رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

آآآآآه ه ه ه ه

هیچ وقت نفهمیدم که چگونه یک چنین بازی مزخرف و چرندی(رزیدنت اویل) اینگونه طرفدار پیدا کرد

یک مشت آت و آشغال این طرف و آن طرف ریخته اند و باید جان بکنی و بگردی تا پیدا کنی و فرو کنی در هم، تا بازی ادامه یابد

از آن طرف چهارتا دشمن جنگولک باز پدر سوخته عجیب غریب همیشه دنبالت هستند

اگه رزیدنت اویل مزخرفه لابد فورتنایت و زولا خوبن ؟!!!

اینو به عنوان یه شوخی میبینم 😍

با طراحی چهره رزیدنت اویل های جدید مشکل دارم ... خیلی مصنوعی کار شده . مخصوصا چهره jill تو همین رزیدنت اویل 3 ک قراره بیاد !

طراحی چهره ی 4 و بعدش 5 خوب بودن .... بقیه خیلی مصنوعین !

ویرایش شده توسط AlirezaBaghi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

اینو به عنوان یه شوخی میبینم 1f60d.png

با طراحی چهره رزیدنت اویل های جدید مشکل دارم ... خیلی مصنوعی کار شده . مخصوصا چهره jill تو همین رزیدنت اویل 3 ک قراره بیاد !

اره ، قیافه جیل گند زدن بهش شبیه کاراکتر آلیس تو فیلم اویل کردن !

گند زدن به کاراکتر محبوب من

کسی هم براش رزیدنت اویل خوب و محبوب نباشه احتمال خیلی زیاد سنش کمه واسه همون (البته جسارت نشه) زمانی که این بازیها اون زمان عرضه شدن بهترین بازیهای زمان خودشون به حساب میومدن کل محبوبیت اویل مال سری دوم و سومه و چهارم

خودم اویل 2 حدود 60 بار و اویل 3 حدود 35 بار تموم کردم ، بازی پر ازمعما زامبی و باسهای گوناگون توی اویل 3 هم نمسیس سیریش که نمیمیره 

لینک به دیدگاه

در در 5 آذر 1398 در 09:39، micpet گفته است :

من که خیلی خوشم اومد، البته گرافیکش یک کوچولو میتونست بهتر باشه.

ممنون از پاسختون،  امروز تمومش کردم خیلی بازیه خوبی بود بدون ایراد نیست ولی واقعا بازی با کیفیتی هستش شاید حتی بهتر از sekiro و resident evil 2 remake.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Bioshock جدید!!! https://www.ign.com/articles/2019/12/09/new-bioshock-game-confirmed-being-developed-by-new-developer-cloud-chamber

لینک به دیدگاه

در در 14 آذر 1398 در 00:05، ho3einsa گفته است :

@big VULTURE بزرگوار کجایی که ببینی تاپیکت به اون شهرک معروف رفته؟

دلم برا عکس از نقل قول پاک کن گفتنت تنگ شده. 1f62a.png

سلام

همون طور که دوستان گفتن به علت فوت یکی از بستگانم مدتی از فروم دور بودم .

ان شاء الله از این به بعد در خدمت شما دوستان هستم .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

آآآآآه ه ه ه ه

هیچ وقت نفهمیدم که چگونه یک چنین بازی مزخرف و چرندی(رزیدنت اویل) اینگونه طرفدار پیدا کرد

یک مشت آت و آشغال این طرف و آن طرف ریخته اند و باید جان بکنی و بگردی تا پیدا کنی و فرو کنی در هم، تا بازی ادامه یابد

از آن طرف چهارتا دشمن جنگولک باز پدر سوخته عجیب غریب همیشه دنبالت هستند

حالا چرا مثل احمدی نژاد حرف میزنی😕تو بازی نکن،vزیدنت اینقدر طرفدار پیدا نکرده طرفدار داشت از زمان PS1

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

یکی از بازی هایی که دوست  دارم Vampire The Masquerade - Bloodlines هستش . الان هم اولین نقد و بررسی ها از نسخه جدید این بازی منتشر شده .

Vampire The Masquerade: Coteries of New York Review – A Thin, Yet Tasty NYC Slice

گفته میشه این بازی داری ویژگی های خوبی مانند تصمیمات سخت یا شخصیت پردازی مناسب هستش و خب داستان کوتاهی هم داره .

لینک به دیدگاه

سلام

تو یکی از انجمن های همسایه یه شخصی اینو نوشته :

نسخه Bypass EGY بازی efootball pes 2020 منتشر شد. "

این جریانش چیه؟

ویرایش : دانلودها آموزشش رو قرار داده 

دانلودها

ویرایش شده توسط SHAKIB
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

خدا بیامرزه غم اخرتون باشه. ایشالا قدرتمند تر از قبل 🙏

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

خدا رفتگانتونو بیامرزد انشاا.... که غم آخر باشه

امید که همیشه به خوبی و خوشی و خنده بگذرونید.

یه سوال: منطقیه اکانت های Epic Games و GOG خودمو به استیمم وصل کنم؟(جفتشون این امکان رو دارن ولی میترسم با ای پی ایران که به استیم وصل بشم اونا هم بفهمن و بنم کنن و هرچی بازی تا حالا خریدم بره به فنا)

پ.ن: مبلغ بالایی رو تا حالا از این چند پلتفرم بازی خریدم و یکم میترسم اگه ریسک داره مستقیم بگید بیچاره نشم😅😁

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SHAKIB گفته است :

سلام

تو یکی از انجمن های همسایه یه شخصی اینو نوشته :

نسخه Bypass EGY بازی efootball pes 2020 منتشر شد. "

این جریانش چیه؟

ویرایش : دانلودها آموزشش رو قرار داده 

دانلودها

اگه کسی اینو نصب کرد جواب گرفت خواهشا اعلام کنه

خسته شدیم انقد نسخه دمو رو بازی کردیم😨

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

حالا چرا مثل احمدی نژاد حرف میزنی1f615.pngتو بازی نکن،vزیدنت اینقدر طرفدار پیدا نکرده طرفدار داشت از زمان PS1

فکر کردم از گوگل ترنسلیت استفاده شده 🤣

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

کسی هم براش رزیدنت اویل خوب و محبوب نباشه احتمال خیلی زیاد سنش کمه واسه همون (البته جسارت نشه) زمانی که این بازیها اون زمان عرضه شدن بهترین بازیهای زمان خودشون به حساب میومدن کل محبوبیت اویل مال سری دوم و سومه و چهارم

خودم اویل 2 حدود 60 بار و اویل 3 حدود 35 بار تموم کردم ، بازی پر ازمعما زامبی و باسهای گوناگون توی اویل 3 هم نمسیس سیریش که نمیمیره 

خدای من من تازه خبرو شنیدم. dude

وای جیل ولنتاین چرااااااااااا اینجوری شده قیافه ش. بینیش خیلی گنده کردن.😮 بینیشو دماغ کردن.هیچیشم شبیه نیست یعنی این جیل ولنتاینه؟ جزو ده کاراکتر پریتی دنیای گیم؟ اصلا خوشم نیومد ولی از اومدن ریمیک خیلی خوشحالم

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

جیل ولنتاین بازی و فیلم:

Sienna_and_Jill.png.1fd75c417ff4c3418d57d5b53dfcfd55.png

جیل ریمیک🤐

69216_7_capcom-happy-jill-valentines-new-look-re3-remake.jpg.cce923d5cc4a0184341a4f067182645c.jpg

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

البته کسایی که Resident Evil 3رو پیش خرید کنن لباس کلاسیک نسخه PS1رو دریافت میکنن

resident-evil-3-remake-pre-order-bonus.thumb.jpg.a71997d1c61035b00fdc7154adbc342b.jpg

تصویری از نسخه  کلکتور بازی

1503041468_3613453-residentevil3.thumb.jpg.88df80200097259edf3c4dd3a6b32a02.jpg

لینک به دیدگاه

امیدوارم یه دیزاینر پیدا بشه بتونه طراحی های بهتری از کارکترها انجام بده و بشه روی بازی نصب کرد. نیمسیس هم تعریفی نداره طراحیش. آخه این چیه نیمسیس بینیش کجا شبیه این بود؟

re3.thumb.jpg.098277e295c347732e72eaeda9f47718.jpg

نیمسیس ها هم نیمسیس های قدیم :

resident-evil-3-nemesis-ps4-playstation-4-1_900x.thumb.jpg.575878e5b0a7e1746e9fe7663e9b0f60.jpg

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، MojArch گفته است :

😅😁

منکه سال پیش لینک کرده بودم و تا حالا مشکلی نبوده. ولی شما که اینقد میترسین لینک نکنین!

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

در 6 ساعت قبل، jj-191 گفته است :

امیدوارم یه دیزاینر پیدا بشه بتونه طراحی های بهتری از کارکترها انجام بده و بشه روی بازی نصب کرد. نیمسیس هم تعریفی نداره طراحیش. آخه این چیه نیمسیس بینیش کجا شبیه این بود؟

نیمسیس ها هم نیمسیس های قدیم :

در 7 ساعت قبل، jj-191 گفته است :

خدای من من تازه خبرو شنیدم. dude

وای جیل ولنتاین چرااااااااااا اینجوری شده قیافه ش. بینیش خیلی گنده کردن.1f62e.png بینیشو دماغ کردن.هیچیشم شبیه نیست یعنی این جیل ولنتاینه؟ جزو ده کاراکتر پریتی دنیای گیم؟ اصلا خوشم نیومد ولی از اومدن ریمیک خیلی خوشحالم

در 12 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

در 13 ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

اینو به عنوان یه شوخی میبینم 1f60d.png

سلام دوستان عزیزم

انجین جدید شرکت کپکام یعنی همین RE Engine که از زمان بازی Resident Evil 7 معرفی شد پایه اصلیش اسکن سه بعدی از اشیا و اشخاص واقعی هست، شما چطوری میگید چهره‌ها مصنوعی هستن؟ تمام شخصیت‌های بازی‌هایی که از RE Engine استفاده کردن از اون زمان که شامل Resident Evil 7 - Resident Evil 2 Remake - Devil May Cry 5 - Resident Evil Remake 3 - Resident Evil Resistance میشه از روی مدل‌های واقعی اسکن شدن. در بازی Devil May Cry 5 لباس‌های شخصیت‌های اصلی بازی (دانته، نرو، وی، ورجیل و ...) اول بصورت واقعی طراحی و دوخته شد و بعد برای استفاده در بازی بصورت سه بعدی اسکن شدن که همین مورد برای بازی‌های Resident Evil هم تا حدودی صدق می‌کنه با تکیه برمستندات روند ساخت بازی Devil May Cry 5 البته ازش مطمئن نیستم چون فقط مستند ساخت Devil May Cry 5  رو دیدم.

طراحی چهره نسخه‌های ۴ و ۵ خوب بودن، قبول! ولی زمانی که شما یه موتور بازی‌سازی جدید طراحی کردید که پایه اصلیش Photo-realistic بودن هست، دیگه نمی‌تونی انتظار داشته چهره شخصیت‌های بازی همونی باشه که سال 1998 - 1999 - 2005 و ... بوده. بعدم زمان عرضه بازی‌های اورجینال این نسخه‌ها در سال‌هایی که عرضه شدن که اشاره هم کردم بهشون چهره شخصیت‌های بازی اصلا معلوم نبود و تماما بصورت پیکسلی بود چطوری الان مصنوعین ولی اون موقع فرضا واقعی بودن؟!

845922039_ResidentEvil3RemakevsOriginalEarlyGraphicsComparison1-41screenshot.thumb.png.69039c6d18ae26dd20d4b86407c703da.png 1033923638_ResidentEvil3RemakevsOriginalEarlyGraphicsComparison1-21screenshot.thumb.png.1773542fd30e953253c1f3fe10f5858f.png 1534313060_ResidentEvil3RemakevsOriginalEarlyGraphicsComparison1-8screenshot.thumb.png.2f5e1c14971103ff333dbe0deffd7849.png

433585645_ResidentEvil3RemakevsOriginalEarlyGraphicsComparison1-2screenshot.thumb.png.88192846531e997104889978a634bca3.png 1247592498_ResidentEvil3RemakevsOriginalEarlyGraphicsComparison0-37screenshot.thumb.png.cb56769ecc15ed673115254f65c7adda.png 54390864_ResidentEvil3RemakevsOriginalEarlyGraphicsComparison0-13screenshot.thumb.png.d2207378d5423add31f0b36813589682.png

nemesis-resident-evil-3-remake-uhdpaper.com-4K-7.604-wp.thumbnail.thumb.jpg.c6a5d644304211e786d8606b15a47e40.jpg

در کل هدف ساخت بازسازی این مجموعه به گفته خود سازندگانش در همون زمان ساخت نسخه دوم هم این بود که صرفا یه بازسازی از نسخه اصلی نباشه وگرنه اگه این بوده باشه که همه می‌دونن کجا قراره چه اتفاقی بیفته، یا خودمونی‌ترش میشه می‌دونیم از پشت کدوم دیوار قراره یه زامبی بپره بیرون و Jump-scare‌های بازی کجا هستند. در مورد لباس‌های شخصیت‌ها هم که میشه گفت بخشی از همون روش بازسازی‌شون بوده اما باز هم می‌بینیم که بخاطر ادای احترام به نسخه‌های کلاسیک لباس‌های قدیمی شخصیت‌های بازی هم داخل بازی قرار گرفته.

لینک به دیدگاه

آقا من که همون اولم گفتم طراحی نمسیس رو خیلی علکی درست کردن ،خوبه که تغییر بدن اما حداقل دماغ براش نمیذاشتن یا دندوناش اینقد باریکو دراز نبود 

ولی خدایی از حق نگذریم،لباس جیل تو اورجینال ۳بیشتر شبیه لباس رقاص ها و پارتی شبانه بوده،اخه کی با این لباس میره جنگ؟والا ۱۵سال پیش که با برادر و خواهر مینشستیم بازی میکردیم هم خواهر میگفت خیلی خنده داره با این لباس ار پی جی و اینا دستشه

دقیق مثل ضعف سری فیلم هاش ،الیس معلوم نیست از کدوم استریپ کلوپی در اومده شده سموراییو شینوبیو همه فن حریف 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

آقا من که همون اولم گفتم طراحی نمسیس رو خیلی علکی درست کردن ،خوبه که تغییر بدن اما حداقل دماغ براش نمیذاشتن یا دندوناش اینقد باریکو دراز نبود 

ولی خدایی از حق نگذریم،لباس جیل تو اورجینال ۳بیشتر شبیه لباس رقاص ها و پارتی شبانه بوده،اخه کی با این لباس میره جنگ؟والا ۱۵سال پیش که با برادر و خواهر مینشستیم بازی میکردیم هم خواهر میگفت خیلی خنده داره با این لباس ار پی جی و اینا دستشه

دقیق مثل ضعف سری فیلم هاش ،الیس معلوم نیست از کدوم استریپ کلوپی در اومده شده سموراییو شینوبیو همه فن حریف 

بتلفیلد که نیست ..یهویی ویروس پخش میشه اینا هم سر هر کار و مشغله ای بودن میان برای کمک

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

بتلفیلد که نیست ..یهویی ویروس پخش میشه اینا هم سر هر کار و مشغله ای بودن میان برای کمک

این دیگه از اون حرفا بود خخخخ

مثلاااا این خانم یکی از باتجربه های تیم استارز هست،با اون شورت و کرست کجا بوده چیکار میکردهxD

حداقل رفت ساختمون استارز چک کرد،لباسا فرمشم میپوشید ،جلیقه ای کاپشنی بالاخره زامبیا گاز میگیرن جاش درد میگیره خخخخخ

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

اسمش روشه. بازی. بازی دنیایی فانتزی و تخیلی هست تا توش لذت ببری. 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

جلیقه ای کاپشنی بالاخره زامبیا گاز میگیرن جاش درد میگیره خخخخخ

عالی بود 😂

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

این دیگه از اون حرفا بود خخخخ

مثلاااا این خانم یکی از باتجربه های تیم استارز هست،با اون شورت و کرست کجا بوده چیکار میکردهxD

حداقل رفت ساختمون استارز چک کرد،لباسا فرمشم میپوشید ،جلیقه ای کاپشنی بالاخره زامبیا گاز میگیرن جاش درد میگیره خخخخخ

گاهی سبک بودن و پوشیدن لباس زیر تو فرار و چابکی تاثیر گذاره ..استفاده از جزییات بدن زن برای کشوندن گیمر هم هست😅

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

استفاده از جزییات بدن زن برای کشوندن گیمر هم هست😅

اصلا  تو همه چی همین شده

می بینی تو خبرگذاری های معروف یا حتی مقالات معتبر در مورد هر چیزی مطلب هست عکس یه زن و دختر خوشگل هم چسبوندن بهش برا جذب مخاطب

تو همین ایران تو زومیت مقالات و خبراشو دنبال می کنم بدر مورد مطالعه و کتابه عکس زنه برای هر بیماری میشه عکس یه زنه خبرای گوشی و موبایل میبینی عکس زنه

ایندفه معرفی یه مدل ساعت هوشمند سامسونگ بود انداخته بودن دست یه زنه هی در مدلای مختلف نشونش میدادن

اوج این دلقک بازی رو میشه تو این فیلم دید

زنه نمیتونه درست راه بره بعد شده ابر قهرمان

Wonder_Woman_(2017_film).jpg

ویرایش شده توسط Goorani___k65
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Goorani___k65 گفته است :

اصلا  تو همه چی همین شده

می بینی تو خبرگذاری های معروف یا حتی مقالات معتبر در مورد هر چیزی مطلب هست عکس یه زن و دختر خوشگل هم چسبوندن بهش برا جذب مخاطب

تو همین ایران تو زومیت مقالات و خبراشو دنبال می کنم بدر مورد مطالعه و کتابه عکس زنه برای هر بیماری میشه عکس یه زنه خبرای گوشی و موبایل میبینی عکس زنه

ایندفه معرفی یه مدل ساعت هوشمند سامسونگ بود انداخته بودن دست یه زنه هی در مدلای مختلف نشونش میدادن

استفاده از بحث زیبایی شناسی هست. نسل بشر کلا تمایل به زیبایی داره. 
فکر کن گوشی رو بدن دست کسی مث احمدی نژاد... وجدانا کی اون گوشی رو می خره؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...