رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلاام

دوستان به حمدالله استیم باز داره فیلتر میشه؟ :|

امروز کلا" بدون انجامِ مستحبات باز نمیشه?

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/14, 11:52:56، TeraFloppy64 گفته است :

داره عزیز

من الان دارم استفاده میکنم

مدل کارتتون چیه؟

مدل کارت من 290x هستش

تو درایور های جدید اون گرینه vsr  قابل تغییر نیست

میشه بگین چجوری فعالش کنم

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلاام

امروز کلا" بدون انجامِ مستحبات باز نمیشه1f914.png

من بدون مشکل وصلم

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلاام

امروز کلا" بدون انجامِ مستحبات باز نمیشه1f914.png

من بدون مشکل وصلم

--

پ.ن  چرا دوتا شد 1f914.png

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، ATER گفته است :

من بدون مشکل وصلم

--

پ.ن  چرا دوتا شد 1f914.png

سلام

خود نرم افزارش و لاگین شدنش  اوکی هست ، صفحه اول استیم هم باز میشه هم توی browser هم نرم افزار استیم اما کافیه صفحه یکی از بازیا رو بخوای باز کنی که باز نمیشه . اینترنتم شاتل هست

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

خود نرم افزارش و لاگین شدنش  اوکی هست ، صفحه اول استیم هم باز میشه هم توی browser هم نرم افزار استیم اما کافیه صفحه یکی از بازیا رو بخوای باز کنی که باز نمیشه . اینترنتم شاتل هست

آهان اره منم ظهر همین جوری شدم ، شاتل دارم الان درسته

---

کسی این GPD استیم رو دیده ؟  استیم تا این که هر روز لباس زیر چه رنگی هم میپوشیدی بایگانی کرده :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

در در 1397/03/16, 13:24:40، zanyar11 گفته است :

مدل کارت من 290x هستش

تو درایور های جدید اون گرینه vsr  قابل تغییر نیست

میشه بگین چجوری فعالش کنم

باید بدون مشکل کار کنه

مانیتورتون رو با چه کابلی وصل کردین؟ اگه از تبدیل یا کابل بی کیفیت استفاده کنین کار نمیکنه

اگه بازم درست نشد درایورتون رو با catalyst cleaner  کلا پاک  کنین و دوباره نصب کنین.

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

سلام دوستان .

کاملترین و به روز ترین نسخه Resident Evil Revelation 2 رو از کجا دانلود کنم ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام دوستان .

کاملترین و به روز ترین نسخه Resident Evil Revelation 2 رو از کجا دانلود کنم ؟؟؟

سلام وحید جان خدمت شما

https://top2download.com/دانلود-بازی-resident-evil-revelations-2-pc.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متنی که بطور ماهرانه ای در ترلیر Cyberpunk 2077  گنجونده شده بود که فقط با کمی تغییرات در رنگ و... میشد خوندش :

https://www.polygon.com/e3/2018/6/10/17447066/cyberpunk-2077-trailer-hidden-text

متن :

It’s been over 2077 days since we announced our plan to develop Cyberpunk 2077. We released a CGI trailer, gave some interviews and… went dark. Normal procedure for these kinds of things — you announce a game and then shut up, roll up your sleeves and get to work. We wanted to give you the Witcher 3 and both expansions first, which is why this period of staying silent was longer than we planned. Sorry for that.

As soon as we concluded work on Blood and Wine, we were able to go full speed ahead with CP2077’s pre-production. But we chose to remain silent. Why? At she point we made the decisions to resume talking about the game when we have something to show. Something meaningful and substantial. This is because we do realize you’ve been impatiently waiting for a very long time, and we wouldn’t like anyone to feel that we’re taking this for granted. On the contrary — it gives us a lot of extra motivation. The hype is real, so the sweat and tears need to be real, too :)

But to the point. Today is the day. If you’re seeing this, it means you saw the trailer. - our vision for Cyberpunk, an alternative version of the future where America is in pieces, megacorporations control all aspects of civilized life, and gangs rule the rest. And, while this world is full of adrenaline, don’t let the car chases and guns mislead you. Cyberpunk 2077 is a true single player, story-driven RPG. You’ll be able to create your own character and… well, you’ll get to know the rest of what show at our booth at E3. Be on the lookout for the previews!

Before we finish, you probably have some questions,

1. When?

When we told you we would only release the game when it’s ready, we meant it. We’re definitely much closer to a release date than we were back then ;) but it’s still not the time to confirm anything, so patience is still required. Quality is the only thing that drives us. It’s the beauty of being an independent studio and your own publisher.

2. How big?

Seriously big, but… to be honest, we have no bloody clue at this point in time. Once we put it all together, we will openly tell you what you can expect. And we promise we’ll do this before we start talking about pre-orders or ask anything of you.

3. Free DLC/Expansions/DRM

Expect nothing less than you got with The Witcher 3. As for DRM, CP2077, will be 100% DRM-free on PC.

4. Microtransactions?

In a single player role-playing game? Are you nuts?

Once again, thank you for your patience. If you have a minute, do visit cyberpunk.net and share your opinion (about anything) with us. We read everything you posted we treat it very seriously.

Yours,

CD PROJEKT RED Team

لینک به دیدگاه

اولین تریلر از گیم پلی بازی Shadow of the Tomb Raider :

Shadow of the Tomb Raider Delivers Wet and Wild Adventure in its First Gameplay Trailer

.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گیم پلی 26 دقیقه ای Battlefield V 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Farjam گفته است :

متنی که بطور ماهرانه ای در ترلیر Cyberpunk 2077  گنجونده شده بود که فقط با کمی تغییرات در رنگ و... میشد خوندش :

https://www.polygon.com/e3/2018/6/10/17447066/cyberpunk-2077-trailer-hidden-text

CD PROJEKT RED Team

ممنون فرجام جان :D

همش یه طرف جواب سوال 4 هم یه طرف، به احتمال خیلی زیاد توی غرفه خود CDPR یه نمایش کامل از گیم پلی داشته باشه چون قبل از مراسم E3 گفتن یه نمایش 1 ساعته از بازی دارن، شاید هم توی کنفرانس سونی نمایشی داشته باشه. واقعا دنیای بازیش فوق العاده بود من انتظار یه دنیایی مثل Blade Runner رو داشتم اما الان خیلی انتظاراتو برد بالاتر با نمایش دیشب.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 32 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

ممنون فرجام جان :D

همش یه طرف جواب سوال 4 هم یه طرف، به احتمال خیلی زیاد توی غرفه خود CDPR یه نمایش کامل از گیم پلی داشته باشه چون قبل از مراسم E3 گفتن یه نمایش 1 ساعته از بازی دارن، شاید هم توی کنفرانس سونی نمایشی داشته باشه. واقعا دنیای بازیش فوق العاده بود من انتظار یه دنیایی مثل Blade Runner رو داشتم اما الان خیلی انتظاراتو برد بالاتر با نمایش دیشب.

آره برای من هم سوال و جواب شماره 4 خیلی خوب بود... تو دهنی به یوبیسافت بود قشنگ :|  پرداخت های درون بازی وحشتناکشون مثل اسسین کرید که بدون پرداخت پول واقعی عملا به 70 درصد سلاح ها دسترسی نداشتی،چون اون سلاح های ویژه فقط از طریق لوت باکس در دسترس هستن (از همون پسره که شتر داره باید بخری)و  اینقدر پول کمی از محل انجام مراحل بهت میده که کلی مرحله باید بری جلو که بتونی یه لوت باکس 3000 سکه ای باز کنی که تازه از هر 10 بارش فقط 3 بارش آیتم لنجندری در میاد در بهترین حالت :|  من که از غصه تو نسخه اوریجینال بازی ترینر زدم و بالای 600 تا لوت باکس باز کردم(اگه میخواستم پول واقعی بدم حدود 300 الی 400دلار خرج بر میداشت) که 150 تاش لنجندری درومد و فقط 90 تاش متفاوت بود و 60 تای دیگش تکراری و داپلیکیت و تازه آخرش هم نشد همه سلاح ها رو در بیارم :|  این چیزها تو بازیای single player سرطانه!

من شخصا از سای فای هایی که در آینده مدرن در جریان هستن متنفرم! آینده ی آخر زمانی شاید برام قابل تحمل باشه اما مدرن و تیریپ فضا مضایی اصلا خوشم نمیاد ، اما این سایبرپانک جو دنیاش اصلا متفاوت بود و به نظرم جو و سیستم نوینی ارائه میده واسه همچین دنیایی

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

آره برای من هم سوال و جواب شماره 4 خیلی خوب بود... تو دهنی به یوبیسافت بود قشنگ :|  پرداخت های درون بازی وحشتناکشون مثل اسسین کرید که بدون پرداخت پول واقعی عملا به 70 درصد سلاح ها دسترسی نداشتی،چون اون سلاح های ویژه فقط از طریق لوت باکس در دسترس هستن (از همون پسره که شتر داره باید بخری)و  اینقدر پول کمی از محل انجام مراحل بهت میده که کلی مرحله باید بری جلو که بتونی یه لوت باکس 3000 سکه ای باز کنی که تازه از هر 10 بارش فقط 3 بارش آیتم لنجندری در میاد در بهترین حالت :|  من که از غصه تو نسخه اوریجینال بازی ترینر زدم و بالای 600 تا لوت باکس باز کردم(اگه میخواستم پول واقعی بدم حدود 300 الی 400دلار خرج بر میداشت) که 150 تاش لنجندری درومد و فقط 90 تاش متفاوت بود و 60 تای دیگش تکراری و داپلیکیت و تازه آخرش هم نشد همه سلاح ها رو در بیارم :|  این چیزها تو بازیای single player سرطانه!

من شخصا از سای فای هایی که در آینده مدرن در جریان هستن متنفرم! آینده ی آخر زمانی شاید برام قابل تحمل باشه اما مدرن و تیریپ فضا مضایی اصلا خوشم نمیاد ، اما این سایبرپانک جو دنیاش اصلا متفاوت بود و به نظرم جو و سیستم نوینی ارائه میده واسه همچین دنیایی

فرنچایز اساسینز که کلا دیگه واسه من به شخصه مرده، بعد از بلک فلگ داستان درست حسابی نبود توی نسخه های Unity - Syndicate فقط از نظر گیم پلی و طراحی محیط خوب بودن، به استثنا مراحلی که توی نسخه Unity تایم لاین گلیچ میشد و به زمان های مختلف سفر میکردی یا مرحله مربوط به نوه جیکوب در نسخه Syndicate که به انگلیس در زمان چرچیل سفر میکردیم - این چند مرحله واقعا عالی بودن. Origins رو که اصلا بازی نکردم و قصد ندارم بازی کنم، نسخه جدید بازی هم که اگر تصاویرش رو دیده باشید قشنگ متوجه میشید کل Origins رو کپی کردن تو یه محیط جدید حتی مطمئنم نقشه بازی هم کپی از روی Origins ـه و فقط اسم بازی رو گذاشتن Odyssey و طراحی ساختمونا رو عوض کردن، ته چهره شخصیت اصلی بازی هم که همون بایک بود.

در مورد CP2077 اولش که فهمیدم باید شخصیتت رو خودت بسازی یکم نا امید شدم که شاید یه شخصیت موندگار مثل گرالت رو نبینیم دیگه از اونجایی که CDPR واقعا شخصیت های بزرگی رو با فرنچایز ویچر خلق کرد. اما همون شخصیت هایی که هم توی این تریلر نشون دادن حداقل واسه من به اندازه کافی دلچسب بودن که بخوام خودم یه شخصیت بسازم و برم تو دل این دنیای پر زرق و برق :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

فرنچایز اساسینز که کلا دیگه واسه من به شخصه مرده، بعد از بلک فلگ داستان درست حسابی نبود توی نسخه های Unity - Syndicate فقط از نظر گیم پلی و طراحی محیط خوب بودن، به استثنا مراحلی که توی نسخه Unity تایم لاین گلیچ میشد و به زمان های مختلف سفر میکردی یا مرحله مربوط به نوه جیکوب در نسخه Syndicate که به انگلیس در زمان چرچیل سفر میکردیم - این چند مرحله واقعا عالی بودن. Origins رو که اصلا بازی نکردم و قصد ندارم بازی کنم، نسخه جدید بازی هم که اگر تصاویرش رو دیده باشید قشنگ متوجه میشید کل Origins رو کپی کردن تو یه محیط جدید حتی مطمئنم نقشه بازی هم کپی از روی Origins ـه و فقط اسم بازی رو گذاشتن Odyssey و طراحی ساختمونا رو عوض کردن، ته چهره شخصیت اصلی بازی هم که همون بایک بود.

در مورد CP2077 اولش که فهمیدم باید شخصیتت رو خودت بسازی یکم نا امید شدم که شاید یه شخصیت موندگار مثل گرالت رو نبینیم دیگه از اونجایی که CDPR واقعا شخصیت های بزرگی رو با فرنچایز ویچر خلق کرد. اما همون شخصیت هایی که هم توی این تریلر نشون دادن حداقل واسه من به اندازه کافی دلچسب بودن که بخوام خودم یه شخصیت بسازم و برم تو دل این دنیای پر زرق و برق :D

آره در مورد اودیسِی که اتفاقا چندپست قبل نوشته بودم که نگرانم اوریجینز رو توش کپی پیست کنن

و آخرش هم همین شد ، فقط شکل منوها و اینارو تغییر دادن به عنوان یه تغییر بزرگ و اینکه دریانوردی و جنگ دریایی مثل بلک فلگ رو چسبوندن بهش ، به قول یکی از دوستام این عملا باید یه DLC بیست دلاری میشد واسه اوریجینز ?

آره اما این شخصیت رو ساختن به دلیل فرار از SJW ها و این جنبش های فمنیستی یا نژادیه... مثلا سفید پوست باشه یه عده اعتراض میکنن ، سیاه باشه یه عده دیگه ، مرد باشه فمنیست های افراطی حمله میکنن ، زن باشه هم alt right ها جمله میکنن... موج سوم فمنیست به همراه بلک لایوز متر تا چند سال دیگه باعث میشن انسانها بدون ترس از اینکه کسی ازشون به خاطر استفاده از یک کلمه ناراحت نشه  و یه گروهی بهشون برنخوره دیگه با هم حرف نزنن چه برسه بتونن یه بازی درست حسابی بسازن... یکی مثل بایوور میاد با اینها همراه میشه و آندومدا رو به گند میکشه با  اون همه زن های بیریخت (این فمنیسم مدرن میگه دیگه نباید زن های زیبا توی فیلم ها و بازی ها و حتی تبلیغات استفاده بشه! تازه دارن چاق بودنِ بیش از حد رو هم بدون در نظر گرفتن عواقب بهداشتی و سلامتیش جا میندازن)با جنسیت ها و قیافه ها و نژاد های عجیب فقط به این دلیل که فمنیست ها مخصوصا آنیتا سرکیسیانِ  پدر سوخته و هم قماش هاش رو راضی کنه که توی polygon یا kotaku ازشون بد نگن وب هشون حمله نکنن... این دو تا سایت لونه اینطور آدمهاست! که بهشون میدگن SJW و وظیفشون اینه که به جای دیگران **** خوری کنن و به جای دیگران بهشون بر بخوره و بخوان بیان از طرف اون عده ای مردم حمله کنن به کسی که حرفی زده :|

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Farjam گفته است :

آره در مورد اودیسِی که اتفاقا چندپست قبل نوشته بودم که نگرانم اوریجینز رو توش کپی پیست کنن

حس میکنم دیگه مسائل نژادی و جنسیتی زیادی وارد صنعت گیمینگ غرب شده، یکم ازبازی سازای ژاپنی یاد بگیرن بابا شخصیت میسازن به دل آدم بشینه و زمانی که داری یه بازی رو تجربه میکنی لذت ببری، حالا منظورم از بازی سازای ژاپنی فقط شخصیت های خانوم نیست :D از این بحث بگذریم بهتره...

برسیم به یوبیسافت، بنظرم امسال تنها چیزی که میتونه یوبیسافتو دوباره برگردونه معرفی یه نسخه جدید از فرنچایز Splinter Cell ـه که به احتمال 90% معرفی میشه، نمیدونم اون لیست لیک شده از بازی های کنفرانس سونی رو دیدی یا نه یه اسمی از Splinter Cell Apocalypse توش بود. تا اینجا چنتا از بازی های اون لیست که یکیش Devil May Cry 5 بود درست از آب در اومدن. خیلیا هم امیدشون به نسخه دوم Beyond Good and Evil ـه ولی از اونجایی که مطمئنم نسخه دوم به کل عوض شده و اصن به یه بازی دیگه تبدیل میشه همون خیلیا هم نا امید میشن. Division 2 هم که به جز عوض کردن مکان بازی و آب و هوا کار دیگه نکرده بود حقیقتا.

یه یادی هم کنیم از مراسم دیشب مایکروسافت که واقعا نسبت به سالای قبل بهتر بود، حداقل مثل پارسال نگفت ما N تا بازی انحصاری داریم بعد میبینی همه یه سری بازی ایندی و کژوال از آب در میان و هیچ اثر AAA این وسط وجود نداشته، من به شخصه کل مراسم دیشب رو به  امید Shadow of the Tomb Raider دیدم و یه کور سوی امیدی هم داشتم که CP2077 توی مراسم مایکروسافت باشه - داشتم کم کم یوتیوبو میبستم وقتی فیل اسپنسر گفت خب دیگه به پایان مراسم رسیدیم که یهو ... واقعا حرکت قشنگی زد CDPR واسه نمایش بازی جدیدش.

البته DMC V هم به اندازه کافی هایپ بود مخصوصا با انجین فوق العاده Resident Evil 7 و گرافیک واقع گرایانه ای که پیدا کرده بود، اما بقول یکی از دوستام تا یه نمایش کامل ازش نذارن توی کنفرانس سونی نمیشه قضاوت کرد.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان .

شایعاتی هست که میگه Fallout 76  فقط حالت آنلاین داره .

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام دوستان .

سلام وحید جان

بله، دیشب توی کنفرانس بتزدا اعلام شد که آنلاینه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام دوستان .

به صورت 4 نفره هستش اما تک نفره میشه هم پلی کرد امیدوارم قسمت تک نفره کرک بشه ، من همیشه میگفتم بازی به این بزرگی باید چند نفره پلی کنه که لذتش چندبرابر میشه اما چون ما ایرانی ها نمیتونیم ارجینال بخریم و نت درست درمون نداریم دیگه بهش فکر نکردم

اینم تریلش : گرافیک بازی خیلی بهتر شده و محیط بازی چند برابر فال اوت 4

http://s.tamasha.com/statics/videos_file/475314_0_normalized_640x360.mp4

این همه بازی توپ معرفی شد اما دریغ از پوشش اونها از طرف تیم ترجمه ، گیمرها با بازیها به وجد میان و تصمیم به ارتقا میگیرن نه اینکه مثلا کولرمستر پاور جدید معرفی کرد !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

به صورت 4 نفره هستش اما تک نفره میشه هم پلی کرد امیدوارم قسمت تک نفره کرک بشه ، من همیشه میگفتم بازی به این بزرگی باید چند نفره پلی کنه که لذتش چندبرابر میشه اما چون ما ایرانی ها نمیتونیم ارجینال بخریم و نت درست درمون نداریم دیگه بهش فکر نکردم

اینم تریلش : گرافیک بازی خیلی بهتر شده و محیط بازی چند برابر فال اوت 4

http://s.tamasha.com/statics/videos_file/475314_0_normalized_640x360.mp4

این همه بازی توپ معرفی شد اما دریغ از پوشش اونها از طرف تیم ترجمه ، گیمرها با بازیها به وجد میان و تصمیم به ارتقا میگیرن نه اینکه مثلا کولرمستر پاور جدید معرفی کرد !

دوست خوبم متاسفانه حالت تک نفره وجود نداره :

E3 2018: Fallout 76 is online-only

.

لینک به دیدگاه

نسخه بعدی بازی  The Elder Scrolls به اسم The Elder Scrolls  VI در دست ساخت قرار دارد :

E3 2018: Bethesda Confirms The Elder Scrolls 6

.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...