رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 9 دقیقه قبل، Goorani___k65 گفته است :

کنسول های نسل جدید هرچه قوی تر باشن به نفع ما ایرانی هاست چون خیلی ها دیگه توان ارتقا سیستم ندارن

تازه شنیدم امسال کارت گرافیک میخواد  گرونترم بشه

https://www.zoomit.ir/2019/12/31/343761/nvidia-amd-graphics-cards-price-rising-2020/

به شرطی که قیمتش متعادل باشه .

ضمنن توجه کنید که وقتی کنسولها اینقدر قوی میشن بازیها از نظر گرافیکی جهش می کنند .

الان بازیها باید قابل اجرا در کنسولهای ضعیفی مثل PS4 باشن . اون زمان لازم نیست !

پس سخت افزار های فعلی کم میارن .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

مهم اینکه چه بازی ای بخواد روش بیاد،مایکروسافت بیخود تلاش میکنه،هنوز یه IPمثل Bloodborneنداره،یکی مثل Unchartedنداره حالا سخت افزارش هر چی می خواد باشه

مایکروسافت هم بازی های خوبی داره . ضمن این که تغییر در بازی ها و ایده های جدید همیشه ممکنه . مایکروسافت لازم باشه میتونه خیلی از شرکتهای بازی سازی رو کلا بخره . اما مشخصات کنسول برای سالها تغییر نمی کنه . وقتی مایکروسافت اینقدر پیشرفته که برای کنسولش از چیپستی استفاده کرده که ای ام دی هنوز مشابهش رو برای PC لانچ نکرده حتما فکر بعدش رو هم کرده .

البته بنده هم اشاره کرده . مایکروسافت در سخت افزار پیش افتاده

دلیل نمیشه که در مجموع هم پیش باشه .

حالا همه این حرفها به کنار فقط PC گیمینگ .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

ما که گفتیم 3 برابر 2080ti قدرت دارد 

کسی باور نکرد

باشد که عبرت گرفته و رستگار شوید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

حالا همه این حرفها به کنار فقط PC گیمینگ .

خواستم بگویم خیلی می خواهم ت

این یک جمله کار را خراب کرد

ای روزگار

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Unknown Truth گفته است :

خواستم بگویم خیلی می خواهم ت

این یک جمله کار را خراب کرد

ای روزگار

خخخخخخ

مشکل اصلی من با کنسولها عدم ساپورت کامل موس و کیبرد هستش . اگر توی این نسل این مورد حل بشه 70 درصد مشکل من با کنسولها هم حل میشه .

توی کنسول ها هم مایکروسافت رو بیشتر دوست دارم .

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Goorani___k65 گفته است :

مثلا برای یه بازی 30،60 دلار یا حتی بیشتر هزینه کنی و در مقابل هیچ پشتیبانی و ساپورتی هم نداریم و ممکنه اصلا دسترسیتون به بازی رو محدود کنیم و اگه کرکی بازی کردی تو یه دزد بی فرهنگ و عقب مونده ای

👏

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Goorani___k65 گفته است :

این چیه؟

فقط همین گزینه ای که گفتی رو اضافه میکنه

یا کلا تنظیمات گرافیکی بازی درست میشه؟

برا من نه میشه رزولوشن رو تغییر داد نه میشه به ریز تنظیمات گرافیکی دسترسی داشت

الان از حالت فول اسکرین دراوردم برای اینکه بتونم رو رزولوشن کمتر از 4k بازی کنم

با موس لبه هارو میکشم تا به اندازه وفریم مناسب برسم

این 

gain یا نویز رو حذف میکنه

حالت sharp غیر استاندارد هم حذف میکنه

با این میشه راحت با taa بازی کرد

نه ربطی به تنظیمات بازی نداره فقط روی dx11. dll اعمال میشه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

تا بازی به کمال برسه و با توجه به بزرگی پروژه ها این برای گیمرای واقعی که سر بازی پول خرج میکنن و وقت میزارن و بعد 100 ساعت پلی دادن منصفانه نقدش میکنن مشکل حادی محسوب نمیشه

قبول دارم باید پول خرج کرد ولی

اوریجین تحریم کرده ایرانو پس هیچ دلیل نداره برم ازش خرید کنم 

دوم اینکه برا من فرق نداره یا ازش لذت میبرم یا پاکش میکنم ولی اینقد اینا هایپ کردنش باعث شد تو ذوقم بخوره غر بزنم وگرنه من که پولی ندادم برامم مهم نیست که کیفیتش چجوریه مثل jcause4 که راحت پاکش کردم و بازی به طور کامل مشکل داشت

بازی های aaa که میگی همیشه ناقص منتشر نمیشن باگ ناشی از کم کاری یه چیزه 

یه سری برای اینکه بد قولی نشه انتشار میدن بعد اپدیت رفع مشکل میکنن

یه سریم تا نسخه قابل بازی رو ایجاد نکنن انتشار نمیدن 

مشکل مربوط به یه رده پردازنده خاص هم یه چیز دیگست

بازی برای تمامی سخت افزار ها مشکلات فنی یکسانیو داره پس یه باگه 

نمیدونم تا الان رفع شده یا نه ولی خیلیا ازش ناله کردن

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، mَd گفته است :

برا من فرق نداره یا ازش لذت میبرم یا پاکش میکنم ولی اینقد اینا هایپ کردنش باعث شد تو ذوقم بخوره غر بزنم وگرنه من که پولی ندادم برامم مهم نیست که کیفیتش چجوریه مثل jcause4 که راحت پاکش کردم و بازی به طور کامل مشکل داشت

متاستفانه همین هایپ زیاد داره گند میزنه به این صنعت. الان هزینه تبلیغات از ساخت بیشتره و اینم باید گیمر بپردازه. این توقع زیادم که قبلا گفتم مهمترین دلیلش هایپ زیاد و بی مورده. نمونه اخیرشم بازی کوجیما که از نمراتش کاملا مشخصه هایپش کاذب بوده. در صورتی که مطمئنم اگه اینقد هایپش نمیکرد و توقعات رو بالا نمیبرد الان نمراتش و نظرات مردم خیلی بهتر و مثبت تر بود چون حد اقل انتظار شاهکار رو نداشتن و یه بازی صرفا خیلی خوب هم راضیشون میکرد. 

پ.ن: انصافا باید برای تریلر بازی ها هم یه بخش تو اسکار در نظر گرفته بشه. انقد که قشنگ تریلر میزنن تو چند سال اخیر انیمیشن یا فیلم کوتاه نساختن 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

ما که گفتیم 3 برابر 2080ti قدرت دارد 

کسی باور نکرد

باشد که عبرت گرفته و رستگار شوید

نمیدونم چرا اینقدر هایپ میشین الکی...

AMD تا حالا کی گرافیکی ساخته که ۳ برابرقویتر از کارت رده بالا Nvidia باشه؟ اصلا با عقل جور در میاد؟

خودشونو بکشن قدرتش نهایتا میشه اندازه همون RX 5700 XT که اونم نهایتا یکی دو سال دووم میاره و نسل بعد کارتای گرافیک سریعتر و پیشرفته تر میشن

هیچ چی نمیتونه جلوی طوفان PC Master Race دووم ببیاره 😁

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

لیست فروش هفتگی استیم :

Steam Weekly Top Sellers December 31st 2019

Red Dead Redemption 2
The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition
STAR WARS Jedi: Fallen Order
Halo: The Master Chief Collection
Grand Theft Auto V
MONSTER HUNTER: WORLD
Sekiro: Shadows Die Twice
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Monster Hunter World: Iceborne
Raft

.

ویچر 3 ترکونده لعنتی😮

بعد 5 سال از عرضه بازی، دوباره برگشته بالا

نکته جالب تر که تعداد پلیر های داخل بازی رکورد جدیدی زده و  حتی از زمان عرضه اولیش هم بیشتر شده. دلیلشم قطعا تاثیر سریال جدید نت فیلیکس بوده که رو خیلیارو ترغیب به امتحان بازی کرده.

1866834910_cdpr.thumb.PNG.65289e352329e9cbc014627af60c77af.PNG

فک میکنم کمپانی مخاطب محوری مثل CD PRed از معدودبازی سازهایی هست که این روزها واقعا لیاقت همچین موفقیتی رو داره.

Toss a  coin to your witcher😎

ویرایش شده توسط Hadi ABD
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

ویچر 3 ترکونده لعنتی😮

بعد 5 سال از عرضه بازی، دوباره برگشته بالا

نکته جالب تر که تعداد پلیر های داخل بازی رکورد جدیدی زده و  حتی از زمان عرضه اولیش هم بیشتر شده. دلیلشم قطعا تاثیر سریال جدید نت فیلیکس بوده که رو خیلیارو ترغیب به امتحان بازی کرده.

فک میکنم کمپانی مخاطب محوری مثل CD PRed از معدودبازی سازهایی هست که این روزها واقعا لیاقت همچین موفقیتی رو داره.

Toss a  coin to your witcher😎

واقعا هرچقدر فروش داشته باشه لیاقتشو داره

سریالشم که انصافا خوب بود و نمیشد که سریال و ببینی و حوس نکنی بری سراغ بازیش

حتی فروش کتاباشم رفته بالا

لینک به دیدگاه

پول به بازی اورجینال نمیدین نوش جونتون . ننه من غریبم بازیها چیه که سیاست فلان شرکت اخه اوفه و فلان..بازی خوب میسازن دمشون گرم یکی داره میخره کیفشو میبره یکی مثل من هم دوستانش میخرن با هم فیض میبریم😋

سال نو میلادی رو به تمام مسیحیان عزیزتبریک و شادباش میگم💐

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

اورجین و اپیک کامل تحریم کرده نه استیم!

هزاربار با ادمین های استیم پست رد و بدل کردم ،حتی با بخش ساپورتش، گفتن با ایران معامله انجام نمیدیم ولی میتونید بازی کنید،این همه بازی خریدم ریفاند کردم با آی پی ایران بازی خریدم با آی پی ایران هم ریفاند کردم درخواست کمک کردم کمیونیتشون کمک کردن حتی دولوپر بازی Rimeبه رویو من پاسخ داد پس نمیشه بگیم ساپورت نداره

به نظرم دوستان نباید بیان گیر بدن چون تو پولشو ندادی حق نداری نظر بدی! دوستان دیگه هم که کلا پول نمیدن بهانه های بنی اسرائیلی نیارن هر کس دوست داشت میخره ، نداشت نمیخره  قطعا دلایلی محکمی برای خرید یا نخریدنش وجود داره،به کسی هم ربطی نداره مگه اینجا مجلوس زنونه است تفتیش میکنید😕

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Rexpowercolt گفته است :

1.خودشونو بکشن قدرتش نهایتا میشه اندازه همون RX 5700 XT که اونم نهایتا یکی دو سال دووم میاره و نسل بعد کارتای گرافیک سریعتر و پیشرفته تر میشن

2.هیچ چی نمیتونه جلوی طوفان PC Master Race دووم ببیاره 1f601.png

2.زهی خیال باطل

1.حال که اینطور شد می گویم چهار برابر قوی ترش کنند که همگی سر تعظیم فرود آورید

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

اورجین و اپیک کامل تحریم کرده نه استیم!

هزاربار با ادمین های استیم پست ردو بدل کردم حتی با بخش ساپورتش گفتن با ایران معامله انجام نمیدی ولی میتونید بازی کنید،این همه بازی خریدم ریفاند کردم با آی پی ایران بازی خرید با آی پی ایران هم ریفاند کردم درخواست کمک کردم کمیونیتشون کمک کردن حتی دولوپر بازی Rimeبه رویو من پاسخ داد پس نمیشه بگیم

به نظرم دوستان نباید بیان گیر بدن چون تو پولشو ندادی حق نداری نظر بدی! دوستان دیگه هم که کلا پول نمیدن بهانه های بنی اسرائیلی نیارن هر کس دوست داشت میخره ، نداشت نمیخره  قطعا دلایلی محکمی برای خرید یا نخریدنش وجود داره،به کسی هم ربطی نداره مگه اینجا مجلوس زنونه است تفتیش میکنید1f615.png

ای بزرگوار شما اصلا طرح رفاقت بریز با ادمین های استیم!اصلا شب دعوتشان کن به صرف چای و قهوه مجازی(بیشتر از این مجاز نیستید اگر دختر باشند)

اما و لکن ما کشورهایی را رصد می کنیم که درآمد دلاری اشان حتی کمتر از 50 دلار در ماه است.این ها چگونه می توانند 60 دلار هزینه بازی کنند؟شما اصلا بگو 20 دلار،کمتر که نمی شود

در همین ایرانش صد و خورده ای دلار است.این دوست ما راست می گوید این ها که دم از حق و حقیقت و رعایت قانون و حق سازنده و خدمات دهنده می زنند خود دزدانی نابکار بوده که به این جا رسیده اند

ما این روزها از دزدی فیلم و بازی و نرم افزار شرم ساریم و استفاده می کنیم اما همین دزدی مایع  مباهات اینان بوده

ما در اقتصاد مبحثی داریم به نام صنعت و تولید نوپا و نوزاد که این مهم هم در سطح جز و هم در سطح کل مصداق دارد

این ها می گویند جهان سومی بیا بازارت را آزاد کن.هم قانون رعایت کن و هم تعرفه بردار

خودشان چه می کردند؟هم تعرفه می بستند هم قانون گریز بودند

تا چه زمانی؟تا آن هنگام که به قدرت رسیده اند

حال که اقتصادشان بزرگ شده و میان سالی را هم رد کرده توقع دارند  یک نوزاد تحریم شده مثل خودشان رفتار کند

خب این نتیجه اش چیست؟بله نابودی و متلاشی شدن

حالا استارتش از شیلی دارد می خورد و در اینده نزدیک ببینید چه ها که نخواهد شد

تونسی های بدبخت که همان اول انقلاب فهمیدند صندوق بین المللی پول چه خوابی برایشان دیده

سخن و تایپ به درازا کشید

مخلص کلام اینکه این ها اگر قصد فروش نیز دارند باید به نسبت دلاری سنجیده و قیمت های متعادل ومناسب تری ارائه کنند

بر فرض آی پی ایرانی بازی 60 دلاری را نهایت 10 دلار بخرد

در غیر این صورت اینجانب حتی کسی که پولش اضااااف امده و فرتو فرت بازی اورجینال می خرد را نیز محکوم کرده و دستم برسد به اشد مجازات محکوم خواهم کرد

باشد که دیگران عبرت گرفته و رستگار شوند

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

دوستان گرامی شایعاتی از مشخصات سخت افزاری کنسول جدید مایکروسافت منتشر شده که اگر واقعیت داشته باشه بعیده که حتی 2080Ti هم بتونه به سادگی باهاش رقابت کنه :

از همین الان در بحث سخت افزاری مایکروسافت از سونی سه به هیچ جلو هستش .

اره کنسول مایکرو ۱۲  ترافلاپسه در حالی که سونی ۹ ترافلاپس. این نسلواگه اینجور باشه  از لحاظ سخت افزار سونی ر...ده. البته تا رسمی معرفی نشده نمیشه نظر قطعی داد.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Rexpowercolt گفته است :

نمیدونم چرا اینقدر هایپ میشین الکی...

AMD تا حالا کی گرافیکی ساخته که ۳ برابرقویتر از کارت رده بالا Nvidia باشه؟ اصلا با عقل جور در میاد؟

خودشونو بکشن قدرتش نهایتا میشه اندازه همون RX 5700 XT که اونم نهایتا یکی دو سال دووم میاره و نسل بعد کارتای گرافیک سریعتر و پیشرفته تر میشن

هیچ چی نمیتونه جلوی طوفان PC Master Race دووم ببیاره 1f601.png

سلام

توی پست های قبلی هم گفتم . چیپست کنسول جدید مایکروسافت از 5700XT تعداد بیشتری سایه زن داره . به عبارت دیگه از نظر تعداد سایه زن کنسول جدید در حد 5800XT هستش !!!!

ضمنن توجه کنید که PS5 هم به اندازه 5700 سایه زن داره اما به لطف فرکانس بالاتر قدرتش در حد 5700XT هست .

بنا به درصد های سایت techpowerup.com یا همون انویدیا پاور آپ ! کارت 2080Ti از 5700XT حدود 34 درصد سریعتره .

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/radeon-rx-5700-xt.c3339

این در حالیه که کنسول جدید مایکروسافت از 5700XT حدود 40 درصد سایه زن بیشتر داره . ضمن این که گفته میشه فرکانس GPU کنسول از فرکانس 5700XT بالاتر هم هست . در نتیجه میتونه از 5700XT خیلی سریعتر باشه .

حالا 3 برابر قویتر نه ولی میتونه 2080Ti رو به چالش بکشه .

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Goorani___k65 گفته است :

کنسول های نسل جدید هرچه قوی تر باشن به نفع ما ایرانی هاست چون خیلی ها دیگه توان ارتقا سیستم ندارن و بصرفس کنسول بخرن

تازه شنیدم امسال کارت گرافیک میخواد  گرونترم بشه

https://www.zoomit.ir/2019/12/31/343761/nvidia-amd-graphics-cards-price-rising-2020/

والا تهیه خود کنسول که بماند تهیه بازیاش حتی کرکی هم هزینه بر هستن. خدا بخیر کنه.

در 10 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

مهم اینکه چه بازی ای بخواد روش بیاد،مایکروسافت بیخود تلاش میکنه،هنوز یه IPمثل Bloodborneنداره،یکی مثل Unchartedنداره حالا سخت افزارش هر چی می خواد باشه

موافقم. تو زمینه انحصاری مایکروسافت هیچ وقت به سونی نمیرسه مگه اینکه سیاستاشو درست کنه. این همه استودیو خریدن ولی ...

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

پول به بازی اورجینال نمیدین نوش جونتون . ننه من غریبم بازیها چیه که سیاست فلان شرکت اخه اوفه و فلان💐

اسم اینا ننه من غریبم بازی نیست

اینا واقعیت های این کره خاکیه که توش زندگی می کنیم

وقتی حواسمون به سیاست و اقتصاد و تاریخ نباشه وضعیتمون میشه اینی که الان هست و حتی بدتر

جاش نیس وگرنه خیلی مفصل تر توضیح میدادم

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

توی پست های قبلی هم گفتم . چیپست کنسول جدید مایکروسافت از 5700XT تعداد بیشتری سایه زن داره . به عبارت دیگه از نظر تعداد سایه زن کنسول جدید در حد 5800XT هستش !!!!

ضمنن توجه کنید که PS5 هم به اندازه 5700 سایه زن داره اما به لطف فرکانس بالاتر قدرتش در حد 5700XT هست .

بنا به درصد های سایت techpowerup.com یا همون انویدیا پاور آپ ! کارت 2080Ti از 5700XT حدود 34 درصد سریعتره .

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/radeon-rx-5700-xt.c3339

این در حالیه که کنسول جدید مایکروسافت از 5700XT حدود 40 درصد سایه زن بیشتر داره . ضمن این که گفته میشه فرکانس GPU کنسول از فرکانس 5700XT بالاتر هم هست . در نتیجه میتونه از 5700XT خیلی سریعتر باشه .

حالا 3 برابر قویتر نه ولی میتونه 2080Ti رو به چالش بکشه .

از قیمت حرفی نزدن؟خبری نیست؟داستان پشتیبانی کامل از موس و کیبورد چی شد؟قبلنا میگفتن قراره عین پی سی بشه ولی تازگیا هیچ خبری نیست!

ویرایش شده توسط Goorani___k65
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Goorani___k65 گفته است :

از قیمت حرفی نزدن؟خبری نیست؟داستان پشتیبانی کامل از موس و کیبورد چی شد؟قبلنا میگفتن قراره عین پی سی بشه ولی تازگیا هیچ خبری نیست!

همین اطلاعات رو هم بیشتر به چشم شایعه ببینید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

این دوست ما راست می گوید این ها که دم از حق و حقیقت و رعایت قانون و حق سازنده و خدمات دهنده می زنند خود دزدانی نابکار بوده که به این جا رسیده اند

ما این روزها از دزدی فیلم و بازی و نرم افزار شرم ساریم و استفاده می کنیم اما همین دزدی مایع  مباهات اینان بوده

این ها می گویند جهان سومی بیا بازارت را آزاد کن.هم قانون رعایت کن و هم تعرفه بردار

مخلص کلام اینکه این ها اگر قصد فروش نیز دارند باید به نسبت دلاری سنجیده و قیمت های متعادل ومناسب تری ارائه کنند

بر فرض آی پی ایرانی بازی 60 دلاری را نهایت 10 دلار بخرد

در غیر این صورت اینجانب حتی کسی که پولش اضااااف امده و فرتو فرت بازی اورجینال می خرد را نیز محکوم کرده و دستم برسد به اشد مجازات محکوم خواهم کرد

باشد که دیگران عبرت گرفته و رستگار شوند

با صحبت با شما به اینکه قرآن گفته انقدر شکمهاشون پر مال حرام شده که حرف حق را نمیفهمند ایمان آوردم. رستگاری برای هر کسی نیست دوست گرامی.

اینکه ما رو به عنوان بازار قبول ندارند تقصیر شما و امثال شماست و ربطی به جهان سومی بودنمون نداره. بازار باید اندازه داشته باشه. وقتی فقط 5 درصد مردم بازی اصل میخرن انقدر اندازه بازارمون کوچیکه که منم بهشون حق میدم ما رو حساب نکنن. تعارف که نداریم. اونا میخان پول در بیارن و بازار ما بدلیل اشباع شدن از امثال شما براشون سود نداره. در صورتی که اگه قانونا وارد بازارمون بشن بازیا رو متناسب با در آمد قشر متوسط جامعه میفروشن (مثل روسیه و ترکیه و آرژانتین و...).

یه کم به این جملتون که گفتید: "از دزدی فیلم و بازی و نرم افزار شرم ساریم و استفاده می کنیم" فکر کنید. خوب این دقیقا مصداق بی منطقی هست. مثل این میمونه که بگی میدونم بپرم تو جاه میمیرم ولی بازم دلم میخاد بپرم

نمیدونم این حرفای قشنگ قشنگ رو از کجا کپی کردی ولی میدونم تو این مملکت منبع درآمد خیلیا همین حرف مفت زدنه.

الان بازیای محشر یکی دو سال قبل رو میتونی با دلار آمریکا تو تخفیفات که تعدادشونم کم نیست زیر 15 دلار و حتی بعضا 5 دلار بخری. یعنی پول یه پیتزا. اینکه دزدی تو گوشت و خونتون رفته رو به مسائل دیگه ربط ندید و بهانه الکی نیارید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازم بحث تکراری و مسخره کپی رایت تا حالا 10 بار تو همین تاپیک بحث شده ، تاپیک جدا براشم هست که استارترش همین آقا وحید استارتر همین تاپیکه

مثلا تاپیک اخباره اما شده تاپیک بحثهای بیخودی !!! یه قانون ساده رو رعایت نمیکنن بعد انتظار قانون کپی رایت دارن !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...