رفتن به مطلب

Recommended Posts

رد دد2 رو دان کردم و مشکلی توی اجرا نبود اولش ، ولی بعد 10-15 دقیقه تو همون اکت 1 بازی کرش میخوره و بسته میشه بدون اروری . برنامه های راک استارو نصب ندارم رو سیستم و حتی اینترنت هم خاموش بود که مشکلی نباشه، انتی ویروس و فایروال خاموش . مشکل سخت افزاری هم ندارم که بازی سنگین باشه واسم رو 1080 الترا راحت 60 فریم میده ولی بازی کرش میخوره یکم که میره جلو :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، fatide گفته است :

رد دد2 رو دان کردم و مشکلی توی اجرا نبود اولش ، ولی بعد 10-15 دقیقه تو همون اکت 1 بازی کرش میخوره و بسته میشه بدون اروری . برنامه های راک استارو نصب ندارم رو سیستم و حتی اینترنت هم خاموش بود که مشکلی نباشه، انتی ویروس و فایروال خاموش . مشکل سخت افزاری هم ندارم که بازی سنگین باشه واسم رو 1080 الترا راحت 60 فریم میده ولی بازی کرش میخوره یکم که میره جلو :|

سلام

چندین نفر رو دیدم که این مشکل رو داشتن، شاید قرار باشه یه کرک فیکسی چیزی براش بیاد...

دقیق ترین میم ای که دیروز دیدم:

ff2dp1be2.thumb.jpg.9dbd75b153c0f868e33bc8c06df8d99b.jpg

تازه رد دد رو هم اضافه کنین به بازیای بالا،  112 گیگ:D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در در 30 مهر 1399 در 14:33، Silvermanhhh گفته است :

میگن که مشکل گرافیک نیست،مشکل پردازنده هست،پردازنده های مدرن جواب نمیدن،ولی قدیمیا مشکل ندارن

کرک فیکس وارکرافت ریمستر ( فریم هم بالا میره)

https://dl6.downloadha.com/hosein/game/October2020/22/Crysis.Remastered.REAL.CRACKFIX-CPY_www.Downloadha.com_.rar

در در 30 مهر 1399 در 14:16، hassanshaikhi گفته است :

کسی با اجرای بازی روی گرافیک AMD مشکل نداره؟ من بازی رو اجرا می کنم ولی باز نمیشه

کرک فیکس کپی کن . مشکل سی پی یو حل میشه فریم هم مقداری بهبود پیدا میکنه

https://dl6.downloadha.com/hosein/game/October2020/22/Crysis.Remastered.REAL.CRACKFIX-CPY_www.Downloadha.com_.rar

در 9 ساعت قبل، fatide گفته است :

رد دد2 رو دان کردم و مشکلی توی اجرا نبود اولش ، ولی بعد 10-15 دقیقه تو همون اکت 1 بازی کرش میخوره و بسته میشه بدون اروری . برنامه های راک استارو نصب ندارم رو سیستم و حتی اینترنت هم خاموش بود که مشکلی نباشه، انتی ویروس و فایروال خاموش . مشکل سخت افزاری هم ندارم که بازی سنگین باشه واسم رو 1080 الترا راحت 60 فریم میده ولی بازی کرش میخوره یکم که میره جلو 

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، fatide گفته است :

تاریخ رو به 1 سپتامپر 2019 تنظیم کنید اوک میشه کرک بازی رد دد ۲ !

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Hype گفته است :

کرک فیکس وارکرافت ریمستر ( فریم هم بالا میره)

کرک فیکس کپی کن . مشکل سی پی یو حل میشه فریم هم مقداری بهبود پیدا میکنه

خیلی بد فریم میده وقتی صحنه شلوغ میشه یا سریع می دوی یه ثانیه هنگ میکنه با اینکه روی هارد ssd هست حتی روی تنظیمات low هم همین مشکل هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوستان گرامی، سایبرپانک باز هم تاخیر خورد به مدت 21 روز، یعنی 21 روز بعد از زمانی که قبلا اعلام کرده بودن، یعنی 10 دسامبر، تاخیر خیلی زیادی نیست اما جالبه که با این حرکت به گیم آواردز امسال نمیرسن، یعنی رقیب last of us 2 و "ای تو روحت سوشیما" و چند تا بازی دیگه نمیشن، اون مراسم 11 دسامبر هست و تاریخ انتشار سایبرپانک دقیقا یک روز قبلش، یه کم مشکوک نیست؟ :| میرن واسه گیم آواردز 2021 که اصلا معلوم نیست در اون حد باشن یا نه...

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنچ مارک کارت 3070 به صورت رسمی

https://www.guru3d.com/articles-pages/geforce-rtx-3070-founder-review,1.html

تو 2کی و 4 کی کاملا قدرتمندتر از 2080 تی ای

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

بنچ مارک کارت 3070 به صورت رسمی

https://www.guru3d.com/articles-pages/geforce-rtx-3070-founder-review,1.html

تو 2کی و 4 کی کاملا قدرتمندتر از 2080 تی ای

سلام

در تاپیک مناسبی پوشش داده شده :

.

لینک به دیدگاه

سیستم حداقلی و مورد نیاز COD:BOCW مشخص شد :

Call of Duty Black Ops Cold War requirements : needs up to 175 to 250 GB of space

untitled-1.thumb.png.c87d57240c0076e1ec2ded8a62a1903a.png

این بازی از فناوری RT پشتیبانی می کند .

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

Call of Duty Black Ops Cold War requirements : needs up to 175 to 250 GB of space

انصافا این دیگه چه وضعشه ؟! ... 175 الی 250 گیگ آخه مگه جنگه😒؟...

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، big VULTURE گفته است :

m6Asvtv.jpg

لینک به دیدگاه

تاخیر در برنامه یوبی سافت :

Far Cry 6 and Rainbow Six Quarantine delayed far into 2021

untitled-2.thumb.png.c2e06b0c9e4a7ab367fd74cff3a5b7f8.png

کرونا FC6 را با تاخیر رو به رو کرد .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

تاخیر در برنامه یوبی سافت :

Far Cry 6 and Rainbow Six Quarantine delayed far into 2021

untitled-2.thumb.png.c2e06b0c9e4a7ab367fd74cff3a5b7f8.png

کرونا FC6 را با تاخیر رو به رو کرد .

البته کرونا هم نبود از یوبی سافت انتظار بیشتری نمیرفت

یوبی سافت با ایده های عالی و خروجی فوق افتضاح

دیویژن، واچ داگز، گوست ریکون و خیلی از ایده ها اگه برای یه شرکت دیگه بود فوق العاده در میومد

ولی با یوبی سافت به زور یه بازی معمولی و متوسط

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان evil 3 بازی کردم به معنای کامل فاجعه تمام عیار

داستان فوق العاده کوتاه ، نبود پازلهای مناسب مپ بازی هم خیلی کوچیکه ، 100 رحمت به نسخه 2 نمسیس هم مثل یه بچه مدرسه ای شده اصلا نه ابهتی نه چیزی کشتنشم خیلی راحت شده

جیل هم گند زدن با اون طراحیشون اصلا شبیه اصلی نیست کلا  لباس داره نسخه اصلی چندین لباس داشت

هیچی گند زدن رفت

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

داستان فوق العاده کوتاه ، نبود پازلهای مناسب مپ بازی هم خیلی کوچیکه ، 100 رحمت به نسخه 2 نمسیس هم مثل یه بچه مدرسه ای شده اصلا نه ابهتی نه چیزی کشتنشم خیلی راحت شده

جیل هم گند زدن با اون طراحیشون اصلا شبیه اصلی نیست کلا  لباس داره نسخه اصلی چندین لباس داشت

هیچی گند زدن رفت

از لحاظ داستان و معما و حس ترس راست میگی گند زدن جیل رو عم خیلی جالب طراحی نکردن ولی حداقل نسبت به نسخه پنج شیش بهتره تو اون نسخه ها جیل از زامبی ها ترسناکتر بود در ضمن خیلی لباسس تو اینترنت هست میتونی دان کنی لباس هم فک کنم دو تا یا سه تا داره یکیش که یه دامن کوتاه هست یکیش هم لباس کلاسیکه

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

هیچی گند زدن رفت

نسخه ریمیک ۲ هم شانسی خوب دراومد

بهترین ریمیکشون مال اویل ۱ بود 

اویل ۴ رو بنظرم دست نزنن بهتره

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Silvermanhhh گفته است :

نسخه ریمیک ۲ هم شانسی خوب دراومد

بهترین ریمیکشون مال اویل ۱ بود 

اویل ۴ رو بنظرم دست نزنن بهتره

دوربین ایول یک خیلی رو مخی بود ازش خوشم نیومد عرضه نداشتن سوم شخص یا اول شخص بزارن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

هیچی گند زدن رفت

اگه کونسول داری که هیچ 

اگه pc داری ماد بزن خودت رو خلاص کن، ماد سازها هم براش چهره خوشکل طراحی کردن هم لباس های مختلف و جذاب (=

https://www.nexusmods.com/residentevil32020/mods

حتی فقط با یه تغییر مدل موی ساده، چهره جیل از زمین تا آسمون بهتر میشه

293-1597499012-983370215.thumb.jpeg.3107d7520130586cf3132a1f39b90505.jpeg

293-1597499323-125328381.thumb.jpeg.a2d1eea1b63b8c9cd4f19e56bb9f6a3c.jpeg

درکل خاک بر سر capcom با این ریمیک ساختنش...

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، sajad-tnt گفته است :

اگه کونسول داری که هیچ 

اگه pc داری ماد بزن خودت رو خلاص کن، ماد سازها هم براش چهره خوشکل طراحی کردن هم لباس های مختلف و جذاب (=

https://www.nexusmods.com/residentevil32020/mods

حتی فقط با یه تغییر مدل موی ساده، چهره جیل از زمین تا آسمون بهتر میشه

293-1597499012-983370215.thumb.jpeg.3107d7520130586cf3132a1f39b90505.jpeg

293-1597499323-125328381.thumb.jpeg.a2d1eea1b63b8c9cd4f19e56bb9f6a3c.jpeg

درکل خاک بر سر capcom با این ریمیک ساختنش...

کپ کام نه تو ریمیک نه تو ریمستر خوب نیستش به نظرم وقتی یه بازی از لحاظ داستان و مرحله خیلی عالیه نباید به این بخش ها دست بزن و فقط روی گرافیک و گیم پلی تمرکز کنن ولی اینها اومدن خیلی از مراحل و معماهارو مثل اون بخش برج ساعت حذفیدن حتی واسه پلیرا که نسخه اصلی رو بازی نکردن هم حال نمیده چون حس ترس نداره ریمستر هاشم جالب نیست نسخه چهار خواستم بازی کنم گیم پلی خیلی ضعیفی داشت کپ کام اصلا استدیویی نیست که از زمان خودش جلوتر باشه و در زمینه گرافیک و گیمپلی انقلاب به پا کنه.

به نظرم  مشکل جیل تو ریمیک سوم بینیش بود که از بعضی زاویه ها تو ذوق میزد و اینکه خیلی دستخوش تغییر شده بود نباید اینهمه رو چهرش تغییر ایجاد میکردن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

اگه pc داری ماد بزن خودت رو خلاص کن

گندی که کپکام زده به بازی ،با اسکین و اینا درست نمیشه خخخ

کلا داستان ،دیالوگ،کاراکترا و مپ بازی ۱۸۰ درجه عوض شدن ،اونم نه طوری که جذاب باشن ،طوری که انگاری هیچ زحمتی براش نکشیدن،اگه وقت بیشتر روش میزاشتن بهتر در میومد و همچنین کلا اویل ۳ ریمیک رو دادن به تیم دیگه ای،تیم سازنده ریمیک ۲ نبود وگرنه شاید بهتر درمیومد 

جدا از بحث ،تقریبا وسطای star wars jedi fallen order هستم،من شخصا وقتی تو یه بازی ای افت فریم دارم سر پردازنده ،میگم بیخیال حذفش میکنم،الی زمانی که بازی واقعا جذاب سرگرم کننده باشه،این یکی از اون بازیاست،حرف نداره همه چیش خوبه،نمیدونم چرا بش تو متا ۸۱ بش دادن ،بخاطر EA هست ؟ o.O

لینک به دیدگاه

کمتر ناله کنید،من Evil 3رو Pre-orderکرده بودم واسه 5 ساعت گیم پلی یه پولی هم پرداخت کرده بودم..فکر میکردم مثل RE 2میشه نشد☹️

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، 🍫Caffeine Addicted گفته است :

کمتر ناله کنید،من Evil 3رو Pre-orderکرده بودم واسه 5 ساعت گیم پلی یه پولی هم پرداخت کرده بودم..فکر میکردم مثل RE 2میشه نشد☹️

ریفاند نمیشد ؟

من نسخه اصلی بالای 40 بار بازی کرده بودم اگه نسخه اصلی بازی کردی میدونی چی میگم نمسیس اون کجا این کجا ، نسخه اصلی نمسیس اونقدر سیریش میشد اگه میکشتی هم بهت جایزه میداد که ارزش داشتن اینجا نمیدونم تست نکردم ، قسمت امتیاز گیری هم نذاشتن که باهاش سرگرم میشه بشیم

شهر هم که هیچی معمایی نداره محیط خیلی کوچیک ، بچه های لیون مپ براش طراحی میکردن خیلی بهتر در میومد خلاصه گند زدن رفت

نمیدونم بازی بهینست یا گرافیک خاصی نداره پردازنده من 10-25 درصد درگیر میشه گرافیک هم زیر 60 درصد

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ریفاند نمیشد ؟

من نسخه اصلی بالای 40 بار بازی کرده بودم اگه نسخه اصلی بازی کردی میدونی چی میگم نمسیس اون کجا این کجا ، نسخه اصلی نمسیس اونقدر سیریش میشد اگه میکشتی هم بهت جایزه میداد که ارزش داشتن اینجا نمیدونم تست نکردم ، قسمت امتیاز گیری هم نذاشتن که باهاش سرگرم میشه بشیم

شهر هم که هیچی معمایی نداره محیط خیلی کوچیک ، بچه های لیون مپ براش طراحی میکردن خیلی بهتر در میومد خلاصه گند زدن رفت

نمیدونم بازی بهینست یا گرافیک خاصی نداره پردازنده من 10-25 درصد درگیر میشه گرافیک هم زیر 60 درصد

همش برای پول بیشتره و سیاست کثیفی که شرگتهای تولید کننده و بازیسازها دارن استفاده میکنن تا جیب ملت خالی کنن

نمونش چند ماه پیش وارزون اپدیت داد قبل اپدیت منی که 1060 دارم اصلا 6 گیگ پر نمیشد اما بعد اپدیت با همون تنظیمات 6 گیگ رو رد کرد! 

کلا داستان و گیم پلی داره قربانی گرافیک بازی میشه حتی بهترین بازیهای روز 

تو این چند ساله گذشته 70% بازیهای بزرگی که اومدن اول باگ بودن بعد دست وپا دراوردن و شبیه بازی شدن 

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ریفاند نمیشد ؟

نسخه اصلی واقعا نمسیس به سختی از پا در میومد تو این نسخه دوتا تیر میزنی میوفته زمین یبار هم تمومش کنی که یه ارپیجی بی نهایت بهت میده دیگه هیچ...
بعضی اوقات نمسیس با یه کیف میاد جلوت وقتی بهش تیر میزنی کیفه از دستش میوفته زمین تهش میتونی 10 تا تیر کلت پیدا کنی ....
شهر هم که قسمتهاییش رو از رو 2 کپی پیست کردن بدون تغییر.جیل تو نسخه اصلی لباسش هم بهتر بود. نمسیس که تو نسخه اصلی ازش فراری بودی تو این نسخه بنظرمن شبیه بچه اون نمسیس قبلیه شده .کلی هم تغییر در داستان و شهر انجام دادن که همشون بد نبود.

ولی از نظر بهینگی خوب کار کردن تنها نقطه مثبتشه بنظرم قیافه کارلوس هم خوب در اوردن یه ریزه هم به کریس شبیه هست 😅

لینک به دیدگاه

Watch Dogs: Legion PC graphics performance benchmark review

1606110209_WatchDogsLegion1080.thumb.png.5ae06c7e3eae6d51b73d4b4e4f35288b.png 2093995352_WatchDogsLegion1080U.thumb.png.dc117b6effc7855948173aa14f64af5e.png

51224672_WatchDogsLegion1440.thumb.png.73e25e204253653cc41d74dc5a5ca727.png 398687744_WatchDogsLegion1440U.thumb.png.6ce2509303b93ed56eba5ce55266241d.png

73032918_WatchDogsLegion2160.thumb.png.801d2abab84094700b2ee963921cedb1.png 1978979550_WatchDogsLegion2160U.thumb.png.22322be0f0d38ed6b5270e6e2e61d030.png

1503719531_WatchDogsLegionGraphicsmemory(VRAM)usage.thumb.png.6e707059d43c8d8cfd26f9233c2c5038.png

متاسفانه حتی 3080 هم تحت رزولیشن 4K و بالاترین کیفیت نمیتونه 60 فریم بگیره البته هنوز در کیفیت بسیار بالا 3080 میتونه حرفهایی برای گفتن داشته باشه . در فول اچ دی هم 1080 و وگا 56 میتونن به 60 فریم برسن .

البته بازم تحت نهایت کیفیت حداقل وگا 64 ( 58 فریم ) و 2070 ( 62 فریم ) لازم میشه .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...