رفتن به مطلب

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، ATER گفته است :

کسی کرک جداگانش رو نداره؟

درود

خدمت شما

Unravel Crack.rar

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ATER گفته است :

کسی کرک جداگانش رو نداره؟

درود

بفرما

لینک به دیدگاه

دوستان یه مقاله پیش نمایش درمورد بازی Fortnite  پیدا کردم  یکی از بازی های سینگل و هم مولتی پلیر خیلی خوبه و سالهاست منتظرم عرضه بشه. بازیش از سال 2011 در دست ساخت بوده وهمین ماه قرار هست یک نسخه Early Access (البته مثل اینکه بصورت پولی- نسخه رایگان و کامل بازی هم توی سال جاری عرضه میشه) عرضه بشه، اگر کسی از دوستان علاقمند هست و اخبار این بازی رو دنبال میکرده اعلام آمادگی کنه که بازی کنیم :D مقالش رو سعی میکنم عصر رفتم خونه ترجمه کنم که دوستانی که آشنا نیستند با این بازی هم شاید خوش ـشون اومد.

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ruby گفته است :

دوستان یه مقاله پیش نمایش درمورد بازی Fortnite  پیدا کردم  یکی از بازی های سینگل و هم مولتی پلیر خیلی خوبه و سالهاست منتظرم عرضه بشه. بازیش از سال 2011 در دست ساخت بوده وهمین ماه قرار هست یک نسخه Early Access (البته مثل اینکه بصورت پولی- نسخه رایگان و کامل بازی هم توی سال جاری عرضه میشه) عرضه بشه، اگر کسی از دوستان علاقمند هست و اخبار این بازی رو دنبال میکرده اعلام آمادگی کنه که بازی کنیم :D مقالش رو سعی میکنم عصر رفتم خونه ترجمه کنم که دوستانی که آشنا نیستند با این بازی هم شاید خوش ـشون اومد.

درود

بازیش چه ژانری هست؟

گیم پلی ای اگر ازش هست بزار ببینیم

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، ArminZol گفته است :

درود

بازیش چه ژانری هست؟

گیم پلی ای اگر ازش هست بزار ببینیم

سلام آرمین جان، ژانرش خیلی چیزا میتونه باشه :D سوم شخص شوتر، بقا، ساخت و ساز - مثال سادش رو بخوام بزنم ماینکرفت رو سوم شخص و شوتر فرض کنید. عصر سعی میکنم مقالش رو کامل ترجمه کنم، اگر اورواچ اجازه بده :D اینم چنتا گیمپلی خدمت شما:

http://www.aparat.com/v/ZWyhP

http://www.aparat.com/v/JST4w

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام آرمین جان، ژانرش خیلی چیزا میتونه باشه :D سوم شخص شوتر، بقا، ساخت و ساز - مثال سادش رو بخوام بزنم ماینکرفت رو سوم شخص و شوتر فرض کنید. عصر سعی میکنم مقالش رو کامل ترجمه کنم، اگر اورواچ اجازه بده :D اینم چنتا گیمپلی خدمت شما:

http://www.aparat.com/v/ZWyhP

بتا نداره ؟ یکم تردید دارم نسب به این بازی 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Matin96D گفته است :

بتا نداره ؟ یکم تردید دارم نسب به این بازی 

فک میکنم نسخه ای که توی ماه جاری منتشر میشه  بیشتر حکم همون بتا رو داشته باشه، تردید از چه نظر؟ سازنده بازی Epic Games ـه و بدون شک با ساخت اثری مثل Paragon خوب خودش رو ثابت کرده.

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

فک میکنم نسخه ای که توی ماه جاری منتشر میشه  بیشتر حکم همون بتا رو داشته باشه، تردید از چه نظر؟ سازنده بازی Epic Games ـه و بدون شک با ساخت اثری مثل Paragon خوب خودش رو ثابت کرده.

یکم به نظر خسته کننده میاد . کشتن زامبی  تا کی ؟ 

ساخت و ساز خیلی جذاب هستا ولی فقط کشتن زامبی به نظرم قشنگ نیست  یعنی دوست داشتم یک PVP هم حداقل میشد یا player ها میتونستند به خونه های همدیگه حمله کنند مثل Rust ARK:survival evloved  و ....  

به خاطر این گفتم نسخه بتا که ادم تست کنه ببینه بازی چطوره  بعد بازی رو بخره 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Matin96D گفته است :

یکم به نظر خسته کننده میاد . کشتن زامبی  تا کی ؟ 

ساخت و ساز خیلی جذاب هستا ولی فقط کشتن زامبی به نظرم قشنگ نیست  یعنی دوست داشتم یک PVP هم حداقل میشد یا player ها میتونستند به خونه های همدیگه حمله کنند مثل Rust ARK:survival evloved  و ....  

به خاطر این گفتم نسخه بتا که ادم تست کنه ببینه بازی چطوره  بعد بازی رو بخره 

مطمئنا توی بخش چند نفره بازی باید شامل همچین ویژگی هایی باشیم وگرنه دقیقا همون حرفی میشه که خود ـتون بهش اشاره کردید، چند دقیقه دیگه شروع میکنم مقاله ـش رو ترجمه کنم ببینیم چی به چیه :D تازه رسیدم خونه :(

لینک به دیدگاه

پیش نمایش بازی Fortnite - بساز، بکوب دوباره بساز!

Fortnite_KeyArt_withLogo_1080p.thumb.jpg.dbf25a4c62c4657381fc5c76deaaeb75.jpg

عنوان Fortnite راه درازی رو طی کرده، این عنوان برای اولین بار در طی مراسم VGA Awards 2011 معرفی شد. این عنوان دچار تاخیر های طولانی در روند ساختش بدون در اختیار گذاشتن اطلاعات زیادی، در اینباره شد. بالاخره پس از مدت زمانی مدید ماه گذشته سازندگان این عنوان تایید کردند که Fortnite دارای یک نسخه دسترسی زودهنگام و البته پولی در ماه جاری بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و اکس باکس وان خواهد بود، ناگفته نماند نسخه رایگان بازی سال بعد عرضه خواهد شد.

طی مراسم E3 امسال، شانس این رو داشتیم که نیم نگاهی به بازی Fortnite داشته باشیم و با سازوکار تیراندازی، نجات و بقا و ساخت و ساز ـش آشنا بشیم. عنوان Fortnite شما در حلقه ای شدیدا اعتیادآور از گیم پلی خودش قرار میده که مطمئنا طرفداران بازی های Survival-Style و Heavy-Loot عاشقش خواهند شد، و صد البته دل ـتان می خواهد که نسخه دسترسی زود هنگام آن را بر روی رایانه های شخصی و کنسول ها در ماه جاری را خریداری کنید.

Fortnite-4.thumb.jpg.30ecd67d5e9d6d1210e998d21723eb20.jpg

عنوان Fortnite شما در حلقه ای شدیدا اعتیادآور از گیم پلی خودش قرار میده که مطمئنا طرفداران بازی های Survival-Style و Heavy-Loot عاشقش خواهند شد!

به نقل از Dualshockers:

اول وارد مراحل تمرینی بازی شدم، که کاملا مفید و واضح موارد اساسی بازی را برای شما آماده و بعد از آن مکانیک های درون بازی رو برایتان معرفی می کند. طوفانی سهمگین از راه میرسه و یک آخرالزمان زامبی وار دنیان رو نابود میکنه، بازیباز که در نقش یه فرمانده تازه در سمتش منصوب شده قرار می گیرد باید کنترل تعدادی دیگر از شخصیت ها را در اختیار گرفته و شروع به جمع آوری منابع و ساخت دژ های دفاعی عظیم در برابر حمله  رو به شرف زامبی ها، کند.

شخصیت های بازی به 4 دسته تقسیم می شوند: Constructors، همانطور که از نام ـشان پیداست در کار های مربوط به ساخت و ساز ماهرند و توانایی مقابله با گروه های بزرگ دشمن را دارند؛ Soldiers، سرباز ها بهترین گزینه شما برای مبارزه خواهند بود و دسترسی راحت تری به بهترین نوع اسلحه ها را دارا هستند؛ Outlanders، شانس بزرگ شما برای پیدا کردن منابع و بقول خودمان Loot کردن این کلاس می باشد و در آخر Ninja ـها که شما را به سریع ترین حالت برای ورود و خروج از میدان نبرد می برند. هر شخصیت بازی ویژگی های بخصوص خود را داراست، پس شخصیت هایی با کلاس یکسان از نحوه بازی یکسان نیز پیروی نخواهند کرد: من درحین مراحل تمرینی، در نقش یک سرباز قرار گرفتم، اما خیلی زود بود که بخوام وارد یک بازی کامل شوم.

Fortnite Preview -- Destroy, Build, Destroy

هر شخصیت بازی ویژگی های بخصوص خود را داراست، پس شخصیت هایی با کلاس یکسان از نحوه بازی یکسان نیز پیروی نخواهند کرد!

در شروع کار قدرت انتخاب از بین تنوع بالایی از شخصیت ها در اختیار شما قرار می گیرد، که هر کدام بصورت کارت هایی تمامی قابلیت شخصیت ـتان را به نمایش خواهند گذاشت. در آخر من کلاس Constructor رو انتخاب کردم، که شخصیتی نجار مانند با ریش بلند قرمز و لباسی پشمی به تن داشت. کارم رو با گشت و گذار، ارتقا سطع و جمع آوری منابع شروع کردم: منابع درون بازی برای ساخت پایگاه شما مورد استفاده قرار می گیرد و تقریبا با نابود کردن هر چیزی که در دنیای بازی وجود دارد، استخراج می شود. نابود کردن و غارت کردن هر چیزی که سر راه ـتان قرار دارد برای ساخت مواد اولیه کار ـتان  تا حدودی آرام بخش و سرگرم کننده خواهد بود. :D

بعد از اون، زمان ساخت دژ ـتان فرا می رسد. هیچ چیز خاصی رخ نخواهد داد، فقط مقداری چوب و آهن را سر هم می کنیم و نمایی مبهم از یک سازه را بنا می کنیم، اما باز هم ظاهری زیبا و دل نشین خواهد داشت، همانطور که در حال ساخت و ساز هستیم امکان حمله دسته ای از زامبی ها وجود دارد که می توانیم با تیراندازی و تله ـهایمان از آنها پذیرایی کنیم. سپس نوبت به طوفان و به همراه آورن سیل عظیمی از زامبی ها می رسد...

Fortnite-10.thumb.jpg.c32f1a51aba85858fd7a711cbfb5cd6d.jpg

مکانیک های ساخت و ساز بصورت خیلی خوب و تمیز کار شده اند و هنوز هم تاثیر بسزایی در مبارزات دارند، هر چند که در زمان نبرد نمی توانید تمام تمرکز ـتان را بر روی آنها قرار دهید.

زامبی ها خیلی آروم و ضیعف کار ـشون رو شروع کردند، و Constructor من کارش رو به خوبی در عقب راندن اونها انجام می داد. برای حل و فصل کردن اصل قضیه به سمت مکانی که زامبی ها از اون سرچشمه می گرفتند هجوم بردم. به منظور جمع کردنشون در یک نقطه و نهایی کردن کار مقداری دیوار در بالای سطحی شیب دار ساختم که اونها رو در منطقه ای ساکن زیر پای خودم نگه دارم. وقتی تعداد زامبی ها زیاد شد و به مقدار مورد نظرم رسیدن اونها رو به آتش بستم. بعضی از زامبی ها باهوش تر شدند و سعی کردند راهی به اطراف باز کنند و حفاظ های موقتی من رو از بین ببرند، که باعث شد بیشتر فکرم درگیر ساخت و ساز بشه.

مکانیک های ساخت و ساز بصورت خیلی خوب و تمیز کار شده اند و هنوز هم تاثیر بسزایی در مبارزات دارند، هر چند که در زمان نبرد نمی توانید تمام تمرکز ـتان را بر روی آنها قرار دهید. این هرج و مرج مدت زمانی ادامه داشت، اما بالاخره طوفان گذشت و بازی به پایان رسید. اونقدرا هم که بنظر می رسید سخت نبود، اما باز هم تمام تلاشم رو کردم که مطمئن بشم زامبی ها پایگاهم رو از بین نمی برند. بعد از اون، به منوی بازی برگشتم و به جایی برده شدم که می توانستم شخصیتم را ارتقا دهم، جعبه های جایزه را باز کنم، امتیاز ها را به قابلیت های درخت توانایی ها تبدیل کنم و اسلحه های جدیدی بسازم. زمان زیادی نداشتم که بخواهم تمامی این بخش های گوناگون بازی رو مورد کاوش قرار دهم، اما هنوز هم میتونم این رو بگم که این بازی چیز های زیادی برای نمایش دادن و در اختیار قرار دادن به بازیباز را داراست، چیز های زیادی که بازیباز را وادار به شروع دوباره بازی می کند.

Fortnite-2.thumb.jpg.afaa9ec2292c4d2111af91f4705d87f0.jpg

مکانیک های ساخت ساز به خوبی در کنار سایر المان های گیم پلی خود را نشان می دهند، و تنوع بالای کلاس و شخصیت ها به بازیباز این اجازه را می دهد که در مورد اینکه کدام بخش بازی لذت بخش تر بوده است.

من از مدت زمانی که در اختیار بازی Fortnite طی مراسم E3 قرار دادم لذت بردم، و مطمئنا به عرضه نسخه دسترسی زودهنگام بازی در ماه جاری خوشبین هستم. حلقه تکرار گیم پلی شدیدا اعتیاد آور بنظر می رسد، و من از همین الان مدت زمان زیادی رو که طرفداران بازی های ساخت و ساز مثل Minecraft و همچنین بازی های سوم شخص شوتر، صرف این بازی می کنند را پیش بینی می کنم.

مکانیک های ساخت ساز به خوبی در کنار سایر المان های گیم پلی خود را نشان می دهند، و تنوع بالای کلاس و شخصیت ها به بازیباز این اجازه را می دهد که در مورد اینکه کدام بخش بازی لذت بخش تر بوده است، تصمیم گیری کند. جدا از اینکه این عنوان مدت زمان زیادی در دست ساخت بوده، که خود می تواند نشانه بدی باشد عنوان Fortnite خود را برای تبدیل شدن به عنوانی بسیار سرگرم کننده و تجربه ای اعتیاد آور برای همه بازیبازان، آماده می کند.

اگر می خواهید که زودتر از سایرین این عنوان را بدست آورید می توانید با خرید نسخه Founder's Pack دسترسی زودهنگام خود را بر روی رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و اکس باکس وان در تاریخ 25 جولای تضمین کنید، یا می توانید تا زمان عرضه بازی بصورت رایگان در تاریخ نامشخصی در سال آینده صبر کنید.

منبع: Dualshockers

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

مکانیک های درون بازی رو برایتان معرفی می کند. طوفانی سهمگین از راه میرسه و یک آخرالزمان زامبی وار دنیان رو نابود میکنه، بازیباز که در نقش یه فرمانده تازه در سمتش م

ممنون اگه خبری در باره ی بتا شد ما رو بی خبر نزارید . 

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Matin96D گفته است :

ممنون اگه خبری در باره ی بتا شد ما رو بی خبر نزارید . 

چشم حتما دوست عزیزم :x

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/14, 01:12:12، AJOR گفته است :

سلام

نصب کردم کرش می کنه 

ویندوز رو هم امروز عوض کردم بازم کرش می کنه دوستان کسی تست کرده ؟

ورزن ویندوز  10

1703 

os build 15063.322

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام

نصب کردم کرش می کنه 

ویندوز رو هم امروز عوض کردم بازم کرش می کنه دوستان کسی تست کرده ؟

ورزن ویندوز  10

1703 

os build 15063.322

سلام

راه حل مشکل کرش کردن این بازی:

لینک

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ***sniper*** گفته است :

سلام

راه حل مشکل کرش کردن این بازی:

لینک

با زدن دکمه win درست میشه؟ :43_slight_frown: realy?

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، hosseinskandari گفته است :

توی سایت گذاشته بود واسه حل مشکل،منم گذاشتم اینجا دوستان استفاده کنن.

این بازی رو تست نکردم هنوز،اگر فرصت شد تست میکنم نتیجه رو میگم اینجا.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام وحید جان :x این بازی ها در واقع به سرویس Playstation Now اضافه شدن و برای بازی کردن ـشون نیاز به خرید بازی و پرداخت حق اشتراک و همچنین یک دسته دوئال شاکر و یه دانگل داره :D اصلاه به صرفه نیست

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام وحید جان :x این بازی ها در واقع به سرویس Playstation Now اضافه شدن و برای بازی کردن ـشون نیاز به خرید بازی و پرداخت حق اشتراک و همچنین یک دسته دوئال شاکر و یه دانگل داره :D اصلاه به صرفه نیست

بله .

روزی که همه بازی های PS4 برای PC بیاد کار PS4 تمومه .

قبلا همین کار رو برای PS3 کردند .

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

بله .

روزی که همه بازی های PS4 برای PC بیاد کار PS4 تمومه .

قبلا همین کار رو برای PS3 کردند .

بعید میدونم این امر مستقیما اتفاق بیفته و با سیاست های سونی هیچوقت بازی های انحصاری ـش برای پلتفرم دیگه ای منتشر نمیشن.

لینک به دیدگاه

بعد از مدت ها، شخصیت جدید و البته قابل پیش بینی Overwatch معرفی شد، Doomfist!

Doomfist-Overwatch.thumb.jpg.e44fdad4a729f383c42c791a7570791e.jpg

بعد از اشاره ها و شایعات فراوان، شرکت بلیزارد بالاخره شخصیت جدید عنوان پرطرفدار و آنلاین Overwatch را معرفی کرد، و این شخصیت کسی نیست جز Doomfist.

برای کسانی که از این امر باخبر نیستند باید گفت، شایعات مربوط به حضور Doomfist در بازی حتی پیش تر از عرضه بازی در سال 2016 نیز به گوش می رسید. شاید حضور وی سورپرایز بزرگی نباشد اما با این حال، بلیزارد توضیحی مختصر و مفید درباره حضور این شخصیت و قدرت هایش و نحوه سازوکار آنها منتشر کرده است:

قابلیت های رباتیک Doomfist او را به یک شخصیت کارآمد و قدرتمند در خط مقدم میدان نبرد تبدیل می کند. علاوه بر توانایی استفاده از حملات راه دور به وسیله قدرت Hand Cannon این شخصیت می تواند باعث رانش زمین، پرتاب کردن دشمنانش به آسمان یا حمله به آنها با استفاده از Rocket Punch، شود. همچنین توانایی ویژه یا Ultimate این شخصیت نیز Meteor Strike نام دارد که با پرش و فرود آوردن حمله ای سنگین به دشمنانش می تواند کار را برای آنها دشوار سازد.

هم اکنون، شخصیت Doomfist در بخش Public Testing Region بازی و فقط برای رایانه های شخصی در دسترس می باشد. بعد از انجام بروزرسانی های نهایی در بخش همگام سازی بازی و رفع سایر مشکلات گزاش شده این شخصیت نیز به علاوه حالت های جدید بازی که از پیش وعده داده شده، به بازی اضافه خواهند شد.

بلیزارد همچنین ویدیو انیمیشن جدیدی مربوط به شخصیت جدید Doomfist منتشر کرده که زیبا بنظر می رسد. در ادامه می توانید این ویدیو را مشاهده فرمایید. علاوه بر این، در ویدویی دیگر نیز جف کپلان کارگردان بازی درباره تاریخچه و حضور شخصیت Doomfist در دنیای Overwatch صحبت هایی می کند.

http://www.aparat.com/v/UjPxk

http://www.aparat.com/v/RYuHw

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/15, 18:52:53، hosseinskandari گفته است :

در در 1396/04/15, 19:42:53، ***sniper*** گفته است :

توی سایت گذاشته بود واسه حل مشکل،منم گذاشتم اینجا دوستان استفاده کنن.

این بازی رو تست نکردم هنوز،اگر فرصت شد تست میکنم نتیجه رو میگم اینجا.

سلام این راه حل برای ویندوز هشت هست

من کرک رو سه جداگونه ریختم بعد از سه بار کرش اجرا شد . ممنون از دوستان . کرک رو دستی بریزید مال دل فاکس کانال تلگرام جواب داد

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

شرکت سونی اعلام کرد که از این پس کاربران سرویس PS Now در  PC قادر به بازی عناوین PS4  نیز خواهند بود...

.. منبع

http://www.guru3d.com/news-story/playstation-4-games-will-be-playable-on-pc.html

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

در نظر داشته باشید فقط ویندوز، در استیم نیست!

https://www.gamesessions.com/zz/Game/RyseSonOfRome

بعد از تایید سن  در صفحه بالا ای میل تون رو وارد و سپس لینک رو دریافت کنید...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...