رفتن به مطلب

Recommended Posts

1 ساعت قبل، blooder گفته است:

سلام

بزرگوار باید بگم بازیهای زیادی هستند که این مشکلات رو ندارند و نخواهند داشت حتی تو سالهای آتی. حالا یه بازی که گرافیک همچین دهن سوزی هم نداره اومده این فیلم رو درآورده. این طور که شما میفرمایید اگر نگاه شما به چند سال آینده هست خود نسل 2000 و 3000 انویدیا و 6000 ای ام دی هم منسوخ شده هستند هرچند همین الان 2000 منسوخ شده هست. چون تکنولوژی به کار رفته در ری تریسینگ و همین مش شیدر در ابتدایی ترین وضعیت ممکن هست. اگر در بازی روی 2080 ری تریسینگ فعال کنید فرم نصف خواهد شد در حالی که اصلا تفاوت کیفیت چشمگیری نخواهید داشت. الان هنوز دارند برای ps4 و xbox one بازی میسازند. 

به نظرم حداقل تا پنج سال سری پولاریس400 و 500 و بالای پنج سال هم سری rdna1 جواب خواهند داد. تا اواخر 2021 5700 هنوز تولید میشد یعنی دو سه سال هست که دیگه تولید نشده. اگر قرار باشه به این سرعت قانون مور پیش بره که دیگه هیچ. باید سالی یک بار قطعه عوض کنیم.

آش دهن سوزی هست کمی همت کنید دانلود و نصب کنید به سوزناک بودنش پی میبرید

توقع دارید بازیسازها برای من و شما که تو تحریم خودخواسته هستیم دستی بکشن!

این آپدیت سالیانه قطعات هم واقعیته  حتی به بازیها هم رسیده هر سال یه نسخه جدیدتر با مشکلات جدیدتر میدن بیرون  سازنده سخت افزار و بازی نشستن پای دیگ آش

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

این آپدیت سالیانه قطعات هم واقعیته  حتی به بازیها هم رسیده هر سال یه نسخه جدیدتر با مشکلات جدیدتر میدن بیرون  سازنده سخت افزار و بازی نشستن پای دیگ آش

اتفاقا گرفتم .سی الی چهل فرم میده روی های با 5700xt یه دوسه بارم کرش کرد. خواستم پاکش کنم گفتم صبر کنم شاید پچی چیزی اومد مشکل حل شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
6 دقیقه قبل، blooder گفته است:

اتفاقا گرفتم .سی الی چهل فرم میده روی های با 5700xt یه دوسه بارم کرش کرد. خواستم پاکش کنم گفتم صبر کنم شاید پچی چیزی اومد مشکل حل شد.

یه چهار پنج تایی براش آپدیت اومده

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، blooder گفته است:

پس 5700xt برای بازیهای جدید امیدی بهش نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
15 ساعت قبل، alizavareh گفته است:

بنظرم بازیرو باید بهینه سازی میکردن که حداقل رو کارتهای ما ۳۰ فریم بده لست آف آزم گرافیک خیلی خوبی داره من راهت ۳۰ ۴۰ فریم میگرفتم ازش ولی این بازی خیلی سنگینه همه که ۴۰۹۰ ندارن بخوان بازی کنن

سلام

بطور ایده آل در فضای کاربرپسند و حامی کاربران باید این اتفاق بیوفته اما با همه گیر شدن فناوری های Up scaling مثل DLSS و FSR، شرکت های سودجو دیگه بیشتر کارمندان بخش کوالیتی کنترل رو تعدیل نیرو کردن چون ببینن راحت میشه 10 فریم رو با DLSS و FSR زنده کرد دیگه نمیان بعد از فروش بازی(یا قبل از فروش!) هزینه کنن برای اون سطح از بهینه سازی توسط خودشون.

3 ساعت قبل، blooder گفته است:

سلام

بزرگوار باید بگم بازیهای زیادی هستند که این مشکلات رو ندارند و نخواهند داشت حتی تو سالهای آتی. حالا یه بازی که گرافیک همچین دهن سوزی هم نداره اومده این فیلم رو درآورده. این طور که شما میفرمایید اگر نگاه شما به چند سال آینده هست خود نسل 2000 و 3000 انویدیا و 6000 ای ام دی هم منسوخ شده هستند هرچند همین الان 2000 منسوخ شده هست. چون تکنولوژی به کار رفته در ری تریسینگ و همین مش شیدر در ابتدایی ترین وضعیت ممکن هست. اگر در بازی روی 2080 ری تریسینگ فعال کنید فرم نصف خواهد شد در حالی که اصلا تفاوت کیفیت چشمگیری نخواهید داشت. الان هنوز دارند برای ps4 و xbox one بازی میسازند. 

به نظرم حداقل تا پنج سال سری پولاریس400 و 500 و بالای پنج سال هم سری rdna1 جواب خواهند داد. تا اواخر 2021 5700 هنوز تولید میشد یعنی دو سه سال هست که دیگه تولید نشده. اگر قرار باشه به این سرعت قانون مور پیش بره که دیگه هیچ. باید سالی یک بار قطعه عوض کنیم.

سلام

عرضم به خدمتتون Mesh shaders باعث میشه یک کارت گرافیک ضعیف! منتها از سری هایی که این روش پردازش رو ساپورت میکنن، تعداد بسیار بیشتری پالیگان رو مثل کارت رده بالای نسل قبل پردازش کنن. چرا ازش استفاده نشه؟ DX 12 سالهاست معرفی شده و تازه داره به سطح استفاده از DX12 ultimate میرسه. تا همین الان هم خویشتن داری کردن مثلا که تولیدات ریبرند شدشون فروش بره و استاکها خالی بشه و باز مدلهای جدید به پاچه ماها وارد کنن.

وقتی دلیل اصلی وجود این شرکت ها فروش قطعات هست، چرا نرن به سمتش و جیبمون رو خالی نکنن؟  ما اینجا داریم در مورد یه فناوری پایه صحبت میکنیم نه چیزای اضافه ای مثل Ray tracing، داریم روی راحت تر شدن پردازش پالیگانهای زیاد حتی برای کارتهای رده پایینِ ساپورت کننده از Mesh shaders صحبت میکنیم نه از سنگین تر کردنش...

وقتی خود مدیران انویدیا میگن قانون مور دیگه مرده! چه انتظاری هست؟

Asked why Nvidia's latest 40 Series graphics cards cost as much as $1,600, Nvidia CEO Jensen Huang said that Moore's Law is dead. He explained that the days of constantly falling costs are over, as technology advances in manufacturing have slowed and the pandemic shortage messed things up further.

عملا هم قیمتها بالا رفته هم کارایی خوب نرفته بالا، پس دست به فناوری فروشی زدن به جای افزایش کارایی خام طبق قانون مور، از mesh shaders گرفته که یک فناوری پایه ای از Dx12 ultimate هست تا چیزهای اضافی مثل Ray tracing و DLSS و FSR تا Frame generation، وقتی کارایی افزایش چشمگیر نداشته پس باید چه کرد؟ با روش های اعلام عدم پشتیبانی از یک فناوری خاص در بازیها با همکاری شرکت های بازیسازی، سخت افزارت رو بفروشی. من در مورد بازیهای حال حاضر هم اینقدر با قطعیت صحبت نکردم که شما میگین حتی در بازیهای آتی این اتفاق نمیوفته، بزرگترین و شناخته شده ترین کارشناسان این صنغت هم اینطوری با قطعیت مثل شما حکم صادر نمیکنن که نه در اینده فلان طور نمیشود.

در مورد آش دهنسوز بودن یا نبودن گرافیکش هم من شحصا نظری ندارم، چون کارشناس کیفیت بصری نیستم، فنی صحبت میکنم، بعدش هم اصلا استفاده این فناوری برای بهبود کیفیت بصری نبوده، برای پردازش راحت تر تعداد بالای پالیگانها بوده با کارتهای به نسبت جدید، با توجه به اینکه جامعه PC گیمر معمولا امکان به روز  بودن از لحاظ سحت افزاری رو دارن، هستن برعکس کشور ما. شما دارید شرایط PC گیمرهای ایران و سختیهاش رو به دنیا تعمیم میدین.

اگر تجربه شما این بوده که این شرکت ها به اونهایی که قطعه به روز (منظورم از به روز بازه ی لانچ 3 ساله)خریداری نمیکنن اهمیت میدن، تجربه من این نبوده و فقط به فروش چیزهای جدیدتر فکر میکنن و شرکت های بازیسازی هم پارتنرشون هستن، فقط هم تجربه من نیست، بد نیست بدونید که الان از این بحثهای ابتدایی ما (مثل ساپورت درست از mesh shaders و این چیزهای ابتدایی و حل شده در دنیا!)گذر کردن و الان بحث سر اینه که اصلا Native resolution gaming هم مرده و فقط کارتهایی که میتونن به خوبی

up scale (DLSS & FSR)کنن بطور واقعی فرصت زندگی خواهند داشت.

من به این موضوعات مثل برخی دوستانی که در گذشته پست میذاشتن به قصد جر و بحث و کلکل پست نمیذارم، صرفا در جهت آگاهی بخشی هست که در این زمان کنونی خرید اشتباه نکنن، از همون ابتدای فعالیتم در فورمها رسالتم این بوده که کمک کنم کسی هزینه اشتباهی جای اشتباهی نکنه(کسی هم نگفت سری 2000 انویدیا یا 6000 از amd بخرید، گفتیم حداقل بالاتر از این سری ها باشه! در گذشته هم گفته بودم هر DX12 ای اون DX12 Ultimate نیست و صرف نوشته شدن ساپورت از نسخه 12 به معنی ساپورت کامل فیچرهای این API نیست)، نخواستیم بگیم که افرادی که کارت قدیمی دارند فلان هستند و بهمان، حالا دوستان اگر نظرات مخالف دارن آزاد هستن مثل همیشه اعلام کنن

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، blooder گفته است:

سلام

از نظر دیجیتال فاندری(فکر نکنم تو  زمینه بررسی کارایی بازهای معتبر تر از این داشته باشیم) گرافیک بازی رو جزو پیشرو ترین و بهترین گرافیکهایی که تا الان ارائه شده میدونه!
Alan Wake 2 is the best looking game released so far, this generation. Whether you play the game on a console or pc maxed out with path tracing, this game will tend to melt your eyeballs

حتی گرافیک بازی رو کنسول هم که ری تریسینگ نداره و کیفیتش در حد low mediumنسخه pc هست رو هم از بهترین گرافیکهای کنسولی میدونه.

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

یه چهار پنج تایی براش آپدیت اومده

سلام بزرگوار و ممنون

یکی دوتاش رو زدم فایده خاصی نداشت. برگشتم به قبل باز بهتر شد انگار😂

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، blooder گفته است:

سلام بزرگوار و ممنون

یکی دوتاش رو زدم فایده خاصی نداشت. برگشتم به قبل باز بهتر شد انگار😂

من مشکلی ندارم باهاش مشکلتون چیه؟

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Sabertooth گفته است:

من مشکلی ندارم باهاش مشکلتون چیه؟

سی چهل فرم میده اونم با fsr در حالی که لاست 60 تا 75 فرم بدون fsr میده. احتمال داره پچ والکان بهتری براش بدن . همون اول بازی ایراد مش شیدر میگیره. یعنی بریم برای یه بازی گرافیک عوض کنیم خخ

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Farjam گفته است:

سلام

بطور ایده آل در فضای کاربرپسند و حامی کاربران باید این اتفاق بیوفته اما با همه گیر شدن فناوری های Up scaling مثل DLSS و FSR، شرکت های سودجو دیگه بیشتر کارمندان بخش کوالیتی کنترل رو تعدیل نیرو کردن چون ببینن راحت میشه 10 فریم رو با DLSS و FSR زنده کرد دیگه نمیان بعد از فروش بازی(یا قبل از فروش!) هزینه کنن برای اون سطح از بهینه سازی توسط خودشون.

سلام

عرضم به خدمتتون Mesh shaders باعث میشه یک کارت گرافیک ضعیف! منتها از سری هایی که این روش پردازش رو ساپورت میکنن، تعداد بسیار بیشتری پالیگان رو مثل کارت رده بالای نسل قبل پردازش کنن. چرا ازش استفاده نشه؟ DX 12 سالهاست معرفی شده و تازه داره به سطح استفاده از DX12 ultimate میرسه. تا همین الان هم خویشتن داری کردن مثلا که تولیدات ریبرند شدشون فروش بره و استاکها خالی بشه و باز مدلهای جدید به پاچه ماها وارد کنن.

وقتی دلیل اصلی وجود این شرکت ها فروش قطعات هست، چرا نرن به سمتش و جیبمون رو خالی نکنن؟  ما اینجا داریم در مورد یه فناوری پایه صحبت میکنیم نه چیزای اضافه ای مثل Ray tracing، داریم روی راحت تر شدن پردازش پالیگانهای زیاد حتی برای کارتهای رده پایینِ ساپورت کننده از Mesh shaders صحبت میکنیم نه از سنگین تر کردنش...

وقتی خود مدیران انویدیا میگن قانون مور دیگه مرده! چه انتظاری هست؟

Asked why Nvidia's latest 40 Series graphics cards cost as much as $1,600, Nvidia CEO Jensen Huang said that Moore's Law is dead. He explained that the days of constantly falling costs are over, as technology advances in manufacturing have slowed and the pandemic shortage messed things up further.

عملا هم قیمتها بالا رفته هم کارایی خوب نرفته بالا، پس دست به فناوری فروشی زدن به جای افزایش کارایی خام طبق قانون مور، از mesh shaders گرفته که یک فناوری پایه ای از Dx12 ultimate هست تا چیزهای اضافی مثل Ray tracing و DLSS و FSR تا Frame generation، وقتی کارایی افزایش چشمگیر نداشته پس باید چه کرد؟ با روش های اعلام عدم پشتیبانی از یک فناوری خاص در بازیها با همکاری شرکت های بازیسازی، سخت افزارت رو بفروشی. من در مورد بازیهای حال حاضر هم اینقدر با قطعیت صحبت نکردم که شما میگین حتی در بازیهای آتی این اتفاق نمیوفته، بزرگترین و شناخته شده ترین کارشناسان این صنغت هم اینطوری با قطعیت مثل شما حکم صادر نمیکنن که نه در اینده فلان طور نمیشود.

در مورد آش دهنسوز بودن یا نبودن گرافیکش هم من شحصا نظری ندارم، چون کارشناس کیفیت بصری نیستم، فنی صحبت میکنم، بعدش هم اصلا استفاده این فناوری برای بهبود کیفیت بصری نبوده، برای پردازش راحت تر تعداد بالای پالیگانها بوده با کارتهای به نسبت جدید، با توجه به اینکه جامعه PC گیمر معمولا امکان به روز  بودن از لحاظ سحت افزاری رو دارن، هستن برعکس کشور ما. شما دارید شرایط PC گیمرهای ایران و سختیهاش رو به دنیا تعمیم میدین.

اگر تجربه شما این بوده که این شرکت ها به اونهایی که قطعه به روز (منظورم از به روز بازه ی لانچ 3 ساله)خریداری نمیکنن اهمیت میدن، تجربه من این نبوده و فقط به فروش چیزهای جدیدتر فکر میکنن و شرکت های بازیسازی هم پارتنرشون هستن، فقط هم تجربه من نیست، بد نیست بدونید که الان از این بحثهای ابتدایی ما (مثل ساپورت درست از mesh shaders و این چیزهای ابتدایی و حل شده در دنیا!)گذر کردن و الان بحث سر اینه که اصلا Native resolution gaming هم مرده و فقط کارتهایی که میتونن به خوبی

up scale (DLSS & FSR)کنن بطور واقعی فرصت زندگی خواهند داشت.

من به این موضوعات مثل برخی دوستانی که در گذشته پست میذاشتن به قصد جر و بحث و کلکل پست نمیذارم، صرفا در جهت آگاهی بخشی هست که در این زمان کنونی خرید اشتباه نکنن، از همون ابتدای فعالیتم در فورمها رسالتم این بوده که کمک کنم کسی هزینه اشتباهی جای اشتباهی نکنه(کسی هم نگفت سری 2000 انویدیا یا 6000 از amd بخرید، گفتیم حداقل بالاتر از این سری ها باشه! در گذشته هم گفته بودم هر DX12 ای اون DX12 Ultimate نیست و صرف نوشته شدن ساپورت از نسخه 12 به معنی ساپورت کامل فیچرهای این API نیست)، نخواستیم بگیم که افرادی که کارت قدیمی دارند فلان هستند و بهمان، حالا دوستان اگر نظرات مخالف دارن آزاد هستن مثل همیشه اعلام کنن

سلام بزرگوار

قصدم زیر سوال بردن صحبتهای شما نبود. بله خرید گرافیک آینده نگرتر بهتره. بیشتر نظر بنده این بود که بسیاری از بازیها هستند که اصلا اهمیتی به این موضوع نمیدن و کما فی السابق دارند راه خودشون رو میرند. همین ری تریسینگ الان چهار پنج سالی هست اومده. غیر از چند تا بازی کدوم بازی سازها بهش زیاد اهمیت دادن. 

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، blooder گفته است:

سلام

👌👌فقط خواستن گیمر جماعتو اذیت کنن

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۱۷ در 20:18، blooder گفته است:

شما بزار روی fsr ببین بهتر نمیشه. در ضمن احتمال این که بتونی گرافیکت رو هشت گیگ کنی هست. اگر کارتت دو تا بایوس داره میتونی رو یکیش بایوس هشت گیگ بزنی ببینی بالا میاد یا نه اگه اومد که بردی اگه نه با تغییر بایوس و بالا اومدن ویندوز و دوباره تغییر روی بایوس هشت گیگ بکاپ رو فلش کنید. اگر نداره هم باید گرافیک آنبرد داشته باشی با اون سیستم رو بوت کنی و بعد بکاپ رو فلش بزنی. آموزشهاش توی نت هست. مسئولیت این کار با خودته. یک نوع ریسک هست ولی شدنی هست احتمالا چون اکثر 580 های 4 گیگ در اصل هشت گیگ هستند. اصلا نسخه چهارش نبوده و برای ارزان کردن قیمت چهارش کردند تا بخرن ملت

خطریه بعد زیادم فرقی نداره نهایتش ۵ ۶ فریم 

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

چه ربطی به تحریم خودخواسته داره اینهمه گرافیک اقتصادیو واسه کی تولید میکنن مگه اونور پول همه از پارو بالا میره که بتونن راحت ۴۰۹۰ بخرن؟ مگه گرافیک این بازی از لست آف آز چقدر بهتره؟نهایتش ۲۰ درصد ولی انقدر سنگینه گرافیکه من 5 فریم بیشتر نمیده مگه میشه همچین چیزی بازیهای سال بعدم به این سنگینی نخواهد بود حالا بازیا میاد میبینین

ویرایش شده توسط alizavareh
لینک به دیدگاه

چجوری بفهمم نسخه بازیم چیه ؟ تو خود بازی و منوش چیزی ندیدم

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

بعدم دوست عزیز از لحاظ بصری و کیفیت این بازی در حد لاست آف آس نیست خصوصا در مرحله spring. حتی کیفیت و زیبایی آنچارتد بسیار بهتر از این هست. البته روی سیستم من این طوری نشون میداد. تنظیمات هم روی های بود. لاست آف آس حتی روی fsr هم بسیار دلنشین بود. خود بازی استارفیلد هم که اینقدر تعریف میکردن زیاد جالب نیست. لاقل این همه گرافیک زور میزنه یه چیزی تو مایه های گرافیک فورزا تحویل ملت بدن

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

فقط پولی که برای نجسی🥰در ماه رو بزارن کنار 2تا 4090 میتونن بخرن 

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، blooder گفته است:

بعدم دوست عزیز از لحاظ بصری و کیفیت این بازی در حد لاست آف آس نیست خصوصا در مرحله spring. حتی کیفیت و زیبایی آنچارتد بسیار بهتر از این هست. البته روی سیستم من این طوری نشون میداد. تنظیمات هم روی های بود. لاست آف آس حتی روی fsr هم بسیار دلنشین بود. خود بازی استارفیلد هم که اینقدر تعریف میکردن زیاد جالب نیست. لاقل این همه گرافیک زور میزنه یه چیزی تو مایه های رافیک فورزا تحویل ملت بدن

من مخالف تجربه شما رو داشتم لست خوب بود حتی با اینکه بد پورت شده بود اما این بازی چیز دیگه ای هست

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز علی زواره گرامی

فرقی بین کارت ها جز فریم بیشتر دادن نیست. رنگ ها و ظاهر گیم یکی هست.4090 گیم رو  کاری نمیکنه باهاش که متفاوت با کارت های دیگه بشه.

من پول 4090 هم داشته باشم اصلا نمیرم سمتش. کارتی رو میگیرم که فریم تا محدوده تشخیص چشم بهم بده

چه نیازی هست 100 میلیون بدی برای مثلا 200 فریم که چشم نمیتونه تشخیصش بده و فرقی با بالای 100 فریم نداره برای ادم

خرید 4090 زمان لانچ شدن نسل های بعدی منطقی میشه نه الان

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
24 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

چجوری بفهمم نسخه بازیم چیه ؟ تو خود بازی و منوش چیزی ندیدم

رو فایل احرایی بازی کلیک راست کن تب details گزینه file version

اکثر بازی ها هم گوشه پایین مانیتور چپ یا راست زمان لودینگ نسخه رو اعلام میکنه . دقت کن ببین میبینی

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، MEHDI-GTX گفته است:

رو فایل احرایی بازی کلیک راست کن تب details گزینه file version

اکثر بازی ها هم گوشه پایین مانیتور چپ یا راست زمان لودینگ نسخه رو اعلام میکنه . دقت کن ببین میبینی

نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
هم اکنون، Sabertooth گفته است:

وارزون من جایی پیدا نکردم نسخه جدید شما چطور عزیزان؟

خوب بحث رو قیچی کردی ها😀

نه خوبه بحث تموم بشه زیادی کش دار شد

https://par30games.net/57657/download-call-of-duty-warzone-game-battlenet-backup/

زده اپدیت ابان

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، MEHDI-GTX گفته است:

خوب بحث رو قیچی کردی ها😀

نه خوبه بحث تموم بشه زیادی کش دار شد

https://par30games.net/57657/download-call-of-duty-warzone-game-battlenet-backup/

زده اپدیت ابان

قیچی بوم شیب ..این قدیمیه 

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

قیچی بوم شیب ..این قدیمیه 

نسخه بروز🥰

دانلود بازی Call of Duty Warzone v1.24.1 - November 2023 برای کامپیوتر (downloadha.com)

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۱۸ در 13:26، Farjam گفته است:

سلام 

برای اجرای درست این بازی که از Mesh Shaders استفاده میکنه باید کارتی داشته باشید که از این مدل پردازش پشتیبانی میکنه، یعنی کارتی که

Directx12 Ultimate رو به طور کامل پشتیبانی کنه که برای این امر حداقل باید کارت نسل AMD RX6000  و بالاتر داشته باشید یا سری  انویدیا RTX2000 و بالاتر

کارتهای قبل از این سری ها از Vertex shaders استفاده میکنن برای پردازش پالیگانها، اصولا کارتهای قدیمیتر از اون سریهای بالا، بازی الن ویک 2 رو باز میکنن اما کاراییون به شدت پایینتر خواهد بود. جوری که یک GTX 1080Ti کاراییش در حد یه 2060  یا 2050 لپتاپی  هم ممکنه نباشه. شیوه پردازش Mesh Shaders تعداد بسیار زیادتری پالیگان به سهولت بیشتری روی کارتهایی که ازش پشتیبانی میکنن پردازش میکنه ولی برای کارتهای قدیمی تر فلج کننده هست در امر کارایی

فکر کنم جز اولین بازیهایی هست که از تمام قابلیت های دایرکت ایکس 12 التیمیت استفاده میکنه و احتمالا به دنبالش بازی های دیگه ای هم باشن. اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن.

برای دیگران هم توصیه من برای گیمینگِ آینده نگرانه(یا حتی نگاه به زمان حال) این هست که بی خیال خرید کارتهای انویدیای قبل از سری 2000 و amd قبل از سری 6000 بشید. و گول تبلیغات و قیمت ارزون یه سری کارتها رو نخورید مخصوصا این Rx580 ها که حتی از سری 5000 هم قدیمی تر هستن چه برسه نسبت به 6000

من نسخه fit گرفتم الا کودوم اپدیت رو باید دانلود کنم ماله الا 1.6 هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...