رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 15 ساعت قبل، TeraFloppy64 گفته است :

در کل فکر نمیکنم تو فروش بازیا تاثیری داشته باشه

اونی که اوریجینال میخره واسش فرقی نمیکنه و حتما میخره

اونی هم که پایرت میکنه حتما یه راحی واسش پیدا میکنه که این روزا راه حل های زیادی هستن واسش.

به نظر من همین پایرت کردن هم خودش تو فروش تاثیر مثبت تری داره تا استفاده از قفل،خیلیا هستن اول سینگل کاد و بتل رو پایرت میزنن و علاقه مند میشن واسه انلاینش و بعد بازی رو اوریجینال میخرن

بازیای دیگه هم همینطور

من خودم بازیایی هستن که فقط سینگل دارن ولی چون خوشم اومده اوریجینال گرفتم واسه اچیومنت و اینا،

در کل بازیای اوریجینال هم حس و حال خودشونو دارن،توصیه میکنم دوستان حداقل بازیای مورد علاقتونو اوریجینال بخرین

واقعا اونقدرا هم گرون نیستن،قرار نیست همون موقع انتشار بخرین و 60 دلار بدین،الان فصل تخفیفات استیم شروع میشه و برین چک کنین واسه مثال سری ویچر الان مفت دارن میدن!

نسخه گوتی فقط 20 دلار!!!

واقعا موافق طرز فکرتون هستم

من تازه این مدت بازی های سینگلی رو که مدت ها پایرت کرده بودم طی سالیان اخیر رو صرفا برای عرض ارادت خریدم توی این یکی دو سال ، البته اونهایی رو که واقعا ازشون لذت برده بودم در گذشته...

مثلا یک نمونش 600 ساعت ویچر 3 بازی کرده بودم نسخه غیر اوریجینال رو اما  نسخه گوتی که اومد خریدم که فقط تشکر کرده باشم از سازندگانش مگرنه فکر کنم فقط 2 ساعت بازیش کردم روی استیم بعد از خرید :D

لینک به دیدگاه

قابل توجه دارندگان کارتهای ای ام دی کبیر :

AMD Radeon Software Crimson ReLive 17.10.2 driver

درایور جدید ای ام دی کبیر برای ساپورت هرچه بهتر بازی های جدید .

Support For

Windows10 Fall Creators Update

This release provides initial support for the Windows10 Fall Creators Update. For more information please visit here.

Wolfenstei II: The New Colossus

Up to 8% faster performance on Radeon RX Vega56 (8GB) graphics than with Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.10.1 at 2560x1440. (RS-188)

Up to 4% faster performance on Radeon RX 580 (8GB) graphics card than with Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.10.1 at 2560x1440. (RS-189)

Destiny 2

Up to 43% faster performance on Radeon RX Vega56 (8GB) graphics than with Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.10.1 at 2560x1440.(RS-184)

Up to 50% faster performance on Radeon RX 580 (8GB) graphics than with Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.10.1 at 2560x1440.(RS-185)

Assassin's Creed: Origins

Up to 16% faster performance on Radeon RX Vega56 (8GB) graphics than with Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.10.1 at 2560x1440.(RS-186)

Up to 13% faster performance on Radeon RX 580(8GB) graphics than with Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.10.1 at 1920x1080. (RS-187)

GPU Workload

A new toggle in Radeon Settings that can be found under the "Gaming", "Global Settings" options. This toggle will allow you to switch optimization between graphics or compute workloads on select Radeon RX 500, Radeon RX 400, Radeon R9 390, Radeon R9 380, Radeon R9 290 and Radeon R9 285 series graphics products.

Compute Support

Radeon Software now supports compute workloads for up to 12 installed Radeon RX 400, Radeon RX 500 or Radeon RX Vega series graphics products on Windows®10 system configurations

.

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، TeraFloppy64 گفته است :

نسخه گوتی فقط 20 دلار!!!

الان Witcher 2 نسخه enenhanced edition  در  gog با تخفیف ویژه داره به قیمت 2.99 دلار  به فروش میره!! :D

انگار کرکر ها نسخه سال بازی فال اوت یادشون رفته. اصلا خبری نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

Support For

Windows10 Fall Creators Update

This release provides initial support for the Windows10 Fall Creators Update. For more information please visit here.

Wolfenstei II: The New Colossus

Up to 8% faster performance on Radeon RX Vega56 (8GB) graphics than with Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.10.1 at 2560x1440. (RS-188)

Up to 4% faster performance on Radeon RX 580 (8GB) graphics card than with Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.10.1 at 2560x1440. (RS-189)

Destiny 2

Up to 43% faster performance on Radeon RX Vega56 (8GB) graphics than with Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.10.1 at 2560x1440.(RS-184)

Up to 50% faster performance on Radeon RX 580 (8GB) graphics than with Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.10.1 at 2560x1440.(RS-185)

Assassin's Creed: Origins

Up to 16% faster performance on Radeon RX Vega56 (8GB) graphics than with Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.10.1 at 2560x1440.(RS-186)

Up to 13% faster performance on Radeon RX 580(8GB) graphics than with Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.10.1 at 1920x1080. (RS-187)

GPU Workload

A new toggle in Radeon Settings that can be found under the "Gaming", "Global Settings" options. This toggle will allow you to switch optimization between graphics or compute workloads on select Radeon RX 500, Radeon RX 400, Radeon R9 390, Radeon R9 380, Radeon R9 290 and Radeon R9 285 series graphics products.

Compute Support

Radeon Software now supports compute workloads for up to 12 installed Radeon RX 400, Radeon RX 500 or Radeon RX Vega series graphics products on Windows®10 system configurations

.

سلام

تا من یه نسخه نصب میکنم چهار روز بعدش یکی دیگه میاد :| فقط منتظرن ببینن من کی نصب میکنم که فوری بعدش آپدیت بدن :D

به جای این حرکات بهتره یه فکری برای سوپررزولوشن یا همون رزولوشن مجازیشون بکنن که آبروشونو برده!! روزی که انویدیا امکان افزایش رزولوشن مجازی رو معرفی کرد از همون روز امکان افزایش رزولوشن روی Aspect Ratio 21:9 وجود داشته یعنی برای مانیتورهایی با رزولوشن 2560در 1080 یا 3440 در 1440 و دیگر رزولوشن هایی با این نسبت تصویر! روزی نیست که تو فرومهای خارجی AMD رو مسخره نکنن به خاطر عدم تواناییش در این زمینه! شاید توی ایران این قابلیت(چون هنوز مردم ما نفهمیدن که این رزولوشن مجازی در واقع تبدیل شده به یک روش برای آنتی الیازینگِ فوق موثر در بازی هایی که آپشن هاشون محدود هست یا اصلا ندارن) و همینطور دارندگان مانیتورهایی با این نسبت تصویر زیاد نباشه اما در دنیا هم خود 21:9 خیلی زیاد هست و هم ضریب های دیگه ی سوپر اولتراواید که دیگه میشن ترکیب دو مانیتور و یا سه مانیتور که اونها هم کاربران جهانیش کم نیستن! واقعا خیلی جالبه که تو همچین مورد پیش و پا افتاده ای با وجود این همه فیدبک های استفاده کننده های AMD مثل من در طول این یکی دو سال حتی واکنشی هم نداشتن چه برسه بخوان بگن که بهش فکر میکنیم یا نه... که همین باعث میشه مطمئن بشم که این شرکت به قول برخی معظم از انجام همچین چیز پیش و پا افتاده ای نا توان هست و منو بیشتر یاد ایران خودرو میندازه...وقتی یه تکنولوژی فوق پیشرفته یا یه روش پردازشی خیلی پیشرفته رو نتونی بهش برسی مشکلی نیست چون خیلیا نمیتونن اما وقتی همچین چیزی رو نتونی درست کنی واقعا جای تامل داره... هیچکس تو این فروم در زمینه انویدیا و AMD مثل من بی طرف نبوده  اما  واقعا دیگه کم کم باید در مورد استفاده کردن از کارتهای AMD تجدید نظر کنم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

تا من یه نسخه نصب میکنم چهار روز بعدش یکی دیگه میاد :| فقط منتظرن ببینن من کی نصب میکنم که فوری بعدش آپدیت بدن :D

به جای این حرکات بهتره یه فکری برای سوپررزولوشن یا همون رزولوشن مجازیشون بکنن که آبروشونو برده!! روزی که انویدیا امکان افزایش رزولوشن مجازی رو معرفی کرد از همون روز امکان افزایش رزولوشن روی Aspect Ratio 21:9 وجود داشته یعنی برای مانیتورهایی با رزولوشن 2560در 1080 یا 3440 در 1440 و دیگر رزولوشن هایی با این نسبت تصویر! روزی نیست که تو فرومهای خارجی AMD رو مسخره نکنن به خاطر عدم تواناییش در این زمینه! شاید توی ایران این قابلیت(چون هنوز مردم ما نفهمیدن که این رزولوشن مجازی در واقع تبدیل شده به یک روش برای آنتی الیازینگِ فوق موثر در بازی هایی که آپشن هاشون محدود هست یا اصلا ندارن) و همینطور دارندگان مانیتورهایی با این نسبت تصویر زیاد نباشه اما در دنیا هم خود 21:9 خیلی زیاد هست و هم ضریب های دیگه ی سوپر اولتراواید که دیگه میشن ترکیب دو مانیتور و یا سه مانیتور که اونها هم کاربران جهانیش کم نیستن! واقعا خیلی جالبه که تو همچین مورد پیش و پا افتاده ای با وجود این همه فیدبک های استفاده کننده های AMD مثل من در طول این یکی دو سال حتی واکنشی هم نداشتن چه برسه بخوان بگن که بهش فکر میکنیم یا نه... که همین باعث میشه مطمئن بشم که این شرکت به قول برخی معظم از انجام همچین چیز پیش و پا افتاده ای نا توان هست و منو بیشتر یاد ایران خودرو میندازه...وقتی یه تکنولوژی فوق پیشرفته یا یه روش پردازشی خیلی پیشرفته رو نتونی بهش برسی مشکلی نیست چون خیلیا نمیتونن اما وقتی همچین چیزی رو نتونی درست کنی واقعا جای تامل داره... هیچکس تو این فروم در زمینه انویدیا و AMD مثل من بی طرف نبوده  اما  واقعا دیگه کم کم باید در مورد استفاده کردن از کارتهای AMD تجدید نظر کنم...

فرجام جان DSR دقیقا یک نوع سوپر سمپلینگ خیلی قوی است.

در 1 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

الان Witcher 2 نسخه enenhanced edition  در  gog با تخفیف ویژه داره به قیمت 2.99 دلار  به فروش میره!! :D

انگار کرکر ها نسخه سال بازی فال اوت یادشون رفته. اصلا خبری نیست.

درود

نسخه 1.9 که با همه dlc ها و حتی تکسپر پک 4k  عرضه شد توسط Hiu2 که در واقع کار codex  بود، نسخه نهایی است- goty ارزش دانلود نداره چون شده 1.10- اون پچ 1.10 قابلیت خرید مادهای کریشن پولی رو فراهم کرد که اصلا به کار ما نمیاد چون باید بازی به استیم متصل باشه و اکانت بتسزدا تا بهش خرید مادهای پولی رو که کلا مذخرف هم هستند و صد برابر انها ماد مفتی خوب است. ضمنا کسانی که فالوت 4 سنگین ماد نصب میکنند اصلا براشون نمی صرفه که دیگه حالا مثلا گوتی بیاد پاک کنن از اول بریزند چون بسیار وقت گیره نصب مجدد مادها- همینطور که گفتم نسخه تقریبا 1.9 ما همان گوتی است .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

DSR واقعا چیز خوبیه،مخصوصا رو بازیایی مثل Witcher 3 که درخت و علف و اینا زیاده و کیفیت و شفاف بودن جزیات رو خیلی بالا میبره،من همیشه فریم بیشتر رو به کیفیت ترجیح میدم ولی تو این مورد نتونستم، ویچر رو با فریم 40 و اینا کنار میام ولی دلم نمیاد اصلا DSR رو خاموش کنم :D

درمود مانیتورای الترا واید چون استفاده نکردم اطلاعی نداشتم تا الان،واقعا همچین کاری از AMD  بعیده چون از قدیم خیلی رو اینجور چیزا تاکید داشتن،زمانی که رو HD 5870  میشد 6 تا مانیتور استفاده کرد رو GTX 480 انودیا به زور 2 تا مانیتور وصل میشد!

نمیدونم چرا این کارا رو میکنن،احتمالا استراتژی شونو تو این موارد تغییر دادن،ولی کار خوبی نکردن چون یکی از لذت های PC به همین استفاده از چند مانیتور و داشتن اپشن های خیلی بازتر هست نسبت به کنسول.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

سلام

در مورد دادن آپدیت به قول یکی از رفقا باید یه سرور مستقیم به شرکت ای ام دی بزنیم ! مردیم از بس درایور دانلود کردیم !!! مشکلش هم اینه درایور هایی رو که دانلود کردی باید پاک کنی چون اکثرشون به هیچ دردی نمی خورن . اگر کلیپی ، فیلمی ، آهنگی حتی یه بازی آدم دانلود کنه شاید بعدا به دردش بخوره اما درایور قدیمی در اکثر موارد نه!

یادم میاد توی همین فروم صحبت شده که ای ام دی چند روزه درایور نداده بیرون ( داده بود ولی بتا ) .

در مورد سوپر رزولیشن و ... باید بگم که :

فرجام خان کافر شده ای !!!! :D

اصلا چه معنی داره آدم چند تا مانیتور وصل کنه به سیستم ؟؟؟

یا از نسبت 21:9 استفاده کنه ؟؟؟؟

اما خارج از شوخی . راستش مشکل در ساپورت نرم افزاری ای ام دی کمی بیشتر از این حرف ها هستش . البته به عنوان یه کاربر که همیشه قطعات ای ام دی زیر دستش بوده به وضوح میتونم پیشرفتش رو ببینم اما هنوز اونی که باید باشه نیست . اون روزی که گفتن دیگه برای HD 6000 و HD 5000 درایور نمیاد ، من ناراحت شدم چون خیلی از مردم ایران توانایی خرید کارت به روز رو ندارم و این مشکل ساز میشه اما از طرفی هم امیدوار بودم با تمرکز ای ام دی روی نسل های جدید تر شاهد رشد هرچه بهتر کیفیت درایور هاش باشم . خدایش رشد هم داشتیم اما اون چنان که باید و شاید نه .

الان ای ام دی در زمینه ساخت سخت افزار های پیچیده به راحتی میتونه با انویدیا رقابت کنه ( مثال سادش مدار بندی VEGA و استفاده انبوه از HBM2 هستش ) با این وجود اکثر شگفتی های ای ام دی در حد سخت افزار باقی می مونن و در بخش نرم افزاری کمیتش لنگ می زنه . یه جورایی به نظر میرسه منابع کارتهاش به روش های مختلف از دست میره . 

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

دوستان بازی فوزا هورایزن 3 و بازی گیرزاف وار 4   قرار نیست کرک بشن

برای بازی کردنشون باید نسخه اصلیشو بگیریم یا اشتراکی   چجوریه؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، zanyar11 گفته است :

عنوان هایی که انحصار استور ویندوز هستند و روی استیم منتشر نمیشن فعلا قابلیت کرک ندارن . باید منتظر موند تا روی استیم منتشر بشن تا کرک براشون زده بشه ( مثل کوانتوم بریک )

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، zanyar11 گفته است :

بنده دوتا رو دارم اشتراکی گرفتم با قابلیت انلاین 

هم ارزون هست و هم بسیار بازیهای قشنگی هست..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 47 دقیقه قبل، zanyar11 گفته است :

ممنونم از دوستان

دوست من کی گفته بازی های استور کرک نشدند ؟

خدمت شما فوراز هورایزن 3 کرک شده

https://www.dlfox.com/دانلود-نسخه-فشرده-بازی-forza-horizon-3-برای-pc/

من همین نسخه  هورایزن رو  80 ساعت داخلش بازی دارم!

بعد زا خرید گیرزها و فوراز اصلی  و از استوراز دانلود استور خوشم نمی  امد هواریزن 3 رو پایرت کردم عالی جواب میده همین الان هم نصبه حتی بعد از اپدیت جدید ویندوز .- جالبه حتی اپ xbox هم  که من کلی بازی استور اصلی دارم  داخلش بدون مشکل هورایزن 3 رو هم برام نشون میده و بازی میکنم. میتونید راحت بازی کنید نسخه کرکی  اوپس دی با پک corepack یک بچه 6 ساله هم نصب میکنه/

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، MamadMedusa گفته است :

عنوان هایی که انحصار استور ویندوز هستند و روی استیم منتشر نمیشن فعلا قابلیت کرک ندارن . باید منتظر موند تا روی استیم منتشر بشن تا کرک براشون زده بشه ( مثل کوانتوم بریک )

عزیزم بازی های استور هم کرک شده اند. recore   کرک شده- من تمام کردم- هورایزن 3 هم کرک شده اونم  80 ساعت بازی داشتم داخلش-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

در مورد دادن آپدیت به قول یکی از رفقا باید یه سرور مستقیم به شرکت ای ام دی بزنیم ! مردیم از بس درایور دانلود کردیم !!! مشکلش هم اینه درایور هایی رو که دانلود کردی باید پاک کنی چون اکثرشون به هیچ دردی نمی خورن . اگر کلیپی ، فیلمی ، آهنگی حتی یه بازی آدم دانلود کنه شاید بعدا به دردش بخوره اما درایور قدیمی در اکثر موارد نه!

یادم میاد توی همین فروم صحبت شده که ای ام دی چند روزه درایور نداده بیرون ( داده بود ولی بتا ) .

در مورد سوپر رزولیشن و ... باید بگم که :

فرجام خان کافر شده ای !!!! :D

اصلا چه معنی داره آدم چند تا مانیتور وصل کنه به سیستم ؟؟؟

یا از نسبت 21:9 استفاده کنه ؟؟؟؟

اما خارج از شوخی . راستش مشکل در ساپورت نرم افزاری ای ام دی کمی بیشتر از این حرف ها هستش . البته به عنوان یه کاربر که همیشه قطعات ای ام دی زیر دستش بوده به وضوح میتونم پیشرفتش رو ببینم اما هنوز اونی که باید باشه نیست . اون روزی که گفتن دیگه برای HD 6000 و HD 5000 درایور نمیاد ، من ناراحت شدم چون خیلی از مردم ایران توانایی خرید کارت به روز رو ندارم و این مشکل ساز میشه اما از طرفی هم امیدوار بودم با تمرکز ای ام دی روی نسل های جدید تر شاهد رشد هرچه بهتر کیفیت درایور هاش باشم . خدایش رشد هم داشتیم اما اون چنان که باید و شاید نه .

الان ای ام دی در زمینه ساخت سخت افزار های پیچیده به راحتی میتونه با انویدیا رقابت کنه ( مثال سادش مدار بندی VEGA و استفاده انبوه از HBM2 هستش ) با این وجود اکثر شگفتی های ای ام دی در حد سخت افزار باقی می مونن و در بخش نرم افزاری کمیتش لنگ می زنه . یه جورایی به نظر میرسه منابع کارتهاش به روش های مختلف از دست میره . 

یکی از دلایل قدرت انویدیا در امارهای استیم که نشون میده بخش اصلی بازیباز های پی سی از  کارتهای انویدیا استفاده مکینند پشتیبانی قوی انویدیا  در بخش نرم افزاری است همین  چیزی که فرجام میگه-

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

Radeon Software now supports compute workloads for up to 12 installed Radeon RX 400, Radeon RX 500 or Radeon RX Vega series graphics products on Windows10 system configurations

.

New Radeon drivers support up to twelve video cards simultaneously in Windows 10  

تحت درایور بالا امکان استفاده همزمان از 12 کارت گرافیک در ویندوز 10 ایجاد شد .

لینک به دیدگاه

حالا که صحبت سره درایور ای ام دی و این چیزاست یه سوال هم بنده داشتم، دقیقا چرا نمی تونم با 290x واچ داگز 2 رو بالا بیارم؟ بقیه هم همین مشکل رو دارن؟ mirror's edge 2 هم همین وضعه!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، dxhhh گفته است :

حالا که صحبت سره درایور ای ام دی و این چیزاست یه سوال هم بنده داشتم، دقیقا چرا نمی تونم با 290x واچ داگز 2 رو بالا بیارم؟ بقیه هم همین مشکل رو دارن؟ mirror's edge 2 هم همین وضعه!

من 290x دارم نسخه ریفرنس ایسوس بازی واچ داگز 2 با الترا روی 40 تا 50 فریم بازی میکنم

میرورزاج    رو امتحان نکردم

لینک به دیدگاه

photo_2017-10-25_12-19-05.thumb.jpg.0b24ac2cbac5dc0c64373647b5fbbdcf.jpg

دوستان AC Origins پابلیش شد

منتظریم واسه کرکش :)

تا بیاد لینک دانلودم واستون میزارم

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/02, 09:31:00، Farjam گفته است :

واقعا موافق طرز فکرتون هستم

من تازه این مدت بازی های سینگلی رو که مدت ها پایرت کرده بودم طی سالیان اخیر رو صرفا برای عرض ارادت خریدم توی این یکی دو سال ، البته اونهایی رو که واقعا ازشون لذت برده بودم در گذشته...

مثلا یک نمونش 600 ساعت ویچر 3 بازی کرده بودم نسخه غیر اوریجینال رو اما  نسخه گوتی که اومد خریدم که فقط تشکر کرده باشم از سازندگانش مگرنه فکر کنم فقط 2 ساعت بازیش کردم روی استیم بعد از خرید :D

من خودم ترجیح میدم صبرکنم روی استیم بخرم تایم و اچیومنتاش ثبت بشه چندتا عکس شیر  کنم ازش

اما در کل سود رسوندن به برخی شرکت ها اصلا درست نیست مثل EA که هنوز بخاطر قضیه تحریم نرفتم BF1 رو  بخرم،خیلی مسخره است من بیام از یه شرکتی که تحریمم کرده قبلا هم علیه ایران بازی ساخته 200تومن پول بی زبون رو بریزم تو حلقومشون 

لینک به دیدگاه

Destiny 2: PC graphics analysis benchmark review

1080.thumb.png.8aa0f626cf61dee57ad7cd8a16ff6a3f.png

2k.thumb.png.bdc802d5bce84313dc2c803bfbc402e6.png

4k.thumb.png.5975c458ff5c99f3d26f865c51f355fa.png

.

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

سلام دوستان بازی forza 3 اپدیتی که شامل dlc های hot wheels و ماشین های پورشه هست کرک شده؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بازی forza 3 اپدیتی که شامل dlc های hot wheels و ماشین های پورشه هست کرک شده؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 دقیقه قبل، pc gamer69 گفته است :

نه دوست من فوراز هورایزن 3 تنهای نسخه و بهترین نسخه همون اپوس بود که در صفحات قبل لینک دادم و تا اپدیت   فروزن  مانتین کرک شد-نه خیر دیگر کرک نکردند اپدیت های بعدی رو-ضمنا دوست من خود فورا هورایزن 3 بدون دی ال سی  بدون هیچی اینقدر  محتوی داره - شما دارید دنبال دی الی سی میگردید؟ خودش 100 ساعت بازی د ردل خودش داره-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دستینی دو که دوستان تحت   بتل نت است . بتل نت رو  باز کردم  که الان  خرید کنم.  بتل نت کرک ش دردسره-ضمنا دستینی دو چیزی نداره برای کرک -یک سینگل پلیر  کوتاه داره-  تمام تمرکزش روی اونلانیه-  کرک کردن و تمرکز تیم های کرک روی این بازی خیلی بیفایده است-  چون بتل نت رو تا الان برای دیابلو 3 نتونستند کرک قطعی بدند که 100% کار کنه- بعد از این همه سال- به نظر من تمرکز بره روی چیز های دیگه خیلی بهتره-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...