رفتن به مطلب

درخواست قیمت گذاری روی مانیتور

mrdariush
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.یه مانیتور

lg led 19m37a

هست که هیییچ نوع متعلقاتی نداره.

فقط کابل برق داره.

سالم.تمیزه.

تاریخ ساختش 2015

خواستم بدونم جقدر قیمتشه

لینک به دیدگاه

180 با ارسال مال من .

09124779409

ویرایش شده توسط Omid_Boy
لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Omid_Boy گفته است :

180 با ارسال مال من .

09124779409

سلام.

دوست عزیز از شما با این امتیازی که تو بازارچه دارید بعیده.

کسی که اومده می گه قیمت بذاریم مشاوره می خواد. نه اینکه برا خودتون شرایط خرید هلو ایجاد کنید.

==============

استارتر محترم مانیتور شما 200 تا 220 تومن (بدون هزینه ارسال) می ارزه. مخصوصا با قیمت های کنونی. الان نمونه های آکبند مانیتور شما با قیمت حدود 370-80 موجوده.  اما بعلت کاذب بودن این قیمت دسته دومش با قیمتی که عرض کردم خرید و فروش می شه. چنانچه جعبه و ... و گارانتی داشته باشه تا 230 هم می تونید روش حساب کنید.

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Magneto گفته است :

سلام.

کسی که اومده می گه قیمت بذاریم مشاوره می خواد. نه اینکه برا خودتون شرایط خرید هلو ایجاد کنید.

==============

استارتر محترم مانیتور شما 200 تا 220 تومن (بدون هزینه ارسال) می ارزه. مخصوصا با قیمت های کنونی. الان نمونه های آکبند مانیتور شما با قیمت حدود 370-80 موجوده.  اما بعلت کاذب بودن این قیمت دسته دومش با قیمتی که عرض کردم خرید و فروش می شه. چنانچه جعبه و ... و گارانتی داشته باشه تا 230 هم می تونید روش حساب کنید.

درود

تاپیک در بازارچه ساخته شده، یعنی بناست  پس از قیمت گذاری فروخته بشه و دوستمان امید کار نادرستی نکرده.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، سعید بهمنیان گفته است :

درود

تاپیک در بازارچه ساخته شده، یعنی بناست  پس از قیمت گذاری فروخته بشه و دوستمان امید کار نادرستی نکرده.

درود بر شما.

منطق من اینطور استنباط می کنه که متن نوشته شده توسط استارتر به معنی اینه که دوستان بی طرفی که  قصد خرید این مانیتور رو ندارن در قیمتگذاری به ایشون کمک کنن تا بتونن برای فروشش اقدام کنن.

حالا اگه ایشون تاپیکشون رو جای اشتباهی زدن، بنده، شما و سایر دوستان می تونیم راهنماییشون کنیم که تاپیکشون رو جای دیگه ای مطرح کنن.

چنانجه یکی میومد به قیمت پیشنهاد می داد، میگفتیم دمش گرم. نه تنها به استارتر کمک کرده. بلکه مشتری بالقوه ش هم محسوب می شه.

اما اینکه 180 تومن با ارسال (20 تومن حد اقل هزینه ارسال در نظر بگیریم یعنی 160 تومن)، بنده یه مانیتور 17 اینچ واید ال جی دارم 5 سال کار کرده. اون رو به این قیمت تقدیم می کنم.

من تعجب می کنم شماها که اینهمه امتیاز توی بازارچه دارید چطور پیش پا افتاده ترین موارد رو نادیده می گیرید.

اینجا یک انجمنه و تمام موارد، بایگانی میشن.

شما که تو تاپیک مشاوره برای قیمت گذاری محصول یه استارتر اینچنین قیمت می دی ، نمیگی فردا یکی میاد به این تاپیک استناد می کنه؟؟؟

اگه به توجیح و دلیل آوردن باشه ما تو ایران اصلا نزول خور نداریم. طرف به تو 10 میلیون تومن قرض الحسنه می ده. بعد یه شکولات بهت می ده دهنت رو شیرین کنی 700 هزار تومن رو بابت اون شکولاته میگیره.

من خودم سرور دارم سالی 2700 برام تموم می شه مجموعا 13 میلیون تومن در سال از مشتری هام بابتش پول میگیرم. ولی کاسبی و دلالی و ... هم یه اصولی داره.

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Magneto گفته است :

درود بر شما.

منطق من اینطور استنباط می کنه که متن نوشته شده توسط استارتر به معنی اینه که دوستان بی طرفی که  قصد خرید این مانیتور رو ندارن در قیمتگذاری به ایشون کمک کنن تا بتونن برای فروشش اقدام کنن.

حالا اگه ایشون تاپیکشون رو جای اشتباهی زدن، بنده، شما و سایر دوستان می تونیم راهنماییشون کنیم که تاپیکشون رو جای دیگه ای مطرح کنن.

چنانجه یکی میومد به قیمت پیشنهاد می داد، میگفتیم دمش گرم. نه تنها به استارتر کمک کرده. بلکه مشتری بالقوه ش هم محسوب می شه.

اما اینکه 180 تومن با ارسال (20 تومن حد اقل هزینه ارسال در نظر بگیریم یعنی 160 تومن)، بنده یه مانیتور 17 اینچ واید ال جی دارم 5 سال کار کرده. اون رو به این قیمت تقدیم می کنم.

من تعجب می کنم شماها که اینهمه امتیاز توی بازارچه دارید چطور پیش پا افتاده ترین موارد رو نادیده می گیرید.

اینجا یک انجمنه و تمام موارد، بایگانی میشن.

شما که تو تاپیک مشاوره برای قیمت گذاری محصول یه استارتر اینچنین قیمت می دی ، نمیگی فردا یکی میاد به این تاپیک استناد می کنه؟؟؟

اگه به توجیح و دلیل آوردن باشه ما تو ایران اصلا نزول خور نداریم. طرف به تو 10 میلیون تومن قرض الحسنه می ده. بعد یه شکولات بهت می ده دهنت رو شیرین کنی 700 هزار تومن رو بابت اون شکولاته میگیره.

من خودم سرور دارم سالی 2700 برام تموم می شه مجموعا 13 میلیون تومن در سال از مشتری هام بابتش پول میگیرم. ولی کاسبی و دلالی و ... هم یه اصولی داره.

قصدم ابدا توجیه یا جانبداری نبود. بارها دیده ام که در بازارچه کسی که قصد فروش داره تاپیک قیمت گذاری می زنه و پس از ارزیابی حدود قیمت تاپیک رو تبدیل به فروش می کنه یا منصرف می شه. نمی دونم قصد از زدن تاپیک چی بوده،فروش یا صرفا دانستن حدود قیمت. مرجع شدن این قیمت وقتی می تونه رخ بده که دیگران سکوت کنند، درحالی که با توجه به ترافیک انجمن دوستان دیگری هم  نظر می دن و ارزیابی بهتر انجام می شه. به هر حال با توجه به وجود دوستان آگاه در انجمن جای نگرانی نیست. به نظر من و با توجه به عرف تاپیکهای اینچنینی قیمت گذاشته شده در بدترین حالت غیرمنصفانه است، اما خلاف نیست.

..............

دوست گرامی جناب اسحاقی 

شخصا برای قیمت گذاری روی نمایشگر ایده ای ندارم، اما اگر قصدت صرفا آگاهی از قیمت تقریبی نمایشگره، از یکی از ناظرها بخواه تاپیک رو انتقال بده.

لینک به دیدگاه

ضمن تشکراز دوستان گرامی.

من تاپیک روجای اشتباهی زدم و این سوءتفاهمات بخاطر همین بوده.

از همه دوستان عذر خواهی میکنم.

ولی هدفاز تاپیک تخمین قیمت برای خریدنش از شخص دیگری بوده.

وپس از آن فروخته نخواهد شد.

تشکربنده را  بابت مشارکت و عذرم را بخاطراشتباه بپذیرید

لینک به دیدگاه

سلام.
==============

ابتدا به رسم ادب سلام میکنم
جسارتا شما به من نحوه قیمت گذاری رو اعلام نکنید. من به استارتر گفتم انقدر میخرم. یادتون باشه شرایط خرید و فروش اجناس توافقی هست. بنده چند وقت پیش مادربرد ایسوس x99 اکبند رو 1 میلیون زیر قیمت بازار به یکی از دوستان همین جا فروختم. ایا اون زمان هم باید با شما مشورت میکردم؟ در همین جا هم شده قطعات مشابه با 100000 تومان اختلاف قیمت فروخته شده ایا خریداران شرایط هلو ایجاد کرده بودن!
اخرین مورد هم به این قیمت شما میخرید؟
شمارم در بالا نوشته هست تماس بگیرید خودم تقدیمتون میکنم.

Sent from my S50 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Omid_Boy گفته است :

ابتدا به رسم ادب سلام میکنم
جسارتا شما به من نحوه قیمت گذاری رو اعلام نکنید. من به استارتر گفتم انقدر میخرم. یادتون باشه شرایط خرید و فروش اجناس توافقی هست. بنده چند وقت پیش مادربرد ایسوس x99 اکبند رو 1 میلیون زیر قیمت بازار به یکی از دوستان همین جا فروختم. ایا اون زمان هم باید با شما مشورت میکردم؟ در همین جا هم شده قطعات مشابه با 100000 تومان اختلاف قیمت فروخته شده ایا خریداران شرایط هلو ایجاد کرده بودن!
اخرین مورد هم به این قیمت شما میخرید؟
شمارم در بالا نوشته هست تماس بگیرید خودم تقدیمتون میکنم.

با درود.

فرمایش شما در خصوص مزایده کاملا صحیح و در خصوص درخواست مشاوره برای قیمت گذاری یک کالا کاملا نادرسته دوست عزیز.

در پایان بنده به قیمتی که شما فرمودید از ایشون خریدارید، یعنی 180 با ارسال، بله صد درصد خریدارم. دوتا هم خریدارم. چون شرکت بهم سپرده دو  تا مانیتور 19 تهیه کنم.

و قیمتی که عرض کردم می ارزه، قیمتیه که در این فروم و در دیوار و... این کالا خرید و فروش می شه. اگر ایشون قصد فروش این کالا رو داشتن همون 200 تومنی که عرض کردم ازشون می خریدم.

اما شما چون معتقدید ارزش این مانیتور 180 با هزینه ارساله، زحمت بکشید یه پ.خ ایجاد کنید، برای خرید از طریق واسطه لیون، هزینش رو هم خودم بر عهده می گیرم. 370 واریز می کنم دو عدد مانیتور رو برام ارسال کنید.

لینک به دیدگاه

خدمتتون عرض کردم تماس بگیرید موجود هستیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...