رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک سافایر R9_Fury-Tri-X

Photoshop
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

یک عدد کارت Sapphire R9 Fury_Tri-X موجود هست که امروز یا فردا به فروش میرسه و فروش فوری هستش

فقط میخواستم چند نکته رو خدمت دوستان بگم که چیپ این کارت با r9 FURY-X و R9 Nana همه از یک نوع هست و فقط از نظر کولینگ با هم تفاوت دارند و دلیل قیمت بالای R9 fury-X

واترکولینگ از نوع لیکویدLiquid هست که دوستان اورکلاکر حرف رو متوجه میشن که به با یک براکت مخصوص اورکلاک کارت گرافیک که با حدود 250 بهترینش هست با یک رادیاتور بستگی

به تعداد فن داره همان میشه شایدم بهتر از R9 Fury-X بشه تو یک کلیپ دیدم تا 1500 مگاهرتز هم قابلیت داره اورکلاک بشه بستگی به خلاقیت داره و یکم فنی بودن و تجربه

حالا بگذریم به هر حال آکبند و و تقریبا 2 سال گارانتی داره الان جلو دستم نیست عکسهای بیشتر بذارم  و قیمت پایه رو هم میذارم کسی هم زیر قیمت نباید بده

چیپ هر سه این کارتها fiji هست و 4گیگابایت حافظه از نوع HBM

یک نگاه به این لینک بکنید بد نیست 

http://guard3d.com/با-معماری-تراشه-گرافیکی-radeon-r9-fury-x-آشنا-شوید/

قیمت پایه : 1480 

به هر حال زیر قیمت 100 هزار تومان گذاشتم الان خود لیون کامپیوتر داره 1580 میده و فروشگاه خود الماس ایران تو بازار رضا زیر قیمت 1650 نمیده و هر جای بازار کلا

این کارت حتی از فروشگاه الماس ایران خریداری نشده و از شرکت مستقیما از یکی از آشناها تو خود بخش فروش شرکت خریدم و باز هم تاکید میکنم کاملا آکبند 

خودم دارم یکی دیگر از این کارت دارم استفاده میکنم تورزولیشن 2016p تمام بازی ها رو با بالاترین تنظیمات قورت میده اما کارت GTX 1070 بیشتر واسه رزولیشن 1440pهست و در حالت

آور کلاک 2160p رو جواب میده و این تضمین میکنم هر جاسرچ کنید کارت های اورکلاک شده عمر طولانی نگارند و GPU قطعه بسیار حساسی هسستش اینو نوشته و آگه GTX بدون دردسر  میخوان واسه 2160p باید GTX 1080 بخرین

Fabrik.jpg

ویرایش شده توسط Photoshop
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...