رفتن به مطلب

آدرس خدمات گارانتی

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان

اگر به دنبال آدرس گارانتی هستید در اینجا مطرح کنید حتما بعد از پیگیری در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سعيد جان

شماره تماس پارس - سگال ( نماينده لپ تاپ ويگنت )

شماره تماس يونيكام

شماره تماس نماينده مادربورد هاي اينتل

يك دنيا ممنون

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان گلم

من شدیدا دنبال مشخصات و اسم و آدرس شرکتی که مادربورد ایسوس رو گارانتی میکنه هستم

حتی نتونستم ازش سایتی چیزی پیدا کنم !!!

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان گلم

من شدیدا دنبال مشخصات و اسم و آدرس شرکتی که مادربورد ایسوس رو گارانتی میکنه هستم

دوست عزیز روی کارت گارنتی مادربوردتون باید ادرس شرکت ارایه کننده گارانتیش را نوشته باشه ولی اکثراشركت البالو كامپیوتر گارانتی مادربرد ایسوس را بر عهده دارد. ادرس و سایتشون را براتون قرار میدهم.

www.albaloo.net

تهران-خیابان فاطمی-خیابان ششم-پلاک 12 -طبقه 3-البالو کامپیوتر تلفن:88957903

لینک به دیدگاه

سعيد جان

شماره تماس پارس - سگال ( نماينده لپ تاپ ويگنت )

شماره تماس يونيكام

شماره تماس نماينده مادربورد هاي اينتل

يك دنيا ممنون

با سلام

دوست عزیز نمایندگیه لبتاپ رو پیدا نکردم ولی بیشتر تحقیق میکنم و بهتون اعلام میکنم

یونیکام : 88929183

نمایندگیه مادربورد اینتل : 88929820 الماس آوران

در ضمن هر کدوم از این قطعات رو خواستید ما در خدمتتون هستیم به قیمت .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان گلم

با سلام دوست عزیز

نمایندگیه محصولات ایسوز هم در ایران شرکت الماس و دیجیتال هستند که هر کدوم یه سری از محصولات ایسوز رو کار میکنن .

دیجیتال : 88552441 : تهران میرزای شیرازی - کوچه عرفان پلاک 10

الماس خاورمیانه : خیابان وزراء - کوچه چهاردهم پلاک 5

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون دووستان

مثل اینکه آلبالوو فقط بردهای ای ام دی داره

ولی نتوونستم هیچ سایتی از این دو شرکت الماس خاورمیانه و دیجیتال پیدا کنم

شما سایتشوون رو میشناسین ؟

لینک به دیدگاه

ممنون دووستان

مثل اینکه آلبالوو فقط بردهای ای ام دی داره

ولی نتوونستم هیچ سایتی از این دو شرکت الماس خاورمیانه و دیجیتال پیدا کنم

شما سایتشوون رو میشناسین ؟

با سلام

دوست عزیز من تحقیقاتی کردم ولی سایتی ازشون ندیدم . اگر هم سایت داشته باشن روی سایتشون کار نمیکنن . و اگر هم باشه سایتشو ن مثل سایت آواژنگ یا سازگار ارقام نیستش .

خوب اطلاعات میخواید ما و دوستان در خدمتتون هستیم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

من يه هارد دارم كه با گارانتي سپهر هست شما تا به حال شنيديد يا نه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

با سلام

دوست عزیز برچسب داره یا کارت گارانتی ؟

شماره تلفنی نداره یا ادرس . ؟

البته فردا میتونیم براتون پرسو جو کنم و حتما اگر وجود داشته باشه براتون پیدا میکنم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز روی کارت گارنتی مادربوردتون باید ادرس شرکت ارایه کننده گارانتیش را نوشته باشه ولی اکثراشركت البالو كامپیوتر گارانتی مادربرد ایسوس را بر عهده دارد. ادرس و سایتشون را براتون قرار میدهم.

www.albaloo.net

تهران-خیابان فاطمی-خیابان ششم-پلاک 12 -طبقه 3-البالو کامپیوتر تلفن:88957903

با سلام

دوست خوبم البالو فقط یه سری از مادربوردهای AMD ساپورت ایسوس رو گارانتی میکنه و آلبالو بیشتر این کالاها رو کار میکنه :

RAM Crusial - CPU AMD

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

با سلام

دوست عزیز امروز براتون پرسو جو کردم و یه شماره تلفن پیدا کردم این شرکت توی شیراز هستش و این هم شماره تلفنش : 0711 - 2302951

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

ممنون جناب حسینی

راستشو بخواین میخوام یه برد ماکسمووس ایسووس بگیرم ( شهرستان ) اگه از تهران بگیرم خیلی زیاد در میاد برام میخواستم برم توو سایت این شرکت گارانتیش ببینم توو تبریز نمایندش یا مسوول فروشش کیه ؟

یه سایتی از این دیجیتال پیدا کردم ولی اونم به درد نخورد

Digital.ir

لینک به دیدگاه

ممنون جناب حسینی

راستشو بخواین میخوام یه برد ماکسمووس ایسووس بگیرم ( شهرستان ) اگه از تهران بگیرم خیلی زیاد در میاد برام میخواستم برم توو سایت این شرکت گارانتیش ببینم توو تبریز نمایندش یا مسوول فروشش کیه ؟

یه سایتی از این دیجیتال پیدا کردم ولی اونم به درد نخورد

Digital.ir

با سلام

خوب میتونم براتون پیگیری کنم فردا .

البته من یه دوستی توی تبریز دارم و میتونم براتون انجام وظیفه کنم . و مادربورد رو براتون بفرستم و اونجا تحویل بگیرید . البته من فردا براتون میپرسم و اگر نمایندگی داشته باشه براتون معرفی میکنم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون میشم اگه پیگیری کنید جناب حسینی

با سلام

دوست عزیزم مگه تماس گرفتید جواب نداند و مشکلتون هنوز حل نشده ؟

موفق باشید البته من حتما بازم پیگیری میکنم .

لینک به دیدگاه

ممنون میشم اگه پیگیری کنید جناب حسینی

با سلام

براتون امروز پیگیری کردم و به این نتایج رسیدم

1 - دیجیتال در شهر تبریز نمایندگی نداره .

2 - تنها شرکتی که ایسوز نمایندگی داشته توی تبریز الماس هستش که نمانیدگیهاش

الف : هم آرا سیستم تبریز

ب : آسان پرداز تبریز

موفق باشید

لینک به دیدگاه

باسلام خدمت شما جناب حسینی

من سایت کامپیوتر ریز (نماینده پرینترکانن) -سایت محصولات پالم ونمایندگی ان درایران چه کسانی هستند.نماینده hpکه پرینترهارو با گارانتی اچ پی میده چیه؟

راستی به نظربنده حقیر اگر تصویرشرکت خود رامثل سایر نمایندگی ها درسایت قراربدین بد نباشه؟

لینک به دیدگاه

باسلام خدمت شما جناب حسینی

من سایت کامپیوتر ریز (نماینده پرینترکانن) -سایت محصولات پالم ونمایندگی ان درایران چه کسانی هستند.نماینده hpکه پرینترهارو با گارانتی اچ پی میده چیه؟

راستی به نظربنده حقیر اگر تصویرشرکت خود رامثل سایر نمایندگی ها درسایت قراربدین بد نباشه؟

با سلام

دوست عزیز کامپیوتر ریز فکر نمیکنم که سات فعالی داشته باشه . محصولات پالم از یکی از دوستان در گذشته پرسیدم گفتن که یه سایت داره که الان کار نمیکنه www.palmtech.com .

در مورد HP باید بگم که یه زمانی چند تا شرکت به صورت محدود وارد میکرد . ولی الان خیلی ها این کار رو انجام میدن و خدماتشون نسبتا یکی شده مثلا شرکت الماس یکی از این واردکننده هاست و خدماتش رو هم بر عهده داره .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

printer hp1020 barg aval ro khob print migire vali baghiye bargharo bala va paeen mindaze va vasat khali sefid mindaze mamnoon rahnamee farmaedddd

لینک به دیدگاه

printer hp1020 barg aval ro khob print migire vali baghiye bargharo bala va paeen mindaze va vasat khali sefid mindaze mamnoon rahnamee farmaedddd

با سلام

دوست عزیز لطفا این سوال رو در انجمن پرینتر مطر کنید و در ضمن لطف کنید فارسی تایپ نمایید

با تشکر

لینک به دیدگاه

روش دوهاردکردن یکی ای دی ویکی ساتا چطوریه؟ راستی هرکس ازشما جنس بخره جناب حسینی هزینه گارانتی پای شماست درموقع خرابی؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

روش دوهاردکردن یکی ای دی ویکی ساتا چطوریه؟ راستی هرکس ازشما جنس بخره جناب حسینی هزینه گارانتی پای شماست درموقع خرابی؟؟؟؟؟

منبه این سوالتو ن یک بار در تاپیک دیگه پاسخ دادم به این لینک مراجعه کنید .

http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=139

لطفا سوالاتون رو در جای مناسب و انجمن مخصوص خودش مطرح کنید

در مورد گارانتی باید بگم که اگر مشتری قطعات پیشنهادیه خودمون یا قطعات اورجینال از ما بخره هزینه گارانتی رو چند مدتیه که خودمون قبول میکنیم .چون قطعات غیر اورجینال و فاقد اعتبار برگشتی زیاد داره و ما نمیتونیم ساپورتش کنیم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

براتون امروز پیگیری کردم و به این نتایج رسیدم

1 - دیجیتال در شهر تبریز نمایندگی نداره .

2 - تنها شرکتی که ایسوز نمایندگی داشته توی تبریز الماس هستش که نمانیدگیهاش

الف : هم آرا سیستم تبریز

ب : آسان پرداز تبریز

ممنون از وقتی که میزارید

من خودم هم با ویستا پخش و دیجیتال تماس گرفتم همونطور که شما هم گفتید دیجیتال نمایندگی نداره ویستا هم شرکت فراز رایانه رو معرفی کرد

این شرکت همارا سیستم که گفتین واسه خودش غوله یه تشکیلاتی داره که نگو و نپرس برا همین قیمتاش مناسب نیست برا قطعات جدید مثلا امروز قیمت p5E رو 335 تومن گفت که رایان صبا زده 295 ولی p5KC رو 195 گفت که رایان صبا زده 185 که مناسبه

آسان پرداز رو هم نتونستم نشونی ازش پیدا کنم که اگه شمارشو داشته باشین خیلی عالی میشه

هموونطور که قبلا گفتم میخوام چند تا قطعه بخرم ولی این شرکتها سوود خیلی زیادی میزارن رووش و برا من که یوزر خانگی هستم صرف نمیکنه رایان صبا هم که ماشا الله همیشه گروون میده ( ولی میگن قابل اطمینانه )

اگه بخوام مثلا Maximus رو از شما بخرم این امکان هست که شما این قطعه رو به یه دووست ( که میگفتید توو تبریز دارین ) بدین و من از اوون بگیرم یا اینکه مستقیما از شما خرید کنم

قیمت این برد توو این دو حالت بالا چقدر میشه ؟

گارانتی و این جوور چیزا چی میشه ؟

ممنون از توجهتوون

لینک به دیدگاه

آقای حسینی محصولات گالکسی چطورین خدمات اون خوبه ازلحاظ کیفیت چطوره؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...