رفتن به مطلب

Recommended Posts

اصلا نیازی به اکانت نیست از فایل کرک که اجرا می کنید بدون نیاز به بتل نت میاره بالا بازی رو، می تونید اتصال به اینترنت رو هم قطع کنید

لینک به دیدگاه

خبر آمد خبری درراه است

سرخوش آن دل که از آن آگاه است

//

شاید این جمعه بیاید شاید 

پرده از کرک گشاید شاید

CPY...

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

کسی خبر نداره Red dead 2 چرا کرک نمیشه؟

کرکر ها دیدن بازیش خیلی جالب نیست با خودشون گفتن بیخیال  😁😁

• ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
  • چرا؟! 1
  • قلبم گرفت 2
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، micpet گفته است :

کرکر ها دیدن بازیش خیلی جالب نیست با خودشون گفتن بیخیال  😁😁

کرکرها سر خود کاری انجام نمیدن . سندیکا دارن دستور از بالا بیاد کرک و ریلیز میکنن

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Hype گفته است :

کرکرها سر خود کاری انجام نمیدن . سندیکا دارن دستور از بالا بیاد کرک و ریلیز میکنن

عجب ! یه عمر کرکر بودیم و اینو تازه فهمیدیم ! دوست عزیز کرکر ها اتفاقا بر خلاف هکرها معمولا تنها کار میکنن و چیزهایی که دوست دارن رو کرک میکنن ( شاید هم کرک هایی با سفارش پولی بهشون داده بشه البته ) سندیکا چیه دیگه !

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، freebird گفته است :

عجب ! یه عمر کرکر بودیم و اینو تازه فهمیدیم ! دوست عزیز کرکر ها اتفاقا بر خلاف هکرها معمولا تنها کار میکنن و چیزهایی که دوست دارن رو کرک میکنن ( شاید هم کرک هایی با سفارش پولی بهشون داده بشه البته ) سندیکا چیه دیگه !

خودم کرکرم . خارج از ایران قانون کپی رایت حکم شرافت ملی رو داره . به هر روشی دورش بزنی سخت ترین جریمه هارو اعمال میکن تا آدم شی.

1% فکر کن کرکرها سرخود راحت و آسوده این همه سال بازی کرک کنن بدون هماهنگی با ارگان دولتی یا سندیکای مخصوص خودشون.

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Hype گفته است :

خودم کرکرم . خارج از ایران قانون کپی رایت حکم شرافت ملی رو داره . به هر روشی دورش بزنی سخت ترین جریمه هارو اعمال میکن تا آدم شی.

1% فکر کن کرکرها سرخود راحت و آسوده این همه سال بازی کرک کنن بدون هماهنگی با ارگان دولتی یا سندیکای مخصوص خودشون.

تو کرکری ؟ از قانون کلینتون میتونی برامون بگی ؟ بابا بچه بازی بسه دیگه یه چیز میگید برای خودتون با چی کرک میکنی ؟ به چه زبانهایی تسلط داری تو کامپیوتر ؟ ! 4 تا برنامه که باهاش بیشتر کرک ها انجام میشه رو اسم ببر 

از انواع کرک برامون بگو ؟ واقعا اعتماد به نفس بعضی ها که یه چیز رو حتی قوانین اولیه اون رو نمیدونن و میان حرف میزنن جالبه 
کرکر بودن جز در مواردی که از قوانین کلینتون استفاده میشه مثل هک کار غیر قانونی محسوب میشه و شامل قوانین کپی رایت میشه اما کرکرها هم مثل هکر ها هویتشون مخفی هست 

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، freebird گفته است :

تو کرکری ؟ از قانون کلینتون میتونی برامون بگی ؟ بابا بچه بازی بسه دیگه یه چیز میگید برای خودتون با چی کرک میکنی ؟ به چه زبانهایی تسلط داری تو کامپیوتر ؟ ! 4 تا برنامه که باهاش بیشتر کرک ها انجام میشه رو اسم ببر 

از انواع کرک برامون بگو ؟ واقعا اعتماد به نفس بعضی ها که یه چیز رو حتی قوانین اولیه اون رو نمیدونن و میان حرف میزنن جالبه 
کرکر بودن جز در مواردی که از قوانین کلینتون استفاده میشه مثل هک کار غیر قانونی محسوب میشه و شامل قوانین کپی رایت میشه اما کرکرها هم مثل هکر ها هویتشون مخفی هست 

نوشته هات پر از حب و بغضه. اصلا خوشم نیومد. منو میشناسی یا بیوگرافیمو خوندی ؟ اگه نه پس دهنتو الکی باز نکن بچه. زمانی که quora پولی بود بنده اونجا Moderator بودم به سوال امثال تو جواب میدادم

حیطه ی اصلی کار بنده کرک نرم افزاره به روش  Kernel mode Debugger یا HexReading بالای 80% نرم افزارها با reverse engineering یا همون مهندسی معکوس بدون دردسر کرک میشن فقط به یک نرم افزار مانیتورینگ قوی نیازه که فتو فراونه . که اون خوباش پولی هستن

آخربن نرم افزاری که کرک کردم نرم افزار پولی Ubiquiti MAC Address Changer بود

اینارم گفتم فکر نکنی خبریه وگرنه اصلا امثال تورو نقل و قول نمیکنم. تا زمانی که یاد بگیری چطوری با بزرگترت صحبت کنی

لینک به دیدگاه

@Hype @freebird دوستان گفتید کرکر هستید یه برنامه برای تنظیمات فن هست که هیچ گروهی کرک نکردنش تا الان و خیلیم این برنامه به کارتون میاد میتونید فن های سیستم رو بسته به معیار های خودتون مثل دمای گرافیک و ... ست کنید و خیلی تنظیمات وسیعی داره و تقریبا میشه گفت هیچ برنامه ای امکانات این برنامه رو در این سطح وسیع نداره

اگه مایل به کرک هستید به بنده پیام بدید اسم برنامه رو خدمتتون بگم هم به جامعه سخت افزاری کمک کردید هم به خودتون

ممنون

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Hype گفته است :

نوشته هات پر از حب و بغضه. اصلا خوشم نیومد. منو میشناسی یا بیوگرافیمو خوندی ؟ اگه نه پس دهنتو الکی باز نکن بچه. زمانی که quora پولی بود بنده اونجا Moderator بودم به سوال امثال تو جواب میدادم

حیطه ی اصلی کار بنده کرک نرم افزاره به روش  Kernel mode Debugger یا HexReading بالای 80% نرم افزارها با reverse engineering یا همون مهندسی معکوس بدون دردسر کرک میشن فقط به یک نرم افزار مانیتورینگ قوی نیازه که فتو فراونه . که اون خوباش پولی هستن

اینارم گفتم فکر نکنی خبریه وگرنه اصلا امثال تورو نقل و قول نمیکنم. تا زمانی که یاد بگیری چطوری با بزرگترت صحبت کنی

شوما  خودشو ناراحت نکن

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

سلام دوستان اسم این بازی چیه ؟چندین ساله دنبال همچین سبکی میگردم

169987.thumb.jpg.d9738b319208780d6482417128c23927.jpg

Stealth Adventure کنسوله هنوز منتشر نشده

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

شوما  خودشو ناراحت نکن

شما نمیدونی،داداچیا از ریش سفیدای دیار warez هستند

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

@Hype @freebird دوستان گفتید کرکر هستید یه برنامه برای تنظیمات فن هست که هیچ گروهی کرک نکردنش تا الان و خیلیم این برنامه به کارتون میاد میتونید فن های سیستم رو بسته به معیار های خودتون مثل دمای گرافیک و ... ست کنید و خیلی تنظیمات وسیعی داره و تقریبا میشه گفت هیچ برنامه ای امکانات این برنامه رو در این سطح وسیع نداره

اگه مایل به کرک هستید به بنده پیام بدید اسم برنامه رو خدمتتون بگم هم به جامعه سخت افزاری کمک کردید هم به خودتون

ممنون

این نوع نرم افزار های کنترل سخت افزار مثل کنترل فن و غیره... اگر قرار باشه رایگان نباشن . با توجه به گفته ی شما که تا بحال کسی نتونسته کرکش کنه احتمال قریب به یقین از Hardware keys توشون استفاده شده.

نه اینکه قابل کرک نباشن ولی فوق العاده زمانبره بیشتر کار باید به صورت دستی و آزمایش و خطا انجام بشه. برای همین کسی وقتش رو با این جور نرم افزارها تلف نمیکنه خریدش بصرفه تره .

با این حال بفرستینش برام شاید فرجی شد

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Hype گفته است :

با این حال بفرستینش برام شاید فرجی شد

چک کنید پیغام خصوصیتون رو

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hype گفته است :

خوبه باز باعث شدم بری یه گوگل سرچ کنی چند تا کلمه بنویسی بقیه فکر کنن چیزی حالیته ! بالای 90 درصد به روش مهندسی معکوس کرک میشن ؟ 😆 عجب ما فکر کردیم به روش دیگه کرک میشن ! مهندسی معکوس یه علم شدیدا بزرگ و گسترده هست که هک و کرک و حتی صنایع نظامی کاربرد بسیار بالایی داره نرم افزار مانیتورینگ هم برای نتورکه عزیز دلم اسم اون چیزی که تو کرک به کار میره در درجه اول Decompile کردن هست و بعد هم آنالیزورهای خاص و Debugger ها و ...  ( اسماشو نمیگم یاد نگیری بری برای بقیه ادا در بیاری ) و بعد هم بلد بودن چندین زبان قوی از جمله پایتون ( برای یک کرکر واقعی )  همین که گفتی همه نرم افزارها بدون دردسر کرک میشن تا تهش رفتم موفق باشی 

راستی اون برنامه مک آدرس چنجر که کرک کردی هم برای این کرک نشده بوده که سخت بوده برای این کرک نشده که یه برنامه هایی مثل Technitium MAC Address Changer برای عوض کردن مک آدرس هست که اون به گرد پاشون نمیرسه و قبلا هم کرک شدن 

در آخر هم شدیدا مشخصه بچه سالی و و از scene و IRC های کرکرها چیزی حالیت نیست اینارم اینجا جوابتو دادم که 4 تا کلمه سرچ نکنی بیای برای بچه ها داستان ببافی آقای سندیکای کرک :)) 

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، freebird گفته است :

خوبه باز باعث شدم بری یه گوگل سرچ کنی چند تا کلمه بنویسی بقیه فکر کنن چیزی حالیته ! بالای 90 درصد به روش مهندسی معکوس کرک میشن ؟ 😆 عجب ما فکر کردیم به روش دیگه کرک میشن ! مهندسی معکوس یه علم شدیدا بزرگ و گسترده هست که هک و کرک و حتی صنایع نظامی کاربرد بسیار بالایی داره نرم افزار مانیتورینگ هم برای نتورکه عزیز دلم اسم اون چیزی که تو کرک به کار میره در درجه اول Decompile کردن هست و بعد هم آنالیزورهای خاص و Debugger ها و ...  ( اسماشو نمیگم یاد نگیری بری برای بقیه ادا در بیاری ) و بعد هم بلد بودن چندین زبان قوی از جمله پایتون ( برای یک کرکر واقعی )  همین که گفتی همه نرم افزارها بدون دردسر کرک میشن تا تهش رفتم موفق باشی 

راستی اون برنامه مک آدرس چنجر که کرک کردی هم برای این کرک نشده بوده که سخت بوده برای این کرک نشده که یه برنامه هایی مثل Technitium MAC Address Changer برای عوض کردن مک آدرس هست که اون به گرد پاشون نمیرسه و قبلا هم کرک شدن 

در آخر هم شدیدا مشخصه بچه سالی و و از scene و IRC های کرکرها چیزی حالیت نیست اینارم اینجا جوابتو دادم که 4 تا کلمه سرچ نکنی بیای برای بچه ها داستان ببافی آقای سندیکای کرک :)) 

آقا صلوات بفرست :| 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، freebird گفته است :

راستی تاپیک مردم رو خراب نکن مشکلی داری بیا پی وی اوکی کنم کارتو

سلام

اگه اون نرم افزار کرک کردید ممنون میشم در انجمن بذارید که بقیه هم استفاده کنن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mahddi گفته است :

سلام

اگه اون نرم افزار کرک کردید ممنون میشم در انجمن بذارید که بقیه هم استفاده کنن

اون نرم افزار قبلا کرک شده و توی سایت ها هست و میتونید دانلود کنید ( نگفتم من این نرم افزار رو کرک کردم ) 

لینک به دیدگاه

فکر کنم با گندی که codex زد سر نیید فور اسپید لعنتی فاتحه بازی رو باید بخونیم 

از رزیدنت اویل معلوم که کرک نمیشه .هر روز میگیردیم دنال کرک ولی نیست 

پول اشتراکشم نداریم که بدین 60 تومن اشتراک بخریم؟؟؟؟5 ماه نت میخرم 

بای بای کرک بای بای کرک 

اگر دوستان نظری دارن بفرماییند ببینیم این لعنتی کرک میشه یا نه .

تلسم رزیدنت اویل 3 کرک دنوو با قدرتی دست نیافتنی برگشت 

اومد تاپیک بزنم با این عنوان اینجا دیدم بهتره .نتایج اون کرک کذایی الان معلوم میشه دیگه 

کرک تموم شد رفت بازی بای بای

لینک به دیدگاه

در در 15 فروردین 1399 در 22:20، Lovely_killer گفته است :

بازی Resident Evil 3 هم اکنون برای فروش در استیم قرار گرفت 😍

ما معمولی ها بی صبرانه منتظر کرک این عنوان هستیم 😅

زیر موسمون علف سبز شد بریم کم کم کنسولی بشیم 

با این قیمتا یه کنسول بخریم 10 سال میتونیم بازی کنیم

طرف 100 تومن میده 10 برابر ما بازی میگیره نصف مام هزینه سیستم میکنه 

یه گراف خریدم از کنسول گرونتر الان کنسول ازش گرونتره تازه دست دومش 

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

زیر موسمون علف سبز شد بریم کم کم کنسولی بشیم

صبور باش

خداوند روزی را شاید امروز نه،ولی میدهد

1872324.jpeg.20dcb4653e3ee48079caabc0e6dcc0de.jpeg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...