکی کار دیگه میکنه و از سیستم پول در میاره و یا انقدر پولداره که این هزینه ها براش هیچی نیست!خب اون راحت میره و ارتقا میده ولی اکثر ما اینطور نیستیم

الان خود من 6700k دارم و مادربورد حرفه ای خریدم

بخوام ارتقا بدم علاوه بر سی پی یو کلی هم باید پول مادربورد بدم چون یه سری امکاناتو لازم دارم که فقط تو رده بالاها پیدا میشه

ازونورم باید حداقل 8700k بگیرم که باور کن یه سال دیگه اونم از رده خارجه و گلوگاه میشه

بخوام 9900k بخرم که دیگه قیمتا واویلاس

ازونور کارت گرافیک خدا تومن پولشه

بعد فکرشو بکن یه کنسول میخری سه چهار سال راحتی اونم با هزینه کمتر از 10 میلیون

تا اونجایی هم که میدونم پشتیبانی از موس و کیبورد در نسل بعدی کنسول ها تبدیل به یه عمر عادی میشه و این یعنی دیگه تو بازی های شوتر هم راحتیم

با همه این تفاسیر شاید شما بازم اصرار داشته باشی که نه پی سی گیمینگ خیلی بهتره و کیفیت و تجربه بازی رو ارتقا میده

خب پس در این صورت باید بگم علاوه بر اینکه شواهد خلاف اینو میگه نوش جونتونم باشه هزینه های سنگین ارتقا سیستم1f601.png

قابل اعتماده هر چند خودشم گفته فعلاً  work in progress عه. داخل نسخه پی سی هم تفاوت الترا با مدیوم زیاد نیست (تفاوت پرفورمنس ولی انقلابیه)  . تو بازیهای پی سی همیشه تنظیمات eye candy بودن که خیلی پرفورمنس رو پایین میوردن ولی ارزشش رو نداشتن.تفاوت مدیوم با الترا که قرار نیست یهو شبیه این باشه (این دلاور داشته رد دد رو با gt 710 تست میکرده و آخرش هم میگه اگر 710 دارید پیشنهاد میکنم این بازی رو پلی ندید ) :

1.thumb.PNG.3728b46829ed3e38ed44e4236c8704a4.PNG

تو اون ویدئویی هم که فرستادید از 2080 s استفاده شده نه ti   و با اختلاف از وان ایکس بهتره  حتی تو مانیتور 1080p من. البته یادمون نره وان ایکس بازی رو تو تنظیمات low/medium با فریم ریت 30 (دراپ در بعضی صحنه ها تا 20) اجرا میکنه.

چرا حالا نشه بیشتر از مدیوم/fhd پلی داد ! مثلاً وقتی gta iv و ویچر3 و بتمن آرکام نایت (زمان انتشار)  اومدن باعث شدن دیگه کسی نتونه بالاتر مدیوم پلی بده بازیهای آینده رو ؟ 🤣

اگر منظورتون از بازی آنلاین break point و anthem و need for speed عه  همون بهتر که کرک نشن. کالاف جدید هم که گیم پلی بخش داستانیش حدود سه ساعته. اگر کسی واقعاً از بازی خوشش میاد در هر جهت برای مولتی پلیر باید پول بده.

بهترین حالت اینه که هم ps داشت هم pc .شما یه جا میگی کنسول خوبه که یعنی با فریم 30 و تنظیمات در حد مدیوم/لو مشکلی نداری , یه جا میگی مجبوری هر سال قطعه عوض کنی و نیاز به 9900k داری که یعنی انتظاراتت در حد 4k ultra 60fps عه. کدوم آخرش ...

لینک به دیدگاه

دوستان اطلاعی از مراحل کرک شدن RDR2 دارین ؟؟ آیا کرک میشه یا بیخیال این بازی بشیم ؟

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، 𝓶𝓪𝓳𝓲𝓭𝓲 گفته است :

دوستان اطلاعی از مراحل کرک شدن RDR2 دارین ؟؟ آیا کرک میشه یا بیخیال این بازی بشیم ؟

نسخه استیم که بیاد قطعا کرک میشه

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

نسخه استیم که بیاد قطعا کرک میشه

مگه بین استیم و کلاینت خود راک چه تفاوتی هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اویل چرا برای من اینجوریه؟هیچی معلوم نیست :42_confused:

re2_2019_11_10_01_16_56_136.thumb.jpg.f7b99108c22cd2937590d94e0a5ac3a7.jpgre2_2019_11_10_01_12_29_905.thumb.jpg.4d217ffcc28e8ac7159aed8ffcba72ac.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

دوستان اویل چرا برای من اینجوریه؟هیچی معلوم نیست :42_confused:

همینه دیگه بازی ترسناکه :/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ASTS گفته است :

همینه دیگه بازی ترسناکه :/

بله بله صد در صد همینطوره 😅😅😅

علی جان بازی شبیح کلاغ شده این کجاش ترسناکه؟😂😂😂

مشکل از دایریکس بود، گذاشتم روی ۱۱ تا حدود خیلی زیادی رفع شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این 2تا عکس رو با هم مقایسه کنین، زمین تا آسمان با هم فرق میکنن، اولی نسخه دمو هست دومی نسخه نهایی، با تنظیمات مشابه

re2_2019_01_14_09_54_21_245.thumb.jpg.a1461a0067fc4998a06c1f848f78acb1.jpgre2_2019_11_10_09_11_52_651.thumb.jpg.3672cebc14eff87d9f4d1b2106ee6dc3.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

دوستان این 2تا عکس رو با هم مقایسه کنین، زمین تا آسمان با هم فرق میکنن، اولی نسخه دمو هست دومی نسخه نهایی، با تنظیمات مشابه

re2_2019_01_14_09_54_21_245.thumb.jpg.a1461a0067fc4998a06c1f848f78acb1.jpgre2_2019_11_10_09_11_52_651.thumb.jpg.3672cebc14eff87d9f4d1b2106ee6dc3.jpg

نسخه دمو رو همیشه سبک میگیرن و خیلی فایلا و تنظیمات گرافیکی و جزییات توش نیست  . برای تسته دیگه برای بازی نیست ک...

به خاطر اونه

لینک به دیدگاه

هر بازی رو زمانی که منتشر شدن تست گرفتید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 32 دقیقه قبل، AlirezaBaghi گفته است :

نسخه دمو رو همیشه سبک میگیرن و خیلی فایلا و تنظیمات گرافیکی و جزییات توش نیست  . برای تسته دیگه برای بازی نیست ک...

به خاطر اونه

دوست عزیز مسئله اینجاس که نسخه دمو یعنی عکس بالایی جزئیات و گرافیک خیلی بالاتری نسبت به نسخه نهایی داره، واقعا توی عکس قابل تشخیص نیست؟؟؟😕

در 31 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

هر بازی رو زمانی که منتشر شدن تست گرفتید؟

تقریبا، چطورمگه؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مسئله اینجاس که نسخه دمو یعنی عکس بالایی جزئیات و گرافیک خیلی بالاتری نسبت به نسخه نهایی داره، واقعا توی عکس قابل تشخیص نیست؟؟؟1f615.png

تقریبا، چطورمگه؟

تنظیمات بازی رو دست زدین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 25 دقیقه قبل، AlirezaBaghi گفته است :

تنظیمات بازی رو دست زدین؟

روی همه حالت ها امتحان کردم، دیفالت، مَکس

شما بازی رو نصب دارین؟اگه هستش از تنظیماتتون میتونین برام عکس بگیرین؟

لینک به دیدگاه

من بنظرم تنها تفاوت عکسا اینه که تو نسخه ی نهایی کمی مه بیشتره واسه همین کنتراست و شفافیتش کمتر بنظر میاد وگرنه از لحاظ فنی چیزی کم و زیاد نشده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، alireza fattahi گفته است :

من بنظرم تنها تفاوت عکسا اینه که تو نسخه ی نهایی کمی مه بیشتره واسه همین کنتراست و شفافیتش کمتر بنظر میاد وگرنه از لحاظ فنی چیزی کم و زیاد نشده

خب چی باعث این موضوع شده به نظر شما؟یعنی مربوط به تنظیمات هست؟

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

خب چی باعث این موضوع شده به نظر شما؟یعنی مربوط به تنظیمات هست؟

نه فکر کنم سلیقه ی طراح صحنه بوده چون بنظرم یکم واقعی تره و خوفناک تره این مه ئه .با توجه به اینکه مقدار تشعشعی که از پنجره سقف میاد هم درصورت نبودن مه اینقدرش منطقی نیست. واسه همین فکر کنم یکم شفافیت و کنتراستو فدای جو و حس و حال صحنه کردن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 44 دقیقه قبل، alireza fattahi گفته است :

نه فکر کنم سلیقه ی طراح صحنه بوده چون بنظرم یکم واقعی تره و خوفناک تره این مه ئه .با توجه به اینکه مقدار تشعشعی که از پنجره سقف میاد هم درصورت نبودن مه اینقدرش منطقی نیست. واسه همین فکر کنم یکم شفافیت و کنتراستو فدای جو و حس و حال صحنه کردن

چی بگم والا من بازم اونو بیشتر از این میپسندم این اصلا به دل نمیشینه

لینک به دیدگاه

در در 16 آبان 1398 در 16:01، (Naughty boy) گفته است :

همینه که میگم دیگه اصلا منطقی نیست برا گیم سیستم اپدیت کنیم

شما میتونی اپگرید نکنی ولی نمییتونی کسیو اجبار کنی یا تحمیل کنی که چیکار کنه هرکسی به اختیار و عقل خودش تصمیم میگیره چیکار کنه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...