رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 16 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

دوستان این که سونی گفته انحصاریها رو برای پی سی هم میزنه دروغ سیزدهه؟ 

اره داداش اون کانالیم که اینو گفته حالش زیاد خوب نیس حس بانمک بودن بهش دست داده یه لحظه -__- جدی نگیر D:

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/13, 00:11:01، lordofgame گفته است :

اره داداش اون کانالیم که اینو گفته حالش زیاد خوب نیس حس بانمک بودن بهش دست داده یه لحظه -__- جدی نگیر D:

یادمه 13پارسال ما یه جایی بودیم که برف میومد از خونه بیرون نرفتیم ظهر زدیم اخبار ورزشی شبکه خبر اخبار گو گفت
لیونل مسی با مبلغ 500 میلیون یورو به رئال مادرید پیوست بعد فهمیدیم دروغ 13 بوده

حالا ببینین اینا چقدر اسکولن که میان اینو تو اخبار میگن??

دیروزم که گفتن خاله الکسیس مرده?

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز سایت معتبر WCCFTECH اقدام به برگذاری یک نظر سنجی کرده :

The Official Wccftech Hardware Polls Q1 2018

شما دوستان هم میتونید در این نظر سنجی شرکت کنید .

لینک به دیدگاه

فروش نسخه 5 بازی فارکرای توانست رکورد بزند .

Far Cry 5 Breaks Franchise Sales Records

این بازی در مدت مشابه 2 برابر نسخه قبلی فروش داشته است و به رقمی بالای 300 میلیون دلار فروش برسد .

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

فروش نسخه 5 بازی فارکرای توانست رکورد بزند .

Far Cry 5 Breaks Franchise Sales Records

این بازی در مدت مشابه 2 برابر نسخه قبلی فروش داشته است و به رقمی بالای 300 میلیون دلار فروش برسد .

یعنی بیشتر از رکورد gta 5؟؟؟

ویرایش شده توسط assassin gamer
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، assassin gamer گفته است :

یعنی بیشتر از رکورد gta 5؟؟؟

GTA 5 چند ساله داره می فروشه . این بازی تازه عرضه شده .

فارکرای 5 در مدت مشابه از اکثر بازی ها فروش بالاتری داشته به گونه ای که فروشش به 2 برابر فارکرای 4 رسیده .

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

GTA 5 چند ساله داره می فروشه . این بازی تازه عرضه شده .

فارکرای 5 در مدت مشابه از اکثر بازی ها فروش بالاتری داشته به گونه ای که فروشش به 2 برابر فارکرای 4 رسیده .

درسته ولی تا جایی که من میدونم gta 5 تو مدت یک هفته 240 میلیون فروش داشت.

لینک به دیدگاه

.......

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

درود خدمت عزیزان

امشب بازی Gears of War 4 با حجم 57 گیگ رو گزاشتم توی لیست دانلود شبانه به نظرتون بازیه خوبیه ؟ ارزش وقت صرف کردن برای دانلود رو داره ؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

درود خدمت عزیزان

امشب بازی Gears of War 4 با حجم 57 گیگ رو گزاشتم توی لیست دانلود شبانه به نظرتون بازیه خوبیه ؟ ارزش وقت صرف کردن برای دانلود رو داره ؟

دوستم بازی کرده میگفت خوبه .

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

درود خدمت عزیزان

سلام خدمت دوست عزیزم :$

فک کنم نسخه کورپک رو گذاشتید دانلود، از نظر ارزش بله بازی با ارزشی هست، داستان و گیم پلی خیلی خوبی داره. متاسفانه من که نتونستم اجراش کنم، بیلد ویندوز هم 1607 هست، اما زمانی که نصب میشه آیکون بازی بدون نام روی دستکتاپ ایجاد میشه و با اجرا کردنش صفحه Choose Program to Run باز میشه، از توی خود فولدر بازی هم نتونستم اجراش کنم.

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

درود خدمت عزیزان

100%

3 نسخه اولش از بهترین انحصاری های اکس باکس در نسل 7 و در مجموع جز بهترین های نسل قبل بودن.

اگر بتونین نسخه 1 رو هم که توی استور موجوده بازی کنین خیلی بهتره که بتونین داستان کلیِ بازی رو متوجه شید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

دوستم بازی کرده میگفت خوبه .

مرسی

در 48 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم :$

فک کنم نسخه کورپک رو گذاشتید دانلود، از نظر ارزش بله بازی با ارزشی هست، داستان و گیم پلی خیلی خوبی داره. متاسفانه من که نتونستم اجراش کنم، بیلد ویندوز هم 1607 هست، اما زمانی که نصب میشه آیکون بازی بدون نام روی دستکتاپ ایجاد میشه و با اجرا کردنش صفحه Choose Program to Run باز میشه، از توی خود فولدر بازی هم نتونستم اجراش کنم.

نسخه فیت گرل رو دانلود میکنم

در 44 دقیقه قبل، MO3IN گفته است :

100%

3 نسخه اولش از بهترین انحصاری های اکس باکس در نسل 7 و در مجموع جز بهترین های نسل قبل بودن.

اگر بتونین نسخه 1 رو هم که توی استور موجوده بازی کنین خیلی بهتره که بتونین داستان کلیِ بازی رو متوجه شید

ممنون - چون کرک شده دارم  دانلودش میکنم ?

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

درود خدمت عزیزان

خلاصه در ۳ کلمه :

مارکوس فنیکس عشقه ❤

لینک به دیدگاه

دوستان یه خبر خوب .

25 درصد کاهش قیمت کارت گرافیک ها :

.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

درود خدمت عزیزان

خیلی سلیقه ای هست. مثلا من خودم کلی وقت گذاشتم نسخه 100 گیگش رو دانلود کردم و نصب کردم و بعد از 5 دقیقه بازی پاکش کردم و دیگه هم سراغش نرفتم و ایمیجش رو هم پاک کردم.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، indianboy گفته است :

خیلی سلیقه ای هست. مثلا من خودم کلی وقت گذاشتم نسخه 100 گیگش رو دانلود کردم و نصب کردم و بعد از 5 دقیقه بازی پاکش کردم و دیگه هم سراغش نرفتم و ایمیجش رو هم پاک کردم.

درود. دوست عزیز جسارته ولی اشتباه کردین. چون این بازی 3 تا چپتر اولش بدن ولی بعد چپتر سوم تازه تازه بازی شروع میشه. یکم عجله کردین. من جای شما باشم دوباره نصب میکنم و لذت میبرم. بازی خوب رو به عالی هستش. صد در صد براتون تجربشو پیشنهاد میکنم.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

درود خدمت عزیزان

درود

اقا شدیدا ارزش داره ولی فراموش نکنین که باید صبور باشین چون سه تا چپتر اولش یعنی حدودا دو ساعت اول بازی چنان چنگی به دل نمیزنه ولی ازونجا به بعد بازی ازین رو به اون رو میشه. 

خلاصه شدیدا پیشنهاد میشه بازیش کنین و در اوایل بازی صبور باشین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

درود. دوست عزیز جسارته ولی اشتباه کردین. چون این بازی 3 تا چپتر اولش بدن ولی بعد چپتر سوم تازه تازه بازی شروع میشه. یکم عجله کردین. من جای شما باشم دوباره نصب میکنم و لذت میبرم. بازی خوب رو به عالی هستش. صد در صد براتون تجربشو پیشنهاد میکنم.

کسی که از شماره یک این بازی رو انجام نداده باشه نمیتونه درکش کنه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

کسی که از شماره یک این بازی رو انجام نداده باشه نمیتونه درکش کنه

من خودم پارسال (تقریبا پاییز 95) رو ایکس باکس رفتمش و دقیقا نسخه های اولو بازی نکردم. ولی خوب برای تجربه ی بهتر شدیدا توصیه میشه اون شاهکارها رو به ترتیب تجربه کنن اگه تواناییشو دارن. چون اونا برای پی سی پورت نشدن متاسفانه ولی همینجوریشم میشه کمال لذتو از همین نسخه برد.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

یه پچ جدید برای رفع تعدادی از باگ ها منتشر شده :

New Far Cry 5 Title Update 4 patch for PC Is Out

.

لینک به دیدگاه

بازی Crusader Kings II امروز در استیم رایگان است .

Crusader Kings II is FREE on Steam today

.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...