رفتن به مطلب

آدرس خدمات گارانتی

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقای حسینی محصولات گالکسی چطورین خدمات اون خوبه ازلحاظ کیفیت چطوره؟؟؟؟؟؟؟

با سلام

گالکسی محصولات مختلفی داره توی بازار و کارت گرافیکهاش گارانتیه الماسه . و کیفیت نسبتا خوبی هم داره و سایر کالاهای گالکسی توی بازار بعضیهاشون فقط مارک خوده .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون از وقتی که میزارید

من خودم هم با ویستا پخش و دیجیتال تماس گرفتم همونطور که شما هم گفتید دیجیتال نمایندگی نداره ویستا هم شرکت فراز رایانه رو معرفی کرد

این شرکت همارا سیستم که گفتین واسه خودش غوله یه تشکیلاتی داره که نگو و نپرس برا همین قیمتاش مناسب نیست برا قطعات جدید مثلا امروز قیمت p5E رو 335 تومن گفت که رایان صبا زده 295 ولی p5KC رو 195 گفت که رایان صبا زده 185 که مناسبه

آسان پرداز رو هم نتونستم نشونی ازش پیدا کنم که اگه شمارشو داشته باشین خیلی عالی میشه

هموونطور که قبلا گفتم میخوام چند تا قطعه بخرم ولی این شرکتها سوود خیلی زیادی میزارن رووش و برا من که یوزر خانگی هستم صرف نمیکنه رایان صبا هم که ماشا الله همیشه گروون میده ( ولی میگن قابل اطمینانه )

اگه بخوام مثلا Maximus رو از شما بخرم این امکان هست که شما این قطعه رو به یه دووست ( که میگفتید توو تبریز دارین ) بدین و من از اوون بگیرم یا اینکه مستقیما از شما خرید کنم

قیمت این برد توو این دو حالت بالا چقدر میشه ؟

گارانتی و این جوور چیزا چی میشه ؟

ممنون از توجهتوون

با سلام

دوست عزیزم برای جواب سوالتون به لینک زیر مراجعه نمایید .

http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?p=845#post845

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام وخسته نباشید

جناب حسینی شرکت تراشه سبز ادیب بر روی جه محصولاتی فعالیت دارد واگر سایتی هم دارد بنویسید ممنون در کل کارشون چی هست و.............؟

لینک به دیدگاه

سلام وخسته نباشید

جناب حسینی شرکت تراشه سبز ادیب بر روی جه محصولاتی فعالیت دارد واگر سایتی هم دارد بنویسید ممنون در کل کارشون چی هست و.............؟

با سلام

من عذر خواهی میکنم از اینکه به سوالتون دیر پاسخ دادم . در مورد این شرکت یک تحقیق جزئی که کردم اطلاعاتی دوستان نداشتند ولی فردا براتو نبیشتر پرسو جو میکنم .

اگر زحمتی نیست هر اطلاعاتی که در مورد اون دارید اهم از کالاهایی که ازش دیدید و سایر خدماتش دارید اینجا مطرح کنید تا در تحقیقش راحتتر انجام بدم براتون .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام وخسته نباشید

با سلام

دوست خوبم من یه مختصر تحقیق کردم و به یه نتایجی رسیدم .

این شرکت یک شرکت معمولی و وارد کننده هستش که یه سری کیس با نام پالم تولید میکنه و یه سری لوازم جانبی هم میاره . ولی در مورد کالاش باید بگم که بد نیست ولی اگه فکر کنید که یه مارک معتبر یا خیلی عالی میاره اینطور نیست .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

جناب حسینی شرکت ترسیم گران فارس بر روی جه محصولاتی فعالیت دارد ئخئدشان گارانتی میکننئ یا فقط فروشنده هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

جناب حسینی شرکت ترسیم گران فارس بر روی جه محصولاتی فعالیت دارد ئخئدشان گارانتی میکننئ یا فقط فروشنده هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام

دوست عزیز این شرکت توی لیستم نیست . اگر اطلاعات بیشتری از این شرکت دارید برای من بفرستید تا بیشتر تحقیق کنم .

لینک به دیدگاه

این شرکت درنزدیکی خودتون فعالیت دارن کوچه گیلانwww.tarsimgaranfars.com

با سلام

سایتش باز نمیشه و از چند نفر پرسیدم کسی نمیشناخت . اگر بازم اطلاعات دارید بدید ممنون میشم .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
شوپا کامپیوتر کارش چیه؟

با سلام

همکار خوبم تا به الان شرکتهایی که معرفی کردید همشون یه شرکت معمولی هستند که دارن توی بازار کار میکنن و کارشون فقط فروشه و به دنبال یه قطعه خوب هم حتی نیستند که خرید و فروش کنن .

در ضمن در قدرت من نیست که بگم کی بده یا کی خوبه شما باید خودت تشخیص بدی

شما باید خودت ببینی که چی میخوای بفروشی و اگر دنبال غیر اورجینالی که این قطعات غیر اورجینال رو از همه میتونی بگیری .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

شرکت جهان پردازش شرق چگونه شرکتی است کارش چیه قطعات اش اورجیناله یا نه؟

لینک به دیدگاه

سلام

شرکت جهان پردازش شرق چگونه شرکتی است کارش چیه قطعات اش اورجیناله یا نه؟

با سلام

دوست خوبم من شناخت کامل در موردشون ندارم . خودتون میتونید در موردشون بیشتر تحقیق کنید .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

باسلام گارانتی محصولات,canon , epson,elite,giga.apacer رامی خواهم .اگرهرچه سریعترپاسخ دهید ممنون می شوم.باتشکر

لینک به دیدگاه

باسلام گارانتی محصولات,canon , epson,elite,giga.apacer رامی خواهم .اگرهرچه سریعترپاسخ دهید ممنون می شوم.باتشکر

درود

apacer گارانتیه سازگار ارقام

گیگا گارانتیه اواژنگ

elite ارگانتیه سازگار ارقام

epson ارگانتیه مادیر ان

canon گارانتیه ریز کامپیوتر و کانولا

لینک به دیدگاه

درود

دوستان لطف کنید بهترین گارانتی های قطعات زیر رو به ترتیب اولویت بنویسید. با سپاس

cpu : q6600

mb : asus p5Q _ p5k

Hdd : western 320 gb 16mb buffer

hitachi 320gb 16mb buffer

Samsung F1 320 gb 16mb buffer

Seagate 320gb 16mb buffer

vga : 8400 gs _ 8500 gt

Ram : patriot 2*1 gb ddr2 800 cl4

Corsair xms ddr2 2*1 gb 800 cl4

power & case : green

monitor : samsung 1795 mb _ lg 730 pu

لینک به دیدگاه

درود

دوستان لطف کنید بهترین گارانتی های قطعات زیر رو به ترتیب اولویت بنویسید. با سپاس

cpu : q6600

mb : asus p5Q _ p5k

Hdd : western 320 gb 16mb buffer

hitachi 320gb 16mb buffer

Samsung F1 320 gb 16mb buffer

Seagate 320gb 16mb buffer

vga : 8400 gs _ 8500 gt

Ram : patriot 2*1 gb ddr2 800 cl4

Corsair xms ddr2 2*1 gb 800 cl4

power & case : green

monitor : samsung 1795 mb _ lg 730 pu

درود

فرهاد جان از همکاریتون ممنونم و در مورد وضعیت گارانتیه قطعات مورد نظرتون به ترتیب زیرر توضیح دادم :البته این رو باید بگم که وضعیت گارانتی در ایران به طور کل به هم ریختست .

cpu : q6600 = واقد گارانتیه و اصلا به نظر من معنی نداره که CPU گارانتی داشته باشه چون اصلا خرابی نداره ولی در کل بعضی از شرکتها یه چیزی روش میکشن و گارانتیش میکنن

mb : asus p5Q _ p5k = گارانتیه شرکت الماس و دیجیتال هستند که من از دیجیتال بیشتر راضی بودم البته جفتشون جواب مشتریها رو دیر میدن .

Hdd : western 320 gb 16mb buffer = سازگار ارقام

hitachi 320gb 16mb buffer = الماس

Samsung F1 320 gb 16mb buffer = سام سرویس و شرکت الماس که من پیشنهاد میکنم گارانتی سام رو بخرید

Seagate 320gb 16mb buffer = سازگار ارقام این شکرت به نسبت بقیه شرکت خوبیه

vga : 8400 gs _ 8500 gt = خوب گارانتیهای این کالا خیلی زیاده بستگی داره که چه مارکی ور خریداری کنید .

Ram : patriot 2*1 b ddr2 800 cl4 = الان دیگه هم دارن پاتریوت میارن مثل ایمانتک یا شرکت ساقی و فرایند ولی من فرایند رو ترجیه میدم .

Corsair xms ddr2 2*1 gb 800 cl4 = اسمان رایانه

power & case : green=اینده سیما رکت خوبیه

monitor : samsung 1795 mb _ lg 730 pu = مانیتورهای سامسونگ مال شرکت سما سرویس هستش و LG هم مال مادیران /

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

باسلام

رم اسپک تک گارانتی کجاست؟

شرکت ام بی سی رم هاش اورجیناله؟

لینک به دیدگاه

باسلام

رم اسپک تک گارانتی کجاست؟

شرکت ام بی سی رم هاش اورجیناله؟

مشاا.. اقا فرزاد شما دنبال چه شرکتهایی هستید . من نمیدونم اینها رو از کجا پیدا میکنید . اینها رو من نمیشناسم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من یه سوال دارم

این قطعاتی که لیون کامپیوتر می فروشه شرایط گارانتیش چه جوریه؟ یعنی خود لیون کامپیوتر گارانتی می کنه یا با همون گارانتی شرکت های توزیع کننده (مثلا سام سرویس) قطعه رو ارائه می ده؟

لینک به دیدگاه

آقا کسی به سوال ما جواب نمی ده؟؟؟؟

یه سوال دیگه

فروشگاه شما مانیتورهای ال جی رو با گارانتی مادیران عرضه می کنه؟ چون توی سایت مادیران قیمت مانیتور مدل L1752s رو زده 200 هزار تومان در حالی که فروشگاه شما قیمت زده 173000 تومان . این اختلاف قیمت به چه دلیل هست؟

لینک به دیدگاه

این قطعاتی که لیون کامپیوتر می فروشه شرایط گارانتیش چه جوریه؟ یعنی خود لیون کامپیوتر گارانتی می کنه یا با همون گارانتی شرکت های توزیع کننده (مثلا سام سرویس) قطعه رو ارائه می ده؟

درود

دوست من کالاهایی که ما یا هر کس دیگه ای در بازار میفرشوه به جز یه سری از کالاهایی که خودشون گارانتی میکنن گرانتی ثابت داره مثلا کارتهای زوتاکی که ما اوردیم خودمون گارانتی کردیم . ولی کالاهایی که مثلا مثل سامسونگ که گارانتیه سام سرویس هستش به جز چند مدل مثل 226BW یا 720N که گارانتیهای شرکتی دارن .

فروشگاه شما مانیتورهای ال جی رو با گارانتی مادیران عرضه می کنه؟ چون توی سایت مادیران قیمت مانیتور مدل L1752s رو زده 200 هزار تومان در حالی که فروشگاه شما قیمت زده 173000 تومان . این اختلاف قیمت به چه دلیل هست؟

خوب مادیران ساستش اینه اون نمیاد قیمت کف بازار رو بزاره توی سایتش . در کل اگر ناراحت هستید میتونیم به دیگران بفروشیم 173 و به شما 200 هم قیمت مادیران (شوخی) .

لینک به دیدگاه

حالا شما چرا ناراحت میشی ما که منظوری نداشتیم!!!!!!!!!!!!!!!!

درود

من ناراحت شدم ؟

مرسی عزیز ناراحت چیه مگه شما چی گفتید که من ناراحت بشم گلم (به قول یکی از دوستان)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

جناب حسینی سلام وخسته نباشید

گارانتی مانیتور سامسونگ مثل 720و...

سام سرویس نیست ؟

چه شرکتی اون ها رو گارانتی میکنه الوج خلیج فارس؟؟ یا شرکت دیگری؟

باتشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...