رفتن به مطلب

amirhoseinkqz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من دیروز یه سیستم نو خریدم دادم برام اسمبل کردن و ویندوز ریختن روش

یه چندتا سوال دارم

مادربرد Asus h110m-c

G4400 

Ram 4

الان که بازی پیس رو نصب کردم خواستم بازی کنم تو قسمت توضیحات اینارو زده 

سوالم اینه داخل جعبه مادربرد باید دیسک درایور و ... مادربرد یاشه ؟ چون من الان چیزی ندارم پیشم 

دوم اینکه گرافیک ندارم میخوام از گرافیک مجتمع یا مینم استفاده کنم باید از کجا چه چیزهایی رو دانلود کنم لازمه درایور خاصی رو دانلود و نصب کنم؟

IMG_20161226_225259.jpg

لینک به دیدگاه

در مورد کشش در بازی ها من نمیدونم تا چه حد بکشه ولی دوستان دیگه گیم زدند روی تنظیمات پایین جواب گرفتند

در مورد آپدیت مین بورد

اتو آپدیت که داره مینت اگر نداشت به صورت دستی از سایت مادر بگیر اگر آپدیتی برای گرافیک اینتل اومده باشه

لینک به دیدگاه

درود

چیزی که تا اینجا مشخصه، درایور گرافیک مجتمع نصب نیست. می تونی از سایت سازنده ی مادربورد یا جاهای دیگه بگیری و بنصبی. یک راه دیگه اینه که از دیوایس منیجر بخش display adapters روی microsoft basic display راست کلیک کنی و درایور رو از اینترنت بروز کنی. احتیاطی از دیوایس منیجر عکس بگذار تا معلوم شه چی نصب نیست.

معمولا توی جعبه ی مادربو رد باید دیسک نصب باشه، تاکنون ندیده ام مادربورد نو دیسک راه انداز همراهش نباشه.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، amirhoseinkqz گفته است :

سلام

من دیروز یه سیستم نو خریدم دادم برام اسمبل کردن و ویندوز ریختن روش

یه چندتا سوال دارم

مادربرد Asus h110m-c

G4400 

Ram 4

الان که بازی پیس رو نصب کردم خواستم بازی کنم تو قسمت توضیحات اینارو زده 

سوالم اینه داخل جعبه مادربرد باید دیسک درایور و ... مادربرد یاشه ؟ چون من الان چیزی ندارم پیشم 

دوم اینکه گرافیک ندارم میخوام از گرافیک مجتمع یا مینم استفاده کنم باید از کجا چه چیزهایی رو دانلود کنم لازمه درایور خاصی رو دانلود و نصب کنم؟

IMG_20161226_225259.jpg

سلام داداش .

درایور گرافیک نصب نیست .

درایورای گرافیک آنبورد رو از اینجا دانلود کن :

https://downloadcenter.intel.com/product/88351/Intel-HD-Graphics-510

گرافیک G4400 مدل HD 510 هست و باید پیس رو خوب جواب بده .تازه اونم PES 15  هست .

لینک به دیدگاه

بعد نصب درایور اگه اروری برای اجرای بازی دریافت کردی که VRAM پایینه ... گزینه Ignore رو بزن

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون از پاسخ هاتون
دیسکش تو مغازه جا مونده بود تمامی درایور های توی دیسک رو نصب کردم
تو عکس های پیوست کاملا نشون دادم

درایور رو هم از قسمت دیوایس منیجر آپدیت کردم
لازم هست کار دیگه ای هم انجام بدم ؟!
@Angry GAMER

@Mr.Ekaba

@سعید بهمنیان

IMG_20161227_125045.jpg

البته این عکس قبل از نصب هستش...

Untitled1.jpg

یه سوال من میخوام از حداکثر حافظه گرافیکی مجتمع استفاده کنم (هم مادربردم گرافیک انبرد داره 1024 هم پردازنده نمیدونم از کدوم استفاده میشه)

شنیدم تو تنظیمات بایوس باید تغییراتی انجام داد همونطور که تو عکس هست ایا من درست انجام دادم ؟ dvmt 32 بود اوردمش رو 1024 ایا این همون گرافیک مادربرد یا پردازندس ؟

IMG_20161227_145211.jpg

IMG_20161227_145409.jpg

بعدا از انجام تغییرات همونطور که تو عکس تنظیمات پیس15 مشخصه از 2 گیگ شیر اومد 1.5 و همچنان gpu vram قرمزه درحالیکه بازی بدون لگ داره بالا میاد و کار میکنه

لازمه نسخه اخر directx رو هم نصب کنم ؟ اگر لینکش رو دارین لطفا پیوست کنین ممنون واقعا(الان فک کنم 10-11 نصبه)

IMG_20161227_145721.jpg

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، amirhoseinkqz گفته است :

دوستان ممنون از پاسخ هاتون
دیسکش تو مغازه جا مونده بود تمامی درایور های توی دیسک رو نصب کردم
تو عکس های پیوست کاملا نشون دادم

درایور رو هم از قسمت دیوایس منیجر آپدیت کردم
لازم هست کار دیگه ای هم انجام بدم ؟!
@Angry GAMER

@Mr.Ekaba

@سعید بهمنیان

IMG_20161227_125045.jpg

البته این عکس قبل از نصب هستش...

Untitled1.jpg

یه سوال من میخوام از حداکثر حافظه گرافیکی مجتمع استفاده کنم (هم مادربردم گرافیک انبرد داره 1024 هم پردازنده نمیدونم از کدوم استفاده میشه)

شنیدم تو تنظیمات بایوس باید تغییراتی انجام داد همونطور که تو عکس هست ایا من درست انجام دادم ؟ dvmt 32 بود اوردمش رو 1024 ایا این همون گرافیک مادربرد یا پردازندس ؟

IMG_20161227_145211.jpg

IMG_20161227_145409.jpg

بعدا از انجام تغییرات همونطور که تو عکس تنظیمات پیس15 مشخصه از 2 گیگ شیر اومد 1.5 و همچنان gpu vram قرمزه درحالیکه بازی بدون لگ داره بالا میاد و کار میکنه

لازمه نسخه اخر directx رو هم نصب کنم ؟ اگر لینکش رو دارین لطفا پیوست کنین ممنون واقعا(الان فک کنم 10-11 نصبه)

IMG_20161227_145721.jpg

لازم نیست .

پیس همینجوریه . اونجوری زده ولی درست بالا میاره . بیخیال

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Angry GAMER گفته است :

بعد نصب درایور اگه اروری برای اجرای بازی دریافت کردی که VRAM پایینه ... گزینه Ignore رو بزن

ممنون از اینکه وقت گذاشتین و پاسخ دادین به پست قبل توجه کنید

در 14 ساعت قبل، Mr.Ekaba گفته است :

در مورد کشش در بازی ها من نمیدونم تا چه حد بکشه ولی دوستان دیگه گیم زدند روی تنظیمات پایین جواب گرفتند

در مورد آپدیت مین بورد

اتو آپدیت که داره مینت اگر نداشت به صورت دستی از سایت مادر بگیر اگر آپدیتی برای گرافیک اینتل اومده باشه

ممنون از اینکه وقت گذاشتین و پاسخ دادین به پست قبل توجه کنید

در 8 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

چیزی که تا اینجا مشخصه، درایور گرافیک مجتمع نصب نیست. می تونی از سایت سازنده ی مادربورد یا جاهای دیگه بگیری و بنصبی. یک راه دیگه اینه که از دیوایس منیجر بخش display adapters روی microsoft basic display راست کلیک کنی و درایور رو از اینترنت بروز کنی. احتیاطی از دیوایس منیجر عکس بگذار تا معلوم شه چی نصب نیست.

معمولا توی جعبه ی مادربو رد باید دیسک نصب باشه، تاکنون ندیده ام مادربورد نو دیسک راه انداز همراهش نباشه.

خیلی خیلی ممنون بازم شرمنده کردین به پست قبل توجه کنید...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Angry GAMER گفته است :

لازم نیست .

پیس همینجوریه . اونجوری زده ولی درست بالا میاره . بیخیال

بازهم ممنون فقط اون تنظیمات بایوس رو درست انجام دادم برای استفاده از حداکثر گرافیک ؟!

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، amirhoseinkqz گفته است :

بازهم ممنون فقط اون تنظیمات بایوس رو درست انجام دادم برای استفاده از حداکثر گرافیک ؟!

اونو زیاد تخصص ندارم اساتید بفرمایند .

لینک به دیدگاه

زنده باشید این مورد جدید رو من اطلاعاتی در موردش ندارم برای راهنمایی

استاد بهمنیان رو تگ کنید ایشان ببینند حتما" شما رو راهنمایی میفرمایند.

لینک به دیدگاه

در چیپ‌ستهای جدید اینتل dvmt یا dynamic video memory technology مقدار حافظه‌ای است که به گرافیک مجتمع اختصاص داده می‌شه. اگر اون رو روی بیشینه گذاشته‌ای درسته. مطابق عکس دیوایس منیجر درایورها نصبه و مشکلی نیست.

حجم عکسها زیاده. برای موارد اینچنینی حجم رو با برنامه‌ها یا وبسایتهای ویژه‌ی این‌کار کم کن. بسیاری دوستان از جمله من با موبایل وارد انجمن می‌شیم و بازکردن صفحه‌ها و عکسها مشکله.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

در چیپ‌ستهای جدید اینتل dvmt یا dynamic video memory technology مقدار حافظه‌ای است که به گرافیک مجتمع اختصاص داده می‌شه. اگر اون رو وری بیشینه گذاشته‌ای درسته. مطابق عکس دیوایس منیجر درایورها نصبه و مشکلی نیست.

حجم عکسها زیاده. برای موارد اینچنینی حجم رو با برنامه‌ها یا وبسایتهای ویژه‌ی این‌کار کم کن. بسیاری دوستان از جمله من با موبایل وارد انجمن می‌شیم و بازکردن صفحه‌ها و عکسها مشکله.

ممنون از پاسختون چشم..

ببخشید هی زحمت میدیم..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...