رفتن به مطلب

" مباحثه 5 " : به نظر شما مهمترین دلایل قوت کارت گرافیک Sapphire RX470 چیست و چرا؟ + جائزه !!!

Recommended Posts

کارت بسیار عالی هستش توی رنج قیمت خودش ولی ای کاش قیمتش روی هفتصد بود منم میتونستم بگیرم

لینک به دیدگاه

• ارسال 458
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با تشکر بابت تاپیک بنظرم مهم ترین دلیل برتری این کارت علاوه بر کارایی خوبش قیمت مناسب هست

که شما با دادن هزینه کم میتونید از کیفیت بالا و امکانات خوب این کارت استفاده کنید

لینک به دیدگاه

داشتن قیمت و قدرت مناسب و بالاتر از رقیب هم قیمتی خود GTX 1050.

لینک به دیدگاه

1- بی رقیب بودن در رنج قیمت مخصوصا اون موقع که 950 تومن بود.

2-قدرت بسیار خوب در کنار نداشتن مشکلات برادر بزرگترش 480 که هم دماش بالاس هم یکم مصرف باس و کلا خیلی با چالش بود اراعه اش.

3-کارایی در برابر دلار مناسب

4- پشتیبانی قابل اطمینان تر از dx12 به نسبت کارتهای nvidia

5- ساپورت بهتر درایوری به نسبت رقبای سبز در طول زمان

لینک به دیدگاه

درود

دلیلش شاید این باشه که کمکم بازی ها با دایرکس 12 بیشتر میشه و این چیپ بیشتر خودش رو نشون میده و صد اللته سافایر که بهترین چیپ های AMD رو داره

لینک به دیدگاه

به نظر من یکی اینکه هم دو مدل داره که 4 و 8 بودنش.

و یکی دیگه کاراییش نسبت به ارزشش صد البته در مقابل 1050 هست با اون قیمت نا امید کننده .

در کل 470 همیچین کارت شاخی نیس(منظورم در رده ی قیمتیشه). 480 به این ترجیح میدم (البته مدل 4گیگش)ولی باز نمیشه گفت قیمت مناسبی دارن(هردو کارت 470 و 480).

این مقوله ی قیمت تو ایران یک نقطه ی ضعفه برا محصولات ای ام دی. برخلاف اینکه تو دنیا یک نقطه ی عطفه.

یک نقطه هم یادم رفت بگم که همین که شرکت سافایر سازنده شه یک نقطه ی مثبت میتونه باشه.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

کارت های گرافیک انویدیا معمولا در طول این چند ده سال کارتهای خوبی از آب دراومدند ولی کارتهای amd معمولا تونسته با مزیت قیمت به کارایی خیلی از اون ویژگی های خاص انویدیا رو بی اثر یا در مواقعی کم اثر بکنه. توی سری جدید هم که خیلیا دودل بودند با توجه به کارایی خوب amd رو dx12 دیگه نسبتا شکها برطرف شده. 

اما در مورد اون گرافیک خاص اولا از قدیم الایام کارتهای sapphire به کارایی خوب در برابر قیمت مناسب نسبت به سایر برندها معروف و شهره بوده. از موقعی که کارتهای 5850 اینا یادمه خیلی رو بورس بود وضعیت همینطور بود با این که خیلی از ویژگی های خاص کارتهای ایسوس و گیگا و ... صحبت میشد ولی در نهایت شخصی که به بازار میرفت سعی میکرد تناسبی بین جیب و کارت برقرار کنه و لذا بیشتر سراغ sapphire میرفت.

در شرایط فعلی هم وقتی که کارت سفایر با قیمت نسبتا مناسب خودش به بازار اومد و یه سری ریویو هم بیرون اومد که کاراییش رو تایید میکردن، خریدارا هم با توجه به سابقه خوب و قیمت مناسبش جذب این برند شدند. خصوصا که توی این رنج قیمت رقیب خیلی نزدیکی هم نداره. 

لینک به دیدگاه

به نظر من دلایل برتری این کارت می تونه:

کارایی بالا نسبت به قیمتش

بی رقیب بودن تو این رنج قیمت

طراحی خوب و فوق العاده شیک بک پلیت

عملکرد بهتر تو DX12 نسبت به کارت های رقیب

باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
  1. کارایی برتر نسبت به ارزش
  2. انتخاب آینده نگرانه (عملکرد امیدوارکننده در عناوین DX12).
لینک به دیدگاه

کارایی بالا به نسبت قیمت

پرفورمانس خوب در dx12

طراحی جمع و جور و شیک

بهترین گزینه برای گیمر های با بودجه محدود

لینک به دیدگاه

کلا همه موارد گفته شده رو دارا میباشد اما 

-کارایی برتر نسبت به ارزش و

-طراحی زیبا ،بک پلیت الومینیومی و نورپردازی RGB

بیشتر جلوه میده و دارای فن های  عالی و یک انتخاب مقرون به صرفه برای گیمر های با بودجه محدود که برتری خاصی به این کارت نسبت به  رقیباش میده و میتونه انتخاب اول هر گیمری که در دایریکس 12 فوق العاده عمل کرده باشه و میتونه انتخابی آینده نگرانه باشه 

ویرایش شده توسط HaFez
لینک به دیدگاه

قطعا کارایی برتر نسبت به ارزش

Sent from my Elephone P7000 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام. چه اشکالی داره بیشتر از پولی که دادیم آش بخوریم ؟ مطمئنا توی کشوره ما خریدن کردن برای مردم مستلزم یک حساب و کتاب دقیقه ! که بتونن روی هم بذارن و به چیزی که میخوان برسن. ولی خب با توجه به گرونی بازار همیشه از چیزی که باید داشته باشیم عقب تر هستیم  و کیفیت و فدای قیمت میکنیم ! البته حق هم داریما ...

سری های آر ایکس 470 از نظر من به صرفه ترین کارت هایی هستند که فعلا توی بازار برای یک گیمیر نیمه حرفه ای مثله من مناسب و ارزش خرید کردن داره ! اینکه بخوام ار زرقو برقو شکلو مشخصات فنی کارت بگیم تکراریه. مدت زیادی از معرفی کارت گذشته و تقریبا اکثره کسائی که دنبال کارت بودن با توجه به قیمت مناسب این کارت کلی ویدیو و نقدو بررسی راجع بهش خوندن !

من هم مثل غیر بعد از کلی کندوکاش این کارت رو خریدم ! تجربه من تا الان که یک کارته گیگابایت آرایکس 480 دارم اینه که دوستان تفاوت 3 یا 4 فریم همین ارزش 200 یا 300 هزار تومان اختلاف قیمت رو نداره . اکثرا بازی هارو با 60 فریم راحت گرفتم . و ادمه حساسیم نیستم که ببینم 60 فریم بشه 61 فریم بیام توی سایت ها اغراق کنمو از کارت جدیدی که 2 میلیون پول دادم کلی تجلیل کنم . عملکرد این کارت هم توی دایرکت ایکس 12 خیلی عالی هست . خصوصا اینکه ای ام دی مرتب اپدیت هایی رو هم ارائه میده برای این کارت . 

لینک به دیدگاه

دارا بودن همه امکاناتی که یک گیمر نیاز داره.

کارایی برتر نسبت به ارزش

داشتن 2 ورژن 4/8 گیگ

ویرایش شده توسط pc gamer69
لینک به دیدگاه

والا قیمتش که حرفی نداره رو dx 12 هم که عالی عمل کرده

کارایی برتر نسبت به ارزش و اورکلاک کارخانه ی عالی

لینک به دیدگاه

نسبت عملکرد به قیمت عالی به خصوص در برابر 1050ti
قیمت و زیبایی قابل قبول تر نسبت به برندهای رقیب
وجود دو حجم حافظه که فکر جیب کاربر هم کرده
کیفیت مثال زدنی تولیدات سافایر با غیرت و متعهد!(از ابتدا پایبند به AMD بوده و هست) دمش گرم[emoji106][emoji173]

فرستاده شده از SM-J320Fِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

کارایی مناسب نسبت به قیمت

بهنیه بودن در دایرکت ایکس 12 نسبت به رقیب

کولینگ مناسب

لینک به دیدگاه

کارایی بالا نسبت به قیمت، اجرای روان و ۶۰فریم بازی‌ها در رزلوشن فول‌اچ‌دی، برتری در دایرکت‌ایکس ۱۲

لینک به دیدگاه

سلام

دلایل برتری این کارت 

سیستم کولینگ عالی dual x که طراحی تیغه های فن باعث هوادهی بیشتر جهت خنک سازی و نور پردازی led جهت زیبایی و همچنین صدای خیلی کم فن ها و اتصال راحت فن ها جهت تمیز کردن

طراحی زیبای پشت و روی کارت گرافیک سافایر

ارزش خرید بالا در برابر قیمت 

کیفیت قطعات داخلی و چوک های با دوام

داشتن دو مدل ۴ و ۸ گیگابایتی  

و همچنین سابقه درخشان سافایر در عرضه کارتهای گرافیکی شرکت AMD

لینک به دیدگاه

سلام

با توجه به بررسی کارت های ایسوس و گیگا بایت  به عنوان رقبای این شرکت به نظر من

اولین شاخصه برتری این کارت نسبت به رقبا قیمت مناسب تر اون هست و به بیان دیگه کارایی برتر نسبت به ارزش به طوری که سرعت هسته پردازنده اون در حالت اورکلاک تنها اندکی از ایسوس پایین تر هست و البته سرعت حافظه اون بالاتره

دومین شاخصه برتری این کارت نسبت به رقبا قابلیت جدا شدن فن های این کارت هست که واقعا برای خرید ترغیب کننده هست البته برای کسایی که به تمیزی کیسشون اهمیت میدن

سومین شاخصه برتری این کارت نسبت به رقبا داشتن تعداد پورت های خروجی متعادل تر هست یه دونه DVI و دو تا HDMI و دو تا Display Port

بقیه شاخص هایی که آقای حسینی اشاره کردن در برند های دیگه هم موجود هست

لینک به دیدگاه

اگه بخوام بعنوان یه کاربر معمولی در حد گیم گرافیکی روبخوام انتخاب کنم،

قدرت گرافیک که توی رزولوشن 1080 حداقل 60 فریم رو بده!

دمای گرافیک پایین باشه که عمرش طولانی تر بشه!

قیمت درحد معقول که همون بودجه مه!

بک پلیت واسه خوشکلی کیسم،

مصرف متعادلش بخاطرهزینه برق

که SAPPHIRE RX 470 اینهارو داره، ولی مهمتر ورژن 4 گیگیش هست که باعث میشه کسایی که مثه بنده بودجه شون محدوده بتونن راحت تر UPGRADE کنن!

ویرایش شده توسط Moj007
لینک به دیدگاه

سلام

شرمنده که زیاد توی چهار چوب نیست ولی میخوام نقطه منفیش رو اول بگم اونم اینه که یا در کل یا به خاطر شانس من معمولا اسیک کوالیتی چیپ هایی که سافایر میچسبونه بالا نیست و به نسبت کلاکش جریان بیشتری میکشه تا استیبل بشه.اینو از روی رکورد های 3dmark هم میشه فهمید

ولی  از بابت کیفیت ساخت و کولر مناسب در عین پرداخت پول کمتر واقعنی خاطرتون جمع باشه.جاییزه ندادید هم ندادید چون میخوام rx480 بخرم این یکی به کارم نمیاد

ویرایش شده توسط ashkan_83
اشتباه لپی
لینک به دیدگاه

کارت گرافیک  RX 470  یک نمونه بارز از سری کارت های AMD هست  معماری  ساختش  که 5700 میلیون ترانزیستور  داره که در نوع خودش جالبه

از لحاظ ترکیب بندی و شکل و ظاهر نسبت به گذشته که ساپفایر خیلی تو این زمینه ذوق و سلیقه به خرج نمیداد بر خلاف گذشته خوب عمل کرده و نمای بیرونی و داخلی شیک و زیبایی در عین سادگی به کارت داده

پشت جعبه در کنار نام تولید کننده و شناسنامه کارت یه توضیحاتی در مورد کارت و معماری ساخت آن داده شده  که در اون قسمت  تصویری از کارت نشون داده  شده  و میشه  قبل از لمس کردن کارت تصوراتی را در ذهن پروراند

دکمه مکانیکی تغییر حالت نورپردازی و دکمه سویچ بایوس رو داره که این خودش برای کاربر کار رو راحت کرده

دارای پورتهای مختلف با سازگاری دستگاههای امروزی هست

در این کارت با معماری ساخت 14 نانومتری finfet تهیه شده و فرکانسی برابر با 1143 مگاهرتز در حالت استاندارد و 1260 مگاهرتز در حالت حداکثر رو داره

سیستم خنک کننده ساپفایر که با استفاده از دو فن 95 میلی متری با نهایت سرعت و طراحی موتور های بلبرینگی باعث هر چه خنک کردن این کارت شده

در کل ساختار محصول بسیار عالیه چهره ای ساده اما زیبا داره خنک کننده ساکت و کارشو عالی  انجام می ده به خوبی اورکلاک می شه

من خیلی عاشق این محصول و سری rx هستم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...