رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک RX480

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اگر صحت مساله تایید بشه با مدرک باید تقاضای اخراج این کاربر از تاپیک به اقای حسینی داده بشه 

لینک به دیدگاه

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوستان حواستون به خریدای اینترنتی باشه. اول تست کنید سپس خریداری کنید ،  اگر توی شهر دیگه هستید ، با واسطه معتبر خریدتونو انجام بدید. چک نگیرید و نقدی خرید و فروش کنید مخصوصا کالای الکترونیکی.

خود من توی انجمن موبایلستان یه ادم فلان فلان شده ای 2 میلیون تومن منو بالا کشید حالا کاربر هم اخراج شده ولی اخراج شدنش واسه منی که  سرم  کلاه رفته پول نمیشه.

طرف اخراج هم بشه فوقش با یه ای دی دیگه میاد ثبت نام میکنه. خلاصه خیلی حواستون باشه

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا زود قضاوت نکنید

من کارت از یکی از  دوستان در همین سایت خریدم و بعد از چند روز مشکل خورد و به الماس رایان بردم و طبق این سند (تصویر زیر) ، کارت گرافیک بنده عوض شد. با توجه به اینکه چیزهای مختلف و عملکرد نچندان خوبی از 480 شنیده بودم تصمیم گرفتم تا نو عوضش کنم البته یک تست روی سیستم خودم رفتم و کارت بالا نیومد! اما برای اطمینان به پاساژ ایرانیان طبق زیرهمکف رفتم و کارت دادم و تست کرد و گفت مشکل نداره و تصویر می دهد و خیالم راحت بود که در یک مغازه کارت تست شده وسالم است و سپس به این کاربر فروختم که ایشون هم به مشکل من برخوردند و با من تماس گرفتند من گفتم چون کارمند حداقل یک هفته طول میکشه تا کارت بخواهم از ایشون بگیرم   و تحویل الماس رایان بدهم . لذا گفتم شما برو هزینه و... من پرداخت می کنم و اگه عوض نکردند کارت برای من.. که بعدش کار به این همه پیغام های خوب رسید !!

دیف وضعیت شماره قبض کد ثبت تاریخ پذیرش ساعت پذیرش نام مشتری استان شهرستان سریال مارک نوع مدل بایگانی
>> 1
w95mbx01.ico غیر قابل تعمير
21563   29/08/1395     تهران تهران   Sapphire VGA RX480 8GD5

اما بعد از این پیغام ها من بررسی کردم و من یک چیز متوجه شدم و آن هم تقلب آشکار الماس رایان بود چون کارت نویی که به من داده بود سریال کارتنش با سریال گرافیکی که به من داده بود متفاوت بود و وقتی سریال روی کارت گارانتی (A163600004218) در سایتشون سرچ کردم با این تصویر زیر مواجه شدم که نشون میدم گارت گارانتی که این شرکت به نظر خوب به عنوان کارت نو به من داده مربوط به یک کارت گرافیک خراب بوده و با توجه به صحبت هایی که اون خانم شرکت الماس رایان به این دوستمون که کارتشو عوض کرده داده کاملا واضح که می خواستند با تقلب یک کارت غیر نو را به من به عنوان کارت نو بدهند و این کارو کردند... البته من همون روزم پچ پچ این خانم با همکارش راجع به همین موضوع شنیدم اما باز به گوشم اعتماد نکردم...من این موضوع به مدیریت عامل این شرکت به طور حضوری اعلا م خواهم کرد.

> 1
w95mbx01.ico غیر قابل تعمير
21508 9112 22/08/1395 12:05:43 اردبيل(ديبا گستر) اردبيل اردبيل A163600004218 Sapphire VGA RX480 8GD5 NITRO
ویرایش شده توسط amirheavy666
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...