رفتن به مطلب

Recommended Posts

photo_2019-12-05_03-13-17.thumb.jpg.83396781f0590c6049cefaf648783170.jpg

تا فردا صبح دیگه خوابم نمیبره ... 😭😭

لینک به دیدگاه

بازی daymare 1998 رو بردم

خدایی خیلی علکیه خخخ

از اول تا اخرش که از re2 ریمیک اسکی رفته

زامبیاش تیر تو کله و تیر تو بدن فرقی براشون نداره هردو یه اثر میذاره

در عوض پازلاش خیلی سختن!

برا چند ساعت سرگرمی بد نیست در کل ،گرافیکشم اییی، خیلی دوست داره شبیه اویل بشه ولی انیمیشن رو خوب کار نکردن

سازندشم indie هستن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ASTS گفته است :

پلنگ فروم کی بودی تو xD

ما چاکرتیم علی جان :7_sweat_smile:

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، angel of death گفته است :

چرا ، یک فعال سازی با والت بود که گیفت میکردن یک فعال سازی بود که باید میامد توی اکانت ! والت 265 بود بیاد توی اکانت 180

ترجیح دادم 265 رو بگیرم.

دوستان من در زمینه خرید از فروشگاه‌های بازی علی‌الخصوص استیم یه خرده  کم تجربم، همه بازی هایی که می‌خوام بخرم رو پولشو میدم به سایت های واسطه این کاره یا افراد واسطه تو تلگرام و اونا هم با چند درصدی کارمزدی که کم میکنن برام انجام میدن، اما از این به بعد می‌خوام این واسطه ها رو حذف کنم

اما برام چند تا سوال پیش اومده، الان اگه این قیمت ریجین کلمبیا سر جاش بود چطور باس خرید میزدیم، یه بخشش که پیدا کردن سدشکن کلمبیا هستش، بخش دوم هم تغییر دستی ریجین تو استیم به کلمبیا هستش،

۱- اما سوال اینه که واحد پولی کلمبیا رو شما از کجا میارین؟

اگه با گیفت کارت اکانتتون رو شارژ میکنین که باید گیفت کارت کلمبیا داشته باشین، از کجا میخرین؟ 

روش های دیگشم میشه کارت اعتباری ویزا و مستر یا پرداخت از طریق پیپال که همشون ما رو تحریم کردن! پس از کجا واحد پولی کلمبیا تهیه میکنید؟

۲- سوال بعد اینکه اگه تو والت شما مقداری پول به واحد پولی آرژانتین باشه، بعد از تغییر ریجین  به کلمبیا، آیا همون میزان پول موجود در والت شما تبدیل به واحد پولی جدید میشه؟

۳- دیگه اینکه یه سری اصطلاحات دوستان بالا به کار بردن ، منظورشون چیه؟ مثلا این دوستمون اینجا گفته 

«فکر کنم ایشون والت خریده شما با آیتم خریدید

منظورشون از این دو دوش خرید چیه؟ و انجامش به شکله؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، NerdPatcher گفته است :

اگه با گیفت کارت اکانتتون رو شارژ میکنین که باید گیفت کارت کلمبیا داشته باشین، از کجا میخرین؟ 

با گیفت دلار پوند یورو هم شارژ میکنه به پزو کلمبیا 

در 7 دقیقه قبل، NerdPatcher گفته است :

سوال بعد اینکه اگه تو والت شما مقداری پول به واحد پولی آرژانتین باشه، بعد از تغییر ریجین  به کلمبیا، آیا همون میزان پول موجود در والت شما تبدیل به واحد پولی جدید میشه؟

اول نسبت به دلار تبدیل میشه بعد نسبت به واحد پول جدید 

در 8 دقیقه قبل، NerdPatcher گفته است :

با آیتم خریدید

با فروش آیتم بازی تو مارکت استیم یا ریفاند کردن   والت رو شارژ کرده و خریده 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، angel of death گفته است :

photo_2019-12-05_03-13-17.thumb.jpg.83396781f0590c6049cefaf648783170.jpg

تا فردا صبح دیگه خوابم نمیبره ... 1f62d.png1f62d.png

این pre loadبازیه که حدود ساعت 9 آنلایک میشه حداقلش دو ساعت طول میکشه از حالت پریلود خارج شه

اون resident evil 2وقتی پریلودش کردم قشنگ یک ساعت طول کشید کلا 30گیگ بود فکر کنم

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، NerdPatcher گفته است :

دوستان من در زمینه خرید از فروشگاه‌های بازی علی‌الخصوص استیم یه خرده  کم تجربم، همه بازی هایی که می‌خوام بخرم رو پولشو میدم به سایت های واسطه این کاره یا افراد واسطه تو تلگرام و اونا هم با چند درصدی کارمزدی که کم میکنن برام انجام میدن، اما از این به بعد می‌خوام این واسطه ها رو حذف کنم

اما برام چند تا سوال پیش اومده، الان اگه این قیمت ریجین کلمبیا سر جاش بود چطور باس خرید میزدیم، یه بخشش که پیدا کردن سدشکن کلمبیا هستش، بخش دوم هم تغییر دستی ریجین تو استیم به کلمبیا هستش،

توصیه میکنم درگیر خرید بازی نشید خودتون

فروشندگان تلگرامی یک سری ریزه کاری ها دارن که رعایت کردنشون برای یه فرد عادی زمان بر هست و فایده ای هم نداره

و اگر هم اون موارد رو رعایت نکنید قیمتتون از کانال ها گرون تر میشه

ضمن اینکه کانال هایی هستن که سود خیلی خیلی کمی میگیرن

از همین جهت اگر کانال های ارزون قیمت خرید کنید هم خیالتون راحت تره هم هیچ دردسری براتون نداره ضمن اینکه کارمزد کانال های ارزون قیمت گاها زیر 3 درصد هست

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

فروشندگان تلگرامی یک سری ریزه کاری ها دارن که رعایت کردنشون برای یه فرد عادی زمان بر هست و فایده ای هم نداره

از همین جهت اگر کانال های ارزون قیمت خرید کنید هم خیالتون راحت تره هم هیچ دردسری براتون نداره ضمن اینکه کارمزد کانال های ارزون قیمت گاها زیر 3 درصد هست

خب اونایی که از همه منصف ترن رو معرفی کن داداش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

@big VULTURE بزرگوار کجایی که ببینی تاپیکت به اون شهرک معروف رفته؟

دلم برا عکس از نقل قول پاک کن گفتنت تنگ شده. 😪

یکی از فامیلهاشون فوت کرده

اره تاپیک شده چت روم ، مثلا تاپیک اخباره ها !

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، NerdPatcher گفته است :

به ایدی بنده تو تلگرام پیام بدید معرفی میکنم

(ایدی تلگرامم همین نام کاربریم تو لیون هست)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، NerdPatcher گفته است :

@Rai30

در 5 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

ریجن کلمبیا کلا حذف شد از سایت steamdb !!!

عزیز خیلی وقته همون دیشب لولو خوردش 😅

من تو کف اینم اون کارمند یا اون سیستمی که باعث این باگ بوده رو چیکارش میکنن 😂😂😂

دیشب ۲تا بسته ۳ساعته ایرانسل گرفتم تا کامل دانلود بشه، تا نرم توی بازی باورم نمیشه 🤣

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

@Rai30

عزیز خیلی وقته همون دیشب لولو خوردش 😅

من تو کف اینم اون کارمند یا اون سیستمی که باعث این باگ بوده رو چیکارش میکنن 😂😂😂

دیشب ۲تا بسته ۳ساعته ایرانسل گرفتم تا کامل دانلود بشه، تا نرم توی بازی باورم نمیشه 🤣

سلام خوب هستین ؟

در باره این بسته های ایرانسل برام توضیح میدین ؟ میخوام بازی red dead رو بعدا دانلود کنم.

کلا اگر بخوام با خط گوشی دانلود کنم چه وسایلی نیازه ؟ هم مودم رو بگید هم نوع خط ممنون میشم.

و اینکه این مودم های LTD که اسیاتک میفروشه میشه روشون بسته های 2 ساعته ایرانسل رو فعال کرد ؟

https://my.asiatech.ir/cart.php?gid=62

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

یکی از فامیلهاشون فوت کرده

اره تاپیک شده چت روم ، مثلا تاپیک اخباره ها !

عه ناراحت شدم. خدا رفتگان همه رو بیامرزه مخصوصا تازه فوت شده ها. میبینم دیگه پیداش نیس.

لینک به دیدگاه

تصاویر کاورنسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 3 Remake منتشر شد ، مراسم2019  The Game Awards در روز13 December (22 اذر)میتواند زمان مناسبی برای معرفی این عنوان باشد.eurogamer

jpg.thumb.jpg.5ece1e07755770418e7fa84114eba985.jpgjpg1.thumb.jpg.553023868cb4d52205e906c225d4932f.jpgjpg11.thumb.jpg.41980771ad377a7c4ac3bf28817931ae.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ahmadsa گفته است :

کاری نداریم..

دندونا نمسیس رو چقد شخمی درست کردن

تعداد کمتر باشه ولی پهن تر

دیگه بقیش فعلا خوبه

😂

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

رفیق من هیچوقت نمیتونم اکانت 3000دلاری خودمو بدم دست یه مشت کانال تلگرامی

هیچ فوت و فنی نداره ! یبار برات خرید بکنن بری ریجنت رو ببینی مشخصه از کجا گرفتن،بجای گرفت ولت گیفت هم کلید بخرید از قیمت تلگرامی هم ارزونتر میشه

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

هیچ فوت و فنی نداره ! یبار برات خرید بکنن بری ریجنت رو ببینی مشخصه از کجا گرفتن،بجای گرفت ولت گیفت هم کلید بخرید از قیمت تلگرامی هم ارزونتر میشه

کسی که اکانتش 3000 دلار قیمت داره اولا که قطعا این چند هزار تومن اختلاف براش مهم نیست و خودش به راحتی میخره

ضمن اینکه با دادن رمز به کسی اگر امنیت اکانت قوی باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد

ولی با این حال منظورم از اون تریک ها یا فوت فن ها همون خرید کلید هست ولی خرید کلید به ارزون ترین قیمت ممکن کار سخت و البته ریسک داری هست و برای کسانی که حساب بین المللی ندارن تقریبا غیر ممکن

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

با سه هزار دلار می شود سه هزار جوان را فرستاد به خانه بخت تا خوشبخت شده و سپس راهی بهشت شوند(سر کوچه جناب ا...)

بعد آن وقت شما این مبلغ را دادی فقط برای بازی

گیم خانه بلاد کفری ات  را بفروش و در این بل بشو یا  دستگیر هموطنانت باش تا بروند خانه بخت یا خودت جمع کنی بروی کانادا و از شر و فتنه دوره مقدس سربازی  رهایی یابی

ویرایش شده توسط Unknown Truth
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

کسی که اکانتش 3000 دلار قیمت داره اولا که قطعا این چند هزار تومن اختلاف براش مهم نیست و خودش به راحتی میخره

همین ها هستند که آخر سر جمع می کنند می روند کانادا

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Unknown Truth گفته است :

با سه هزار دلار می شود سه هزار جوان را فرستاد به خانه بخت تا خوشبخت شده و سپس راهی بهشت شوند(سر کوچه جناب ا...)

بعد آن وقت شما این مبلغ را دادی فقط برای بازی

گیم خانه بلاد کفری ات  را بفروش و در این بل بشو یا  دستگیر هموطنانت باش تا بروند خانه بخت یا خودت جمع کنی بروی کانادا و از شر و فتنه دوره مقدس سربازی  رهایی یابی

ایشون خودشون برای اکانتشون قطعا 3000 هزار دلار خرج نکردند😄

خیلی از بازی ها در تخفیفات گرفته شدن یا حتی به طور رایگان به اکانت اضافه شدن

ولی خوب به هر حال اکانت ارزشمندی دارن و دست کم 5 میلیون ارزش داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، Hype گفته است :

سلام خوب هستین ؟

در باره این بسته های ایرانسل برام توضیح میدین ؟ میخوام بازی red dead رو بعدا دانلود کنم.

کلا اگر بخوام با خط گوشی دانلود کنم چه وسایلی نیازه ؟ هم مودم رو بگید هم نوع خط ممنون میشم.

و اینکه این مودم های LTD که اسیاتک میفروشه میشه روشون بسته های 2 ساعته ایرانسل رو فعال کرد ؟

https://my.asiatech.ir/cart.php?gid=62

سلام، ممنونم

ساده ترین روش داشتن یک گوشی با قابلیت پشتیبانی از 4.5g هست که اینترنتش رو با یک رابط usb با کامپیوتر به اشتراک بزارید هیچ چیز خاصی هم نمیخواد، گوشی+کابل اتصال به سیستم تمام.

بسته های نامحدودشم که از یک ساعته داره تا سه ساعته به قیمت های ۹۰۰ ، ۱۵۰۰ و ۲۰۰۰ تومان که میتونین بگیرین و بین ساعت ۲ الی ۸ صبح استفاده کنید.

خط های ltd خیلی خاص هستن و بسته های خاصی هم داره آنتن دهیشونم همه جا پشتیبانی نمیشن.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

سلام، ممنونم

ساده ترین روش داشتن یک گوشی با قابلیت پشتیبانی از 4.5g هست که اینترنتش رو با یک رابط usb با کامپیوتر به اشتراک بزارید هیچ چیز خاصی هم نمیخواد، گوشی+کابل اتصال به سیستم تمام.

بسته های نامحدودشم که از یک ساعته داره تا سه ساعته به قیمت های ۹۰۰ ، ۱۵۰۰ و ۲۰۰۰ تومان که میتونین بگیرین و بین ساعت ۲ الی ۸ صبح استفاده کنید.

خط های ltd خیلی خاص هستن و بسته های خاصی هم داره آنتن دهیشونم همه جا پشتیبانی نمیشن.

خیلی ممنون از شما.

به جاب گوشی از چیز دیگه نمیشه استفاده کرد که همون سرعت رو بده ؟ این مودم های 4g شبیه فلاش که خط میخورن خوبن آیا ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 43 دقیقه قبل، Hype گفته است :

خیلی ممنون از شما.

به جاب گوشی از چیز دیگه نمیشه استفاده کرد که همون سرعت رو بده ؟ این مودم های 4g شبیه فلاش که خط میخورن خوبن آیا ؟

والا من از اونا استفاده نکردم تا حالا ولی احتمالا فرق خاصی نداشته باشن، باید از کسی که استفاده کرده حتما سوال کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...