رفتن به مطلب

Recommended Posts

GTA5 Vice City Remastered vs GTA: Vice City comparo

برای مشاهده ویدیو به منبع مراجعه کنید .

لینک به دیدگاه

کسی میدونه چه بلایی داره سر1060میاد؟بازی هایی مثل dead by daylightبا گرافیک چرتش رو دارم mediumبازی میکنم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

کسی میدونه چه بلایی داره سر1060میاد؟بازی هایی مثل dead by daylightبا گرافیک چرتش رو دارم mediumبازی میکنم

با دایور قدیمی تر تست کن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

😂

لینک به دیدگاه

تاخیر در عرضه بازی Cyberpunk 2077 :

Cyberpunk 2077 Has Been Delayed, Too, and Will Now Release on September 17th

بازی تقریبا آماده است اما هنوز میتواند بهتر شود !

لینک به دیدگاه

1060 دیگه نگیرید یه کارت متوسط رو به پایینه،درایور های قدیمی با بازی های جدید مشکل داره

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

1060 دیگه نگیرید یه کارت متوسط رو به پایینه،درایور های قدیمی با بازی های جدید مشکل داره

1060 که هیچ

دیگر 1080 هم به درد نمی خورد چه رسد به درمان

بازی های جدید با ورود کنسول های نسل بعد برای  سری دو هزار نیز جفتک پرانی خواهند کرد.

این ها که جای خود دارند

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

1060 که هیچ

دیگر 1080 هم به درد نمی خورد چه رسد به درمان

بازی های جدید با ورود کنسول های نسل بعد برای  سری دو هزار نیز جفتک پرانی خواهند کرد.

این ها که جای خود دارند

اگر بازی از نظر گرافیکی پربار باشه ایرادی نداره . آدم از این میسوزه که گاها گرافیک بازی حرف چندانی برای گفتن نداره اما فریم هم نمیده .

لینک به دیدگاه

بازی Horizon: Zero Dawn در PC ؟؟؟

Horizon: Zero Dawn on PC Could Be Just the Beginning; Dreams Rumored to Be Next

آیا انحصاری کنسول به PC می آید ؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

اگر بازی از نظر گرافیکی پربار باشه ایرادی نداره . آدم از این میسوزه که گاها گرافیک بازی حرف چندانی برای گفتن نداره اما فریم هم نمیده .

اینا مافیان

ی کاری می کنن ک بازی الکی کانفیگ سیستم بالا بخواد و گیمرا برن سیستم جدید بخرن و پول بریزن تو بازار سخت افزار !

اگه بخوان از حداکثر ظرفیت و توانایی نسل فعلی استفاده کنن تا حداقل 5سال نیازی به تغییر سیستم نیست و تازه بعد از 5 سال هم بازی ها با تنظیمات گرافیکی پایین تر (low quality) قابل اجرا خواهند بود...

ولی اینطوری نیست و میشه گفت 6ماه تا 1سال یکبار بازی های جدید طبق سخت افزار جدید بهینه میشن و شاید اصلا روی سخت افزار قدیمی اجرا نشن !

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

بازی Horizon: Zero Dawn در PC ؟؟؟

Horizon: Zero Dawn on PC Could Be Just the Beginning; Dreams Rumored to Be Next

آیا انحصاری کنسول به PC می آید ؟

به کوری چشم دُژمنان بله روی استیم و اپیک همزمان می آید و گفتن انحصاری های بیشتری از سونی روی PC در راه است😎...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

اینا مافیان

ی کاری می کنن ک بازی الکی کانفیگ سیستم بالا بخواد و گیمرا برن سیستم جدید بخرن و پول بریزن تو بازار سخت افزار !

اگه بخوان از حداکثر ظرفیت و توانایی نسل فعلی استفاده کنن تا حداقل 5سال نیازی به تغییر سیستم نیست و تازه بعد از 5 سال هم بازی ها با تنظیمات گرافیکی پایین تر (low quality) قابل اجرا خواهند بود...

ولی اینطوری نیست و میشه گفت 6ماه تا 1سال یکبار بازی های جدید طبق سخت افزار جدید بهینه میشن و شاید اصلا روی سخت افزار قدیمی اجرا نشن !

دقیقا! البته قدیم اینطوری نبود و چندسالی میشه که از این روش استفاده میکنن

شما یه نگاه به GTA V رو PS3 بندازین,با 256مگ رم و 256مگ گرافیک ببین چطور بازیو اجرا میکنن! درسته بهینه سازی واسه کنسول راحت تره ولی نه انقد,پس اگه بخوان میتونن از سخت افزار بهتر استفاده کنن ولی اون موقه کی میاد سالی یبار سیستم عوض کنه؟ حالا کنسول سازا دیدن از قافله عقب میمونن اونا هم اومدن کنسول میان نسلی درست کردن حالا ببین با کنسولای جدید چیکار میکنن احتمالا سالی یه مدل جدید بدن بیرون!

این سیستمایی که الان داریم استفاده میکنیم باور کنین هیولا هستن واسه خودشون از نظر فنی! ولی وقتی ازش خوب استفاده نمیکنن چه فایده...

الان قانون بازی این شده: تا وقتی که پول بدی لذت میبری.

لینک به دیدگاه

https://www.forbes.com/sites/erikkain/2020/01/17/why-horizon-zero-dawn-coming-to-pc-is-such-great-news-for-gamers-and-for-sony/#75fe04963f99

احتمال اینکه انحصاری های بیشتری برای PCبیاددرصدش بالاست

bloodborne

uncharted 4

god of war

مواردی هست که الان براش شایعه شده

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

https://www.forbes.com/sites/erikkain/2020/01/17/why-horizon-zero-dawn-coming-to-pc-is-such-great-news-for-gamers-and-for-sony/#75fe04963f99

احتمال اینکه انحصاری های بیشتری برای PCبیاددرصدش بالاست

bloodborne

uncharted 4

god of war

مواردی هست که الان براش شایعه شده

چقدر اتفاقات خوبی تو این چند سال اخیر افتاده تو دنیای گیم مخصوصا PC !

چقدر انحصاری کنسول اومده واسه PC بعضیاشونو که حتی تو خواب هم نمیتونستم تصور کنم

ولی ای کاش این اتفاقا حداقل 10 سال پیش شروع میشدن,دیگه نه وقت قدیم رو داریم نه حوصله و اشتیاق...

ولی بازم تصور God of War با موس و کیبرد و فریم انلاک هنوزم امید میده بهم.

ویرایش شده توسط Rexpowercolt
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Rexpowercolt گفته است :

ولی بازم تصور God of War با موس و کیبرد و فریم انلاک هنوزم امید میده بهم.

شماره آخر این بازی را با این وضعیت بهینه سازی روی 4k شاید بتوانید با دو عدد 2080ti شصت فریم بگیرید!تازه خوب هم بهینه شود باز سیستم بسیار قوی ای طلب می کند که از عهده سری هزار بر نیاید

پس باید گفت لکن خوشحال نباشید

بازی باید بهینه باشد

این بازی ها که بهینه نیستند اصلا بازی نیستند

راستی کسی که خود را به خواب زده و تظاهر می کند یک مارمولک بنداز داخل بینی اش ببین چگونه تظاهرش می شکند و بیدار می شود

ویرایش شده توسط Unknown Truth
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Rexpowercolt گفته است :

دقیقا! البته قدیم اینطوری نبود و چندسالی میشه که از این روش استفاده میکنن

شما یه نگاه به GTA V رو PS3 بندازین,با 256مگ رم و 256مگ گرافیک ببین چطور بازیو اجرا میکنن! درسته بهینه سازی واسه کنسول راحت تره ولی نه انقد,پس اگه بخوان میتونن از سخت افزار بهتر استفاده کنن ولی اون موقه کی میاد سالی یبار سیستم عوض کنه؟ حالا کنسول سازا دیدن از قافله عقب میمونن اونا هم اومدن کنسول میان نسلی درست کردن حالا ببین با کنسولای جدید چیکار میکنن احتمالا سالی یه مدل جدید بدن بیرون!

این سیستمایی که الان داریم استفاده میکنیم باور کنین هیولا هستن واسه خودشون از نظر فنی! ولی وقتی ازش خوب استفاده نمیکنن چه فایده...

الان قانون بازی این شده: تا وقتی که پول بدی لذت میبری.

دقیقا تا وقتی پول بدی

یعنی به محض اینکه پول دادن رو قطع کنی لذت هم از بین میره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

شماره آخر این بازی را با این وضعیت بهینه سازی روی 4k شاید بتوانید با دو عدد 2080ti شصت فریم بگیرید!تازه خوب هم بهینه شود باز سیستم بسیار قوی ای طلب می کند که از عهده سری هزار بر نیاید

بازی باید بهینه باشد

راستی کسی که خود را به خواب زده و تظاهر می کند یک مارمولک بنداز داخل بینی اش ببین چگونه تظاهرش می شکند و بیدار می شود

بهینه سازی God of War 2018 عالی هستش با توجه به سخت افزار قدیمی PS4 

گرافیک فوق الاده و فریم هم ثابت و روون,در کل Santa Monica از استودیو های خیلی حرفه ای هستش و مطمعنم خوب بهینه میکنن بازیو

دیگه از RDR2 که قرار نیست سنگینتر شه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

بازی باید بهینه باشد

بستگی داره به اینکه وقتی اومد روی PC چند بفروشن چطور بفروشن زیاد بفروشن کم بفروشن . استقبال بشه (که میشه) یا نه . کرک بشه یا نه و ....

یقین دارم وقتی که سود کنن بهترین بهینه سازی رو هم انجام میدن جوری که روی 1080TI هم بتونی حداقل 60فریمو بگیری!

ویرایش شده توسط AlirezaBaghi
لینک به دیدگاه

سلام دوستان بازی farcry 5 از لحاظ پردازنده سنگین تره یا ac odyssey

فارکرای نصبه بعضی مواقع فریم تا ۴۵هم میاد پایین پردازنده تا ۱۰۰میرسه،بدجور گلو گاهه

I5 3570

Rx 570

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

فارکرای نصبه بعضی مواقع فریم تا ۴۵هم میاد پایین پردازنده تا ۱۰۰میرسه،بدجور گلو گاهه

I5 3570

Rx 570

AC Odysseyپردازنده رو میچسبونه به 100،نصف Red Dead Redemption 2هم گرافیک نداره و پرفورمنس کمتری هم دریافت میکنم،بازی رو کامل انجام بدی + ماموریت فرعی ها با 1060 فریمش به 29هم میرسه که همچین چیزی رو تو RDR 2ندیدم،تسکچرش هاش بی کیفیت،انیمیشن های خشک،مخصوصا اسب سواری و خدای باگ یعنی مادر تمام باگ ها این بازیه نسخه اصلیش هر روز بری یه باگ داره،فقط از زاویه دور کیفیت،گل و گیاهو ترکیب رنگ خاصش گرافیکش زیبا به نظر میرسه ولی وقتی نزدیک بشی عمق فاجعه است و جزئیات نداره

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

AC Odysseyپردازنده رو میچسبونه به 100،نصف Red Dead Redemption 2هم گرافیک نداره و پرفورمنس کمتری هم دریافت میکنم،بازی رو کامل انجام بدی + ماموریت فرعی ها با 1060 فریمش به 29هم میرسه که همچین چیزی رو تو RDR 2ندیدم،تسکچرش هاش بی کیفیت،انیمیشن های خشک،مخصوصا اسب سواری و خدای باگ یعنی مادر تمام باگ ها این بازیه نسخه اصلیش هر روز بری یه باگ داره،فقط از زاویه دور کیفیت،گل و گیاهو ترکیب رنگ خاصش گرافیکش زیبا به نظر میرسه ولی وقتی نزدیک بشی عمق فاجعه است و جزئیات نداره

اگه اینطوره پ دیتاشو حذف کنم بره ،رفتم سایتا خارجی گفتن فریمو قفل کن روی ۳۰،لذت ببر!

اگه من ۳۰فریم میخاستم میرفتم کنسول میخریدم،اصلن چشمام زیر ۶۰فریمو آدم حساب نمیکنهB|

ادیت:خدایی شانس مارو،رزولوشن ۷۶۸p,گرافیکو از ۹۶۰gtx بردم rx ۵۷۰ که از لحاظ مموری و گرافیک خیالم راحت باشه ,یدفی پردازنده تپق میزنه گند میزنه به کاروبار ما

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

اگه اینطوره پ دیتاشو حذف کنم بره ،رفتم سایتا خارجی گفتن فریمو قفل کن روی ۳۰،لذت ببر!

اگه من ۳۰فریم میخاستم میرفتم کنسول میخریدم،اصلن چشمام زیر ۶۰فریمو آدم حساب نمیکنهB|

ادیت:خدایی شانس مارو،رزولوشن ۷۶۸p,گرافیکو از ۹۶۰gtx بردم rx ۵۷۰ که از لحاظ مموری و گرافیک خیالم راحت باشه ,یدفی پردازنده تپق میزنه گند میزنه به کاروبار ما

سلام داداش شما پردازندت برای این گرافیک گلوگاه هست در بعضی بازیای خاص توصیم اینه فکر i7 3770 باشی در بازی های اینده شرایط بدترم میشه

لینک به دیدگاه

اودیسه بازی خوبیه ولی اصلا پرفورمنس مناسبی نداره. پردازنده منو نمیتونه بیشتر از 60 درصد استفاده کنه ولی بازم فریم کمه.

1.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

I5 3570

Rx 570

سلام

کیفیت environment detail / shadows / clutter / volumetric clouds رو پایین بیارید  شاید کمکی کرد. با رزولوشن 768p و این پردازنده  فکر نکنم در هر جهت بشه fps خوبی گرفت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...