رفتن به مطلب

کارت گرافیک Galax GTX 1070 مدل Hall of Fame سه فن دار

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک    عدد   کارت  کارت گرافیک  Galax GTX 1070 HOF این مدل سه فن دار اورکلاک کارخانه ای شده هست

و چیزی از رقبا خود کم نداره آگه قیمت توافقی خوب باشه میفروشم 

این کارت گرافیک 2 دو سال گارانتی الماس ایران دآره

کارت گرافیک کاملا آکنده  و حتی داخل کیس نرفته و پایین تر از قیمت اصلی فروش میره پس دوستان فروش منصفانه رعایت شده

جنس من الان هیچ فرقی با لیون نداری هر کی بخره200000 تومان سود کرده

در ضمن آون سری که سعی میکنن کارآیی کارت رو زیر سؤال ببرن این غیر ممکنه و همه میدونن که این  آخرین سری از محصولات nVIDIA هست و در رتبه دوم بعد از GTX 1080 

قیمت پایه هم 18700000 تومان 

قیمت اصلی 2025000 تومان

اینم لینک محصول در زیر

http://lioncomputer.ir/product/9375/کارت+گرافیک+گالاکس+GTX+1070+HOF+8GB/

ویرایش شده توسط Advance_intel.device
لینک به دیدگاه

این روزها چرا همه دارن 1070 می فروشن؟ خبری شده؟

یکی در میون تاپیک ها شده فروش 1070

لینک به دیدگاه

نظر من با دیدن فیلم Galax GTX 1080 HOF کلا در مورد این برند نظرم عوض شد بد نیست یک نگاهی به این کلیپ معرفی بکنید  

خب این الان قیمت یک مدل ساده رو داره میده در حالی که مدل آوریل حرفه ای کارخانه ای هم شده امکان اورکالاک بیشتر هم تازه داره 

پس بی انصافی نباشه اینم داره ضرر خودش رو 150 زیر قیمت میده

چه انتظاری دارین ؟

آگه با این امکانات کارت گرافیک میخوان با قیمت بالاتر فقط به خاطر برند 2500 بدین فقط به خاطر اینکه کارت Asus یا Gigabyte یا MSN هست 500 پولتان زیاده کرده؟

اولا سرعت کلاک پردازنده مموری تفاوت خیلی جزیی دارند مثلا ممکنه 50 مگاهرتز بیشتر یا کمر باشه که تاثیر آنچنانی هم نداره

ثانیا پهنا باند همه 256 bit 

تعداد هسته های Cuda 1920 برای همه ورژن کودا این هم Cuda

نتیجه میگیریم پس پول بیخودی دادن واسه برند

در ضمن این خودش برند قدیمی هم هست Galaxy microsystemss

ویرایش شده توسط Advance-micro.device
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

عکس از کالا با نام کاربریتون بهمراه تاریخ درج اگهی و نام فروم لیون کامپیوتر قرار دهید

ممنون

لینک به دیدگاه

با این قیمت ها بعید میدونم بفروشی ایسوزشم با این قیمت نمیخرن .

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1395/10/12, 12:22:06، sitebazigame10 گفته است :

با این قیمت ها بعید میدونم بفروشی ایسوزشم با این قیمت نمیخرن .

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

قربون دهنت

لینک به دیدگاه

بنده خدا نمیگه داخل کیس نرفته پس فرقی نداره چه از ایشون بخری چه از لیون از لحاظ کارکرد فقط واسه اینکه پول لازم هست و فروش بره داره زیر قیمت میده . حتما باید بیاد 300 تومن کم کنه تا فروش بره ؟ اخه ادم میگه چه کاریه میزارم یک سال کار کنه بعدش با همین قیمتی که دوستان درخواست میدن میتونه راحت بفروشه همه هم براش دست و سر میشکونن . دقیقا مشابه داستان 970 های دوستان که داره توی این فروم راحت فروش میشه .

لینک به دیدگاه

سلام داداش. با Zotac GTX 980 AMP تعویض دارین. اگر بله مبلغ سر رو بفرمایید . ممنون

لینک به دیدگاه

بهترین ، با کیفیت ترین و خنک ترین (در سری Air Cooling)  1070 9_9

GALAX GeForce GTX 1070 HOF

http://www.galax.com/en/graphics-card/hof/galax-geforcer-gtx-1070-hof-173.html

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/26, 22:16:41، Ahriman666666 گفته است :

بهترین ، با کیفیت ترین و خنک ترین (در سری Air Cooling)  1070 9_9

GALAX GeForce GTX 1070 HOF

http://www.galax.com/en/graphics-card/hof/galax-geforcer-gtx-1070-hof-173.html

یکی از بهترین 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

داداش اشتباه نمیکنی یه نگاه کن به لینکت قیمت شده 1990.000 تومان همچین ضررم نمیکنی با فروشت معمولا 25% زیر قیمت میخرن جنس کارکرده رو ایشالا که بفروشی

لینک به دیدگاه

داداش من قصدم خریده ناراحت نشیا ولی قیمتت منصفانه نیست جنسی که از جعبش باز بشه 30 درصد از قیمت میوفته چه بره تو کیس چه نره حالا بگیم 25 درصد (طبق گفته دوستمون) میشه 1500 حالا 100 تومن روش نوش جونت

من 1600 میخرم تا اخر این ماه اگه دلت خواست بفروشی که خوشحال میشیم اگر نظرت منفیه که امیدوارم موفق باشی

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، REZA_TPORT گفته است :

داداش من قصدم خریده ناراحت نشیا ولی قیمتت منصفانه نیست جنسی که از جعبش باز بشه 30 درصد از قیمت میوفته چه بره تو کیس چه نره حالا بگیم 25 درصد (طبق گفته دوستمون) میشه 1500 حالا 100 تومن روش نوش جونت

من 1600 میخرم تا اخر این ماه اگه دلت خواست بفروشی که خوشحال میشیم اگر نظرت منفیه که امیدوارم موفق باشی

کارت گارانتی داره هنوز مدت کارکردش هم کمه دلیلی برای 30% کم تر نیست حدود 10-15 هم خیلی خوبه
اما مشکل اصلی اینه که اصلا عکسی هیچی ازش نیست
و نمیدونم چرا این تاپیک که عکس نداره کلا پاک نمیشه ولی تاپیک من که فقط اسم فروم رو نداشت باید پاک میشد

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، REZA_TPORT گفته است :

داداش ما هم نظرمون همینه ولی هیچ کس توی این فروم نه جای دیگه از اینکارا نمیکنه و ندیدم منم نمیکنم . الان هنوز دارن 970 با2  سال کارکرد میدن 900 950 که زورکی 30 درصد اونم تازه از قیمت خریدشون کم میشه نوش الان 950 میدن. بعد جنسی که باز شده 30 درصد کم بشه ?

ویرایش شده توسط Aryanath
لینک به دیدگاه

1.600.000 خدایی قیمت منصفانشه منم این قیمت خریدارم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، MAXIMUM گفته است :

کارت گارانتی داره هنوز مدت کارکردش هم کمه دلیلی برای 30% کم تر نیست حدود 10-15 هم خیلی خوبه
اما مشکل اصلی اینه که اصلا عکسی هیچی ازش نیست
و نمیدونم چرا این تاپیک که عکس نداره کلا پاک نمیشه ولی تاپیک من که فقط اسم فروم رو نداشت باید پاک میشد

فرق جنس نو و دسته دوم همینه دیگه تو نو جنس پلمبه خاطر جمعی  ولی تو دسته دوم جنس پلمب نیست و مثل خرید هندوانه میمونه در مورد گارانتی هم حق با شماست

درصدم  با قیمت 1600 حساب کردم میشه 20 درصد که بد نیستش بالاتر از این 100 میزاریم روش نو میگیریم

موفق باشی

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Aryanath گفته است :

داداش ما هم نظرمون همینه ولی هیچ کس توی این فروم نه جای دیگه از اینکارا نمیکنه و ندیدم ?

اصول کار همینه اخه وگرنه خرید کالای دسته دوم با این قیمت گذاری که شما گفتی (970 950 تومن!!!) به نظر من منطقی نیست

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، REZA_TPORT گفته است :

اصول کار همینه اخه وگرنه خرید کالای دسته دوم با این قیمت گذاری که شما گفتی (970 950 تومن?!!!) به نظر من منطقی نیست

داداش ما هم اصول رو میدونیم . ولی من ندیدم توی این فروم کسی رعایت کنه . والا تنها کارت 970 با گارانتی و متعلقات و تر و تمیزی که 800 اخریش فروش رفته فک کنم خودم فروختم وگرنه ندیدم . کدوم اصول ؟

لینک به دیدگاه

کارت خیلی خوبیه. من خودم خیلی از سری HOF گالاکس خوشم میاد. اگر خودم ۱۰۷۰ نداشتم حتما برش میداشتم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...