رفتن به مطلب

[پایان یافت] خریدار پاور 600 تا 680 وات کارکرده خوش قیمت

amin110
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

واسه گرافیک احتیاج به پاور قویتر دارم(پاوری که 8 پین و 6 پین گرافیک داشته باشه)...خلاصه عنوان مشخصه دیگه.

مشخصات و وضعیت سلامتی و نویز و پلمپ و قیمت رو پخ کنید لطفا.

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/08, 17:57:36، amin110 گفته است :

سلام.

واسه گرافیک احتیاج به پاور قویتر دارم(پاوری که 8 پین و 6 پین گرافیک داشته باشه)...خلاصه عنوان مشخصه دیگه.

مشخصات و وضعیت سلامتی و نویز و پلمپ و قیمت رو پخ کنید لطفا.

با توجه به اینکه شما گارانتی مد نظرتون نیستش ، شاید جناب شعبانی یا جناب محبی  بتونن کمکتون کنن ، توی قسمت خرید و فروش پاور هر دوشون یک تاپیک مهم شده دارن.  خودم هم از جناب محبی خرید داشتم ، بسیار فروشنده منصفی هستند

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

با توجه به اینکه شما گارانتی مد نظرتون نیستش ، شاید جناب شعبانی یا جناب محبی  بتونن کمکتون کنن ، توی قسمت خرید و فروش پاور هر دوشون یک تاپیک مهم شده دارن.  خودم هم از جناب محبی خرید داشتم ، بسیار فروشنده منصفی هستند

دوستمون راست میگه اونجوری میتونید یکمی هم پول پس انداز کنید با توجه به اینکه گارانتی نقریبا (به جز بعضی  مواقع )تو کشورمون کاربرد نداره

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/09, 10:09:54، Daniel110 گفته است :

در 11 ساعت قبل، .:PazyryK:. گفته است :

دوستمون راست میگه اونجوری میتونید یکمی هم پول پس انداز کنید با توجه به اینکه گارانتی نقریبا (به جز بعضی  مواقع )تو کشورمون کاربرد نداره

سلام.دوستان ممنون از توجه و راهنماییتون...راستش از هر دو(اقای محبی و شعبانی عزیز) پرسیدم که یکیشون بنظر موجود ندارن الان و دیگری هم هنوز جواب ندادن.اتفاقا خودم زیاد بند گارانتی نیستم و واسه هزینه کمتر نظرم بیشتر بدون گارانتی هست.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

سلام.دوستان ممنون از توجه و راهنماییتون...راستش از هر دو(اقای محبی و شعبانی عزیز) پرسیدم که یکیشون بنظر موجود ندارن الان و دیگری هم هنوز جواب ندادن.اتفاقا خودم زیاد بند گارانتی نیستم و واسه هزینه کمتر نظرم بیشتر بدون گارانتی هست.

منم می خواستم اولش نداشتم بعدش موجود کردن ، راستی می دونستین جناب شعبانی بالاترین امتیاز + رو توی پی تی دارن؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام.گرین 650 UK-Gold موجوده.گارانتی تا 97/2

100% سالم و بدون هیچگونه مشکل و تعمیرات.قیمت فقط با ارسال تیپاکس 215.با پست مقدور نیست متاسفانه

لینک به دیدگاه

این موجوده 

کاملا در حد اک 

200861815192476073.jpg

ارسال رایگان جعبه نداره 

خاک  هم نگرفته  باز هم نشده 

هیچ مشکلی نداره و  واقعا کلا کنار بوده 

هم 6 پین 

هم 8 پین داره اضافی هم داره 

لذت ببری 

کیفیت کابل هاش و سوکت ها عالی عالی ((تعریف الکی نمیکنم بگم ماستم شیرینه ))

در صورت عدم رضایت پس گرفته میشه !!! 24  ساعته*7  !!!

ویرایش شده توسط KR Modir
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام یک عدد پاور 585 گریمن موجوده با حدود یک سال گارانتی شرکتی درحد نو

یک عدد پاور 685 وات دارم که کابلای ساتا و ide ناقصه  پلمب هست و گارانتی نداره ولی اگه بخواین کابلاشو میگیرم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام پاور های زیر موجوده 

Power green 785wt در حد کابل کامل قیمت 185

Power cooler master gold 600wt

گارانتی تا برج 8 -2017 قیمت 200

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...