رفتن به مطلب

یک گیمر انلاین حرفه ای باید به این نکات توجه کند

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود.

مطالب و نکاتی که مینویسم حاصل تجربه ی شخصی هست و از هیچ سایت یا وبلاگی کپی نشده.  ممکنه بعضی ها خیلی موافق نباشن ولی تجربه ای هست که تو این 5 سال بازی انلاین کسب کردم. البته واسه سینگل پلیر هم صدق میکنه ولی بیشتر انلاین.

اول از همه

وضعیت پلیر وقتی میخواد بشینه پشت سیستم :

1- اگه خسته اید مخصوصا چشمانتان ، بهتره توقع یک بازی انلاین دلچسب و هیجان انگیز رو نداشته باشید.

2- ناخن هایتان را کوتاه کنین. بلند بودن ناخن ممکنه باعث بشه ناخنتان به پد موس برخورد کنه و خصوصا تو بازی های شوتر اول شخص مشکل ایجاد کنه.

3- وقتی میخواید بشینین پشت سیستم تمام ناراحتی ها ، افکار ، ای وای درسمو نخوندم ، ای وای الان بابام میگه پاشو رو بریزید دور چون ممکنه یه بازی دلچسب و عالی رو نتونین شاهد باشین و نتونین توی سرور خوب بازی کنین.

4- اگه عینکی هستید حتما عینکتونو بزنین چون باعث میشه اشیا دور رو راحت تر ببینید.

5- اگه خونتون پر سرو صدا هست یا مثلا مهمون دارید جوری که با گذاشتن هدست باز هم صدا از بیرون وارد گوشتان میشود بهتره توقع یک بازی آرام و راحت رو نداشته باشین.

این حواس پرتی شامل صحبت کردن و مثلا کار با گوشی یا هر چیز دیگه ای هنگام بازی کردن هم میشه.

مواردی که مربوط به موس میشه:

1- بهتره از یک موس خوب ، ترجیحا گیمینگ ، نه خیلی سبک و نه خیلی سنگین استفاده کنین. پیشنهاد من برای کسانی که بودجه ی کمی دارن a4tech bloody یا سری های مدل بالای x7 مثل x7 747h و امثالهم هست.

2- اسکیت های زیر موس خیلی مهم هستن. اگه لیز نیستن یا بعد از سال ها استفاده از موس ساییده یا از بین رفتن بهتره یه فکری به حالشون بکنین مثلا چنتا اسکیت یا همون کفی از یه موس دیگه بزارید زیرش.

3-  dpi یا همون رزولوشن یا دقت موس هم خیلی مهمه. بهتره توی بازی ها مخصوصا شوتر اول شخص یا سوم شخص dpi موس رو تا اخر بالا برده و در عوض سنسیویتی یا سرعت موس بازی رو کم کنین. نترسین تا جایی که میتونین کم کنین تا دقت تیر اندازی بالا بره و خطا ی تیر اندازی کم بشه. یکی دو روز که بازی و تمرین کنین عادت میکنین.

4- بعضی از موس ها اسکرول اضافی دارن که وقتی اون دکمه رو بگیرید یه حالت رپید واسه اصلحتون ایجاد میشه و بیشتر واسه اصلحه های تک تیر مثل کلت کاربرد داره. دقت کنین که توی بعضی از بازی ها ممکنه استفاده از این اسکرول ممنوع باشه.

5- اندازه و ارگونومیک موس جوری نباشه که دستتونو ازیت یا خسته کنه 

مواردی که مربوط به موس پد میشه:

1-موس پد خیلی مهمه. اگه یه گیمر حرفه ای هستید با پد های معمولی خداحافظی کنین.

2-حد اقل پدی که بهتون پیشنهاد میکنم a4tech x7 یا bloody b070 هست. یکی از ویژه گی هایی که پد باید داشته باشه اولا لیز باشه. نگران لیز خوردن موس روی پد نباشین بجاش سنسیویتی یا سرعت موس بازی رو کم کنین. روون بودن پد بازی رو دلچسب تر و خطا رو کمتر میکنه.

3- جنس خوبی داشته باشه. دور دوز باشه ولی نه خیلی ضخیم. سریع حالت عوض نکنه. بهتره موس هایی که تو جعبه لوله ای هستن رو نخرین چون صاف کردنشون دردسر داره. پرز نگیره. قابل شست و شو هم باشه.

4- خیلی کوچک نباشه که بتونین آزادانه موس رو تکون بدید.

5- کابل موس روی میز خوابیده نباشه. بهتره کابل رو یه جوری از سریدن روی میز کامپیوترتان یا موس پد راحت کنین. ( این بستگی به خلاقیت خودتون داره مثلا یکم فاصله داشته باشه و تو هوا باشه ) این سر خوردن مانع آزاد بدن شما موقع تکان دادن موس روی پد میشه البته تا حدی.

6- بهتره از یه موس با سیم استفاده کنیم تا بیسیم مگه مدل های حرفه ای و گرون

ادامه در پست بعد

لینک به دیدگاه

موارد مربوط به هدست:

1-بهتره به فکر یه مادربورد با کیفیت صدای خوب باشین. از تو ریلتک حد اقل alc887. کارت های صدای اکسترنال با پورت usb ( که اندازه فلش هستن ) هم گذینه بسیار خوبی هستن. کسانی که میگن این کارت صدا ها چند ماهه میسوزن واسه بازار گرمیه. البته بستگی به استفاده شخص هم داره. اگه مادربوردتون پورت usb 3 داره کارت صدای usb رو حتما به این پورت وصل کنین تا کیفیت و صدا بیشتر بشه.

2- اگه پلیر بازی های شوتر هستید و صدا پا گیری واستون خیلی مهمه بهتر علاوه بر کارت صدای خوب از یک هدست با کیفیت و 3D استفاده کنین ولی خیلی هزینه نکنین. پیشنهاد من مدل های a4tech bloody مثل g300 یا g500 یا g501 یا مدل های ارزون تر مثل venus pv h205 هست. البته مدل های حرفه ای تر مثل هدست های کمپانی های ریزر یا استیل سریز یا ... رو فراموش نکنین ولی من بودم در اون حد هزینه نمیکردم.

3- صدا رو خیلی زیاد نکنین چون هم گوشتون خسته و درد میگیره هم موقع تیر اندازه ممکنه حواستونو پرت کنه و تیرتون خطا بره. خیلی هم کم نباشه که صدا پا رو نتونین بگیرید.

4 بهتره میکروفون هم داشته باشه که بتونین موقع بازی با دوستانتون هم صحبت کنین و آمار بازی کنان داخل سرور رو بدید یا بگیرید. برنامه ای که این کار رو راحت میکنه team speak user 3 رو بهتون پیشنهاد میکنم.

موارد مربوط به کیبورد:

1- دکمه های نرمی داشته باشه

2- میزان تاخیرش خیلی بالا نباشه ولی سعی کنین خیلی هم هزینه نکنین.

3- کیبورد هایی که قابلیت برنامه ریزی روی کلید ها رو دارن عالی هستن.

موارد مربوط به مادربورد:

1-بهتره از سری های گیمینگ مخصوصا pro gamer یا pro gaming ایسوز یا سری های بالا تر مثل Rog استفاده کنین. از تو مین های گیگابایت یا msi هم سری های گیمینگ عالی هستن بجز giga b85 gaming 3.

کارت شبکه خوب مثل killer 2200 یا 2400 عالی هستن. 

2-کارت صدای خوب مثل alc 1150 و بقیه تکنولوژی هایی که در این مادربورد ها استفاده شده عالی هستن.

3- تکنولوژی game first در مادربورد های سری گیمینگ ایسوز باعث افزایش پهنای باند بیشتری در حین بازی انلاین و کاهش لگ و تاخید میشه ( گر چه به لطف isp های مختلف خیلی تاثیر گذار نیست ولی خالی از لطف نیست )

4- تکنولوژی sonic radar در مادربورد های سری گیمینگ ایسوز. این تکنولوژی صدا پای افراد مختلف در بازی رو گرفته و به صورت رادار در صفحه نمایش نشان میده. پس اگر هدست خوب ندارید این تکنولوژی خیلی کارآمد هست. دقت کنین تا وقتی دشمن صدا از خودش تولید نکنه این قابلیت جواب نمیده پس عملا چیت یا هک به حساب نمیاد چون فقط صدا پا رو به صورت رادار نشون میده.

موارد مربوط به هارد:

1- هارد های قدیمی ممکنه باعث ایجاد لگ در حین بازی بشه. البته خیلی کم اتفاق میوفته ولی خودم به شخصه دیدم.

2- اگه بازیدهای سنگین از جمله battle field بازی میکنین بهتره یک ssd تهیه کنین چون ممکنه زمان زیادی رو صرف لود شدن مپ کنین مخصوصا اگه تعداد پلیر های حاضر در سرور زیاد باشن.

موارد مربوط به فریم دهی در بازی مخصوصا سبک شوتر:

1- fps بالا و فیکس. برخی بازی ها کد هایی دارن که fps رو لیمیت میکنن. بهتره از اون ها استفاده کنین و عددشو بالا بزارید جوری که فیکس بشه و تکوت نخوره. برخی بازی ها هم مثل cod4 عدد هایی رو تعیین کردن که بیشترین بازدهی رو داره. مثلا 125 که زیاد جالب نیست و 250 و 333 که تو میزان صدا پا یا لگد اصلحه یا ... تاثیر داره.

2- استفاده نکردن از cpu ضعیف. ممکنه شما  فریم بالا بگیرید ولی همراه با لگ باشه. اصطلاحا لگ fps گفته میشه.

موارد مربوط به مانیتور:

1- سعی کنین مانیتوری بخرید که صفحش مات باشه که بازتاب نور از بیرون تو دید و دقت بازیتون تاثیر منفی نزاره.

2- بهتره مانیتور به روز بخرین که چشمتون خسته نشه. تکنولوژی های fliker safe یا fliker free این مشکل رو تا حدی کم میکنه.

3- مانیتور خیلی بزرگ باعث ازیت شما خواهد شد. مثلا مجبور میشید سرتونو یه خورده بچرخونید که خستگی هم به دنبال داره. 

موارد مربوط به اینترنت:

پینگ خوب و لگ و تایم اویت کم هم موثر خواهد بود گر چه isp های امروزی ...

و در اخر بعد از یکی دو ساعت بازی بهتره چند دقیقه به بدن و چشمتون خستگی بدید.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

سلام.
ببخشید این موارد جز قسمت نت انحصار به انلاین نداره برای همه گیمر ها هست!

یه سری هاش واقعا خنده داره کاملا معلومه توسط اماتور نوشته شده.

در کل تو بازی انلاین 3 چیز مهمه.

1 پینگ پایین.

2 fps بالا

3 بلد بودن مپ و باگ های بازی

با این 3تا با هر سیستمی میتونید بهتر از 80% افراد حاضر تو مپ باشید.

بقیش اضافاته که هرکدوم یکی دو درصد به بهبود کار اضافه میکنه که اصلا هم ربطی به بازی انلاین نداره شما گیمر باشی خود به خود لوازم گیم داری.

بنده تجربه زیادی تو بحث انلاین ندارم اما چنتایی سابقه حضور تو مسابقات کشوری COD4 و PES دارم که همشون local بودن.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با وجود تکراری بودن بعضی از موارد اما اکثریت جالب و مفید. بودن دستتون درد نکنه ?

لینک به دیدگاه

یه سیستم خوب - اینترنت خوب

همین دو مورد رو به من بده واسم کافیه

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

1 پینگ پایین.

2 fps بالا

بقیش اضافاته که هرکدوم یکی دو درصد به بهبود کار اضافه میکنه که اصلا هم ربطی به بازی انلاین نداره شما گیمر باشی خود به خود لوازم گیم داری.

بنده تجربه زیادی تو بحث انلاین ندارم اما چنتایی سابقه حضور تو مسابقات کشوری COD4 و PES دارم که همشون local بودن.

موفق باشید.

این مربوط به بازی های شوتر هست اکثرشون. 

شما اگه cod مخصوصا 4 بازی کنی متوجه میشی که اصلا خنده دار نیست. این زیر جزیات که گفتم همش تحربه هست. وقتی داری راه میری یهو یکی میپره میزنتت این موارد به کار میاد. تو هر چقدرم رفلکس و شوتینگ داشته باشی باز هم این موارد خیلی به کمکت میان. شاید برای یه کاربر اماتور مثل شما خنده دار باشه ولی واسه یه پلیر حرفه ای که میلیمتر واسش مهمه مثلا میخواد اسنایپ بزنه باید سریع fast scop کنه دقت خیلی مهمه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

این مربوط به بازی های شوتر هست اکثرشون. 

شما اگه cod مخصوصا 4 بازی کنی متوجه میشی که اصلا خنده دار نیست. این زیر جزیات که گفتم همش تحربه هست. وقتی داری راه میری یهو یکی میپره میزنتت این موارد به کار میاد. تو هر چقدرم رفلکس و شوتینگ داشته باشی باز هم این موارد خیلی به کمکت میان. شاید برای یه کاربر اماتور مثل شما خنده دار باشه ولی واسه یه پلیر حرفه ای که میلیمتر واسش مهمه مثلا میخواد اسنایپ بزنه باید سریع fast scop کنه دقت خیلی مهمه

^_^^_^

اگر مایل بودی شمارمو میدم تلگرام هماهنگ کنیم فردا حدود 9 بیا یه سرور با هم بازی کنیم. بالای 2 ساله کال اف 4 بازی نکردم ولی بازم مشکلی نیست بازی میکنیم.
در خدمتم.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

یه سیستم خوب - اینترنت خوب

همین دو مورد رو به من بده واسم کافیه?

ببین این چیز ها موارد اصلی هستن ولی وقتی میری تو کار به چنتا پلیر خفن خوردی و تا دیدیش مردی میفهمی خخخخ.

شوتینگ و فکر بازی  یه چیز جداست و کاری ندارم ولی این چیز هایی که گفتم تک تک کار و بررسی و تجربه شده

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ariiian گفته است :

با وجود تکراری بودن بعضی از موارد اما اکثریت جالب و مفید. بودن دستتون درد نکنه ?

اره دیگه اکثرا استادن تو این چیزا ولی من کلی گفتم واسه همه خخخخ

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

^_^^_^

راستی اینم بگم منم لن رفتم اونجا که بری انقد استرس داری و کلی ادم پشت سرتن که سوتی بدی تمومی. جوری که کلا این چیزای که گفتم یادت میره. انقد استرس بالاس که تانکرت با سرعت 5 برابر پر میشه :))))))))

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

ببین این چیز ها موارد اصلی هستن ولی وقتی میری تو کار به چنتا پلیر خفن خوردی و تا دیدیش مردی میفهمی خخخخ.

شوتینگ و فکر بازی  یه چیز جداست و کاری ندارم ولی این چیز هایی که گفتم تک تک کار و بررسی و تجربه شده

مهمترین چیز توی بازی های انلاین رفلکسه که اون هم با افزایش سن از دست میدی

الان اگه به من موس 500 تومنی کیبرد و هدست 500 تومنی هم بدن باز هم نمیتونم مثل 15-20 سالگیم بازی کنم

چیزایی که شما میگی درسته ولی وقتی تو کار بیوفتی همه از پسش بر میان مهم رفکس و  مغز بازیه که من  دیگه ندارم

داداش کوچیک  یکی از دوستام وسط گیمنت شلوغ با موس و کیبرد و هدست 30-40 تومنی AIM ی میکرد که طرف با ست 2 میلیونی بهش میگفت چیتر

به نظر من 99.99999999 به سن بر میگرده از یه جایی که بگذره دیگه باید بشینی مثل من support بازی کنی

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

الان اگه به من موس 500 تومنی کیبرد و هدست 500 تومنی هم بدن باز هم نمیتونم مثل 15-20 سالگیم بازی کنم

چیزایی که شما میگی درسته ولی وقتی تو کار بیوفتی همه از پسش بر میان مهم رفکس و  مغز بازیه که من  دیگه ندارم ?

داداش کوچیک  یکی از دوستام وسط گیمنت شلوغ با موس و کیبرد و هدست 30-40 تومنی AIM ی میکرد که طرف با ست 2 میلیونی بهش میگفت چیتر ?

به نظر من 99.99999999 به سن بر میگرده از یه جایی که بگذره دیگه باید بشینی مثل من support بازی کنی?

اون که جای خودشه. رفلکس و ایم و شوتینگ و مغز بازی هم که کلا جزو اصل هست و اگه اونارو نداشته باشی این تاپیک بی معنیه.

وقتی سطح skill یه پلیر تا حد قابل قبول بره بالا میریم سراغ این موارد. من بازی های دیگه رو بازی نکردم شاید تو اونا این موارد صدق نکنه ول تو بازی cod4 خیلی تاثیر داره چون دقت خیلی مهمه. یه میلیمتر خطا داشته باشی مردی مگه این که خوش شانس باشی. رفتن جلو و زدن کار نداره پدرمم بلده ولی وقتی دو سه نفر دورت کنن بخوای یهو برگردی ایم بگیری یهو تو کسری از ثانیه multikill کنی باید اولا شوتینگ بالایی داشته باشی بعد اون موارد رو رعایت کرده باشی تا ایمت fail نشه بدون خطا بزنی. مخصوصا اگه hardcore باشه نه promod. کود بازی منظورمو میفهمن.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

چیزایی که شما میگی درسته ولی وقتی تو کار بیوفتی همه از پسش بر میان مهم رفکس و  مغز بازیه که من  دیگه ندارم ?

داداش کوچیک  یکی از دوستام وسط گیمنت شلوغ با موس و کیبرد و هدست 30-40 تومنی AIM ی میکرد که طرف با ست 2 میلیونی بهش میگفت چیتر ?

به نظر من 99.99999999 به سن بر میگرده از یه جایی که بگذره دیگه باید بشینی مثل من support بازی کنی?

بازی انلاین به تجهیزات نیاز داره رفلکس در حد تیم ملی موس خوب می خواد با موس 800dpi کی نمی تونی رفلکس بترکونی 

ودیگه افزایش سن کاهش رفلکس شایعه ای بیش نیست که من لینکشو داشتم  وبه زبان انگلیسی بود درباره همین رفلکس که با افزایش سن اگه ازش کار بکشی ضعیفتر که هیچ قوی تر هم میشه پس بر می گرده تمرین ودر موردمغز دانشمندا اعتقاد داشتن بعد از 40 مغز شروع زوال می کنه که اینم دوغی بیش نیست با انجام کارهای سنگین مغزی مغز قوی تر هم میشه ولی اگه اکبند گه داری ازش استفاده نکنی زوال مغز می تونه از هر سنی بعد از بلوغ شروع بشه ورفلکس همینطور با تمرین میشه لفزایشش داد 

ودر اخر هم چیزی به اسم استعدا ذاتی وجود نداره حتی خود کلمه استعداد از طلب درخواست میاد

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

اون که جای خودشه. رفلکس و ایم و شوتینگ و مغز بازی هم که کلا جزو اصل هست و اگه اونارو نداشته باشی این تاپیک بی معنیه.

وقتی سطح skill یه پلیر تا حد قابل قبول بره بالا میریم سراغ این موارد. من بازی های دیگه رو بازی نکردم شاید تو اونا این موارد صدق نکنه ول تو بازی cod4 خیلی تاثیر داره چون دقت خیلی مهمه. یه میلیمتر خطا داشته باشی مردی مگه این که خوش شانس باشی. رفتن جلو و زدن کار نداره پدرمم بلده ولی وقتی دو سه نفر دورت کنن بخوای یهو برگردی ایم بگیری یهو تو کسری از ثانیه multikill کنی باید اولا شوتینگ بالایی داشته باشی بعد اون موارد رو رعایت کرده باشی تا ایمت fail نشه بدون خطا بزنی. مخصوصا اگه hardcore باشه نه promod. کود بازی منظورمو میفهمن.

من کود رو هادکور نمی دونم تا وقتی csgo هست 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Eisenberg گفته است :

من کود رو هادکور نمی دونم تا وقتی csgo هست 

هزار تا لایک !!!

لینک به دیدگاه

به نظر من یه اینترنت بدون پکت لاس با پینگ زیر 100+یه موس تقریبا خوب و کیبورد معمولی جواب گو بازی های شوتر هست!

من توی cs پلیر دیدم موسش خراب بوده و قطع و وصل میشده اما وقتی مثل آدم موسش کار میکرد همرو له و لورده میکرد!

البته یه چیز خوب دیگه هم اینه هیچ وقت با روسا بازی نکنی:|

البته اینم اضافه کنم هیچکس با خرید موس و کیبورد نمیتونه توی بازی هایی که نیاز به مهارت دارن همون اول از همه بالاتر باشه نمونشم cs شما تا وقتی لول بالای 20 نگیری اصولا نوب محسوب میشی!

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

1 پینگ پایین.

2 fps بالا

موفق باشید.

مهم ترین عامل به نظر منم همین سه تا هست اونام مهم هستن اما واقعا 90% اینا مهمه. البته هدست رو باید حتما داشته باشی واسه cod4

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

هزار تا لایک !!!

لایک به خودت ?

ولی جدی میگم خب کود بازی خوبیه مخصوصا mw1ولی حتی تو اون شما ره هم تو سطح رقابتی  در برابر csgo  هیچی نیست 

باورنمی کنی اگه بگم  همین الان تو سایت دیگه با یکی بحث می کردم  که بگم اورواچ هارد کور حساب نمیشه  بقیه هم حمایت می کردن  ما شده بودیم نوب

وقتی گفتم بازی هاردکور به یه چیزی مثل csgo می گن گفت اورواچ خیلی بازی هارد کور تری دیگه حرفی نزدم وبحث ادامه ندادم

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Eisenberg گفته است :

لایک به خودت ?

ولی جدی میگم خب کود بازی خوبیه مخصوصا mw1ولی حتی تو اون شما ره هم تو سطح رقابتی  در برابر csgo  هیچی نیست 

باورنمی کنی اگه بگم  همین الان تو سایت دیگه با یکی بحث می کردم  که بگم اورواچ هارد کور حساب نمیشه  بقیه هم حمایت می کردن  ما شده بودیم نوب

وقتی گفتم بازی هاردکور به یه چیزی مثل csgo می گن گفت اورواچ خیلی بازی هارد کور تری دیگه حرفی نزدم وبحث ادامه ندادم

اورواچ و هاردکور؟wtf

به قول خودتون بازی هاردکور فقط csgo البته با این وضع اینترنت ایران اصلا تجربه دلچسبی مثل اورواچ نیست کانتر احتمالا طرف هاردکور بودن رو بر مبنا خوش گذشتن توی بازی میدونه xD

دلیل اینکه میگم اعصاب خوردی زیاد داره چون شما اولا نت ایران جواب گو نیست باید با هزارتا مصیبت و کاهش پینگ یه پینگ متوسط 150 بگیری که توی بازی سرعتی مثل کانتر چنگی به دل نمیزنه

از اون طرف هم 90 درصد پلیر هایی که باهاشون مچ میوفتی یه مشت روسن که مطمئنا توی هر 4 راند بازی یه چیتر میبینی!

من خودم جدیدا چیتر زیاد دیدم تا هم میگی فلانی رو ریپورت دادم یارو لفت میده میره xD

این روسا کلا خیلی باحالن اکانت کانتر میخرن 2-3 دلار یه یکی دو هفته ای باهاش بازی میکنن بن میشن میرن اکانت بعدی:||||

لینک به دیدگاه

شاید باور نکنین ولی مهمترین چیز تو بازی کردن توجه به کمره که ماله ما داره میشکنه

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

اورواچ و هاردکور؟wtf

به قول خودتون بازی هاردکور فقط csgo البته با این وضع اینترنت ایران اصلا تجربه دلچسبی مثل اورواچ نیست کانتر احتمالا طرف هاردکور بودن رو بر مبنا خوش گذشتن توی بازی میدونه xD

دلیل اینکه میگم اعصاب خوردی زیاد داره چون شما اولا نت ایران جواب گو نیست باید با هزارتا مصیبت و کاهش پینگ یه پینگ متوسط 150 بگیری که توی بازی سرعتی مثل کانتر چنگی به دل نمیزنه

از اون طرف هم 90 درصد پلیر هایی که باهاشون مچ میوفتی یه مشت روسن که مطمئنا توی هر 4 راند بازی یه چیتر میبینی!

من خودم جدیدا چیتر زیاد دیدم تا هم میگی فلانی رو ریپورت دادم یارو لفت میده میره xD

این روسا کلا خیلی باحالن اکانت کانتر میخرن 2-3 دلار یه یکی دو هفته ای باهاش بازی میکنن بن میشن میرن اکانت بعدی:||||

همیشه کانتر توی لیست بیشترین فروش ها هستش !!!

نکته مهم اینه که با پینک 150 نمیشه حریف پینگ تک رقمی شد !!!

آدم رو میکشن و میرن تو هنوز نفهمیدی چی شده O_o !!!

لینک به دیدگاه

بنده در حال دانلود دوباره COD4 هستم برای بازی فردا.

با سیستم گیمم بازی نمیکنم.

با یه سیستم سوکت 775 و سی پی یو 7400 و گراف 9600 و موس و کیبرد 10 تومنی بازی میکنم.

ساعت و سرورش رو هم تلفنی هماهنگ میکنم.

لینک به دیدگاه

من از زمانی که pc خریدم  از کنسول ها امدم بیرون و پای گیم بودم و از سالهای 85 به بعد گیم انلاین . (اگه به امضا من توجه کنید متوجه میشید از چه زمانی )

اما چیزی که متوجه شدم گیم حرفه ای تو این مملکت اصلا معنی نداره . چرا که این روزها اکثر گیم ها چه رقابتی و یا چه نقش افرینی همه انلاین هستن پس نتیجه میگیریم اولین لازمه گیم انلاین اینترنت خوب است که ما نداریم .

پس تصمیم میگیریم جدیش نگیریم . من شخصا خودم wow بازی میکردم و PVE و خیلی هم بصورت سفتو سخت اما چیزی که باعث شد بزارمش کنار فقط و فقط اینترنت (چیزی که دست ما نیست)

نگین نت خوب هم داریم که همه روش هارو رفتم و اصلا ثبات نیست . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...