رفتن به مطلب

Recommended Posts

پیشروی ای ام دی کبیر همراه با عقب نشینی دو شرکت رقیب هست .

ای ام دی در حال پس گرفتن جایگاه واقعیش از شرکت های رقیبه .

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، indianboy گفته است :

خیلی سلیقه ای هست. مثلا من خودم کلی وقت گذاشتم نسخه 100 گیگش رو دانلود کردم و نصب کردم و بعد از 5 دقیقه بازی پاکش کردم و دیگه هم سراغش نرفتم و ایمیجش رو هم پاک کردم.

فیت گرل 58 گیگه حدود 15 گیگش دیشب دانلود کردم  به قول شما سلیقه ای هست ولی فکر کنم بازیه خوبی باشه اکثرا تعریف میکنن ازش یه دمو توی یوتیوب دیدم ازش جالب بود.

ولی تنها بازی که نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم و بدم میاد ازشون farcry 3 . 4 . 5 هستن نمیدونم شایدم مشکل از منه :))) فقط فارکرای 1و 2 خوب بودن

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

اتفاقا من با فارکرای 3 4 خیلی خوب ارتباط برقرار کردم. البته من اول پریمال بعدش 4 بعدش 3 رو بازی کردم و خیلی خوشم اومد. درخت پیشرفت و کرفت هاش خیلی جالب بود. برعکس گیرز آف وار از سبکش خیلی خوشم نیومد که دویدن و کشتن بود فقط. البته یادمه یه شماره قدیمیش رو بازی کردم و خوشم اومده بود قدیما ولی نمیدونم چرا الان از این جدیده خوشم نیومد...

در رابطه با اینکه نباید کرکی استفاده کرد قضیه دو طرفه است. الان ما بخوایم با آی پی ایران بریم خرید کنیم اجازه نمیدن میگن شما تحریمید. در حالی که یک داعشی با یک سیستم میتونه از سوریه و عراق از این شرکتها خرید کنه و مشکلی ندارن. خب وقتی اونها اینطوری با ما تعامل دارن ما هم چاره دیگه ای نداریم...

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، NEGAN گفته است :

اسم این تاپیک

دوست گرامی ما اینجا خبر کرک ها رو پوشش میدیم .  کرک نمیسازیم .

مثل خبرگذاری ها که خبر تروریست ها رو منتشر می کنن و خودشون تروریست نیستند!!! ( البته این فقط یه مثال هستش وگرنه از دید بسیاری از افراد کرک نرم افزار اصلا چیز بدی نیست )

اگر شما دلسوز کپی رایت هستید میتونید نظرتون رو در اینجا انعکاس بدید :

لطفا پستتون رو ویرایش کنید .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، NEGAN گفته است :

اسم این تاپیک خودش جای ننگ هستش.

#نه_به_کرک

#نه_به_پایرسی

#نه_به_دزدی

خخخخ

همه چی درسته حالا فقط گیر اینیم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

فیت گرل 58 گیگه حدود 15 گیگش دیشب دانلود کردم  به قول شما سلیقه ای هست ولی فکر کنم بازیه خوبی باشه اکثرا تعریف میکنن ازش یه دمو توی یوتیوب دیدم ازش جالب بود.

ولی تنها بازی که نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم و بدم میاد ازشون farcry 3 . 4 . 5 هستن نمیدونم شایدم مشکل از منه :))) فقط فارکرای 1و 2 خوب بودن

ازون بازیاس که به هر سلیقه ای میخوره. تا تجربش نکنین متوجه نمیشین. عرض کردم فقط سه چپتر ابتدایی حوصله سر برن.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، NEGAN گفته است :

#نه_به_کرک

#نه_به_پایرسی

#نه_به_دزدی

داداش ساقیت کیه؟ ?

دمت گرم

لینک به دیدگاه

راستی farcry 5 کرک نشد؟

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ATER گفته است :

ایشون نفسون از جای گرم بلند میشه ، قطعا با حقوق پایه/کارگری زندگی نکردن کن ببینن باش نمیشه PC در حد مید رنج هم نمیشه خرید چه برسه به بازی اورجینال.

-

راستی farcry 5 کرک نشد؟

ایشونو بیخیال صبح تو تاپیک غیر مرتبطم اسپم اینجور چیزا فرستادن.

نه متاسفانه 

من فارکرای 4 رو از شدت هایپ نصب کردم بازیش میکنم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، NEGAN گفته است :

#نه_به_کرک

#نه_به_پایرسی

#نه_به_دزدی

تو چندتا بازی اورجینال تو عمرت دیدی ؟ من فقط250بازی اورجینال تو استیم دارم اونم بازی های روز مثل AC ORIGINS-EVIL WITHIN 2 و غیره که دلایل بسیار مهمی برای خریدش داشتم و صرفا جهت سرگرم شدن نبوده

بعدشم دزد خودتی متوجه باش داری چی میگی،وقتی  فروشنده های بازی مثل استیم در ایران نمانیدگی ندارن و حاضر به پرداخت مالیات و فعالیت در کشور ما نیستند برای چی من باید با هفتاد روش سامورایی و مالاگایی ارز رو از کشور خارج کنم تا بازی اورجینال بخرم؟مگه اونا بازی اورجینال به ما میفروشن که ما بخریم؟هر وقت ریجن ایران رو تعیین کردن و تحریم رو برداشتن و با توجه به شرایط مردم ما و کشورمون قیمت ها رو مشخص کردن اونوقت میشه راجع بهش بحث کرد

جنابعالی حق نداری به بقیه تهمت بزنی نگو هم منظورت این نبود یه چیز دیگه بوده و فلان ! حرفیه که زدی

#نه_به_حماقت

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/01/17, 15:52:37، NEGAN گفته است :

...............

شما برو ببین این شرکتها اصلا ادم حسابت میکنن

بعد بیا در مورد پایرسی نظر بده

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

در در 1397/01/17, 16:03:16، assassin gamer گفته است :

حرفت درست ولی خودت بگو ببینم تو ایران با حقوق 1 تا 1200(که شامل اکثر مردم میشه) کی میتونه 150 هزار تومن بابت یه بازی هزینه کنه؟؟؟

مشکل از ما نیست مشکل از تورمه مشکل از دلار 5500 دوست عزیز وگرنه کی راضی به دزدیه؟

در در 1397/01/17, 17:16:12، done corleone گفته است :

خخخخ

همه چی درسته حالا فقط گیر اینیم

در در 1397/01/17, 17:27:10، ho3einsa گفته است :

داداش ساقیت کیه؟ ?

دمت گرم

در در 1397/01/17, 17:30:44، ATER گفته است :

ایشون نفسون از جای گرم بلند میشه ، قطعا با حقوق پایه/کارگری زندگی نکردن کن ببینن باش نمیشه PC در حد مید رنج هم نمیشه خرید چه برسه به بازی اورجینال.

-

راستی farcry 5 کرک نشد؟

در در 1397/01/17, 17:51:11، Coffee Addicted گفته است :

تو چندتا بازی اورجینال تو عمرت دیدی ؟ من فقط250بازی اورجینال تو استیم دارم اونم بازی های روز مثل AC ORIGINS-EVIL WITHIN 2 و غیره که دلایل بسیار مهمی برای خریدش داشتم و صرفا جهت سرگرم شدن نبوده

بعدشم دزد خودتی متوجه باش داری چی میگی،وقتی  فروشنده های بازی مثل استیم در ایران نمانیدگی ندارن و حاضر به پرداخت مالیات و فعالیت در کشور ما نیستند برای چی من باید با هفتاد روش سامورایی و مالاگایی ارز رو از کشور خارج کنم تا بازی اورجینال بخرم؟مگه اونا بازی اورجینال به ما میفروشن که ما بخریم؟هر وقت ریجن ایران رو تعیین کردن و تحریم رو برداشتن و با توجه به شرایط مردم ما و کشورمون قیمت ها رو مشخص کردن اونوقت میشه راجع بهش بحث کرد

جنابعالی حق نداری به بقیه تهمت بزنی نگو هم منظورت این نبود یه چیز دیگه بوده و فلان ! حرفیه که زدی

#نه_به_حماقت

در در 1397/01/17, 18:20:26، WINNER گفته است :

شما برو ببین این شرکتها اصلا ادم حسابت میکنن

بعد بیا در مورد پایرسی نظر بده

دوستان گرامی سلام .

پست اصلی که نقل قولش کردید پاک شده . بهتره شما دوستان هم متنی رو که نقل قول کردید پاک کنید تا اصلا ازش ردی توی تاپیک نمونه ( مثل بنده که همون اول متن رو در نقل قول پاک کردم و بعد جواب دادم )

خیلی ممنون .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 59 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

دوستان گرامی سلام .

پست اصلی که نقل قولش کردید پاک شده . بهتره شما دوستان هم متنی رو که نقل قول کردید پاک کنید تا اصلا ازش ردی توی تاپیک نمونه ( مثل بنده که همون اول متن رو در نقل قول پاک کردم و بعد جواب دادم )

خیلی ممنون .

ایشون هر جا اومده پست اسپم یا توهین داده منم تا جایی که دیدم گزارش کردم پاک شده ، کلا واسه همین کار ثبت نام کردن !

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ایشون هر جا اومده پست اسپم یا توهین داده منم تا جایی که دیدم گزارش کردم پاک شده ، کلا واسه همین کار ثبت نام کردن !

ممنون .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

ممنون .

ارادت کامل

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/16, 23:01:58، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم :$

فک کنم نسخه کورپک رو گذاشتید دانلود، از نظر ارزش بله بازی با ارزشی هست، داستان و گیم پلی خیلی خوبی داره. متاسفانه من که نتونستم اجراش کنم، بیلد ویندوز هم 1607 هست، اما زمانی که نصب میشه آیکون بازی بدون نام روی دستکتاپ ایجاد میشه و با اجرا کردنش صفحه Choose Program to Run باز میشه، از توی خود فولدر بازی هم نتونستم اجراش کنم.

عرضه سلامو ادب خدمت دوستان عزیز لیون کامپیوتر

منم مشکل شما رو داشتم تو نت سرچ کردم  این کارو کردم درست شد

زمانی ک بازی نصب شد اولا ک بیلد ویندوز باید بالای 1607 باشه

بعد ک بازی نصب شد حتمن چک کن ک بازی نزدیک 120 گیگ حجم داشته باشه

برو این مسیر    setting>update and security>For developers رویه developer mode کلیک کن (یکم طول میکشه )

رار کرک رو اکسترکت کن بریز  AppFiles بعد InstallApp رو ران از ادمین کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی توی بخش Ultimate team  فیفا 18 اولین بازیکنی که برات در میاد میشه این :

FIFA18.mp4

و باید ترکِ زمین(شاید هم تُشَک)کنی :41_pensive::D

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Farjam گفته است :

وقتی توی بخش Ultimate team  فیفا 18 اولین بازیکنی که برات در میاد میشه این :

FIFA18.mp4

و باید ترکِ زمین(شاید هم تُشَک)کنی :41_pensive::D

فرجام جان امشب منتظر سربازان گمنام باش با گونی میان خدمتت.?خیانتی که تو به این مملکت کردی دلار6000هزار تومنی نکرد?خدا رحمتت کنه???

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، lali city گفته است :

فرجام جان امشب منتظر سربازان گمنام باش با گونی میان خدمتت.1f601.pngخیانتی که تو به این مملکت کردی دلار6000هزار تومنی نکرد1f601.pngخدا رحمتت کنه1f339.png1f339.png1f339.png

منم از همون گمنام ها میترسم :4_joy:

لینک به دیدگاه

دوستان خبری مبنی بر کرک شدن بازی Sword Art Online : Fatal Bullet توسط CPY منتشر شده .

این بازی از نسخه 5 قفل Denuvo بهره میبره که در بازی FarCr y 5 هم استفاده شده .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

دوستان برای بازی فرزا هورایزن 3 و گیرز اف وار 4  حتما باید ویندوز 10 داشته باشی ؟؟

یعنی رویه ویندوز 8 و 7 اجرا نمیشه؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...