رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

دستینی دو که دوستان تحت   بتل نت است . بتل نت رو  باز کردم  که الان  خرید کنم.  بتل نت کرک ش دردسره-ضمنا دستینی دو چیزی نداره برای کرک -یک سینگل پلیر  کوتاه داره-  تمام تمرکزش روی اونلانیه-  کرک کردن و تمرکز تیم های کرک روی این بازی خیلی بیفایده است-  چون بتل نت رو تا الان برای دیابلو 3 نتونستند کرک قطعی بدند که 100% کار کنه- بعد از این همه سال- به نظر من تمرکز بره روی چیز های دیگه خیلی بهتره-

منکه شخصا هیچ کدوم از این سری رو پلی ندادم واسه همین اشنایی چندانی ندارم 

رو استیمم  ک نیس و مثل اینکه قرارم نیست بیاد

پس تو برنامه من یکی نیس کلا :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، Hesan گفته است :

منکه شخصا هیچ کدوم از این سری رو پلی ندادم واسه همین اشنایی چندانی ندارم 

رو استیمم  ک نیس و مثل اینکه قرارم نیست بیاد

پس تو برنامه من یکی نیس کلا :D

دوست من قبلی که اصلا ریلیز پی سی نداشت انحصاری بود و نمرات کمی هم گرفت - مثلا گیم اسپاتش  6 بود- من خودم چند ساعتی تجربه کردم در کل شوتر اونلاین دوست ندارم و ترجیح میدم شوتر اونلانیم کو اپ  باشه  مثل شاهکارهایی مثل borderlands 1/2 و- این قسمت دو  نمراتش بهتر شدند. ضمنا این نه استیم نیست و اکتیوژن یک شرکت  خیلی  زرنگه و باید بازی رو تحت  پلتفرم خودش که نداره تحت اپ بلیزارد یعنی بتل نت اپ اجرا کنه  که اگر فن بیس  روی پی سی زیاد شد و میلیونی شد این جا روی پلتفرم خودش  بتونه پول پارو کنه- کرک هم بعید  میدونم چون چیزی نداره برای کرک یک بخش سینگل است که با توجه به ریلیز بازی های تک نفره خیلی مهم مثل اسسن و کال اف و  ولف من فکر میکنم تیم های کرک برن سمت اونا خیلی بهتره.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Hesan گفته است :

Destiny-2-Free-Download.jpg.a8ad1d3cc9b7fcb1720a28bcc19a87ab.jpg

destiny 2 هم پابلیش شد

منتظر کرکش باشیید :)

دوست عزیز این بازی کاملا انلاین هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

خیلی جالبه:35_thinking:

وگا 56 توی رزولوشن fhd فریم کمتری  نسبت به 1070 داده ولی توی 2k و 4k حتی از 1080 هم بهتر عمل کرده فکر میکنم به خواطر حافظه hbm2 باشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

دوست من قبلی که اصلا ریلیز پی سی نداشت انحصاری بود و نمرات کمی هم گرفت - مثلا گیم اسپاتش  6 بود- من خودم چند ساعتی تجربه کردم در کل شوتر اونلاین دوست ندارم و ترجیح میدم شوتر اونلانیم کو اپ  باشه  مثل شاهکارهایی مثل borderlands 1/2 و- این قسمت دو  نمراتش بهتر شدند. ضمنا این نه استیم نیست و اکتیوژن یک شرکت  خیلی  زرنگه و باید بازی رو تحت  پلتفرم خودش که نداره تحت اپ بلیزارد یعنی بتل نت اپ اجرا کنه  که اگر فن بیس  روی پی سی زیاد شد و میلیونی شد این جا روی پلتفرم خودش  بتونه پول پارو کنه- کرک هم بعید  میدونم چون چیزی نداره برای کرک یک بخش سینگل است که با توجه به ریلیز بازی های تک نفره خیلی مهم مثل اسسن و کال اف و  ولف من فکر میکنم تیم های کرک برن سمت اونا خیلی بهتره.

منم موافقم

AC ک اومده حالا من خودمم هکر باشم اینو ول نمیکنم برم مثلا دستنی رو کرکش کنم :D

COD هم ک قراره هفتعه بعد بیاد اگه اشتباه نکم 3 nov هس ریلیزش

امیدوارم کرکشون طول نکشه چون منکه منتظرشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره اسسن برای بچه ها جذاب تره کرک اش تا این- اون تک نفره جهان بازه -این شوتر خطی  -بد هم نیست تک نفرش من ریویو خوندم بد نبود ممکنهdestiny 2 v رو بگیرم البته مشخص نیست.

لینک به دیدگاه

ولفنشتاین تو P2P کرک شد :x

بازی بدون دنوو منتشر شده

ویرایش شده توسط MOHSEN-CH
لینک به دیدگاه

59f167e052898_photo_--_--.thumb.jpg.097214696a9a0446096c278f082647fe.jpg

عنوان جدیدی به نام Steel Rats معرفی شد 

به نظر میرسه ک این بازی ریسینگ مبارزه ای باشه 

تریلرشم اپلود میکنم واستون اگه دوست داشتین میتونین ببینین

Steel Rats Announcement Trailer 2.mp4

59f1695eafadd_photo_--_--.thumb.jpg.b8c633fd1b89141d9a167297001818c5.jpg

59f16961a44ff_photo_--_--(2).thumb.jpg.06657f281c0e6fc50900eaff120cfa85.jpg

لینک به دیدگاه

Prepurchase-Wolfenstein-II-The-New-Free-Download.jpg.953bbccacefe4c90e5b9c4c090a22091.jpg

,کرک شد 

اینم لینک دانلودش : http://igg-games.com/wolfenstein-ii-new-colossus-free-download.html

لذت ببرید :14_relaxed:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Hesan گفته است :

Prepurchase-Wolfenstein-II-The-New-Free-Download.jpg.953bbccacefe4c90e5b9c4c090a22091.jpg

,کرک شد 

اینم لینک دانلودش : http://igg-games.com/wolfenstein-ii-new-colossus-free-download.html

نه نگیرید این رو این رو- حجم بالاست شاید مجبور بشید باز دانلود کنید. این کرک قبل از ریلیزه- بزارید از تیم های Scene  بگیرید - ریلودد و codex و .. این از استیم ریپ استفاده میکنه و متد voksi باید استیم رو در پس زمنیه بازبزارید البته هنوز که بازی لانچ  نشده شاید استیم گیر نده ولی فردا که استیم   فایلهای بازی ور باز کرد ممکنه به کرک گیر بده چون باید استیم باز باشه- بگذارید از  تیم های اصلی با ستاپ بگیرید.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hesan گفته است :

,کرک شد 

,واقن این گروه های کرک کننده به کجا دارن میرن (به کجا چنین شتابان)

اگه همینجور پیش بره فردا باید منتظر کرک فیفا 19 باشیم o.OO.o

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

نه دوست من فوراز هورایزن 3 تنهای نسخه و بهترین نسخه همون اپوس بود که در صفحات قبل لینک دادم و تا اپدیت   فروزن  مانتین کرک شد-نه خیر دیگر کرک نکردند اپدیت های بعدی رو-ضمنا دوست من خود فورا هورایزن 3 بدون دی ال سی  بدون هیچی اینقدر  محتوی داره - شما دارید دنبال دی الی سی میگردید؟ خودش 100 ساعت بازی د ردل خودش داره-

من که دانلودش کردم  ولی اخرش نتونستم اجراش کنم.

تو سایت  مایکروسافت باید ثبت نام میکردم و کلی دنگ و فنگ داشت نصبش اخرش بی خیالش شدم:43_slight_frown:فقط  کلی حجمم حدر رفت براش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

من خودم ترجیح میدم صبرکنم روی استیم بخرم تایم و اچیومنتاش ثبت بشه چندتا عکس شیر  کنم ازش

اما در کل سود رسوندن به برخی شرکت ها اصلا درست نیست مثل EA که هنوز بخاطر قضیه تحریم نرفتم BF1 رو  بخرم،خیلی مسخره است من بیام از یه شرکتی که تحریمم کرده قبلا هم علیه ایران بازی ساخته 200تومن پول بی زبون رو بریزم تو حلقومشون 

سلام

اون که بله

من جدا از اون قضیه  بلکل یه سری شرکت ها رو توی لیست سیاهم دارم ، بازی های وابسته به وارنر بروس ، EA  و بتزدا رو تا بتونم پایرت میکنم(مگرنه اینکه واقعا لازم باشه برای شرکت در مسابقه ای چیزی بخرمش و اون بازی کرک هم نشده باشه و برای بنچمارک بهش نیاز داشته باشم )   در مورد بتزدا هم باید بگم که صرفا تا اون قسمتی که بتونید بازی رو از استیم بخرید حق دارید با بتزدا مراوده داشته باشید... مگرنه ساپورت و دسترسی به مدهای آفیشیال(که البته علاقه ای هم بهش ندارم چون پولیه) و دیگر مسائل تحت وب بازی های این شرکت روی ما بسته هست... من با نسخه اسپشیال ادیشن اسکایریم یه مشکلی داشتم و بهشون پیام داده بودم در سایت خودشون ، و جوابشون این بود که متاسفانه نمیتونیم به شما کمک کنیم به خاطر جغرافیای محل زندگیتون!!! چطوره تا اونجا که بتونید فرو کنید تو پاچمون همکاری رو انجام میدین اما بعدش اینطوری میکنین؟ یعنی هم تحریممون کرده هم میخواد با این حال یه پولی ازمون در بیاره!

حالا یکی بحث بستن سرویس هاشون روی ما هست یکی هم مثل وارنربروس  که واسه بخش تک نفره هم مایکروترنسنکشن میذارن :| که من تمام بازی های اونها رو هم پایرت میکنم دیگه... بتزدا هم که قربونش برم ماد رو پولی کرده! و وقتی بهش میگن " سرویس شما در واقع پولی کردنِ ماد هست"  ، میگن : "نه کی گفته؟ این ها فقط مادهایی هستن که باید برای استفادشون پول پرداخت کنید!" ،  من که بین دو جمله فرقی متوجه نمیشم و هر دوتاش همون مادِ پولی هست معنیشون ! برای همین بلکل اینهایی رو که فقط به اینجور مسائل اهمیت میدن رو هم تحریم میکنم اصولا... بازی هایی مثل اینها یا بتل فرانت و فور آنر و... اصلا حول محور پرداخت درون برنامه ای بالانس شدن و ساخته شدن ، نه اینکه بازی رو بر اساس چیزهای مهمتری بسازن و در کنارش پرداخت درون برنامه ای هم بذارن....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، peto گفته است :

من که دانلودش کردم  ولی اخرش نتونستم اجراش کنم.

تو سایت  مایکروسافت باید ثبت نام میکردم و کلی دنگ و فنگ داشت نصبش اخرش بی خیالش شدم:43_slight_frown:فقط  کلی حجمم حدر رفت براش

ثبت نام نیست اون ،دوست من چیزی نمی خواد -یک اکانت بساز - بعدش بازی رو نصب کن- app ایکس باکس رو اجرا کن لاگین کن با همون اکانت بعد ویندوزت هم یکبار سعی کن با همون اکانتی که ساختی لاگین  کن- استور   هم باز کن پایین روی تسکبار لاگین کن. یعنی میشه سه جا- ویندوز - استور و اپ ایکس باکس-

بعد که بازی ور نصب کردی و اجرا کردی سیو زد دیگه کاری نداره فقط با اپ ایکس باکس اجرا میشه و همون اکانت- دیگه میتونی ویندوز رو برگردونی به  لوکال اکانت - استور هم  مهم نیست  حالا لاگین باشی  یا  نباشی مگر بخوای چیزی اصلی بخری. من خیلی خرید کردم از استور- کلی هم پایرت بازی کردم از استور - هیچ  اتفاقی نمیافته-

در کل فوق االعاده ساده است   5 دقیقه هم طول نمیکشه فقط یک اکانت  میخواد ساختنش هم کار نداره راحت میتونید بسازید.   -اون اکانت  مایکروسافته که به شما  اجازه میده باهاش وارد یک هات میل جدید بشید  باهاش در اپ ایکس باکس بازی کنید و باهاش از استور خرید کنید. در واقع این اکانت برای استفاده کنندگان از سیستم عامل وین 10 خیلی مهمه- من خودم دوتا دارم- یکی فیک ساختم برای بازی های  پایرت -یکی هم اصلی  برای خرید هایم از استور و ویندوز ده  اورجینالم و بازی هام که خرید کردم- حتما سعی کن  بازی  کن اگر علاقه مندی- هورایزن  3 ارزش هر دردسری رو داره-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

اون که بله

من جدا از اون قضیه  بلکل یه سری شرکت ها رو توی لیست سیاهم دارم ، بازی های وابسته به وارنر بروس ، EA  و بتزدا رو تا بتونم پایرت میکنم(مگرنه اینکه واقعا لازم باشه برای شرکت در مسابقه ای چیزی بخرمش و اون بازی کرک هم نشده باشه و برای بنچمارک بهش نیاز داشته باشم )   در مورد بتزدا هم باید بگم که صرفا تا اون قسمتی که بتونید بازی رو از استیم بخرید حق دارید با بتزدا مراوده داشته باشید... مگرنه ساپورت و دسترسی به مدهای آفیشیال(که البته علاقه ای هم بهش ندارم چون پولیه) و دیگر مسائل تحت وب بازی های این شرکت روی ما بسته هست... من با نسخه اسپشیال ادیشن اسکایریم یه مشکلی داشتم و بهشون پیام داده بودم در سایت خودشون ، و جوابشون این بود که متاسفانه نمیتونیم به شما کمک کنیم به خاطر جغرافیای محل زندگیتون!!! چطوره تا اونجا که بتونید فرو کنید تو پاچمون همکاری رو انجام میدین اما بعدش اینطوری میکنین؟ یعنی هم تحریممون کرده هم میخواد با این حال یه پولی ازمون در بیاره!

حالا یکی بحث بستن سرویس هاشون روی ما هست یکی هم مثل وارنربروس  که واسه بخش تک نفره هم مایکروترنسنکشن میذارن :| که من تمام بازی های اونها رو هم پایرت میکنم دیگه... بتزدا هم که قربونش برم ماد رو پولی کرده! و وقتی بهش میگن " سرویس شما در واقع پولی کردنِ ماد هست"  ، میگن : "نه کی گفته؟ این ها فقط مادهایی هستن که باید برای استفادشون پول پرداخت کنید!" ،  من که بین دو جمله فرقی متوجه نمیشم و هر دوتاش همون مادِ پولی هست معنیشون ! برای همین بلکل اینهایی رو که فقط به اینجور مسائل اهمیت میدن رو هم تحریم میکنم اصولا... بازی هایی مثل اینها یا بتل فرانت و فور آنر و... اصلا حول محور پرداخت درون برنامه ای بالانس شدن و ساخته شدن ، نه اینکه بازی رو بر اساس چیزهای مهمتری بسازن و در کنارش پرداخت درون برنامه ای هم بذارن....

من این سه تا رو به اضافه  اسکوار انیکس حتما پایرت میکنم. دیگه هیچ وقت از اینها اصلی نمیخرم-  البته بایور فرق داره من احترامشون رو دارم و بازی شون رو میخرم برام مهم نیست که از اورجین استفاده میکنه- ولی  از این شرکت ها هیچ وقت  اصلی  نمیخرم دیگه- مخصوصا این  وارنر- رفته شادو اف وار  میکرو ترنزکشن گذاشه پول بده صندوق بخر  و اورک بخر و .. مسخره - یکی نیست بگه   که چی ؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

ثبت نام نیست اون ،دوست من چیزی نمی خواد -یک اکانت بساز - بعدش بازی رو نصب کن- app ایکس باکس رو اجرا کن لاگین کن با همون اکانت بعد ویندوزت هم یکبار سعی کن با همون اکانتی که ساختی لاگین  کن- استور   هم باز کن پایین روی تسکبار لاگین کن. یعنی میشه سه جا- ویندوز - استور و اپ ایکس باکس-

بعد که بازی ور نصب کردی و اجرا کردی سیو زد دیگه کاری نداره فقط با اپ ایکس باکس اجرا میشه و همون اکانت- دیگه میتونی ویندوز رو برگردونی به  لوکال اکانت - استور هم  مهم نیست  حالا لاگین باشی  یا  نباشی مگر بخوای چیزی اصلی بخری. من خیلی خرید کردم از استور- کلی هم پایرت بازی کردم از استور - هیچ  اتفاقی نمیافته-

در کل فوق االعاده ساده است   5 دقیقه هم طول نمیکشه فقط یک اکانت  میخواد ساختنش هم کار نداره راحت میتونید بسازید.   -اون اکانت  مایکروسافته که به شما  اجازه میده باهاش وارد یک هات میل جدید بشید  باهاش در اپ ایکس باکس بازی کنید و باهاش از استور خرید کنید. در واقع این اکانت برای استفاده کنندگان از سیستم عامل وین 10 خیلی مهمه- من خودم دوتا دارم- یکی فیک ساختم برای بازی های  پایرت -یکی هم اصلی  برای خرید هایم از استور و ویندوز ده  اورجینالم و بازی هام که خرید کردم- حتما سعی کن  بازی  کن اگر علاقه مندی- هورایزن  3 ارزش هر دردسری رو داره-

راستش من چند ماهه قبل سعی کردم اکانت بسازم ولی به مشکل برخوردم.دقیقا یادم نیست مشکلش چی بود!

شما اکانت فیکتونو میتونین بدین من ازش استفاده کنم؟یا یه اکانت میتوتین برام بسازین؟

یا اینکه خودم اکانت میسازم ولی میتونین تلگرامتونو بدین بهم بعدا اگه به مشکل بر خوردم همونجا  ازتون سوال بپرسم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

من این سه تا رو به اضافه  اسکوار انیکس حتما پایرت میکنم. دیگه هیچ وقت از اینها اصلی نمیخرم-  البته بایور فرق داره من احترامشون رو دارم و بازی شون رو میخرم برام مهم نیست که از اورجین استفاده میکنه- ولی  از این شرکت ها هیچ وقت  اصلی  نمیخرم دیگه- مخصوصا این  وارنر- رفته شادو اف وار  میکرو ترنزکشن گذاشه پول بده صندوق بخر  و اورک بخر و .. مسخره - یکی نیست بگه   که چی ؟

آها آره اسکوار انیکس هم جز گریدی ترین هاست!!! اینقدر دارن زیاد میشن که بعد از یه مدت همه رو باید نام ببریم :| یوبیسافت هم با عجله داره به همون سمت میره...

الان تازه اون شادو اف وار که اگه میشد مستقیم اورک خرید بازم خیلی فاجعه نبود... چون به شکل لوت باکس هست و عملا گمبلینگه ، لوت باکس هایی که با پول قابل حصول در بازی میتونی بخری که در بهترین حالت سیلور هستن و هیچ وقت توشون legendary در نمیاد :|  حتی اونهایی هم که باید براش مستقیم پول بدی و بخریشون هم چون عملا شانسی هستن امکانش زیاده که هیچ وقت چیزی رو که واقعا میخوای یا لازم داری بهت نده! خیلیا رو دیدم توی یوتوب که بالای 100 دلار هزینه کردن و بیش از هر چیزی کل آیتم داپلیکیت براشون درومده! اصلا انگار برنامه ریزی شده که چیزایی رو که خودت داری رو بهت بیشتر بده تا چیزهای جدید تا عملا به کارت نیاد(این اگه مصداق گمبلینگ و قمار نیست پس چیه؟:D)  تازه اگر هم چیز legendary بهت بده لولش بالا نیست و برابر لول خودت در لحظه ای که لوتباکس رو خریدی هستن! یعنی مثلا 4 تا لول بری بالا همون چیزای پرمیومت هم ارزشی ندارن دیگه عملا! یعنی اونهایی که همون اولِ شروع بازی میان لوت باکس میخرن هرچقدر هم ززیاد هزینه کرده باشن و دهها اورک legendary درآورده باشن  پولشون کلا نابود میشه وقتی چندین لول میرن بالا

الان بازی های آنلاین هم به نظرم واقعا دارن از این روش استفاده میکنن در مچ میکینگ :

screen852.thumb.jpg.d30f07043efbad1be6f4f8f6c441b78d.jpg

یعنی همیشه پلیرهایی رو که در بازی خرج نمیکنن و پول زیادی هزینه نمیکنن فلگ میکنن و اونها رو با اونهایی که مدام ایتم میخرن مچ میکنن تا قشنگ تاثیر اون ایتم ها رو ببینی در مبارزاتت با اونها و نا امید بشی و بری بخریشون! اونهایی که زیاد آنلاین بازی میکنن این قضیه براشون مثل دژاوو ئه!  اینطوریه که پرداخت درون برنامه ای جواب میده واسه شرکت ها مگرنه آدمها با یه مچ میکینگ معمولی به سمت خرید کردن کشیده نمیشن 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، peto گفته است :

راستش من چند ماهه قبل سعی کردم اکانت بسازم ولی به مشکل برخوردم.دقیقا یادم نیست مشکلش چی بود!

شما اکانت فیکتونو میتونین بدین من ازش استفاده کنم؟یا یه اکانت میتوتین برام بسازین؟

یا اینکه خودم اکانت میسازم ولی میتونین تلگرامتونو بدین بهم بعدا اگه به مشکل بر خوردم همونجا  ازتون سوال بپرسم؟

دوست من اکانت  کاری نداره - شما وقتی داری میسازی  یک قند اشکن فقط  کانکت باش- هیچ    مشکلی پیش نمیاد من بدون قند اشکن هم ساختم- شما  استفاده کن که گیر نده یک وقت به IP شما-  مشکلی نیست من در خدمتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان فایل های نسخه فول آنلاک Assassin's Creed: Origins رو دارم آپلود میکنم روی سرور های شاتل لند که دانلودش برای دارندگان اینترنت شاتل و طرح شاتللند رایگان هست ،

اگر کسی لازم داشت بگه براش لینک ها رو بفرستم

__________________________________________________________________________________

فایل های wolfenstein new colossus رو هم بعد از کرک شدن نسخه اصلی(ریلیزِ اصلی) و آپدیت شدش میذارم احتمالا

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Farjam گفته است :

آها آره اسکوار انیکس هم جز گریدی ترین هاست!!! اینقدر دارن زیاد میشن که بعد از یه مدت همه رو باید نام ببریم :| یوبیسافت هم با عجله داره به همون سمت میره...

الان تازه اون شادو اف وار که اگه میشد مستقیم اورک خرید بازم خیلی فاجعه نبود... چون به شکل لوت باکس هست و عملا گمبلینگه ، لوت باکس هایی که با پول قابل حصول در بازی میتونی بخری که در بهترین حالت سیلور هستن و هیچ وقت توشون legendary در نمیاد :|  حتی اونهایی هم که باید براش مستقیم پول بدی و بخریشون هم چون عملا شانسی هستن امکانش زیاده که هیچ وقت چیزی رو که واقعا میخوای یا لازم داری بهت نده! خیلیا رو دیدم توی یوتوب که بالای 100 دلار هزینه کردن و بیش از هر چیزی کل آیتم داپلیکیت براشون درومده! اصلا انگار برنامه ریزی شده که چیزایی رو که خودت داری رو بهت بیشتر بده تا چیزهای جدید تا عملا به کارت نیاد(این اگه مصداق گمبلینگ و قمار نیست پس چیه؟:D)  تازه اگر هم چیز legendary بهت بده لولش بالا نیست و برابر لول خودت در لحظه ای که لوتباکس رو خریدی هستن! یعنی مثلا 4 تا لول بری بالا همون چیزای پرمیومت هم ارزشی ندارن دیگه عملا! یعنی اونهایی که همون اولِ شروع بازی میان لوت باکس میخرن هرچقدر هم ززیاد هزینه کرده باشن و دهها اورک legendary درآورده باشن  پولشون کلا نابود میشه وقتی چندین لول میرن بالا

الان بازی های آنلاین هم به نظرم واقعا دارن از این روش استفاده میکنن در مچ میکینگ :

یعنی همیشه پلیرهایی رو که در بازی خرج نمیکنن و پول زیادی هزینه نمیکنن فلگ میکنن و اونها رو با اونهایی که مدام ایتم میخرن مچ میکنن تا قشنگ تاثیر اون ایتم ها رو ببینی در مبارزاتت با اونها و نا امید بشی و بری بخریشون! اونهایی که زیاد آنلاین بازی میکنن این قضیه براشون مثل دژاوو ئه!  اینطوریه که پرداخت درون برنامه ای جواب میده واسه شرکت ها مگرنه آدمها با یه مچ میکینگ معمولی به سمت خرید کردن کشیده نمیشن 

با این نظرت کاملا موافقم

بعضی بازی ها صرفا ساخته میشن برای خرید موارد اضافی داخل مولتی پلیر

البته اگر من هم شرکت بازی سازی داشتم از این کار دریغ نمیکردم !!

سود های چندین برابر از فروش بازی فقط از مولتی پلیر کسب میشه . این عکس رو ببینید تخفیف دیروز هست

عملا داره بازی رو رایگان میده !!! و فقط پرمیوم پس داره فروخته میشه . چون درامد خود بازی به حد کفایت رسیده و الان زوم شده روی dlc ها

من خودم زمانی  world of tanks بازی میکردم

قبل و بعد پرداخت تفاوتی داشت که کلمه ای برای توصیفش پیدا نمیکنم

mm دقیقا به نحوی طراحی شده بود که کسایی که پرداخت داشتن به راحتی به win rate بالای 60 میرسیدن .ولی با اکانت نرمال نهایت 51 قابل دسترسی بود

photo_2017-10-26_18-01-24.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Wolfenstein II The New Colossus-CODEX

codex کرک کرد 41 گیگ  حالا بگیرید -صلوات .

سه دقیقه بود امده بود  اپلود شد در تورنت!Capture.thumb.JPG.d09223d03f65dd182d2fdfe9571a29aa.JPG

این موضوع خنده داره!

Available: 27 October

This game will unlock in approximately 7 hours

این پیغام استیم است : بازی تقریبا 7 ساعت دیگر انلاک می شود! همین الان یک عده باسرعت بالا  از تورنت  گرفتن دارن بازی میکنن!! LOL

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، pezhvak گفته است :

بازی Assassin's Creed: Origins. Gold Edition توسط REVOLT کرک و منتشر شد.

کرک و فیت گرل این بازی برای دانلود هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

کرک و فیت گرل این بازی برای دانلود هست؟

دوست من باید تیم کرک مثل codex یک  نسخه معتبر  کرک کنه بعد فیت گرل میاد ریپک میکنه یعنی ستاپ میزنه فشرده میکنه و از این کارها -فیت گرل  سین گروپ نیست کرک نمیکنه-  باید منتظر ریلیز بازی باشید اول بعد دو سه روزی طول میکشه فیت گرل و کورپک   ارائه میکنن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...