رفتن به مطلب

هدست

!CyrusTheGreat!
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

لطفا راهنمایی کنید وصل کردن هدست از جلو بهتره یا از عقب؟

وقتی من از جلو وصل میکنم مینویسه  اچ دی  و  وقتی از عقب وصل میشه معمولیه قضیه چیه؟

ممنون از نظراتتون 

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، JG1_CyrusTheGreat گفته است :

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

لطفا راهنمایی کنید وصل کردن هدست از جلو بهتره یا از عقب؟

وقتی من از جلو وصل میکنم مینویسه  اچ دی  و  وقتی از عقب وصل میشه معمولیه قضیه چیه؟

ممنون از نظراتتون ?

سلام دوست من.

عزیز همه عقب دوست دارن! البته جلو راحت تره ولی عقب بهتره. :D

به صورت کلی برای استفاده از هر دیوایس صوتی کمتر کردن میزان کابل استفاده شده یا راه طی شده تا رسیدن صدا به اسپیکر باعث بهبود صدا میشه.

مشخصات مین و کیستون یا احیانا کارت صداتون چیه هدفونتون چی هست؟

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

عزیز همه عقب دوست دارن! البته جلو راحت تره ولی بهتره. :D

به صورت کلی برای استفاده از هر دیوایس صوتی کمتر کردن میزان کابل استفاده شده یا راه طی شده تا رسیدن صدا به اسپیکر باعث بهبود صدا میشه.

مشخصات مین و کیستون یا احیانا کارت صداتون چیه هدفونتون چی هست؟

lol

مین giga z170x gaming 3 هست 

کارت صدا هم realtek هست دیگه 

می خوام بدونم چرا از جلو میزنم  میگه اچ دی شده

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، JG1_CyrusTheGreat گفته است :

lol

مین giga z170x gaming 3 هست 

کارت صدا هم realtek هست دیگه 

می خوام بدونم چرا از جلو میزنم ? میگه اچ دی شده

کجا میگه HD شده؟ اصلا HD چی هست؟!!
مین من که مثل شماس و چند درجه بالاتره یه پروسسور جدا برای خروجی هدفون داره که وقتی به اون وصل کنم قراره کیفیت صداش بیشتر بشه. که اون خروجی یه 3.5 به جلوی کیس داده و دوتا usb به عقب کیس.

ولی وقتی با هدفون معمولی یا حتی خوب تست میکنم هیچ تفاوتی ندارن. که البته مزیته و نشون میده کیسم خوبه چون خروجی گرین رو تست کردم و صدارو ضعیف و نویز دار میکرد.
کیس و هدفونتون چی هست؟؟

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

مین من که مثل شماس و چند درجه بالاتره یه پروسسور جدا برای خروجی هدفون داره که وقتی به اون وصل کنم قراره کیفیت صداش بیشتر بشه. که اون خروجی یه 3.5 به جلوی کیس داده و دوتا usb به عقب کیس.

ولی وقتی با هدفون معمولی یا حتی خوب تست میکنم هیچ تفاوتی ندارن. که البته مزیته و نشون میده کیسم خوبه چون خروجی گرین رو تست کردم و صدارو ضعیف و نویز دار میکرد.
کیس و هدفونتون چی هست؟؟

هدست a4tech 

کیس هم دوکیس دیپکول

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

کیس و هدفونتون چی هست؟؟

الان شما از جلو وصل کردی؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، who am i O_o گفته است :

هدست a4tech 

کیس هم دوکیس دیپکول

شما با هر طرف که راحت تر بودی استفاده کن مطمعن باش تفاوتی بینشون نخاهد بود. مگر تو اکولایزر و پارامترهایی برای دستکاری صدا که از دید من همشون مزخرفن.
یادت باشه بهترین صدا خالص ترین صداس. شاید تو یه موزیک اکولایزر بزاری بهتر بشه ولی تو چارتای بعدی نصف نت ها رو نمیشنوی! ولی صدای خالی که هیچ اضافه ای نداشته باشه همیشه دلچسبه. مثل رنگ سفید میمونه با بقیه رنگ ها.

تو ماشین و کامپیوتر و گوشی و... سعی کن تا جایی که میتونی از اکولایزر استفاده نکنی.
اینکه میبینی یه طرف میزنه hd احتمالا شما هم پروسسور هدفون جدا داری که خروجی به جلو داده و وقتی وصل میکنه از اون استفاده میکنه.

در 1 دقیقه قبل، who am i O_o گفته است :

الان شما از جلو وصل کردی؟

من  عقب دوست دارم :D
البته محدودیتی برای بلندی صدا ندارم واسه همین اسپیکر استفاده میکنم هدفون تو خونه اعصاب خورد کنه! ولی هدفون بخام استفاده کنم بازم بستگی به کاری که میخام بکنم داره ولی در 90% موارد از عقب.

لینک به دیدگاه

مادربرد من z170a gaming m3 msi هست

چیپ realtek alc1150 

برای منم وقتی هدفون رو به جلو کیس وصل کنم میشه ازش 7.1 مجازی بگیرم ولی وقتی به پشت کیس وصل میکنم خودکار استریو میشه و تغییر نمیشه دادش و در کل هم جلو کیفیتش بهتره و این برای منم سوال بود که چرا اینجوریه،(حتی من به پشتم که وصل میکنمش از هیچ کابل افزایشی استفاده نمیکنم.).

لینک به دیدگاه

من کلی تست انجام دادم

و نتیجه ای که گرفتم این بود که از جلو برای هدست خوبه و از عقب برای اسپیکر 

و در کا کیفیت صدا از جلو بهتره

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام اساتید. یه سوال بی ربط دارم! اما تاپیکی براش نیافتم و نخواستم ایجاد کنم.

پورت های کیس من روی سقفش هست و وقتی جک هدفونم رو وصل می کنم بهش سیم هدفون چون از بغل کیس آویزون میشه، باعث میشه سیم هدفون اونجا دچار یه خم 180 درجه بشه (فکر کنم منظورمو فهمیدین! اگه نه بگید عکس بزارم).

حالا درخواستم اینه که اگه کسی راه حلی، ابتکاری چیزی اگه داره لطف کنه با ما هم در میون بزاره تا  از نگرانی خراب شدن سیم هدفون راحت بشیم.

مرسی!

لینک به دیدگاه

مرد حسابی متن تاپیکو درست کن این چیه نوشتی؟

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/26, 20:23:06، Shahab2500 گفته است :

پورت های کیس من روی سقفش هست و وقتی جک هدفونم رو وصل می کنم بهش سیم هدفون چون از بغل کیس آویزون میشه، باعث میشه سیم هدفون اونجا دچار یه خم 180 درجه بشه (فکر کنم منظورمو فهمیدین! اگه نه بگید عکس بزارم).

حالا درخواستم اینه که اگه کسی راه حلی، ابتکاری چیزی اگه داره لطف کنه با ما هم در میون بزاره تا  از نگرانی خراب شدن سیم هدفون راحت بشیم.

مرسی!

سلام بله عزیز متوجه شدم راه حلش اینه که از کابل های ازایش دهنده طول استفاده کنید البته بعضیاشون در حد 5 تا 10 سانته همونو بزنید بعد سیم هدفونو بزنید بهش

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

مرد حسابی متن تاپیکو درست کن این چیه نوشتی؟

مگه بده ؟  عقب جلوس دیگه  چیزی نیست

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Shahab2500 گفته است :

مرسی!

میتونی از فنر خودکار استفاده کنی ? گرفتی چی میگم؟

لینک به دیدگاه

ممنون. آره متوجه شدم ولی کابلش کمی ضخیمه هیچکدوم از فنرا واسش جور در نمیاد!

کابل افزایش هم به خاطر کاهش کیفیت و این جریانا....!

فعلا از این روش استفاده کردم ببینم چی میشه!

http://i.imgur.com/7uhrP.jpg

ویرایش شده توسط Shahab2500
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...