رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در در 1396/07/26, 01:52:51، Farjam گفته است :

نمرات متای GRAN TURISMO SPORT هم داره میاد کم کم :

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/gran-turismo-sport

البته فقط 4 تا وبسایت نمراتشون رو گذاشتن اما مسئله اصلی اینه که اونهایی هم که دارن کم کم میذارم امتیازاتشونو نظراتشون جالب نیست در مورد بازی ... مخصوصا اینکه یه قسمت سینگل پلیر واقعی و درست حسابی نداره . کانتنت های به شدت محدودش مخصوصا نسبت به چیزی که در عناوین قبلی این سری دیده میشده ظاهرا تو ذوق میزنه... و اینکه از بس به جنبه آنلاین بازی توجه شده ظاهرا نمیشه به صورت آفلاین روی کنسول بازیش کرد(درسته؟ یا یه اتفاق معمولیه این ؟ برای این میپرسم چون به کنسول خیلی وارد نیستم) و اینکه از دوستان simracer و یا آرکید ریسر ام هم که سوال کردم همشون شاکی هستن که فورس فیدبک و هماهنگی با سیستم فرمون و پدال این بازی اصلا خوب در نیومده و صرفا برای همون کنترلر سونی خوبه

البته بررسی ها هنوز کامل نشدن

مثلا گیم اسپات:

https://www.gamespot.com/articles/gran-turismo-sport-is-a-strange-game-tuned-for-a-v/1100-6454117/

فکر کنم فقط  منتقدهایی که به سمت پلی استیشن متمایل هستن بهش نمره خوب بدن... البته هنوز نمراتشون ثبت نشده و باید دید و شاید نمرات بالاتری برخی ها اومدن بهش دادن و بصورت خودجوش نمرش رو آوردن بالا

خب تا الان 11 تا وبسایت بررسی و نقد نمراتشون رو اضافه کردن به متای Gran turismo sport و همچنان نمره متای این عنوان 78 هست!! که البته خیلی هم بد نیست به نسبت نمرات نسخه های قبلیش اما وقتی مقایسه میکنیم با عناوینی مثل فورزا 6 و 7 یا فورزا هورایزون 3 یا پراجکت کارز 2 و حتی بازی های کوچیکتری مثل F1 2017 اونجاست که بد میشه 

لینک به دیدگاه

دفاع کردن کارگردان بازی God of War از عناوین خطی، در پی تعطیلی استودیو Visceral Games

image.thumb.png.a3066b79453168e7c6be8b4bd8569320.png

در ادامه تعطیلی استودیو Visceral Games که مثل شوکی برای جامعه بازی بود، کوری بارلاگ کارگردان عنوان God of War به حمایت از بازی های دارای داستان خطی پرداخت و از این عناوین دفاع کرد. بدون شک تغییرات بنیادین در ساختار یک بازی دلیل قانع کننده ای برای تعطیل کردن یک استودیو بازی سازی خوشنام و آوازه نخواهد بود، آن هم با گفتن این جمله که دلیل این کار تغییر ساختار بازی از حالت ماجراجویی و خطی به تجربه ای گسترده تر که شامل طیف بیشتری از بازیبازان می شود. هر کسی با این جمله روبرو شود می داند معنی آن چیزی جز یک بازی چند نفره نیست. بعد از این خبر آقای کوری بارلاگ کارگردان جدیدترین نسخه عنوان مورد انتظار و انحصاری God of War با انتشار پستی در حساب رسمی توئیترش ناراحتی خود را از نا امید شدن سازندگان از بازی هایی با داستان های خطی ابراز کرد. در ادامه خبر می توانید پست ایشان را مشاهده کنید:

"من واقعا عاشق بازی هایی با داستان خطی و سر راست هستم. واقعا ناراحت کننده ـست که ببینی دنیای بازی ساخت این عناوین رو بد به حساب بیاره. با یه داستان خطی هم میشه طیف گسترده ای از بازیبازان رو داشت"

forplus@

لینک به دیدگاه

شروع دانلود دیتا بازی Destiny 2 از شبکه بتل نت

image.thumb.png.f9e6aae8d4b26b2e86ccff84ee3718cc.png

هم اکنون می توانید دیتای نسخه رایانه های شخصی بازی Destiny 2 را بوسیله شبکه Battle.net دریافت کنید. حجم در نظر گرفته شده برای این بازی 36GB می باشد. البته در زمان نصب بازی به فضایی تقریبا دو برابر این حجم برای نصب بازی بر روی هارد درایو نیاز دارید.

یوبیسافت از نسخه کالکتور بازی Farcry 5 رونمایی کرد

image.thumb.png.f501810c23ff45a91d92894a77c1a688.png

یوبیسافت از نسخه کالکشن بازی Farcry 5 با عنوان Far Cry 5 Resistance Edition رونمایی کرد. این نسخه با قیمتی معادل 200 دلار در دسترس خواهد بود، در تصویر محتویات این نسخه مشخص است. این بسته الحاقی برای هر سه پلتفرم پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

? forplus@

لینک به دیدگاه

سانسور شدن بخش هایی از بازی Call of Duty: WWII به دلیل داشتن صحنه هایی از تجاوز جنسی در کشور استرالیا

image.thumb.png.f7f35db6cd1899a84a8d46103ada8ae6.png

بخشی از عنوان مورد انتظار Call of Duty: WWII که شامل تجاوز جنسی می شود در کشور استرالیا شامل تغییراتی خواد بود، هر چند که این صحنه به صورت کامل نمایش داده نخواهد شد. ادامه متن حاوی اسپویل بخشی از داستان خواهد بود:

نقل قول

در قسمتی از بازی شما کنترل روسو که یک جاسوس زن است را به عهده میگیرید و به یکی از ساختمان های آلمان ها نفوذ می کنید. در حین سرک کشیدن در ساختمان یک سرباز نازی را خواهید دید که در حال شکنجه کردن زنی در یک پستو می باشد و با فریاد های "شما ها خوک هستید!" از سوی زن مواجه می شوید. زمانی که در را باز می کنید سرباز با لحنی تند می گوید: برو، این کار هیچ ربطی به تو نداره. در اینجا شما دو انتخاب کشتن سرباز یا ترک کردن محیط را پیش رو خواهید داشت.

هرچند که این صحنه ها در بازی نمایش داده نمی شوند، اما باز هم رده بندی سنی در کشور استرالیا خواهان این شده که بخش های مربوطه شامل تغییراتی شوند که اینگونه تصاویر را به نمایش نگذارد.

? forplus@

لینک به دیدگاه

هدایای کمپانی بتزدا به مناسبت پنجمین سالگرد سری Dishonored

image.thumb.png.8852da2072aad2fc942da6ec3379380b.png

به مناسبت پنجمین سالگرد عرضه سری بازی Dishonored نسخه کالکشن جدیدی از این عنوان رونمایی شد که شامل محتویاتی جالبی می باشد. کمپانی بتزدا به مناسبت پنجمین سالگرد عرضه این سری به 5 نفر به این نسخه کالکشن بازی را اهدا خواهد کرد. هر چند که این بسته فقط شامل ساکنین آمریکا می شود.  این قرعه کشی تا تاریخ 21 اکتبر ادامه خواهد داشت. در ادامه می توانید محتویات این نسخه بازی را مشاهده کنید:

•  نسخه پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی بازی Dishonored 2 و Dishonored: Death of the Outsider
  •  رمان Dishonored: The Corroded Man
  •  کتاب هنری The Art of Dishonored 2 Limited Edition
  •  کمیک بوک Dishonored: The Wyrmwood Deceit
  •  اکشن فیگور فانکو پاپ شخصیت های Corvo, Emily یا Outsider
  •  همچنین، دو نفر از برندگان شانس دست یابی به یک کنسول اکس باکس وان یا پلی استیشن 4 با طرح بازی Dishonored 5th Anniversary را خواهند داشت.

لینک به دیدگاه

بروزرسانی جدید بازی Overwatch با محوریت تغییرات دیگری در توانایی های شخصیت Mercy در راه است

image.thumb.png.447ea9b87160c20bc3e14972a4fe9d6d.png

در ادامه خبر قبلی، بعد از تغییرات بنیادین شخصیت Mercy در بروزرسانی ماه سپتامبر برای بازی Overwatch شرکت بلیزارد به دنبال تجربه تغییرات بیشتری در توانایی های این شخصیت می باشد. در بروزرسانی جدید این عنوان، قابلیت Valkyrie این شخصیت از این پس زمان قابلیت Resurrection را بازیابی نمی کند. اما، قابلیت Valkyrie به شما این اجازه را می دهد 2 بار از قابلیت Resurrectionدر آن واحد استفاده کنید.

هر چند که، این قابلیت فقط در زمان استفاده از التیمیت این شخصیتی یعنی Valkyrie فعال خواهد بود و در نتیجه پایانی این است که این شخصیت کمتر از قبل توانایی استفاده از Resurrection را خواهد داشت. در ادامه بلیزارد توضیحاتی در اینباره داده است که خالی از لطف نیست؛ برای مثال، شما می خواهید دو نفر از یاران خود را به بازی برگردانید، برای این کار باید بر روی یک نفر از Resurrection استفاده کنید پس از آن قابلیت Valkyrie را فعال کنید و نفر دوم را به بازی برگردانید. اما در بروزرسانی جدید شما می توانید قابلیت Valkyrie را فعال کنید و به صورت همزمان دو نفر را به بازی برگردانید. هرچند که در حالت کلی تعداد کسانی که به بازی بر می گردند کمتر از قبل خواهد بود، چون Valkyrie دیگر زمان استفاده از Resurrection را کاهش نمی دهد.

هچنین قابلیت Guardian Angel نیز دچار تغییراتی شده است، استفاده از قابلیت Resurrection زمان استفاده از Guardian Angel را بازیابی نمی کند اما به شما این اجازه را می دهد که با استفاده از دکمه پرش بر روی شخصیت قبلی که هدف شما بوده است Charge کنید. از دیگر تغییرات بازی می توان بدست آوردن 65% سرعت بیشتر برای شخصیت Lucio در هنگام اجرای راه رفتن روی دیوار، اشاره نمود.

? forplus@

لینک به دیدگاه

رونمایی از کتاب هنری بازی Sea of Thieves

image.thumb.png.2d1d759cb89c405678c686b91d849bd2.png

کتاب هنری عنوان انحصاری و مورد انتظار Sea of Thieves سال آینده منتشر خواهد شد. این کتاب شامل صد ها طرح هنری و اسکچ از شخصیت ها و دنیای این بازی خواهد بود.

پشتیبانی بازی Halo: The Master Chief Collection از XBOX One X

image.thumb.png.08b4206f810cb06167095cc778aaea89.png

عنوان انحصاری Halo: The Master Chief Collection بروز رسانی مخصوص کنسول اکس باکس وان اکس که شامل پشتیبانی از بافت های 4K می شود، را دریافت خواهد کرد.

? @forplus

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام گران توریسمو   متاسفانه در 6 و 5  هم خوب ظاهر نشد. کسالت بار بودند.من هردو رو دارم   اینقدر علاقه دارم به ریسینگ که اصلی انها رو دارم با اینکه Ps3 ها همه کپی خور بود من کپی خور نکردم و  5و 6 رو خیلی منظرشون بودم -حقیقتا   خوشم نیامد. من دیگه سالهاست جاش فورزا بازی میکنم. این جدیدهم  اومده برای رقابت با هورایزن 3 ولی حالا حالا ها باید  بیاد تا بهش برسه-  هورایزن 3 سراسر شور و علاقه است و هیجان - ازادی عملش  که ریشه در بازی های  test drive داره   اصلا قابل توصیف نیست . شما یک جهانی در اختیار داری  جز زیباترین جهان های open world بعد پر از جزییات و  گرافیک در حد اعلا و لیست ماشین های رویایی با کلی تیوننیگ و هوش مصنوعی که من روی  اخرین درجه واقعا کابوس مطلق میدونم .گران ترویسمو یکم در قدیم مانده.  این نسخه هم فکر نمیکنم  خیلی سرو صدا کنه البته همونطور که گفتی یک سری سایتها هستن به بازی های سونی  نمرات بالایی میدن  بدون توجه به سطح کیفی و    - الان دیگه باز های شبیه ساز -آرکید زیادن  باید خیلی تلاش کرد تا بشه رقابت کرد.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیشه دیگه باید بازی  ها بشن اونلاین که پول دربیادو کیفیت مهم نیست. فقط پول.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

نمیشه دیگه باید بازی  ها بشن اونلاین که پول دربیادو کیفیت مهم نیست. فقط پول.

این راه هم تا یه مدتی جواب میده .

اگر کیفیت درست نشه همین آنلاین هم فروش نمی کنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آلمانی ها هیولا شدن امسال  غول اهنی شدن سگ اهنی شدن   کوکلوسکلان پرست شدن   حالا متجاوز هم شدن!!! چقدر جنایت انجام شده در تاریخ کسی نمیبینه این  شده امسال ابزار پول درآوردن .    واقعا خنده داره، ول کن این آلمانی ها نیستند.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

آلمانی ها هیولا شدن امسال  غول اهنی شدن سگ اهنی شدن   کوکلوسکلان پرست شدن   حالا متجاوز هم شدن!!! چقدر جنایت انجام شده در تاریخ کسی نمیبینه این  شده امسال ابزار پول درآوردن .    واقعا خنده داره، ول کن این آلمانی ها نیستند.

به نظر من دلیل اصلی این هجمه علیه آلمان نازی مربوط به دشمنی هیتلر با یهودی ها هستش .

هالیوود ، صنعت بازی سازی و در مجموع صنعت سرگرمی رو در اختیار دارن . معلومه خیلی سختشونه که هیتلر این کارها رو باهاشون کرده ، بعد از چند دهه هنوز نمی تونن بی خیالش بشن .

بهتره این بحث رو تموم کنیم از موضوع منحرف میشیم

در 1 ساعت قبل، Ruby گفته است :

یوبیسافت از نسخه کالکتور بازی Farcry 5 رونمایی کرد

یوبیسافت از نسخه کالکشن بازی Farcry 5 با عنوان Far Cry 5 Resistance Edition رونمایی کرد. این نسخه با قیمتی معادل 200 دلار در دسترس خواهد بود، در تصویر محتویات این نسخه مشخص است. این بسته الحاقی برای هر سه پلتفرم پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

فارکرای 5 هم قرار مثل بازی  Wolfenstein II: The New Colossus از تکنیک Rapid Packed Math شرکت ای ام دی استفاده کنه .

لینک به دیدگاه

گروه CDX+STP  هم اکنون آنلاکر UPLAY را برای بازی SOUTH PARK: THE FRACTURED BUT WHOLE کرک و منتشر کردند.
این آنلاکر برای باز شدن جوایز بعد از پایان مراحل میباشد.
@dlfox

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

به نظر من دلیل اصلی این هجمه علیه آلمان نازی مربوط به دشمنی هیتلر با یهودی ها هستش .

هالیوود ، صنعت بازی سازی و در مجموع صنعت سرگرمی رو در اختیار دارن . معلومه خیلی سختشونه که هیتلر این کارها رو باهاشون کرده ، بعد از چند دهه هنوز نمی تونن بی خیالش بشن .

بهتره این بحث رو تموم کنیم از موضوع منحرف میشیم

فارکرای 5 هم قرار مثل بازی  Wolfenstein II: The New Colossus از تکنیک Rapid Packed Math شرکت ای ام دی استفاده کنه .

بله گرامی من قصد ایجاد بحث نداشتم و به خبر بالا واکنش دادم. فقط خواستم که به این موضوع اشاره شده باشه و قصد انحراف تاپیک نیست .یک خبری بود که من صبح شنیدم حالا اینجا واکنش نشون دادیم.من حقیقتا مقاله نقد و پیش نمایش ولف دو رو داشتم کار میکردم فایل ورد اش هنوز روی دسکتاپه  پشیمون  شدم. در خبری نوشته شده بیش از 3000 نازی  در بازی کشته میشه !!!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

قصدم تمسخر قوم و یا ملتی نیست ، به نظرم همه اینها برایشان در حکم پماد سوختگی هست ...

در 3 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

new order و old blood اونقدر ها برای amd بهینه نشده بودند .  مخصوصا زمانی که تنظیمات  روی high اعمال می  کردیم . حتی این موضوع برای سری نه انویدیا هم صادق بود که با آپدیت که تا حدودی حل شد ولی برای amd خیر.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

قصدم تمسخر قوم و یا ملتی نیست ، به نظرم همه اینها برایشان در حکم پماد سوختگی هست ...

new order و old blood اونقدر ها برای amd بهینه نشده بودند .  مخصوصا زمانی که تنظیمات  روی high اعمال می  کردیم . حتی این موضوع برای سری نه انویدیا هم صادق بود که با آپدیت که تا حدودی حل شد ولی برای amd خیر.

کارایی بازی های قبلی خوب نبود . امیدوارم بهینه شده باشه که کاربران همه کارت های گرافیک لذت ببرن .

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

بله گرامی من قصد ایجاد بحث نداشتم و به خبر بالا واکنش دادم. فقط خواستم که به این موضوع اشاره شده باشه و قصد انحراف تاپیک نیست .یک خبری بود که من صبح شنیدم حالا اینجا واکنش نشون دادیم.من حقیقتا مقاله نقد و پیش نمایش ولف دو رو داشتم کار میکردم فایل ورد اش هنوز روی دسکتاپه  پشیمون  شدم. در خبری نوشته شده بیش از 3000 نازی  در بازی کشته میشه !!!

موفق باشید

:x

ابدا منظور نداشتم که شما بحث رو منحرف کردید .  به خاطر عدم شفافیت حرفم عذر میخوام .

این بحث آلمان و هیتلر و یهود و ... یه بحث مهم و بزرگ ( و حتی جذابه ) اما جاش اینجا نیست . احساس کردم الان بحثش شروع میشه و ادامه پیدا می کنه خواستم قبل از شروع این نکته رو متذکر بشم .  یه جورایی خواستم علاج واقعه قبل از وقوع کنم .

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

کارایی بازی های قبلی خوب نبود . امیدوارم بهینه شده باشه که کاربران همه کارت های گرافیک لذت ببرن .

بنده هم شدیدا امیدوارم .

...........

در مورد این تکنیک Rapid Packed Math هم باید بگم .

این تکنیک چیز خاصی نیست . به عبارتی ربطی به ای ام دی و انویدیا و ... پیدا نمی کنه . و روی کاغذ فقط جنبه مثبت داره و انحصاری هم محسوب نمیشه .

این تکنیک میتونه موجب رشد فریم کارتهای شرکت ای ام دی از جمله وگا بشه اما ابدا روی فریم سایر کارتها تاثیری نداره ( حداقل روی کاغذ )

دلیلش هم به این مربوط میشه که در این تکنیک میشه از پرفورمنس FB16 Compute  استفاده کرد در حالی که در سایر بازی ها از پرفورمنس FB32 Compute استفاده میشه . در بسیاری از کارتها این دو ، برابر هم هستند پس فرقی نمی کنه شما از کدوم حالت استفاده کنید چون پرفورمنس خالص کارت ثابت باقی می مونه اما در بعضی از کارتها ( مثل سری وگا ) مقدار FB16 Compute دو برابر FB32 Compute هستش . البته این به معنای 2 برابر شدن فریم نیست اما در تست های اولیه در نرم افزارهای بنچمارک بین 20 تا 25 درصد افزایش کارایی داریم . نکته مهم اینه که در کنسول ها هم همین ماجرا هست . پرفورمنس خالص حدود 4.2 ترافلاپ پلی استیشن 4 در حالت FB32 Compute میتونه به رقم 8.4 ترافلاپ در FB16 Compute برسه ( این مقدار برای کارتی مثل وگا 64 میتونه به رقمی بالای 27 ترافلاپ هم برسه ).

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

فرجام گران توریسمو   متاسفانه در 6 و 5  هم خوب ظاهر نشد. کسالت بار بودند.من هردو رو دارم   اینقدر علاقه دارم به ریسینگ که اصلی انها رو دارم با اینکه Ps3 ها همه کپی خور بود من کپی خور نکردم و  5و 6 رو خیلی منظرشون بودم -حقیقتا   خوشم نیامد. من دیگه سالهاست جاش فورزا بازی میکنم. این جدیدهم  اومده برای رقابت با هورایزن 3 ولی حالا حالا ها باید  بیاد تا بهش برسه-  هورایزن 3 سراسر شور و علاقه است و هیجان - ازادی عملش  که ریشه در بازی های  test drive داره   اصلا قابل توصیف نیست . شما یک جهانی در اختیار داری  جز زیباترین جهان های open world بعد پر از جزییات و  گرافیک در حد اعلا و لیست ماشین های رویایی با کلی تیوننیگ و هوش مصنوعی که من روی  اخرین درجه واقعا کابوس مطلق میدونم .گران ترویسمو یکم در قدیم مانده.  این نسخه هم فکر نمیکنم  خیلی سرو صدا کنه البته همونطور که گفتی یک سری سایتها هستن به بازی های سونی  نمرات بالایی میدن  بدون توجه به سطح کیفی و    - الان دیگه باز های شبیه ساز -آرکید زیادن  باید خیلی تلاش کرد تا بشه رقابت کرد.

سلام

من بعد از test drive 2 دیگه اون آدمه سابق نشدم... بهترین بازی ریسینگی بود که بازی کردم تا به امروز و هنوزم بعضی وقتا میرم یه دوری توش میزنم... حتی با وجود اینکه vsync اش با کارت گرافیک های جدید ناسازگاری داره:D

هورایزون 3 رو هم به همین دلیل دوست دارم که منو یاد اون میندازه به شدت 

قضیه آلمان چیه؟ برام بفرست لینکی چیزی اگه هست ، از دیروز خواب بودم تا چند ساعت پیش برای همین اطلاعی از اخبار امروز ندارم :D

لینک به دیدگاه

22549797_1830619080302059_8812857075815188902_n.thumb.jpg.efda8dd0d9c21d3a20d639b8d8c881a1.jpg

راستی دوستان تاپیکی برای تصاویر پس زمینه(نه فقط برای گیم) داریم یا خیر ؟ خدا رو شکر این «جست و  جو» فروم همیشه برای من تعطیه!

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 31 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

من بعد از test drive 2 دیگه اون آدمه سابق نشدم... بهترین بازی ریسینگی بود که بازی کردم تا به امروز و هنوزم بعضی وقتا میرم یه دوری توش میزنم... حتی با وجود اینکه vsync اش با کارت گرافیک های جدید ناسازگاری داره:D

هورایزون 3 رو هم به همین دلیل دوست دارم که منو یاد اون میندازه به شدت 

قضیه آلمان چیه؟ برام بفرست لینکی چیزی اگه هست ، از دیروز خواب بودم تا چند ساعت پیش برای همین اطلاعی از اخبار امروز ندارم :D

100% تایید میشه  هورایزن یکی  از مفرح ترین ریسینگ هایی هست که هم به شعور اهل فن احترام  میزاره هم  از بعد بصری خیره کننده هم است هم نسخه پی سی عالیه همه چی واقعا نمرات بالا حقش بود.هیچی این بازی ولف که داره میاد با کال اف  گفتم  با ز امسال گیر دادن به المانی ها !!:4_joy:حالا بعد برات میگم .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

این دیگه اخرشه،ابر نوووب :D:D:D

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

100% تایید میشه  هورایزن یکی  از مفرح ترین ریسینگ هایی هست که هم به شعور اهل فن احترام  میزاره هم  از بعد بصری خیره کننده هم است هم نسخه پی سی عالیه همه چی واقعا نمرات بالا حقش بود.هیچی این بازی ولف که داره میاد با کال اف  گفتم  با ز امسال گیر دادن به المانی ها !!:4_joy:حالا بعد برات میگم .

بیشترین یا اولین چیزی که از بازی ، دستگیر آدم میشه حجم محتوای هورایزن ۳ هست . 

هرچند تا مسابقه رو که می بریم پیشنهاد بالا بردن درجه سختی رو میده که حقیقتا درجه سختی خیلی بالانس تر افزایش پیدا می کنه تا زمانی که خودم می خواهم درجات سختی قسمت های مختلف هندلینگ رو افزایش بدم.از همه مهم تر هم کیفیت استارتمون در ابتدای مسابقست ، بقیش رعایت خط مسیره که به مهارت خودمون بستگی داره، اما واقعیت اینه که در زمانی که چندتا ماشین دارند بهت ضربه می زنند و یا از همه مهمتر در درجات سختی بالا رعایت خط مسیر اصلا معنا ندارد...  برای من در حال حاضر کار بجایی رسیده که هر مسابقه رو باید حداقل ۱۵ ای ۲۰ بار برم تا جایگاه اول و یا دومی رو در ابتدای مسابقه بدست بیارم یا که برای پیروز شدن در باقی مسیر هم که سر جمع حداقل! ۳۰ بار میرم .

جالب اینجا که برای صرفه جویی در وقت درجه سختی رو پایین آوردم که صادقانه بگم که فکر می کردم لذتی از دست دادم و دومرتبه به حالت قبل برگرداندم.

سخترین لحظات برای من دریف زدن برای کسب امتیاز و مسابقه در قسمت صحرا هست...

شاید حدود ۴۰ الی ۵۰ روزی میشه که بازی رو اجرا نکردم.

بازی ریسینگی که به معنای واقعی بهت میگه از نحوه شکست و پیروزییت برای مسابقه بعدیت درس بگیر و استفاده کن assetto corsa بود برام اما از اونجایی که فاصله اجرا کردن بازی برام حداقل هر ۲۰ روز یک بار بود بود پاکش کردم. 

project cars رو هم  اجرا کردم ولی نمی دونم چرا شاید به پنج یا ده دقیقه نرسید که پاکش کردم! هنوز که هنوز هم فکر می کنم که می خواست همه تجربه من برای بازی و لذت بردن از عنوان ریسینگ رو زیر سوال ببره .

فعلا نسخه دوم پراجکت رو واسه دانلود گذاشتم ببینیم چی میشه ؟! :D

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

سلام فرجام خان

این :

و این :

............................................

در ۱ ساعت قبل، TeraFloppy64 گفته است :

این دیگه اخرشه،ابر نوووب :D:D:D

دوست خوبم لطفا وقتی پستی رو نقل قول می کنی عکس هاش رو پاک کن تا پست خلاصه بشه .

این مورد برای کسانی که با گوشی میان فروم خیلی مهمه . مجبور نباشن کلی صفحه رو تاچ کنن و کلی عکس تکراری رو ببینن تا آخرش یه جمله بخونن .

ممنون .

لینک به دیدگاه

دوستان در اینجا :

Build My PC

میتونید سیستم مورد نظر خودتون رو بر اساس نیاز ( گیمینگ و ... ) بودجه و ... بسازید . اون هم با چندتا کلیک .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...