رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، Announces گفته است :

سلام ارزش دیدن داره؟ دوبله سانسور شده بهتره به نظرت شوما یا زبان اصلی؟ 

ی نفر تو توییچ طی 48 ساعت مراحل استوریش ویلیج رو تموم کرد،منم تو استریمش بودم 

48 ساعت !!! :| 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

48 ساعت !!! :| 

تمام این مدت هم پوکر بود،چت هم عالی بود پر از میم های تازه

اگرم خیلی علاقهه مندیدن میتونم اسم توییچ استریمر رو بگم

پلیر ایمورتال دوتا2 هم هست 

ویرایش شده توسط Announces
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Announces گفته است :

سلام ارزش دیدن داره؟ دوبله سان-سور شده بهتره به نظرت شوما یا زبان اصلی؟

انتظار بالایی ازش نداشته باشید .

بنده زبان اصلی دیدم و چیزی هم برای سان-سور نداشت .

چندتا از اتفاقاتش اصلا منطقی نبود . داستان عمیقی هم نداشت با وجود این که از داستان اصلی هم تبعیت نمی کرد . ( منظورم اینه که میتونستن داستانی بهتر از داستان اصلی بسازن اما داستان حتی ضعیفتر بود ) اما برای دوستداران کمبت هرچی که توش ساب زیرو و اسکورپیون باشه خوبه . به عنوان یک فیلم از 10 بهش 6 میدم ، به خاطر ساب زیرو و .... هم 7 .

ارزش یک بار تماشا رو داره

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، big VULTURE گفته است :

انتظار بالایی ازش نداشته باشید .

بنده زبان اصلی دیدم و چیزی هم برای سان-سور نداشت .

چندتا از اتفاقاتش اصلا منطقی نبود . داستان عمیقی هم نداشت با وجود این که از داستان اصلی هم تبعیت نمی کرد . ( منظورم اینه که میتونستن داستانی بهتر از داستان اصلی بسازن اما داستان حتی ضعیفتر بود ) اما برای دوستداران کمبت هرچی که توش ساب زیرو و اسکورپیون باشه خوبه . به عنوان یک فیلم از 10 بهش 6 میدم ، به خاطر ساب زیرو و .... هم 7 .

ارزش یک بار تماشا رو داره

خوبه 

پس ارزش یکبار دیدن رو داره

زبان اصلی پس برای دانلود بهتره

یه تاپیک زدم درمورد چه فیلمی ببینم؟ احساس میکنم شما فیلم باز باشی اگه اره ممنون میشم اونجام کمکم کنی

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Announces گفته است :

تمام این مدت هم پوکر بود،چت هم عالی بود پر از میم های تازه

اگرم خیلی علاقهه مندیدن میتونم اسم توییچ استریمر رو بگم

پلیر ایمورتال دوتا2 هم هست 

بدع 
اگه منظورت Gorgc هست اون توی 8 ساعت تمومش کرد  فک کنم اونم روی سختی hardcore داشتم  میدیدم  

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

بدع 
اگه منظورت Gorgc هست اون توی 8 ساعت تمومش کرد فک کنم داشتم اونم روی سختی hardcore

اره Gorgc 

آپ تایم استریم زده بود 48 ساعت

واقعا رو هاردکورد بود؟ من فکر کردم رو نرماله

قشنگ Gorgc میرفت زیر خشتک باس فایته دوتا چرخ میزد باس فایته هم یه دیمج بهش نمیداد lol

لینک به دیدگاه

کرک EMPRESS اعلام کرد(در اکانت المنت) : 
اگه کرک بازی Resident Evil Village رو میخواید باید اول برام پول واریز کنید و لینک واریز هم قرار داده است.😂

ویرایش شده توسط ArtoriasSs
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 47 دقیقه قبل، ArtoriasSs گفته است :

اگه کرک بازی Resident Evil Village رو میخواید باید اول برام پول واریز کنید و لینک واریز هم قرار داده است.😂

قرار بود پول بدم میرفتم اشتراکی یا اصلشو میخریدم این احمق هم ملتو چی فرض کرده

پس فردا هم کرکهاش باج افزار دارن حتما چون به خاطر کرک مجبورا آنتی ویروس خاموش میکنیم یا اعتماد سازی فولدر مربوطه

قشنگ با سیستم ور میره !

لینک به دیدگاه

پلو بدیم واسه کـــــرکـــــ ؟؟؟ کرکتو بزا جلو آینه بشه دو تا ، یارو خودش کرک زده مغزش به F رفته، تو روسیه بازی نصف قیمت میرم همونجا اورجینالش میخرم بجا اینکه پول بدم واسه کرکی که پسفردا بروزرسانی هم براش نمیاد

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ArtoriasSs گفته است :

قبلن هم از این حرفا میزد ،تا cpy اومد چند تا بازی کرک کرد ،این نشست سر جاش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، ArtoriasSs گفته است :

منکه دیگه بازی کرک هم بکنه دانلود نمیکنم، خطر داره یه ویروسی باج افزاری چیزی صد در صد میزنه توش، سیستم رو میترکونه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ArtoriasSs گفته است :

بنظر من کاملأ حق داره که برای کرک کردن درخواست کمک مالی داشته باشه !
بالاخره در دنیایی داریم زندگی میکنیم که هیچ چیزی مفت نیست -- ما چه خوشمون بیاد چه بدمون بیاد قانون اینه که برای هر خدمتی باید پولش رو پرداخت کرد !

این بنده خدا هم داره وقت و انرژی خودش رو میگذاره روی اینکار که کرک کنه و تازه با خطر دستگیری و هزار جور مشکل دیگه هم ممکنه روبرو بشه

بعدش هم شما وضعیت مالی داخل مملکت ما رو نگاه نکنید -- این حرفش برای ما و شما نیست ،،، برای افرادی هست که در ممالکی زندگی میکنن که پولشون ارزش داره و درگیر نون شب خودشون نیستن

مثلأ حساب کنید اگر 1000 نفر بیان و هر نفر فقط یک دلار دونات بکنند ( که این یک دلار براشون پول ناچیزی هست - مثلأ در حد پول یه بستنی براشون محسوب میشه ) ،،، اونوقت مبلغ قابل توجهی جمع میشه و شخص کرکر هم انگیزه پیدا میکنه که بیشتر فعالیت کنه و بقول معروف مشت محکمی بزنه بر دهان این کمپانی های زیاده خواه و شارلاتان بازی سازی و این قفل لعنتی دنوو !

کرک کردن فقط بحث نخریدن بازی نیست - اهداف مهمتری داره که یه نمونه اش همین مبارزه با برخی کمپانی های دزد مثل همین EA یا ubi soft یا ... هست که بازیهای بی کیفیت ارائه میکنن ولی روز به روز مشغول سودجویی بیشتر و نقشه کشیدن برای بیشتر چاپیدن گیمرها هستن

پس متوجه میشیم که حضور کرکر هایی مثل امپرس و لزوم حمایت از این افراد چقدر میتونه برای جامعه گیمرها مهم باشه ...

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

بنظر من کاملأ حق داره که برای کرک کردن درخواست کمک مالی داشته باشه !
بالاخره در دنیایی داریم زندگی میکنیم که هیچ چیزی مفت نیست -- ما چه خوشمون بیاد چه بدمون بیاد قانون اینه که برای هر خدمتی باید پولش رو پرداخت کرد !

این بنده خدا هم داره وقت و انرژی خودش رو میگذاره روی اینکار که کرک کنه و تازه با خطر دستگیری و هزار جور مشکل دیگه هم ممکنه روبرو بشه

بعدش هم شما وضعیت مالی داخل مملکت ما رو نگاه نکنید -- این حرفش برای ما و شما نیست ،،، برای افرادی هست که در ممالکی زندگی میکنن که پولشون ارزش داره و درگیر نون شب خودشون نیستن

مثلأ حساب کنید اگر 1000 نفر بیان و هر نفر فقط یک دلار دونات بکنند ( که این یک دلار براشون پول ناچیزی هست - مثلأ در حد پول یه بستنی براشون محسوب میشه ) ،،، اونوقت مبلغ قابل توجهی جمع میشه و شخص کرکر هم انگیزه پیدا میکنه که بیشتر فعالیت کنه و بقول معروف مشت محکمی بزنه بر دهان این کمپانی های زیاده خواه و شارلاتان بازی سازی و این قفل لعنتی دنوو !

کرک کردن فقط بحث نخریدن بازی نیست - اهداف مهمتری داره که یه نمونه اش همین مبارزه با برخی کمپانی های دزد مثل همین EA یا ubi soft یا ... هست که بازیهای بی کیفیت ارائه میکنن ولی روز به روز مشغول سودجویی بیشتر و نقشه کشیدن برای بیشتر چاپیدن گیمرها هستن

پس متوجه میشیم که حضور کرکر هایی مثل امپرس و لزوم حمایت از این افراد چقدر میتونه برای جامعه گیمرها مهم باشه ...

در حال حاضر کسی که سیستمش ایول هشت میکشه یه دلار واسش چیزی نیست

لینک به دیدگاه

لیست فروش هفتگی استیم :

Steam Weekly Top Sellers May 10th 2021

Resident Evil Village on Steam.
Pre-purchase Hood: Outlaws & Legends.
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS.
It Takes Two.
Valve Index VR Kit.
Resident Evil Village & Resident Evil 7 Complete Bundle.
Arma 3 Creator DLC: S.O.G. Prairie Fire.
Pre-purchase Mass Effect Legendary Edition.
NieR-Automata.

10 عنوان با بیشترین فروش گزینه 6 و 7 یکسانه !!!!!!!!!!؟؟؟!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

لیست فروش هفتگی استیم :

Steam Weekly Top Sellers May 10th 2021

Resident Evil Village on Steam.
Pre-purchase Hood: Outlaws & Legends.
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS.
It Takes Two.
Valve Index VR Kit.
Arma 3 Creator DLC: S.O.G. Prairie Fire.
Pre-purchase Mass Effect Legendary Edition.
NieR-Automata.

10 عنوان با بیشترین فروش گزینه 6 و 7 یکسانه !!!!!!!!!!؟؟؟!!!!!!!!!!

پس gta کوش؟؟؟ 🥺

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

این یارو Days Gone هم منتشر و کرک شد، حجم حدود 51 گیگابایت، اما ظاهرا یک آپدیت بسیار عظیم براش اومده که اون کرک نشده، فقط نسخه اولیه کرک شده(شایعست و امیدوارم نسخه نهایی کرک شده باشه، دارم میگردم سراغ ورژن فایلهاش)

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

GeForce 466.47 WHQL driver

درایور جدید انویدیا برای ساپورت بازی Days Gone .

لینک به دیدگاه

درایور جدید AMD :

AMD Radeon Adrenalin 2020 21.5.2

این درایور از Days Gone پشتیبانی می کند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

محتوای رزیدنت ایول برای بازی Dead by Daylight در تاریخ ۲۵ خردادماه منتشر خواهد شد | این محتوا شامل شخصیت‌های نمسیس، لیان کندی و جیل ولنتاین به همراه نقشه‌ی جدید ایستگاه پلیس راکون سیتی می‌شود

@Coffee Addicted

لینک به دیدگاه

در ۱۰ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

محتوای رزیدنت ایول برای بازی Dead by Daylight در تاریخ ۲۵ خردادماه منتشر خواهد شد | این محتوا شامل شخصیت‌های نمسیس، لیان کندی و جیل ولنتاین به همراه نقشه‌ی جدید ایستگاه پلیس راکون سیتی می‌شود

@Coffee Addicted

اووووف تا 8 صبح بیدار بودم ، لایو رو دیدم ،استریم monto هم نگاه کردم بازیم اومده رو سرور تست اما اینقدر تعداد زیاده همه خوان با Nemsis بازی کنن لعنتیا نوبت به ما نمیرسه😁

20210526204141_1.thumb.jpg.ced0d4140420f289c15f7a7193cda74f.jpg20210526204200_1.thumb.jpg.a4afeb5aa69ac662d6f39eae796bc366.jpg20210526204209_1.thumb.jpg.2fc05ad81cda5ab6ccd2a75bd774a6d8.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۲ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

اووووف تا 8 صبح بیدار بودم ، لایو رو دیدم ،استریم monto هم نگاه کردم بازیم اومده رو سرور تست اما اینقدر تعداد زیاده همه خوان با Nemsis بازی کنن لعنتیا نوبت به ما نمیرسه😁

خیلی حال کردم باهاش حرکت خفنی بود، این هنوز توی لیست DLC هاش نیومده؟؟؟

بازیش رو دارم خیلی خوبه ولی تنهایی حال نمیده 🥺

لینک به دیدگاه

در ۳۷ دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

خیلی حال کردم باهاش حرکت خفنی بود، این هنوز توی لیست DLC هاش نیومده؟؟؟

بازیش رو دارم خیلی خوبه ولی تنهایی حال نمیده 🥺

خواستی من باهات میام ، قبلش باید یاد بگیری چطور طرفو loop کنی من کلا SOLO پلی میدم ، کیلر هم که تنهایی باید بری

DLC رو نمیتونی فعلا بخری تا 15 may اما میتونی رو سرور تست DLC جدیدو مجانی امتحان کنی اونجا هم rank اینا داری

من با لیون سه دست رفتم Flash bang میندازه همه رو کور میکنه، فعلا کاراکتر OP هست تا ببینم بعدا چی میشه !

رو بازیت تو استیم propertise بزن رو Betas کلیک کن گزینه ی public test رو بزن 2 گیگ دانلود میکنه میری رو سرور تست الان تعداد بازیکنان دو برابر شده از روزی 40هزار پیک رسیده به 82 هزار پیک

لینک به دیدگاه

به نظر می رسه یکی از بازیهایی که سونی قراره در آینده برای pc بده انچارتد 4 هست

الان رسما من دارم با رایانم بازیهای 3 تا کنسولِ روز و خود pc رو بازی می کنم

انحصاریهای اکس باکس که همون روز اول روی pc عرضه میشن بازیهای نینتندو سوییچ که با شبیه ساز خارق العادش روی pc کاملا قابل بازیه و الانم که سونی داره بازیهاش رو روی pc میده!

XfyTD5V.thumb.png.388cc4555ec902d45a20782620e36d31.png

لینک به دیدگاه

سلام نمیدونستم این سوال رو کجا بپرسم از طرفی هم نمیخواستم تاپیک جدید ایجاد کنم برای برقراری نظم،

من یه مقداری پول توی والتم دارم که به اندازه یه بازی تریپل A کافیه (حدودا 2000 پزو) میخواستم ببینم سایبرپانک 2077 ارزش خرید روی استیم رو داره؟

چون بازی خاص دیگه ای مدنظرم نمیرسه

لینک به دیدگاه

در ۵ دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

سلام نمیدونستم این سوال رو کجا بپرسم از طرفی هم نمیخواستم تاپیک جدید ایجاد کنم برای برقراری نظم،

من یه مقداری پول توی والتم دارم که به اندازه یه بازی تریپل A کافیه (حدودا 2000 پزو) میخواستم ببینم سایبرپانک 2077 ارزش خرید روی استیم رو داره؟

چون بازی خاص دیگه ای مدنظرم نمیرسه

صبر کنید برای بتلفیلد بعدی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...