رفتن به مطلب

یک گیمر انلاین حرفه ای باید به این نکات توجه کند

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 3 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

همیشه کانتر توی لیست بیشترین فروش ها هستش !!!

نکته مهم اینه که با پینک 150 نمیشه حریف پینگ تک رقمی شد !!!

آدم رو میکشن و میرن تو هنوز نفهمیدی چی شده O_o !!!

نه اینا گیفت یا سی دی کی که نمیخرن ازین اکانت هکیا میخرن که متاسفانه توی مملکت ما هم مد شده جدیدا طرف اکانت کل بتلفیلد هارو زده 30 تومن :|

در صورتیکه اون اکانتو 2 دلارم براش در نمیاد

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

نه اینا گیفت یا سی دی کی که نمیخرن ازین اکانت هکیا میخرن که متاسفانه توی مملکت ما هم مد شده جدیدا طرف اکانت کل بتلفیلد هارو زده 30 تومن :|

به هر حال این اکانت های هکی باید از یه جایی بیاد .

کانتر بازیی نیستش که به این سادگی ها بتونی ترکش کنی . اگر هک هم بشی بازم میری یه دونه میخری !!!

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

اورواچ و هاردکور؟wtf

به قول خودتون بازی هاردکور فقط csgo البته با این وضع اینترنت ایران اصلا تجربه دلچسبی مثل اورواچ نیست کانتر احتمالا طرف هاردکور بودن رو بر مبنا خوش گذشتن توی بازی میدونه xD

دلیل اینکه میگم اعصاب خوردی زیاد داره چون شما اولا نت ایران جواب گو نیست باید با هزارتا مصیبت و کاهش پینگ یه پینگ متوسط 150 بگیری که توی بازی سرعتی مثل کانتر چنگی به دل نمیزنه

از اون طرف هم 90 درصد پلیر هایی که باهاشون مچ میوفتی یه مشت روسن که مطمئنا توی هر 4 راند بازی یه چیتر میبینی!

من خودم جدیدا چیتر زیاد دیدم تا هم میگی فلانی رو ریپورت دادم یارو لفت میده میره xD

این روسا کلا خیلی باحالن اکانت کانتر میخرن 2-3 دلار یه یکی دو هفته ای باهاش بازی میکنن بن میشن میرن اکانت بعدی:||||

من با هایو ب پینگ 160 با شاتل یا پروفایل گیمینگ 120 

پینگ واعا تاثیر داره 

ودمورد چیتر اره تو کانتر زیاد ولی الان با وجود اورواچ وسرورای افیشال  کمتر جرات چیت زدن دارن چون الان استیم سخت گیر تر شده 

وبگیرن سریع بن می کنن 

در مورد روسا هم حق باشماست 

ولی  فرق ما باکسایی که چیت می زنن تو این اونا هیچ وقتبازیشون پیشرفت نمی کنه ونوب می مونن ولی ما همیشه بازیمون در حال پیشرفت

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

به هر حال این اکانت هکی ها باید از یه جایی بیاد .

کانتر بازیی نیستش که به این سادگی ها بتونی ترکش کنی . اگر هک هم بشی بازم میری یه دونه میخری !!!

اکانت استیم من یه بار هک شد اونم به دلیل بی دقتی خودم بود که یه لینکی رو باز کردم اونم از طرف کسی که نمیشناختم

خوشبختانه ماه قبلش استیم از قابلیت sms رونمایی کرده بود که شخص هکر نتونسته بود اطلاعات اکانت رو عوض کنه و از طرف استیم هم اکانت به حالت معلق درومده بود که پس از کلی خواهش و تمنا و مدرک دادن اکانت رو پس دادن

خیلی ها از این قابلیت استفاده نمیکنن و اکانتشونو سریع از دست میدن اگه اهل کشورایی مثل ماها باشن تقریبا باید 90 درصد مطمئن باشن که اکانتشون پریده

این اکانت هایی که میفروشن دقیقا از همین راه ها بدست میاد باز خدا پدر و مادر گابن رو بیامرزه یه قابلیت های امنیتی خوبی میذاره برای استیم اکانتای دوستمو هک کردن از طریق ایمیلش(اکانت اریجین و یوپلی) انقدر بیچاره رو علاف کردن هزارجور مدرک خواستن(پاسپورت شناسنامه و گواهینامه رانندگی! و ...)که بنده خدا منصرف شد!

همیشه روی استیم برید یه بازی 3-4تومنی بخرید که بصورت سی دی کی اکتیو بشه و بعدش حتما سی دی کی رو نگه دارید وقتی اکانتتون هک بشه با دادن سی دی کی مذکور اکانتتون رو بهتون میدن

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دوست من 2 دلار هم به این اکانت ها نمی دند

متاستفانه با یه روش خیلی ساده میشه چندین اکانت اورجین در عرض چند دقیقه هک کرد

اینا هم اکانت کارکرده یا 2 دلاری به قول شما نمی فروشن

با یه برنامه چندین اکانت مردمو بیچار  رو هک می کنند و با سود 100 درصد به گیمر ها می  فروشند

نمی دونم چرا EA کاری نمی کنه , 3 ساله این برنامه کار می کنه , سال 2013 دادنش بیرون تا 6 ماه پیش که من تستش کردم کار می کرد

کسایی که نمی تونند از طریق پشتیبانی اکانتشون رو پس بگیرن , رسما ازشون دزدی میشه

با توجه به شناختی که هم وطنام دارم , از گفتن اسم برنامه هم شرمندم ?

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

اکانت استیم من یه بار هک شد اونم به دلیل بی دقتی خودم بود که یه لینکی رو باز کردم اونم از طرف کسی که نمیشناختم

خوشبختانه ماه قبلش استیم از قابلیت sms رونمایی کرده بود که شخص هکر نتونسته بود اطلاعات اکانت رو عوض کنه و از طرف استیم هم اکانت به حالت معلق درومده بود که پس از کلی خواهش و تمنا و مدرک دادن اکانت رو پس دادن

خیلی ها از این قابلیت استفاده نمیکنن و اکانتشونو سریع از دست میدن اگه اهل کشورایی مثل ماها باشن تقریبا باید 90 درصد مطمئن باشن که اکانتشون پریده

این اکانت هایی که میفروشن دقیقا از همین راه ها بدست میاد باز خدا پدر و مادر گابن رو بیامرزه یه قبلیت های امنیتی خوب میذاره برای استیم اکانتای دوستمو هک کردن از طریق ایمیلش(اکانت اریجین و یوپلی) انقدر بیچاره رو علاف کردن هزارجور مدرک خواستن(پاسپورت شناسنامه و گواهینامه رانندگی! و ...)که بنده خدا منصرف شد!

همیشه روی استیم برید یه بازی 3-4تومنی بخرید که بصورت سی دی کی اکتیو بشه و بعدش حتما سی دی کی رو نگه دارید وقتی اکانتتون هک بشه با دادن سی دی کی مذکور اکانتتون رو بهتون میدن

الان میشه استیم گارد رو گوشی گذاشت که هکش واقعا غیر ممکن یعنی حتی ایمیل هم نیست بشه هکش کرد 

و هر چند ثانیه هم پسورد استیم گارد تغییر می کنه که خیلی اکانت از لحاظ امنتی قوی می کنه

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Raizex گفته است :

با یه برنامه چندین اکانت مردمو بیچار  رو هک می کنند و با سود 100 درصد به گیمر ها می  فروشند

نمی دونم چرا EA کاری نمی کنه , 3 ساله این برنامه کار می کنه , سال 2013 دادنش بیرون تا 6 ماه پیش که من تستش کردم کار می کرد

منظورم از 2 دلار مال شخص واسط بود وگرنه اون هکره که مجانی براش در میاد xD

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Raizex گفته است :

الان یه چیزیاومده به اسم چنج اطلاعات اکانت یه بنده خدایی رو هک می کنن بعد با اطلاعات اون اکانت جدید درست می کنن واکانت خود طرف هم میشه اطلاعاتش به هر چیزی که تغییر بدی 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

منظورم از 2 دلار مال شخص واسط بود وگرنه اون هکره که مجانی براش در میاد xD

واسطه وجود نداره , همین کسایی که اکانت دست دوم می فروشن اکانتارو هک می کنند 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Raizex گفته است :

واسطه وجود نداره , همین کسایی که اکانت دست دوم می فروشن اکانتارو هک می کنند ?

دوست عزیز کسانیکه توی سایتهایی که نمیخوام بگم و یا بعضا همینجا اکانت هکی میفروشن واسطن

و اکثر هکر ها روس که اینارو میفروشن

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دوست عزیز کسانیکه توی سایتهایی که نمیخوام بگم و یا بعضا همینجا اکانت هکی میفروشن واسطن

و اکثر هکر ها روس که اینارو میفروشن

هکر روسی شایه است , نیازی به هکر روسی نیست 

من تا 6 ماهه قبل دقیقا مثل شما فکر می کردم

تا حدی اسونه که اصلا به هکر نیاز نیست

نیاز به بحث هم نیست دوست خوبم?

شما به همین هایی اکانت هکی می فروشن بگو از یکی دیگه 5 تومن قیمت دارم , اگه 3 تومن بهت نفروخت 

همشون کار خودشونه

این روس ها رو هم بهانه کردند تا یه قیمت پرت به ملت بدن

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Raizex گفته است :

هکر روسی شایه است , نیازی به هکر روسی نیست 

من تا 6 ماهه قبل دقیقا مثل شما فکر می کردم

تا حدی اسونه که اصلا به هکر نیاز نیست

نیاز به بحث هم نیست دوست خوبم?

شما به همین هایی اکانت هکی می فروشن بگو از یکی دیگه 5 تومن قیمت دارم , اگه 3 تومن بهت نفروخت 

همشون کار خودشونه

این روس ها رو هم بهانه کردند تا یه قیمت پرت به ملت بدن

شاید من خودم یه زمان شاپ خواستم بزنم راجب اینا تحقیق زیادی کردم و منبعی که ازش اکانت هکی خریداری میشد سایتهای روسی بود

حالا به قول شما شاید تازگیا روش هاشو ایرانیا هم یاد گرفته باشن

بخاطر همینا واقعا آدم میمونه یه بنده خدا هم میخواد اکانتشو بفروشه کسی طالبش نیست چون ممکنه ازین هکیا باشه وضعیه ها xD

لینک به دیدگاه

یعنی باید برای اینکه با هم تیمی ها حرف بزنی برنامه ای رو نصب داشته باشی ؟ من یه مدت پیش اومدم آنلاین بزنم کشتم خودمو صدای هیچکیو نشنیدم !!! (از یه هدست کولرمستر که میکروفون هم داره استفاده کردم)

لینک به دیدگاه

یک گیمر حرفه ای فقط باید به این نکات توجه کند:

1:موس خوب 

۲:پینگ خوب 

۳:سیستم خوب 

۴ از همه مهم تر :داغ بودن!

بقیش که مال کمر و چشمو ناخونو سردردو نمیدونم مریضیو این چیزاست بهونست 

خدا شاهده ،خداشاهده ،،چند ماه پیش داشتم کانتر سورس بازی میکردم ،سردرد و سرما خوردگی داشتم شدید ،اما لامصب هر کی میومد جلوم درجا هدشات میشد!همه باهم متحد شده بودن که منو voteban بدن ،هی میگفتن ای چیتر فلان فلان شده برو گمشو از سرور بیرون 

با اینکه حتی یدونه cfg هم نزده بودم پاک پاک vip هم نبودم

خیلی مهمه که زمانی که بازی میکنی ،تو برره بازی رفته باشی یا نه 

لینک به دیدگاه

دوستان لطف کنین تاپیک رو منحرف نکنین. هیچ کس منکر شوتینگ و بقیه چیز ها نیست.

کانتر رو با کالاف مخصوصا 4 مقایسه نکنین. کالاف 4 خیلی پیشرفته تره. لطفا فن بازی در نیارید واقع بین باشید.

تو کانتر پرک نمیشه گذاشت ، جامپ نداره. استرف نداره. نید به اون صورت نمیشه دقیق انداخت. لیم نمیشه کرد. شیفت که بگیری نمیشه دوید. باگ به اون صورت نداره. Ds نداره.

لینک به دیدگاه

خدا خیرت بده ما رو از ضلال نجات دادی. داشتم پروژه ام رو تکمیل می کردم که ایمیل از taptalk  اومد که بیا فٌرٌم یک همچین تاپیکی باز شده الان من دوباره ارشاد شدم و دارم  Division  و CS:GO می زنم.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Eisenberg گفته است :

بازی انلاین به تجهیزات نیاز داره رفلکس در حد تیم ملی موس خوب می خواد با موس 800dpi کی نمی تونی رفلکس بترکونی 

ودیگه افزایش سن کاهش رفلکس شایعه ای بیش نیست که من لینکشو داشتم  وبه زبان انگلیسی بود درباره همین رفلکس که با افزایش سن اگه ازش کار بکشی ضعیفتر که هیچ قوی تر هم میشه پس بر می گرده تمرین ودر موردمغز دانشمندا اعتقاد داشتن بعد از 40 مغز شروع زوال می کنه که اینم دوغی بیش نیست با انجام کارهای سنگین مغزی مغز قوی تر هم میشه ولی اگه اکبند گه داری ازش استفاده نکنی زوال مغز می تونه از هر سنی بعد از بلوغ شروع بشه ورفلکس همینطور با تمرین میشه لفزایشش داد 

ودر اخر هم چیزی به اسم استعدا ذاتی وجود نداره حتی خود کلمه استعداد از طلب درخواست میاد

ایکاش در مورد من هم در حد شایعه بود

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

^_^^_^

اگر مایل بودی شمارمو میدم تلگرام هماهنگ کنیم فردا حدود 9 بیا یه سرور با هم بازی کنیم. بالای 2 ساله کال اف 4 بازی نکردم ولی بازم مشکلی نیست بازی میکنیم.
در خدمتم.?

تلگرام پیام بده. 09303813318

Ip سرور ها رو هم تو تلگرام میگم بهت.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

دوستان لطف کنین تاپیک رو منحرف نکنین. هیچ کس منکر شوتینگ و بقیه چیز ها نیست.

کانتر رو با کالاف مخصوصا 4 مقایسه نکنین. کالاف 4 خیلی پیشرفته تره. لطفا فن بازی در نیارید واقع بین باشید.

تو کانتر پرک نمیشه گذاشت ، جامپ نداره. استرف نداره. نید به اون صورت نمیشه دقیق انداخت. لیم نمیشه کرد. شیفت که بگیری نمیشه دوید. باگ به اون صورت نداره. Ds نداره.

دقیقا به همین دلیل هاست که کانتر یه سر و گردن بالاتره

توی کانتر شما هستی و تواناییت و تفنگی که دستته .

پس نقش توانایی بسیار مهم میشه . باید بتونی رو در رو دشمنت رو بزنی ، میشه نارنجک انداخت اما برای کشتن حریف کافی نیست و 1 دونه هم بیشتر نداری . حرف اول و آخر توی کانتر رو توانایی گیمر میزنه اینکه بتونی رو در رو دشمنت رو بکشی .

به هر حال به نظرم بحث رو همین جا تموم کنیم بهتره .

لینک به دیدگاه

مهم ترین و تاثییر گذار ترین ایتم پینگ خوب هست که متاسفانه ما نداریم 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

ایکاش در مورد من هم در حد شایعه بود

نگاه تمرین رفلکس ربطی به سن نداره واصلا ناامید نشین شما به میانگین سنی برنده های پارسال csgo ودوتا 2 نگاه کنید 

یا اگر مسابقات تیراندازی نمایشی رو دنبال می کنید ببینید  سن بعضی از اون ها چقدر که همچین رفلکسی دارن همه اینها با تمرین قابل ارتقا هستش 

هرچیزی رو میشه ارتقا داد حتی هوش که به گفته ی خیلیا ذاتی  ولی اینطور نیست 

می گن لرزش دست بعد از چهل سالگی افزایش پیدا می کنه استادی داشتیم که خودشون قبلا جراح بودن والان شدن استاد دانشگاه  یعنی دستشون مثل سنگ وبه به هیچ وجه لرزش نداره  اینا از تمرین وتلاش بدست  می یاد

من خودم بازی های انلاین در حد کمالش بازی نمی کنم بیشتر برای لذت بردن از بازی فان بازی می کنم 

بیشتر از روزی یکی دو ساعت به خاطر مشغله کاری نمی تونم بازی کنم 

مهم اینه که از بازی ادم لذت ببره 

واون یک ساعتی که مشغول بازی ذهنش اروم بشه 

وکشش روانی وروحی ایجاد کنه برای ادامه کار زندگی 

این فضای رقابتی هم چندان برای من اهمیت نداره  وبیشتر سعی می کنم لذت ببرم

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Eisenberg گفته است :

نگاه تمرین رفلکس ربطی به سن نداره واصلا ناامید نشین شما به میانگین سنی برنده های پارسال csgo ودوتا 2 نگاه کنید 

یا اگر مسابقات تیراندازی نمایشی رو دنبال می کنید ببینید  سن بعضی از اون ها چقدر که همچین رفلکسی دارن همه اینها با تمرین قابل ارتقا هستش 

هرچیزی رو میشه ارتقا داد حتی هوش که به گفته ی خیلیا ذاتی  ولی اینطور نیست 

می گن لرزش دست بعد از چهل سالگی افزایش پیدا می کنه استادی داشتیم که خودشون قبلا جراح بودن والان شدن استاد دانشگاه  یعنی دستشون مثل سنگ وبه به هیچ وجه لرزش نداره  اینا از تمرین وتلاش بدست  می یاد

من خودم بازی های انلاین در حد کمالش بازی نمی کنم بیشتر برای لذت بردن از بازی فان بازی می کنم 

بیشتر از روزی یکی دو ساعت به خاطر مشغله کاری نمی تونم بازی کنم 

مهم اینه که از بازی ادم لذت ببره 

واون یک ساعتی که مشغول بازی ذهنش اروم بشه 

وکشش روانی وروحی ایجاد کنه برای ادامه کار زندگی 

این فضای رقابتی هم چندان برای من اهمیت نداره  وبیشتر سعی می کنم لذت ببرم

ولی من برعکس فقط به فکر رقابت و جلب توجه بقیه پلیرا هستم. واسه همین رو این جزیات حساسم

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
در در 1395/10/01, 20:14:52، میلاد بهرامن گفته است :

عالی بود دستت درد نکنه!!

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/01, 23:47:04، Jafarcata گفته است :

من از زمانی که pc خریدم  از کنسول ها امدم بیرون و پای گیم بودم و از سالهای 85 به بعد گیم انلاین . (اگه به امضا من توجه کنید متوجه میشید از چه زمانی )

اما چیزی که متوجه شدم گیم حرفه ای تو این مملکت اصلا معنی نداره . چرا که این روزها اکثر گیم ها چه رقابتی و یا چه نقش افرینی همه انلاین هستن پس نتیجه میگیریم اولین لازمه گیم انلاین اینترنت خوب است که ما نداریم .

پس تصمیم میگیریم جدیش نگیریم . من شخصا خودم wow بازی میکردم و PVE و خیلی هم بصورت سفتو سخت اما چیزی که باعث شد بزارمش کنار فقط و فقط اینترنت (چیزی که دست ما نیست)

نگین نت خوب هم داریم که همه روش هارو رفتم و اصلا ثبات نیست . 

پس تصمیم میگیریم جدیش نگیریم = +10k like

لینک به دیدگاه

متاسفانه به قول کاربر  jafarcata گیمر انلاین حرفه ای تو ایران خیلی معنی نداره.

اولا که وضع نت خیلی جالب نیست.

دوما با توجه به قیمت ارز سخته که یه سیستم خوب با لوازم جانبی مثل موس هدست کیبورد و پد داشته باشیم.

به خاطر شرایط بد اقتصادی خیلیا سر کار میرن و نمیرسن زیاد بازی کنن.

مسابقات لن توی گیمنت ها خیلی خوب پشتیبانی نمیشه و جایزه های دندون گیری داده نمیشه که پلیر ها رقبت کنن بیان. همچنین خیلیا از یه شهر دیگه میرن یه شهر دیگه برای مسابقات لن و این خودش جدای از وقت  کلی هزینه داره. ( اعم از هزینه رفت برگشت خوراک و ملبغ ورودی )

گیمنت خوب زیاده ولی خوب هر چه خوب تر باشه هزینش بیشتره :) ولی خوب خیلیا تجهیزاتشون زیاد خوب نیس.

بحث مهم تو مسابقات لن اخلاقه که خودم شخصا اخبار مسابقات لن تو تهران ( بازی کلاف 4 ) رو دنبال میکنم تو اکثر لن ها درگیری بوده سر 4 تا حرفی که تو انلاین ردو بدل شده.

خانواده ها هم که کلا pc رو آدم خور میبینن ?

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...