رفتن به مطلب

Tsco شرکتی با پشتیبانی بسیار ضعیف.

Recommended Posts

سلام

دوستان بنده دیروز رفتم بازار ولیعصر و یه هدست Tsco TH-5158 خریدم ، این هدست با USB به سیستم وصل میشه و داخلش کارت صدا داره و برای استفاده باید درایورش صداش نصب باشه.

داخل جعبه همونطور که روی جعبش هم نوشته "خود هدست ، کاتالوگ راهنما و کارت گارانتی" هستش 

روی کاتالوگ راهنما نوشته "به سایت www.Tsco.ir برید و درایور هدست رو دانلود کنید"

توی سایتش اصلا لینک دانلود هیچ چیزی جز کاتالوگ معرفی هدست های تسکو نیست.

ساعت 12 ظهر زنگ زدم به گارانتی  توضیح دادم ، اول میگم توش سی دی هست ، بهش میگم نه توش هست نه روی جعبه نوشته توش باید سی دی باشه ، روی کاتالوگ راهنما نوشته از توی سایت دانلود کنید که شما ندارید.

طرف میگه روی همون برگه گارانتی که شماره رو زنگ زدی یه شماره هماره هست اد کن پیام بده من لینکش رو تا یک ساعت دیگع برات میفرستم.

ساعت 1 پیام دادم ساعت 6 یکی جواب داده الان مسئولش نیست ، زنگ زدم میگه وقت اداری تموم شده فردا زنگ بزنید پیگیر بشید.

امروز ساعت 11 زنگ زدم ، گارانتی میگه آقا چی شد پس شما قرار بود دیروز لینک بدید ، طرف میگم دیروز نرسیدم به کار شما و...  الان میرم درایورش رو دانلود میکنم برات میفرستم تا یک ساعت دیگه.

یک ساعت نیم بعد شد کسی خبر نداد  زنگ زدم شرکت اصلا کسی جواب نمیده ، دوباره به اون همراه زنگ زدم میگم چی شد ، طرف میگه تا یک ساعت دیگه برات لینکش رو میفرستم ، دوباره یک ساعت گذشت و خبری نشد ، دوباره زنگ زدم به اون شماره همراه یه خانوم جواب داد گفت الان ایشون مشتری دارن کارشون تموم شد حتما با شما تماس میگیرن.

دوباره 2 ساعت از اون موضوع گذشته بعد از 10 باز زنگ زدن و رفتن رو پیامگیر صوتی که میگه "صندوق میام های مخاطب پرشده"  طرف جواب داد و لینک درایور رو برام فرستاده.

اما

من از همون اول که این هدست رو توی الکامپ دیدم بعد از رسیدن به خونه شرکت سازنده اصیلش رو پیدا کردم و حتی قبل از خرید هدست  درایورش رو از سایت سازندش دانلود کردم 

توی این تاپیکد رباره این که این هدست برای چه شرکتی هست و تسکو برای درایور پاسخ گو نیست بحث شده.

هدست Tsco TH5158 خوب یا بد؟

درکل دوستا اگر میخواید جنس از برند تسکو بخرید که بیشتر از 20 هزار تومن قیمتشه بهتر تجدید نظر کنید.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

واقعا خاک بر سرشون...

پشتکار شما هم واقعا جای تقدیر داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، hosseinskandari گفته است :

واقعا خاک بر سرشون...

پشتکار شما هم واقعا جای تقدیر داره ?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ATER گفته است :

سلام

دوستان بنده دیروز رفتم بازار ولیعصر و یه هدست Tsco TH-5158 خریدم ، این هدست با USB به سیستم وصل میشه و داخلش کارت صدا داره و برای استفاده باید درایورش صداش نصب باشه.

داخل جعبه همونطور که روی جعبش هم نوشته "خود هدست ، کاتالوگ راهنما و کارت گارانتی" هستش 

روی کاتالوگ راهنما نوشته "به سایت www.Tsco.ir برید و درایور هدست رو دانلود کنید"

توی سایتش اصلا لینک دانلود هیچ چیزی جز کاتالوگ معرفی هدست های تسکو نیست.

ساعت 12 ظهر زنگ زدم به گارانتی  توضیح دادم ، اول میگم توش سی دی هست ، بهش میگم نه توش هست نه روی جعبه نوشته توش باید سی دی باشه ، روی کاتالوگ راهنما نوشته از توی سایت دانلود کنید که شما ندارید.

طرف میگه روی همون برگه گارانتی که شماره رو زنگ زدی یه شماره هماره هست اد کن پیام بده من لینکش رو تا یک ساعت دیگع برات میفرستم.

ساعت 1 پیام دادم ساعت 6 یکی جواب داده الان مسئولش نیست ، زنگ زدم میگه وقت اداری تموم شده فردا زنگ بزنید پیگیر بشید.

امروز ساعت 11 زنگ زدم ، گارانتی میگه آقا چی شد پس شما قرار بود دیروز لینک بدید ، طرف میگم دیروز نرسیدم به کار شما و...  الان میرم درایورش رو دانلود میکنم برات میفرستم تا یک ساعت دیگه.

یک ساعت نیم بعد شد کسی خبر نداد  زنگ زدم شرکت اصلا کسی جواب نمیده ، دوباره به اون همراه زنگ زدم میگم چی شد ، طرف میگه تا یک ساعت دیگه برات لینکش رو میفرستم ، دوباره یک ساعت گذشت و خبری نشد ، دوباره زنگ زدم به اون شماره همراه یه خانوم جواب داد گفت الان ایشون مشتری دارن کارشون تموم شد حتما با شما تماس میگیرن.

دوباره 2 ساعت از اون موضوع گذشته بعد از 10 باز زنگ زدن و رفتن رو پیامگیر صوتی که میگه "صندوق میام های مخاطب پرشده"  طرف جواب داد و لینک درایور رو برام فرستاده.

اما

من از همون اول که این هدست رو توی الکامپ دیدم بعد از رسیدن به خونه شرکت سازنده اصیلش رو پیدا کردم و حتی قبل از خرید هدست  درایورش رو از سایت سازندش دانلود کردم 

توی این تاپیکد رباره این که این هدست برای چه شرکتی هست و تسکو برای درایور پاسخ گو نیست بحث شده.

هدست Tsco TH5158 خوب یا بد؟

درکل دوستا اگر میخواید جنس از برند تسکو بخرید که بیشتر از 20 هزار تومن قیمتشه بهتر تجدید نظر کنید.

درود

کارتون قابله تقدیره با اینکه هزینه ی تلفن هم به قیمت هدست اضافه میشه

ولی این پیگیری ها باید باشه تا طرف فکر نکنه چه خبره

لینک به دیدگاه

سلام ، مبارکت باشه دوست گرامی،
در کل بگو 185 می ارزه یا خیر ، و اینکه 115 چطور؟

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

سلام ، مبارکت باشه دوست گرامی،
در کل بگو 185 می ارزه یا خیر ، و اینکه 115 چطور؟

این جا آخرین پست بنده رو بخونید

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/61594-همه-چیز-درباره-بهترین-هدست-های-گیمینگ،-مشاوره-،-سوال-،-قیمت-و/#comment-822884

بزرگ ترین مشکلی که داره فشار بیش از حدی هست که کاپ ها به سر وارد میکنن 2 ساعت بیشتر روی گوش  باشه ماهیچه های اطراف گوش (ماهیچه های سمت گیج گاه) درد میگیرن.

ولی در کل چیز خوبیه.

لینک به دیدگاه

شما برید درایور منجر از درایورای ویندوز ادد کنین توش معمولا جواب میده

لینک به دیدگاه

داداش چرا a4tech g501 رو نخریدی  واز این هدست بهتره وواقعان هم 7.1 هست

پشتیبانیشونم بد نیست واقعا پاسخ گو هستن

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

در در 1395/10/01, 20:34:38، Eisenberg گفته است :

داداش چرا a4tech g501 رو نخریدی  واز این هدست بهتره وواقعان هم 7.1 هست

پشتیبانیشونم بد نیست واقعا پاسخ گو هستن

از همین راضی هستم

در در 1395/10/01, 20:33:02، Redwolf10 گفته است :

شما برید درایور منجر از درایورای ویندوز ادد کنین توش معمولا جواب میده

بله صدا میاد ولی 7.1 کار نمیکنه بدون کارت صداش

----------------

پ.ن

دوستان مشکلی که گفتم فشار بیش از حد میاده ، با کمی خم کردن  فلز نگهدارنده کاملا مشکل حل شد.

لینک به دیدگاه

منم این هدست گرفتم واقعا یکی از بزرگترین اشتباهاتم بود داداش اگه تونستی نرم افزار cmdia تو ویندوز ده نصب کنی بهم خبر بده

فرستاده شده از HUAWEI MT7-TL10ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...