رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، amir_amd گفته است :

نسخه ultimate  بازی آفرین

امیدوارم کرک خوبی باشه

میخواستم اشتراکی بازی را بخرم.به موقع بود

سلام تفاوتش نسبت به نسخه قبلی چیه؟؟

لینک به دیدگاه

درایور جدید ای ام دی :

AMD Radeon Adrenalin 2020 20.4.1

این درایور از بازی Resident Evil 3 پشتیبانی می کند.

لینک به دیدگاه

توضیحات کلی در مورد بازی RE3 :

Resident Evil 3: Everything You Need to Know About This Terrifying Remake

در نسخه جدید بازی RE3 شاهد تحول در بعضی از مسائل هستم . مثلا گفته شده Nemesis کمتر از قبل در بازی ظاهر می شود یا این که بعضی از قسمت ها ( Clock Tower and Park sections have been removed ) حذف شده است .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

کسی بازی bannerlord رو بازی کرد باگ هاش ناجور نبودن ،بگه

البته خودش early access هست

منتظر نسخه کم باگشم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

منتظر نسخه کم باگشم

مردم که راضین من فردا پسفردا میخرمش نسخه یکش رو خیلی رفته بودم

لینک به دیدگاه

در در 14 فروردین 1399 در 02:48، mojtabapes گفته است :

سلام تفاوتش نسبت به نسخه قبلی چیه؟؟

DLCs

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

منتظر نسخه کم باگشم

سلام

بنده چند روزه بکوب مشغولشم 😎. خدمتتون بگم که خیلی از باگ هاش مثل CTD ها و کرش هاش برای اشخاص مختلف ممکنه پیش نیاد ولی وجود داره و پلیرای متعددی درگیرشن.( تو 20 ساعت بازی بنده تا حالا مشکلی ندیدم).

خیلی از مکانیزم های بازی مثل کینگ دام ، کلن و کوئست هام مشکلات جدی داره و خیلی جای کار داره. حتی سیوی کردن بازی هم باگ هایی داره ولی دولوپر ها دارن روش کار میکنن و به زودی باید درست بشه. مثلا یکی از موارد اذیت کننده اینه که بعد از گذشت مدت خاصی ( حدودا 20 تا 30 ساعت بازی کردن) یکی از فکشن های بازی به کلی همه رو شکست میده و دیگه نمیشه کاریش کرد و باید سیو جدید رو آغاز کنید و یک جورایی بازی خودش رو تموم کرده!!😐

اگر بتونید مثل خیلی ها این موارد رو نادیده بگیرید حتی تو این وضعیت هم میتونه کاملا سرگرمتون کنه. مبارزات بازی بسیار جذابه و حسابی درگیرتون میکنه و مکانیزم های متعدد دیگم مثل سر وکله زدن با تجارت بازی و لرد های دیگه جالب توجه.

نکته دیگه که برای بازی مدام داره پچ میاد. از روز عرضه بازی هر شب یکدونه پچ و فیکس اومده. اگر میخاید نسخه کرکی رو بگیرید پیشنهاد میکنم مدتی صبرکنید تا مشکلات اساسی بازی و کرش ها کاملا رفع بشه و کرک بشن آپدیت ها.

راستی بخش آنلاینش هم که بنده خیلی امید داشتم بهش نیاز به هیتلر شکن داره و یا حداقل برای من اینطوری بود که تو این وضعیت بد نت اذیت کنندست 😑. با سرورهای اروپا پینگم 160 میشه که خیلی جالب نیست. اگر دوستان دیگه راه حلی دارن که بشه بدون هیتلر شکن وصل شدن ممنون میشم اطلاع بدن. با دی ان اس شکن هم تست کردم نشد.

احتمالا بازی یک سال به حالت دسترسی اولیه بمونه تا چنین مشکلاتی رفع بشه. آینده بازی با وجود کامیونیتی خوب بازی و وجود modder های با استعداد خیلی امیدوار کنندست.( هنوز چیزی نشده کلی ماد جالب مثل کنترل سربازاتون با میکروفون اومده که فوق العادست ) فعلا باید صبر کرد تا بازی خودشو پیدا کنه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

سلام

اره این مشکلاتشو تو ردیت دیدم ،بلافاصله مود هم دارن براش میسازن خخخ

خوبه حداقل مودر ها و سازنده ها به هم کمک کنن این بازی سریع از این حالتش دربیاد ،اونجور که شنیدم سال دیگه همین موقه فول میشه،ولی خیلیه واقعا

خیلی با warband و مود prophesy of pendor حال کردم ،امیدوارم هرچی سریع تر استیبل بشه

لینک به دیدگاه

بازی Sea of Thieves به استیم وارد می شود :

Sea of Thieves for PC coming to Steam

.

لینک به دیدگاه

بازی Resident Evil 3 هم اکنون برای فروش در استیم قرار گرفت 😍

ما معمولی ها بی صبرانه منتظر کرک این عنوان هستیم 😅

لینک به دیدگاه

در در 7 فروردین 1399 در 19:54، Silvermanhhh گفته است :

برا من سه از همه سخت تر بود،چون اولا poise رو غیر فعال کرده بودن ،زره havel داشته باشی ،پشه بخوره بت تکون بخوری،با چیت انجین برش گردوندم 

خیلی گیم پلی سریعی هم داشت

برا یکو دو ادم زیاد حرصش میگرفت

ولی خب همه این دارک سولزا انگشت کوچیکه sekiro هم نمیشن از سختی(البته برا من)

سلامون علیکم شبتون بخیر

من دارک سولز 1 و 2 رو بازی نکردم

دارک سولز 3   و بلادبورن   و سکیرو   و نیوه رو بازی کردم    از نظره سختی و گیم پلی نیوه قشنگ یک سروگردن بالاتره   اصلا نیوه اعصاب خوردکن نیستش     دارک سولز 3 خیلی اعصاب خورد کنه   طرف میاد باهاش مبارزه میکنی اصلا نوار استامینا نداره زرتی زرتی حرکاتشو میزنه   ولی هم سکیرو و هم نیوه  دشمنات نوار استامینا داشتن و میتونستی قشنگ برنامه ریزی کنی      سکیرو هم باس فایت های اخرش زیادی سختش کرده بودن   مخصوصا باس فایت اخرش  

بنظره من نیوه از نظر گیم پلی یک سروگردن بالاتره از دارک سولز و سکیرو و بلادبورن بالاتره   ولی حیف گرافیکش خوب نیست

انصافا دارک سولز و بلادبورن خیلی گرافیک خوبی دارن با موسیقی خیلی خوب         من دارک سولز 3 بازی میکنم چیت میزنم و نوار استامیناشو قفل میکنم درست مثله دشمنایی که تو بازی هستن 😃😃😃

لینک به دیدگاه

کسی فایل های انتقال نسخه قدیمی AC odyssey  به نسخه جدید رو که سایت دانلودها گذاشته دانلود کرده ؟ کار میکنه ؟

لینک به دیدگاه

دوستان حواستون باشه control v1.09 نسخه fitgirl خرابه. دانلود و نصب کردم ولی اجرا نمیشه، این رو خیلی ها تو سایت خود fitgirl هم گفتن. 

18 گیگ + وقتم حروم شد. 

لینک به دیدگاه

سلام 

Mafia II: Definitive Edition یه نسخه میخاد از بازی مافیا 2 بیاد 

کسی میدونه چ تغیراتی داخلش داره

گرافیکش رو بردن بالا؟؟ یا هرچیز دیگه

لینک به دیدگاه

در در 16 فروردین 1399 در 21:19، micpet گفته است :

کسی فایل های انتقال نسخه قدیمی AC odyssey  به نسخه جدید رو که سایت دانلودها گذاشته دانلود کرده ؟ کار میکنه ؟

بله کاملا سالم هست و کارمیکنه فقط سیوهاتون رو باید انتقال بدین

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

بله کاملا سالم هست و کارمیکنه فقط سیوهاتون رو باید انتقال بدین

مرسی عزیز 🙏

لینک به دیدگاه

نمایش برخط E3 لغو شد !!!

E3 online replacement has been cancelled as well, no video streaming conferences

ویروس کرونا کار خود را کرد .

لینک به دیدگاه

استفاده از فناوری RT در بازی Dying Light 2 :

Techland talks a bit about Ray Tracing in Dying Light 2

.

لینک به دیدگاه

بازی جدید شرکت Gaijin سازنده ی War thunder 

Enlisted سبک MMO squad based shooter هست در دوره جنگ جهانی، البته هنوز روی حالت alpha test هست ولی امیدوارم خوب باشه. بازی های دیگه ای هم داریم تو این سبک مثل Heroes and Generals ولی همشون آشغالن تقریبا.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...