رفتن به مطلب

" مباحثه 5 " : به نظر شما مهمترین دلایل قوت کارت گرافیک Sapphire RX470 چیست و چرا؟ + جائزه !!!

Recommended Posts

• ارسال 458
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 39 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

درود دوستان خوبم

این مباحثه تا 16 دی ماه یعنی 5 روز دیگه ادامه داره و در روز هفدهم قرعه کشی انجام میشه بین شما عزیزان

بسیار ممنونیم از مطالب مفیدتون و همیشه پیروز باشید ?

ماهم  از سایت لیون مچکریم که همیشه همه جوره گیمر هارو ساپورت کرده

لینک به دیدگاه

کارایی با کیفیت نسبت به قیمت

طول عمر بالا

عملکرد بالا در DX12

تکنولوژی FreeSync

کولینگ مناسب

لینک به دیدگاه

مهم ترین ویژگی های این کارت زیبا و قدرتمند اینه که با توجه به قیمتش از هم قیمتاش خیلی خیلی قوی تره.داشتن ۴ یا ۸ گیگابایت حافظه , طراحی فوق العاده , فن های قوی و ...است.

لینک به دیدگاه

مهمترین دلیلش احترام amd به خواست و نیاز مشتریه .خیلی از موارد مثبتی که باید یه کارت گرافیک داشته باشه تو این کارت لحاظ شده .از اون کارت هاست که تا چند سال همه به نیکی ازش یاد میکنن

Sent from my V3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

به نظر بنده همون کارایی بالار در مقایسه با قیمت باعث شده نه تنها این کارت بلکه کارت های دیگه amd پرفروش باشه.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Mahdi JavaN گفته است :

دوستان به نظرتون این کارت گرافیک چقدر عمر میکنه ؟

با این performance خوب و عالی مدل ۸ گیگش میتونه 3.5 تا 4 سال عمر کنه بلکن بیشتر 

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت عزیزان دوستان یه سوال داشتم البته نمیدونم شایه هستش یا نه اینطور که فهمیدم میگن سری rx470 خرابی داره؟؟؟؟ ایا درسته چون من قصد خرید این کارت داشتم نظرتون چیه؟؟

لینک به دیدگاه

سافایر از پارتنرهای قدیمی ATi و بعدها AMD در عرضه کارت های گرافیکی با GPU های تولیدی اون بوده . انصافا از بوردها و مهندسی خوبی برخورداره و میشه گفت بهترین Vendor برای GPU های Radeon همین سافایر هستش.RX470 به خودی خود یکی از بهترین هاست. در تمامی موارد شما مجموعه ای بالانس شده از قدرت، سرعت، مصرف و کیفیت رو میبینید.

در کنار تمامی موارد گفته شده قیمت مناسب اون باعث شده در رنج کمتر از 200 دلار بهترین انتخاب برای بازی های HD مخصوصا در حالت ULTRA Settimg باشه.

در مجموع :

• قیمت مناسب در برابر کارایی
  • قطعات با کیفیت و ماندگار
  • پشتیبانی فوق العاده از DirectX12.0 و VR

که همه و همه نشانگر ارزش بالای خرید هست

لینک به دیدگاه

ب نظر من رقابت بین شرکت ها باعث این شده که شرکت انویدیا فقط فکر قدرت بالای کارت ها هستن ولی ای ام دی به این فکر کرده علاوه بر قدرت  قیمت رو هم مد نظر داشتن 

مثلا توی ایران کسی بیاد قطعات فراری وارد کنه ب خاطر اینکه مدل و کلاس این ماشین بالاس کار بیهوده ایه در حالی که اکثر مردم پراید سوار میشن و...

لینک به دیدگاه

به نظر من با خرید این کارت گیمرهای معمولی که نهایت رزولیشن 1080 رو مد نظر به یه برد شیرین میرسن هم میتونن بازی ها رو با کیفیت و فریم مناسب اجرا کنن تا دیگه بازیشون مثل بازی های 4 سال قبل به نظر نیاد و همینکه هزینه خیلی زیادی قرار نیست براش بپردازن و این میشه کلمه معروف برد برد،

البته وقتی نام amd شنیده میشه این نام Sapphire که می درخشه :) چون با اینکه محصولش را با ظاهری ساده و دوست داشتنی با پنل پشت سفید و مشکی زیبا ( و بدور از شکل های عجیبی و غریب ) وارد بازار کرده این برتری ها رو داره >>>کیفیت بسیار عالی قطعات ،pcb بسیار خوب، چوک های با کیفیت ، خازن های آلومینیومی  با عمر بسیار بالا ، سیستم خنک کننده عالی Dual-X ، فن ها ی اسلاتی (خیلی خوبه واسه تمیز کردن لبه های فن)،خاموش شدن فن ها در زمان بیکاری ،vram با حجم مناسب و اینده نگرانه، رابط گرافیکی 256 بیت ،دکمه جابجایی بین دوبایوس ،لوگوی rgb ، داشتن خروجی های مناسب مخصوصاً 2 تا HDMI 2.0 عالیه و ...حتی نرم افزار جانبی TriXX 3.0  هم خیلی راحت و بی دردسر

خلاصه و مختصر بگم  اگه یه کارت عالی با قیمت مناسب با امکانات بالا برای اجرای بازی ها تو FHD  توDirectX 12   میخواین در خرید این کارت شک نکنین

لینک به دیدگاه

درود
شاید بهترین دلیل رو بشه کارایی نسب به قیمت دونست که صد البته این رو مدیون رقابت با Nvidia هستیم!
دلیل بعدی هم که البته فقط تا اینجای اینکار اینجور نشون داده رو عملکرد بالاتر در DX12 میشه دونست
یکی دیگه از دلایلی که میتونه دلیلی بر خرید این کارت باشه وجود شرکت خوشنام Sapphire هست یادم میاد از قدیم بهترین سیستم های خنک کننده رو برای کارت های AMD تولید میکرد همونطور که EVGA برای تولید کارت های Nvidia حساسیت نشون میده Sapphire هم برای AMD نشون میده
یک دلیل خوب دیگه  نزدیک تر بودن قیمت دلاری به تومانی این کارت هست که البته دلایل متفاوتی داره

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز

به نظر من خیلی خلاصه بگم.آینده نگری و توان مصرفی پایین و  قدرت قابل توجه! به نسبت قیمت مهمترین عامله موفقیت این کارته

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

1. قیمت ایده آل و مناسب در مقایسه با رقبا

2. اورکلاک بهینه شده شرکتی

3. تفاوت خروجی ناچیز (در حد 3fps) نسبت به مدل 480

لینک به دیدگاه

اولا که بسیار خوش قیمته

دوما بازی های روز رو به راحتی با فریم ریت 60 اجرا میکنه

سوما فن ها تا میزان قابل قبولی کار خودشون رو انجام میدن

و چهارما آپدیت ها خیلی سریع براش ریلیز میشن (به دلیل ساپورت قوی AMD)

لینک به دیدگاه

1-تو رده قیمتی خود یکی بهترین گزینه هاس

2-طراحی واقا شیکی داره

3-یکی از معتبر ترین برند های تولید کارت گرافیکه) اینو با کارت هایی ک تولید کرده اثبات کرده)

4-یک انتخاب ایده عاله برای  گیمرها!!!

5-از لحاظ خنکی واقعا عملکرد خوبی داره

...

لینک به دیدگاه

سلام من که از طراحی خیلی حال کردم یکی در یگر از دلایل به نظر من

لینک به دیدگاه

نکته قوت این محصول به نظرم قیمت مناسبشه که باعث میشه هر گیمری که به یه کارت گرافیک خوب با کمترین هزینه نیاز داره بهش فکر کنه ، ظاهرش واقعا زیباست خصوصا بک پلیت متفاوتش ، حافظه 8 گیگ ساخت سامسونگ که نیاز گیمر ها رو برطرف می کنه و از همه مهمتر کولینگ سیستم !

در کل میشه به کسانی که به دنبال یه کارت خوب با هزینه کم هست rx470 رو پیشنهاد کرد ..

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

درود دوستان خوبم

این مباحثه تا 16 دی ماه یعنی 5 روز دیگه ادامه داره و در روز هفدهم قرعه کشی انجام میشه بین شما عزیزان

بسیار ممنونیم از مطالب مفیدتون و همیشه پیروز باشید ?

سلام جناب حسینی عزیز

به نظرم تموم بشه بهتره چون تا الان واقعا دیگه معلوم شده نقاط قوت این کارت:Dداره تکراری میشه

ولی خوب شما تصمیم می گیرید بنده قصد دخالت ندارم گفتم نظری هم داده باشم:x

من که برنده نمیشم خدای شما به من بگید من چطور کیسو از لیون اونم تابستون تو مسابقه انشاء بردم:D:D

موفق باشید جناب حسینی:x

لینک به دیدگاه

سال 2016 در کنار نمایشگاه جهان CES 2016 آغاز شد؛ AMD غافلگیرانه سری به دنیای واقعیت مجازی زده بود و اینک خود را صاحب فناوری در این حوزه می دانست. در همین راستا تکنولوژی ترکیبی Liquid VR از سوی این برند معرفی شد. AMD به جهان وعده یک معماری جدید با قابلیت رندر بازی های واقعیت مجازی (virtual Reality) را داد. این وعده علاقمندان بسیاری را به خود جذب نمود چرا که ارزان قیمت ترین کارت گرافیک هایی که توان پرداختن به چنین کاربردهایی را داشتند، با قیمت های نجومی قابل تهیه بودند. در نهایت AMD با معرفی معماری "ستاره قطبی" پس از هفته های تبلیغات و درز مشخصات فنی، نشان داد که می  توان واقعیت مجازی را با بودجه های پایین در آغوش کشید!

ویرایش شده توسط gamero
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Ramin Rostami گفته است :

سافایر خیلی همگام با ای ام دی هست اما کارت 470 امروز بهینه ترین کارت دنیاست یعنی قدرت بالا دوام عالی قیمت کم 

استفاده از قطعات مرغوب

دوام و طول عمر عالی سافایر 

عملکرد بهتر در دایرکس 12

مناسب برای واترکولر و اورکلاک 

بالاترین ارزش خرید در دنیا (عکس زیر)

اتفاقا  خیلی عاشقشم و کارت کنونیم هم نیمسوزه  ،پول ندارم بخرم ،   بخدا هیچکس  لایقتر از من برای جیزه نیست 

5d58809b17d6a394db2433a51c59002c.png

در علم الکترونیک نیم سوز معنی نداره .............

ما 2 واحد داریم یا

0 خاموش

یا

1 روشن

؟؟؟؟؟ نیمسوز یعنی چی ؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...